Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FIRMA HANDLOWA IMPORT-EKSPORT SEBASTIAN ONKA

Pracowałeś w firmie FIRMA HANDLOWA IMPORT-EKSPORT SEBASTIAN ONKA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
XXXXXX - 2010-11-22 16:47:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję w chłodni co roku od kilku sezonów, mogę powiedzieć , ze praca tam szczególnie podczas wakacji (sezonów na truskawkę,wiśnie , rabarbar, śliwkę i pomidora) jest dobra dla uczniów , studentów , rencistów i emerytów. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, ze łatwo nie jest, ale da sie przezyć....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWA IMPORT-EKSPORT SEBASTIAN ONKA

Twoj email:
Wiadomość: