Pini Polonia

Kutno

Opinie o Pini Polonia

Select 2016-12-18 15:50
Pamietaj Arek że Pini otwiera teraz ubojnię w Korytach i panie zapewne mocno teraz rywalizuja zeby wejść ze swoimi ludżmi na nowy zakład
była p.pini 2016-12-19 12:12
Ola puknij się w kolano, bo w głowę nie ma co :2%mózgu reszta ubytki, od razu wiadomo ,że masz coś wspólnego z tą firmą ,broń jak lwica ,bo ksiądz za loda daje ministrantom po snikersie a Piero dał ci premie ,na zdrowie...!!
jola 2016-12-22 17:05
Nie podniecaj się, bo Ci żyłka pęknie .Taka prawda Elka prowadziła firmę zatrudniającą ludzi i rąbała Was na kase...
b.pracownica pini 2016-12-31 15:22
Ale z ciebie półmózg,!!!!!!!1 debil to cię zrobił, u psychopaty debila pracujesz a winy doszukujesz się w innych ,czy to objaw piniozy!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehhehehehheeehhh
Hfdss 2017-01-01 15:06
Mnie tez
emi 2017-01-02 12:14
czy ktoś pracuje w pini salami ? jak tam jest ?
emi 2017-01-02 12:19
mam tam zacząć pracę - proszę o opinię
Iro 2017-01-05 18:51
Mało ci opini, które są powyżej? Skoro masz problem z czytaniem i myśleniem to idealna praca dla ciebie.
emi 2017-01-08 06:42
Super praca.Smakujesz sobie Salami i oceniasz czy dobre ,czy nie,w ciagu dnia masz 8 przerw 30to minutowych,na wyrzyganie tego co posmakowalas,takie to dobroci tam produkuja,no i oczywiscie musisz byc dauuunem zeby sie tam zatrudnic.
jan 2017-01-13 11:56
Witam, piszę książkę o przemyśle mięsny i szukam osób, które pracowały lub pracują w Pini i chciałyby opowiedzieć, o tym jak wygląda taka praca. Najchętniej porozmawiał z osobami pracującymi w ubojni, ale nie tylko. Osoby, które chciałyby opowiedzieć o zaletach, wada takie pracy oraz swoich z nią przygodach, proszę o kontakt: polskiemieso2@gmail.com Pozdrawiam.
ania 2017-01-14 13:01
Czy P.Elżbieta dalej siedzi w areszcie ?
nowa 2017-01-15 12:40
siedzi i posiedzi ,nosił wilk razy kilka poniesli i ...
Mila 2017-01-19 13:27
Witam, czy do firmy Iberis w Kutnie jest jakiś numer telefonu? Bardzo ważne, proszę o odpowiedź
Sam 2017-01-21 19:17
Nie ma żadnego kontaktu z Iberis od czasu aresztowań. Ja zgłosiłem sprawę do PIP oraz sądu pracy. Sprawa dotyczy zaległych należności niewyplaconych pracownikowi L.
Marcyś 2017-01-25 17:37
z tego co mi wiadomo od byłych pracowników z Ukrainy którzy teraz przyjechali Na dolny śląsk pracować zgineło tak 10 pracowników z Ukrainy (masakra) A gdy o tym wspominali tamtejszej policji to policja na to że to jeszcze Ukraincy zostana ukarani. Fakt taki że pracowali na czarno nie ma raczej wiekszegoznaczenia. I nic o tym nie jest wspomniane na stronach. Ciekawe czy CBŚ sie za to też wezmie
alina 2017-02-21 22:00
chyba nie jest tak żle, starzy pracownicy wracają
Piniak 2017-02-23 22:57
Ponoc hamburger idzie pod mlotek
Sara 2017-03-21 06:32
Czy ktoś coś wiem co dalej z Iberisem ? Czy ktoś tak w ogóle jeszcze jest? Potrzebuje PIT za ubiegły rok a nie wiadomo z kim się kontaktować?
Zadowolony 2017-03-23 09:54
Jedyna rzetelna firma zajmująca się sektorem mięsnym w Europie to Select Werving&Selectie , poszukują rzeźników do każdego rodzaju mięsa. Praca w całej Europie.
sara 2017-03-26 15:00
Pini, wstętny chamie... Kiedy wracasz za kratki ??? Z niecierpiliwościa na to czekamy....
Chyba jeszcze nie spotalem w życiu takiego chama ?
kermit 2017-03-26 15:04
"każdy się ślini na wędliny pini" a miała być taką fajną reklama :):):):)::):):)::):):):)):);):);) ) ) hehehehehhehehehehehehehehe.
Bardzo mie ta wiadomość o zamnięciu ucieszyła hehehehehehehhehehehhehejehehehehehehheehhehehehehhhh hehehehehhhheheh
nickeleodon 2017-03-28 14:58
Kto wynajmuje mieszkania pracownikom Pini przez Meat Pros. Nie macie opóźnień w płatnościach?
Kutnowicz 2017-03-30 12:29
Z czego sie cieszycie. Zamiast wlocha przyjdzie chinczyk. Bedziecie tyraz za miske ryzu. Wtedy dopiero zatesknicie za panem Piero
odin 2017-04-01 18:41
ODIN CONNECT

Obecnie, dla naszego klienta, największego producenta mięsa w Skandynawii, rozpoczynamy nabór na doświadczonych rzeźników - wykrawaczy do pracy w sezonie letnim w Szwecji.

Rzeźnik - Wykrawacz
Region: Szwecja
Opis stanowiska
Będziesz pracował w zespole kolegów przy linii produkcyjnej.
W ramach grupy wykonywane czynności będą się zmieniały.
Miejsce pracy: praca w Szwecji w Kristianstad (mięso wieprzowe) lub Linkoping (mięso wołowe).
Doświadczenie i kwalifikacje
Poszukujemy osób z solidnym doświadczeniem w uboju i przy rozbiorze mięsa wieprzowego i wołowego (praca z nożem, wykrawanie, trybowanie, i inne).
Doświadczenie w pracy za granicą przy podobnej pracy będzie dodatkowym atutem.
Musisz sprostać wysokiemu tempu i wymogom dokładności w pracy.
Doświadczenie z pracy przy linii produkcyjnej jest dużym plusem, jednak nie jest absolutnie konieczne.
Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej, koncentracji i odporności na stres.
Powinieneś być szybki, dokładny, odpowiedzialny i otwarty na wykonywanie różnych zadań.
Dla naszego klienta bardzo ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa w środowisku pracy, dlatego poszukujemy osób odpowiedzialnych, gotowych do pracy fizycznej. Na terenie zakładu produkcyjnego obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i innych środków odurzających.
Oferujemy
Jest to praca sezonowa do 4 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia.
Możliwość uzyskania zarobków do 10.000 zł netto. Dodatkowo możliwe są nadgodziny.
Niskie opodatkowanie.
Zatrudnienie w oparciu o umowę ze szwedzką firmą na obowiązujących w tym kraju warunkach
Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie oraz załatwienie wszystkich niezbędnych dokumentów do podjęcia pracy.
Ze względu na możliwe oddalenie miejsca zamieszkania od miejsca pracy, dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu.
Na miejscu zapewniona jest opieka polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Proszę o przesłanie swojego CV na 4antoni@gmail.com
Kontakt z koordynatorem naboru pod tel. 537 711 115
Stary 2017-04-02 23:10
Z tego co wiem to pinia ma być przeniesiona na Ukrainę A w Kutnie jej nie będzie
john 2017-04-04 14:24
Pini ucieka jak szczur w Polski.Sprzedaje co popadnie
I bardzo dobrze tej wstretnej osobie.Obym go już w życiu nie spotakał
Gosia 2017-04-04 20:48
To musiało się tak skończyć.....
Artur Kutno 2017-04-06 10:56
Odpowiedź na oszczerstwa poważnej firmy w 21 wieku w centralnej europie w państwie prawa i cprawiedliwosci

– Osoby, które zebrały się w dniu dzisiejszym przed naszym zakładem nie są ani nie były pracownikami Pini Polonia. Osoby te wykonują pracę na rzecz naszego byłego podwykonawcy – firmy, która świadczyła dla nas usługi pakowania i z którą zakończyliśmy współpracę z dniem 31.01.2017 roku. Chcieli oni rozmawiać z Prezesem Spółki, dla której pracowali. Na miejsce przyjechał zawiadomiony przez nas Pełnomocnik rzeczonej firmy, który poinformował zebrane osoby o trybie planowanej wypłaty ich wynagrodzenia za miesiąc styczeń 2017. Pełnomocnik oświadczył, że wynagrodzenia te będą wypłacane i to w trybie przyspieszonym, do poniedziałku 6 lutego. Po uzyskaniu takiej deklaracji zebrani rozeszli się – poinformowała Halina Osińska, dyrektor generalny ubojni. – Na miejsce przyjechała również wezwana przez nas policja, ale ponieważ rozmowy przebiegły spokojnie i cała sytuacja nie wpłynęła na dezorganizację pracy w zakładzie, żadna interwencja służb nie była potrzebna – dodaje.
Z sokolowa 2017-04-06 22:05
Cale te przejecie pini przez firme animex bylo zaplanowane... Spraw jest bardzo tajemnicza i smierdzaca.
pracownkkkk 2017-04-27 15:05
mam pytanie niewiecie gdzie truskawa z pini poloni majster z łopatki otworzył rozbiór?
Byly 2017-05-02 20:38
No to Adamek pakuj się powoli z pini lecisz na bruk a razem z Tobą ten Twój przydupas z łopatki wielki mi brygadzista dobze ze już tam nie pracuje
niuśka 2017-05-27 17:58
Czy to prawda że zakład przez cały maj nie działa?
Nick 2017-06-01 14:00
Truskawa otworzył jakiś rozbiór mięsa z Michałem M. z tym co wcześniej był dyrektorem w Iberisie Elżbiety M. Przy najmniej tak mówią na Kutnie.
Nick 2017-06-01 14:02
a nie wiecie co się dzieje z tymi hurtowniami co pootwierali ? Stoją zamniete czy ktoś tam pracuje ?
Nick 2017-06-19 05:18
Witam. Kto jest w temacie, czy jest praca obecnie w zakładzie na produkcji, czy płacą na czas, jakie warunki oferują?
BHRM 2017-06-21 20:39
RZEŹNICY – PRACA OD ZARAZ
FIRMA BHRM
POSZUKUJE RZEŹNIKÓW, TRYBOWNIKÓW ( BELGIA, FRANCJA). JEŚLI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE RZEŹNIKA.
NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, DZWOŃ!!!
KAŻDY KANDYDAT JEST INDYWIDUALNIE ROZPATRYWANY.
ZAROBKI W ZALEŻNOŚCI OD UMIEJĘTNOŚCI (MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI).
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. 570-501-314
Oreip 2017-06-22 00:12
Polonia tez niby pod mlotek idzie. Hamburger polska i chicken sprzedane.
Pracownik 2017-06-30 19:09
Czy ta szuja Daniel W z łopatki jeszcze tam robi?
valkiria28 2017-07-01 18:22
ej ludziska ten Adam to jeszcze tam robi? bo slyszalem ze nie bo bym wrocil
pracownik 2017-07-06 13:30
dalej pracuje
Nieznajomy 2017-07-06 20:56
Tam nikt porządny nie pracuje
Xxxx 2017-07-09 03:12
Robi przy tasmie
Pracownik 2017-07-09 06:48
Tak nisko upadł haha i dobrze powinien podłogi czyścić
Nieznajomy 2017-07-21 22:39
Czy to prawda że wstrzymują rozbiór?
Byly 2017-07-24 13:41
Zaklad nie powinien juz funkcjonowac cofnęli piniemu wszystkie pozwolenia na wywoz nie czystości. ..na stronie Kutna było opisane
Xxxxxx 2017-07-26 07:48
To pini polonie już zamknęli???biedny haha
××××××? 2017-07-31 15:06
A truskawa to jako kto tam pracuję?
Marta 2017-08-08 13:06
Są tu osoby na stanowisku reprezentanta handlowego w firmie Pini Polonia? Bo aktualnie jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko (https://pinipolonia.com/4-panele/kariera/) i osoby chcące aplikować mogą być zainteresowane jak wygląda praca, jakie są warunki zatrudnienia.
Serus 2017-08-12 02:59
Nie dość że samemu dojechać mieć doświadczenie zapłacić za wszystko to jeszcze nadgodziny walić i mieć końskie zdrowie aaaa i być odpornym na stress hehe żenada
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2017-08-16 20:20
A jak tam Halinka Osińska pracuje jeszcze?
A informatyk Kuba z Pini?
Zostaw swoją opinię o Pini Polonia - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pini Polonia