Agencja Ochrony Mienia MATPOL

Opinie o Agencja Ochrony Mienia MATPOL

derio 2015-06-17 05:41:21
W firmach ochroniarskich właśnie o to chodzi, że musi się chcieć pracować, bo nic za darmo nie ma, a wiadomo, że ochroniarz dużo nie zarobi, w sensie, że ma małą stawkę godzinową, i musi przepracować dosyć sporo godzin żeby zarobił nieco więcej niż tą najniższą krajową, a jak są nocki to tak ciężko jednak nie jest.
Adam 2015-06-17 14:26:14
W Matpolu da się dogadać tam pracują ludzie wystarczy być trzeźwym .
er 2015-08-19 18:52:34
No to zdziwiłeś mnie Adam, bo przecież trzeźwym to trzeba być w każdej pracy, nie sądzę żeby Agencja ochrony matpol była w tym wypadku wyjątkiem. Ale tak widze że jesteś zorientowany w temacie, to wiesz może czy wymagają zaświadczenia o niekaralności żeby u nich się zatrudnić, to dla mnie bardzo istotne jest.
Pracownik- były 2015-08-20 10:43:59
Wymagają, a później co 3 m-ce podpisujesz oświadczenie że nic się nie zmieniło. Zastanów się czy chcesz akurat w tej firmie pracować bo ja nie polecam
pawel 2015-08-28 18:18:33
jak widzę w zaniu wyraz "morze" to już wiem iż każdy pajac pisać MOŻE !!!!
Stu 2015-08-30 16:35:51
Hahaha odezwał się
Twardy Wacek z Bielic 2015-09-03 12:50:46
Jaki ty cym..ał jesteś to szkoda gadać, idź im smoka possać za 5 zł deb..lu
HAHA 2015-09-04 08:01:34
Widzę że stawki znasz :) ale z ciebie pała
Ruda 2015-09-08 11:26:22
A ja zwolniłam się z Solidu bo tam jest syf.W Matpolu pracuję kilka lat i nie jest źle.Wiadomo , zawsze się trochę narzeka ale jest ok.
Normalny 2015-09-09 10:28:39
Widze że do internetu dorwały się osoby ze schorzeniami specjalnymi .
ochroniarz 2015-09-18 22:32:03
szukam informacji czy firma Matpol poszukuje aktualnie nowych pracowników oraz jakie warunki zatrudnienia proponuje. mam na myśli jaki rodzaj umowy, wysokość wynagrodzenia, czy są jakieś premie, ile godzin trwa zmiana i czy przy zatrudnieniu wymagają na przykład orzeczenia o niepełnosprawności. dajcie znać!
cieciu 2015-09-19 12:58:13
Cały czas szukają, stawki są od 4,90 do 5,50 zł. Premie w tej firmie nie zaznasz ;), umowa zlecenie, dyżury 12 lub 24
agentos 2015-09-23 21:13:51
Tragedii nie ma najważniejsze PŁACĄ NA CZAS .
JAREK 2015-10-11 11:55:55
JA PRACUJE W MATPOLU I NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEC NA TĄ FIRME A TE BEZ MUZGI CO WYPISUJĄ BZDURY TO NIECH IDZIE NA BUDOWE JAK MA ZA MAŁĄ STAWKIE
polia 2015-10-19 13:53:28
@agentos - skoro wypłata jest o czasie, to już to można uznać za zdecydowany plus. Wiadomo, że każdy by chciał żeby podstawą zatrudnienia była umowa o pracę, ale umowa zlecenia tez jest zawsze dobrą opcją. Zatrudnienie nawet na jakiś czas w agencji ochrony daje jakieś perspektywy. Usługi wspierające bezpieczeństwo są bardzo ważne.
uczciwy 2015-11-03 13:24:07
UF kiedy nie miałeś pieniędzy na czas? Ja pracuje w Matpol juz ponad trzy lata i nie miałem problemów z wypłatą, zresztą osoby z mojego obiektu i innych na których byłam też nie. stawki sa jak wszędzie. ja mam 6 na rekę i nie narzekam. Wiem, że inne firmy w Warszawie płaca nawet po 3,60. Zawsze mozna sie doczegoś przyczepić ale ogólnie w Matpolu jest dobrze.
hopek 2015-11-25 14:53:14
Widzę @ERYK ANTYELEKTRYK, że firma weszła Ci mocno na odcisk. Zastanawiam się tylko jaki był cel ochroniarzy MATPOLU, bo chyba głównie chcieli zrobić wokół siebie zamieszanie, skoro nie robiłeś niczego złego. Piszesz, że jako tako spokoju nie zakłócałeś, więc po co ochrona się w to wtrąciła, nie rozumiem.
pip 2015-11-26 09:02:11
No coraz częściej wypłata się spóźnia, aż kiedyś jej w końcu nie zobaczymy....
felo 2015-12-05 18:08:55
a dlaczego wyplata sie opoznia czy macie to jakies uzasadnione, bo wiekszosc wpisow jakie czytalem to nikt bardzo nie skrzyl sie na naotoryczne opoznienia wyplaty
Anna 2015-12-18 22:48:49
MAT-POL ?? Firma , w ktorej pracownicy pracuja po 36 godz non stop a zeby sie nie wydalo to przenosza ludzi z obiektu na obiekt tak sie sklada ze mieszkam na Pereca ale bywam w innym miejscu gdzie spotykam tego samego ochroniarza !!! Oszusci i wyzyskiwacze juz dwoch ochroniarzy sie rozchorowalo w tym jeden ciezko bo dostal udaru w pracy ...ciekawe co na to firma ..?? Pan Prezes ???
Anna 2015-12-18 22:52:36
nie ma tragedii ? A jak dwoch Twoich kumpli zabralo pogotowie bo walili 36 godz ...to nie ma dramatu ? Jeden dostal udaru w trakcie pracy ciekawa jestem czy Pan Prezes wyplaci mu nalezne odszkodowanie ?tO BANDA WYZYSKIWACZY I OSZUSTKOW TYLE MOGE POWIEDZIEC O TEJ FIRMIE
felo 2015-12-19 01:51:02
po 36 godzin praca, to chyba bardzo niezgodne z umowami oraz prawami pracownika, nikt tyle pracowac bez przerwy nie moze, dlaczego nie zrobicie z tym nic a tu chodzi o wasze zdrowie
Tonfa 2015-12-19 10:15:43
A kto wam każe walić tyle godzin zobaczcie markety szukają ludzi do pracy tam idźcie będziecie mieć 168 za 1200 zł po odjęciu składek . Stawki powinny być wyższe ale cóż poradzić a co do wypłat płacą na CZAS .
bananek____ 2016-01-01 23:18:11
Hej, a czy praca rzeczywiście jest na tyle godzin? Wątpię, żeby tak było, bo przecież mają przestrzegać przepisów. Umowa jest ważna to pewnie i atmosfera dopisuje.
Dobre 2016-02-04 15:26:29
W Matpolu pracuje się i 12, 24, 36 i 48h, sorry taki mamy klimat. Jeżeli ktoś nie ma renty i emerytury będzie tak pracował żeby coś zarobić. Opóźnienia w wypłacaniu pensji zdarzają się, umów jeszcze nowych nie ma (ZUS), zobaczymy co będzie dalej
HELIOS 2016-02-11 17:50:20
MATPOL na czas płaci co do grosza
Tofik 2016-02-12 09:22:34
Matpol nie zawsze płaci na czas, kiedyś płacił ale teraz coraz częściej są opóźnienia
Szoł 2016-02-22 13:29:11
A duże to są spóźnienia, o jakich mówimy terminach, dni czy coś dłużej? Jestem przyznam bardzo ciekawy zwłaszcza, że zainteresowałem się tą firmą dość powaznie
Prosta 2016-02-23 08:28:26
Opóźnienia są 2-3 dniowe ale nie zawsze, nie polecam tej firmy
felek 2016-03-04 10:43:59
takie opóźnienia to niestety bardzo częste zjawisko dzisiaj sam jestem zainteresowany pracą, żeby na "emeryturze" nie głodować mam nadzieje, że to tylko te 2-3 dni bo każdy pisze co innego @Prosta
Mariusz 2016-03-10 18:27:37
Ludzie nie gadajcie głupot na czas płacą .
Marek 2016-03-11 08:31:28
Ta jasne wazeliniarzu
Szoł 2016-03-16 11:23:55
Ale jak można nie polecać czegoś, skoro opóźnienia są ledwie dwu dniowe, przecież to żaden termin i w sumie fakty są takie, że nie ma co się rzucać i tyle
Ciec 2016-03-18 07:51:19
Dziwne wczoraj dostałem kase na konto o 17 nie widzę żadnego opuznienia w wypłacie a czasem lepiej zapłacić co niektórym w poniedziałek a nie w piątek bo później się czują co niektóre osoby nie dają rady dotrzeć do pracy bo się bo popili i siedź za frajera drugie 24 i normalny nie morze się nacieszyć kasą bo musi walić za pijaka powiem tak matpol powinien podzielić osoby na 2 grupy ci co nie pili nigdy na obiekcie dostają w piątek ci co pili w poniedziałek kiedyś wracałem do domu z kasą z firmy to widziałem pijanego debila w szmatach z matpolu chyba co niektórzy lubią w szmatach cieciowskich biegać po mieście .
Łał 2016-03-18 09:18:13
Cieciu zgodzę się z Tobą że powinni podzielić na grupy, ale nie zgodzę się że pensji są na czas zawsze bo to nie prawda, w jakiej firmie płacą 20 ?!!!, a jeżeli 20 wypada w sobotę to 22???
Adam 2016-03-20 15:30:57
Z moich informacji wychodzi na to że tak płacą co niektóre agencje w warszawie Ekotrade 7 dni albo i więcej City Security 7 dni Atena Security ok 7 dni Impuls teraz chyba Goczar czy inny syf nawet 6 mies ochrona Colt miesiąc i wiele innych te dwa dni można wytrzymać raz mi walneli na wyplacie jakieś 80 zł czy coś takiego poszedłem do dyrektora 5 min i dostałem wyrównanie zawsze co dogrosza kiedyś dostałem 1299,99 hahaha ale uczciwie tragedii nie ma można cieciować .
lenio 2016-03-20 19:09:16
Adam, no to dobrze, że jednak kasa się zgadza i w razie nieprawidłowości łatwo naprawić sprawę. Sam mysle, czy nie zostać tu ochroniarzem, podobno wymagają tylko zaświadczenia o niekaralności.
Adam 2016-03-22 15:41:58
W tej firmie wystarczy zaśw o niekaralności trzeźwość i bycie ogarniętym atmosfera jest w porządku ja akurat mam fajnego dyrektora zawsze można z nim pogadać dobrze traktuje swoich ludzi nie narzekam .
ggg 2016-04-01 22:53:55
Czasami pewnie zdarzy się jakieś opóznienie w wypłacie, ale pewnie pracodawca informuje o tym swoich pracowników,że coś takiego się wydarzy ale to chyba nie koniec świata :)
do ggg 2016-04-04 10:55:48
Pracodawca NIE INFORMUJE o opóźnieniu, sam musisz się doinformować :)
ddd 2016-04-04 15:59:28
a jak wielkie są takie opóźnienia @ggg bo jeśli mówimy o 2-3 dniach no to sorry ale to norma teraz niemal wszędzie tak jest to nie jest powód do wielkiego narzekania
Paweł 2016-04-29 16:25:51
MATPOL najfajniejsza firma na świecie matpol to mój drugi dom jak szukasz firmy zarąbistej to wybierz MATPOL
Paweł 2016-04-29 16:26:11
Szoł 2016-05-04 16:36:11
Hahaha, no trochę Cię chyba ponosi PAweł, ale jestem generalnie zdania takiego, że faktycznie w firmie dzieje się dobrze, kierowcy mają naprawdę przyzwoite stawki godzinowe, polecam wypytać dokładniej.
lol 2016-05-07 21:21:11
Stawki godzinowe mają rzeczywiście dobre @Szoł, bo zobacz, że każdemu odpowiadają warunki finansowe jak i atmosfera opiera się na niezłych relacjach. Wypłata jest terminowa? Dzięki
Adam J 2016-05-09 21:47:21
Witajcie od dziś jestem byłym pracownikiem A.O Matpol no robiłem tam kawałek czasu więc mogę się podzielić opinią robiłem u R.A jak ktoś robi to wiadomo kto to co do tego pana nie mogę powiedzieć złego słowa jest cierpliwym przełożonym zawsze można było się dogadać zaliczki wolne i różne takie tam jako agent matpolu nie mogę powiedzieć złego słowa na tego pana nie jest chamem oderwanym od pługa . Co do firmy Matpol nie oceniam jej źle płacą na czas umundurowanie co rok nowe współpraca kadry płace zaśw od ręki nigdy żadnego problemu co do kontrolujących robotę też złego słowa nie mogę powiedzieć nie skaczą po płotach nie latają z aparatami aby walnąć fotkę normalni ludzie . Stawki obiekty dobre moja stawka była w miarę ok . Co do osób z kt robimy trzeba uważać jak w każdej firmie bo można trafić na K^%#E kt gada na cb jakieś kwasy normalka ludzie jak wszędzie ludzie . A jedna ważna oczywista rzecz w matpolu lepiej nie chlać bo wylecisz ja nie pije więc problem mnie nie dotyczy moim osobistym zdaniem można tu robić jak się jest ogarniętym MATPOL OCENIAM NA 5 pozdrawiam was serdecznie .
Dobre 2016-05-10 08:46:04
Ja pracuję parę lat i wiem co się dzieje w tej firmie a napewno nic dobrego. To że pracowałeś rok, dwa czy trzy na obiekcie, i znasz tylko Roberta nie świadczy o tym że wiesz co dzieje się w firmie. Ostatnio słyszałem że pensje nie muszą być wypłacane 20 tylko później, umundurowanie nie jest co roku wymieniane tylko rzadziej i to jak kupią, co do biura kontrolni ok, prokurent ok ale płace śmiech na sali, osoba która wylicza pensje nie ma prawa się pomylić a u niej zdarza się to co miesiąc niestety.
Adam J 2016-05-10 20:37:43
No u Roberta robiłem po innych się nie pchałem jak inni nie szukałem wrażeń Robert zatrudnił u Roberta robiłem co do ciuchów ja brałem bez problemu a wypłata była 20 w tyg a jeżeli wypadało w sobotę i niedziele to w poniedziałek płacili co do obiektów było ich kilka ja u Roberta z rozliczeniem godzin miałem ok sam dostarczałem grafik zazwyczaj raz była pomyłka w 2015 r na 80 zł to poszedłem do R.A i w 15 min zrobiono wyrównanie nie bd się sprzeczał co do opinii ja mam dobre zdanie o firmie .
Ruda 2016-05-24 14:49:08
Pracuję w tej firmie już ładnych kilka lat. Mogę ją polecić z czystym sumieniem.Pewnie , że ponarzekać można zawsze na każdą firmę.Wypłaty są w terminie , stawki całkiem ok., dyrektorzy fajni , obiekty też całkiem , całkiem.Znam inne firmy i Matpol je przewyższa właściwie wszystkim.Można się z nimi dogadać w każdej kwestii.
marysia 2016-06-15 20:13:22
@ruda to chociaż napisz na jakim stanowisko konkretnie tak siedzisz jak pączuś w maśle - ja to myslałam żeby dociepleniowcem zostać u was ale nie wiem czy kobietą wezną
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Mienia MATPOL - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL