logo Maco Pharma

Maco Pharma

Wrocław

Opinie o Maco Pharma

ktoścoś 2016-06-22 19:58:12
@Marysia a nie piszesz tak, bo nie przedłużyli Ci umowy? :) Moja siorka bardzo sobie chwali tu pracę, dlatego też chcę się tu dostać.
Marysia 2016-06-23 19:41:49
Wręcz przeciwnie jestem szczęśliwa ,że już tam nie pracuję szkoda tylko,że muszę się teraz leczyć a mam parę osób znajomych które też uciekły z tego "super zakładu" idź tam i spróbuj tych rozkoszy. Gdyby były tam kokosy to nie zatrudniali by wszystkich jak leci byle sztuka do roboty, zakłady o normalnych warunkach mają stałe obsady stanowisk tylko zakłady nastawione na totalne wykorzystanie ludzi wiecznie ogłaszają nabór dla Maco szukają ludzi wszystkie agencje.
żmijka 2016-06-23 19:55:14
@ktoścoś a na jakim stanowisku siostra pracuje a na jakie tys ie wybierasz? @marysia nie zatrudniają wszystkich jak leci, spójrz na rekrutacje i zobacz że wysokie wymagania
ja 2016-06-24 18:20:12
Noi Pani przewodnicząca niewiele ma juź do powiedzenia i o to chodziło hahahaha brak słów :)
banan 2016-06-24 19:03:19
@żmijka zależy od stanowiska - normalne że inżynier procesu wtrysku musi miec rok doświadczenia i QRQC znać
Konkrety 2016-06-25 00:24:36
Marysia co za bzdury piszesz...starzy pracują na normalnych stanowiskach...maszyny nadal pracują...ble ble ble. Starzy pracują na wszystkich stanowiskach tak jak i nowi tyle,że robią trochę więcej gdyż nowi mniej potrafią...niestety. Co do nie wychodzenia na "siusiu"czy "pić" co to za bzdury?Meldujesz,że chcesz wyjść tylko dlatego aby ktoś Ciebie na tą chwilę zastąpił choćby po to żeby linia pracowała jak należy i żeby napełniarki nadal pracowały i kontrola nie siedziała i czekała. Nic nie musisz nadrabiać bo jesteś zastąpiona. Dodam,że nie jestem stara pracuję w Maco ledwo rok i nie narzekam...
uśmiałamsię 2016-06-25 07:31:03
Ewidentnie przemawia przez Ciebie żal że nie dostałaś umowy. Straszne bzdury piszesz. Niepotrzebnie zniechęcasz potencjalnych pracowników. Jeżeli z Ciebie zrezygnowali tzn. że nie dawalas sobie rady a wtedy wszyscy w koło za taką osobę muszą nadrabiać. Z atmosfera owszem różnie ale jak ktoś chce pracować to pracuje i nie ogląda się na to co koleżanki mówią. Była owszem jedna liderka robiąca problem z wyjściem do toalety ale na szczęście już jej nie ma :) Nie słuchajcie opinii rozgoryczonej osoby. Praca specyficzna bo sterylna. Normy spokojnie do wyrobienia. Wiadomo że tempo przychodzi z czasem. Pół roku jest wystarczające by wszystkiego się nauczyc. Marysiu jak już się wyleczysz (z frustracji jak mniemam) i pójdziesz do innej pracy postaraj się bardziej. Płacą nam za pracowanie w pracy a nie za przebywanie w niej. Powodzenia :)
seneka 2016-06-25 11:29:12
nie mam w sobie żali i frustracji jak niektórzy powyżej, chcą u was zdobyć zatrudnienie jako montażystka wyrobów medycznych - jak chcą tylko Wykształcenia zasadniczego zawodowego to nie takie wielkie wymagania a przecież dodatkowy pakiet socjalny dodają więc wypas
uśmiałamsię 2016-06-25 22:32:32
A jednak tam przyszłas i chciałaś zostać skoro byłaś zaskoczona nieprzedluzeniem umowy. Sama sobie przeczysz...
wojtuś 2016-06-25 22:35:45
@seneka może i wymagania niewielkie ale obowiązki w takiej pracy wymagające - Kontrolowanie wytworzonych produktów – wykrywanie nieprawidłowości i informowanie przełożonego to nie taka łatwa sprawa jak ci się wydaje, nie każdy takim zadaniom podoła tutaj
kama 2016-06-26 08:48:55
Każda z was może logicznie pomyśleć i kwotę ktora przeznaczyli na wycieczkę podzielić na ilość osób i co wychodzi ze za jeden nocleg z dwoma konkretnymi posiłkami placa 1000 zl na OSOBĘ to jakaś. Farsa !!! Za tysiaka to na tydzień z wyżywieniem pełnym można jechać!!!!
erf 2016-06-26 12:31:05
hej widze ze od maja szukaja montazysty/ montazystki wyrobow medycznych we Wrocławiu chodzi o montaż wyrobów medycznych,montaż i pakowanie wyrobów medycznych z miękkiego plastiku Kontrolowanie wytworzonych produktów,wykrywanie nieprawidłowości i informowanie przełożonego
dor123 2016-06-27 15:55:34
Informacja dla mojej "fanki" partner społeczny czytaj Związek Zawodowy.
Pozdrawiam:Dorota
dor123 2016-06-27 17:49:58
Informacja dla mojej "fanki" partner społeczny czytaj Związek Zawodowy.
Pozdrawiam:Dorota
erfgt 2016-06-27 18:24:20
ciekaw jestem ile na takim stanowisku mozna zarobic..no bo podejrzewam ze dosiwadczenie trzeba miec..
ja 2016-06-27 18:41:26
Logicznie to Ty myśl, masz jakieś błędne informacje nie wiesz jaka kwota jest przeznaczona ogólnie na wycieczkę więc nie wypowiadaj się na temat ten. Jeśli już to około 500zł na osobę a tak w ogóle to i tak z tych pieniędzy zaoszczędzonych z wycieki możesz niewiele zobaczyć ponieważ w skali osób zatrudnionych to jest dopiera żart. Poza tym nikt nikomu nie zabrania jechać na wycieczkę a jest to jakaś okazja do zobaczenia czegokolwiek poza pracą więc zastanów się co piszesz bo jesteś w błędzie i to sporym.
tyh 2016-06-27 19:50:55
mowicie o stanowisku montazysty wyrobow medycznych we Wroclawiu? chyba oferuja sterylne warunki pracy z lekkimi komponentami,konkurencyjne wynagrodzenie,pracę w międzynarodowym środowisku,dodatkowy pakiet socjalny
dora321 2016-06-28 13:56:15
święta racja Marysiu na kuźni też jedna koleżanka to się w gacie posikała jak słuchała takich bzdur . Na szczęście opatrzność czuwa i takie nierozgarnięte kłamczuchy są eliminowane z naszego środowiska
sarna 2016-06-28 14:00:47
@tyh a co dokładnie oznacza to "międzynarodowe środowisko"? nawet bym była chętna na taki job ale jednak ta trzyzmianówka mnie odstrasza trochę niestety
Dora 2016-06-28 14:16:34
hej roda ty po prostu kłamiesz
kjhabdd 2016-06-28 15:01:18
Widzę, że ogłoszenie nadal aktualne @dora321 nikogo jeszcze nie zatrudnili? Mnie trochę zraża ten system 3 zmianowy, może innych w sumie tak samo
bajda 2016-06-29 10:01:37
do przedostatniego komentarza - nie ma co zrażać, na tyaki system zmianowy można jednak przymknąć nieco oko, byle tylko mieć dodatkowy pakiet socjalny. ciekawe co mają na myśli dodając w ofercie informację o "atrakcyjnym wynagrodzeniu" - o jakiej stawce mówimy?
ja 2016-06-29 15:51:19
Dorota logicznie to myśli reszta załoga oprócz ciebie.W tamtym roku wycieczka to był nie wypał i sama dobrze wiesz dlaczego przez 4ro brygadówkę bo nie zgłosiło się 100 osób a 50 dlatego ale ta reszta czyli 50 osób które mimo to pojechały nie miały więcej na głowę przewidziane więc pomyśl zanim coś napiszesz o oczerniasz pracodawcę.Naszczęście całej reszty załogi odebrali ci ingerowanie w czasy pod gruszą i zabrali ci decydowanie o wycieczce i wszystko zresztą więc baw się dobrze ale w swoim śmiesznym gronie ponieważ ludzie i od Ciebie odchodzą.Powodzenia hahahaha
ala 2016-06-29 15:54:03
Chyba zalezy jak się też umowisz podejrzewam, że jakies kwoty do negocjacji są, ale kto ma bogatsze doświadczenie tym lepiej.
dor123 2016-06-29 19:01:37
Kwota 58320 PLN została wydana w całości na wycieczkę dla 49. Na dzień obecny nie mamy w regulaminie o ZFŚS zapisu ograniczającego kwotę dofinansowania na jednego uczestnika wyciwczki.Więc wydali ile chcieli.
Chyba jesteś nie poważna pisząc bzdury. Każda myśląca istota wie, że nawet jak się robi rezerwację to nie przepada cała kwota tylko część z tej sumy więc się zastanów co się stało z tymi pieniędzmi. Pozdrawiam:Dorota
Ja 2016-06-29 19:45:58
Ty wez zastanów sie nad sensem solidarności w naszej firmie bo jak narazie to większość z nas śmieje się z ciebie i z twoich zalosnych poczynań i jak narazie nic nie idzie po twojej mysli buhahahaha a co smiejsniejsze coraz mniej masz ludzi i o to właśnie chodzi i juz nie zdecydujesz o niczym nasz sukces.tobie czas ucieka a my mamy ubaw pizdrawiam ligicznie smiesznie myśląca.
dor123 2016-06-29 20:47:27
Widzę ,że zabrakło rzeczowych argumentów do dyskusji na temat jaki był poruszony.Teraz tylko "opluwasz" nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu, więc na tym kończę dyskusję.
Pozdrawiam:Dirota
ja 2016-06-29 21:09:06
Rzeczowe argumenty znalazłyśmy bo osiągnęłyśmy to co Ci zabrali ale na tym nie koniec i nie pozdrawiam.A jeśli chodzi o "opuwanie"to szkoda mi śliny jeśli rozumiesz o co chodzi!
23456 2016-06-29 21:51:39
@ala wlasnie podjrzewam ze to glownie od stazu pracy zalezy
rozczarowana 2016-06-30 18:09:12
paczki mikołajkowe dobra ale większość pracownic ma dzieci powyżej 14 lat ,przywileje znowu dla wąskiej grupy
hwhjk 2016-06-30 18:23:31
hej hej mam pytanko czy ktos juz z was moze zaaplkowal na stanowisko montazysty wyrobow medycznych we Wrocławiu? bo widze ze oferta nadal wisi i sie zastaniwam czy jst w dalszym ciagu aktualna czy tez nie..
Beza 2016-07-01 13:12:54
aplikować możesz 364 dni w roku tu ciągle potrzebują taka rotacja
ala 2016-07-01 13:24:10
Beza' rotacji zbytnio nie widzę, żadnej ani żadnych ofert pracy do wyboru , jest oferta pracy jak wspomniała koleżanka powyżej na Montżystę wyrobów medycznych, nie wiem czy da sie coś zarobić na tym stanwosiku, co należy do twoich obowiązku? Ty gdzie pracujesz?
Beza 2016-07-02 15:07:31
Napisałam że na montażystkę przyjmują 364 dni w roku ,robię to co wszyscy zwykli pracownicy.Rotacja jest i będzie dopóki zakład będzie niczym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie przyjazne środowisko pracy i tyle,
ktoścoś 2016-07-02 15:11:44
@Beza ale ta oferta jest dość świeża, nie wisi tu wcale jakoś długo, więc nie rozumiem. Poza tym wiem od kumpla, że tu wcale ludzie nie narzekają na tym stanowisku.
Beza 2016-07-03 20:39:42
może ta jest świeża ale od trzech lat cały czas jest ta świeża oferta tylko zmieniają się pośrednicy ,mamy dość szkolenia i robienia za nowych ile można,aplikuj bo jak nie masz pracy to warto
mąka 2016-07-03 20:45:26
ale to oznacza że jakaś wielka rotacja na tym jednym tylko stanowisku pracy? bardzo ciekawa sytuacja moim zdaniem - z takim dodatkowym socjalnym pakietem bym nie odeszła
Beza 2016-07-05 19:53:31
Rotacja na tym jednym stanowisku bo wszyscy mają to jedno stanowisko na produkcji ok.300 osób z tym że robią różne rzeczy i pamiętaj socjal to nie wszystko zdrowie psychiczne też czasem warto ratować. Powodzenia .
Beza 2016-07-05 19:53:47
23456 2016-07-05 20:10:15
@mąka oj no az tak duzej rotacji to nie ma bo chyba tylko szukaja montażysty wyrobow medycznych..chociaz w sumie oferta jest z maja wiec juz dlugo wisi
Mama 2016-07-21 23:17:30
A co z gruszą? Ktoś coś wie na ten temat?
Waldek 2016-07-21 23:20:00
Mi się wydaje, że jeśli chodzi o montażystów to mają naprawde dobre zarobki i dobre umowy, generalnie praca jest dobra, a Wrocław to jest piękne miasto
Staruszka 2016-07-22 09:06:37
Nie widziałam jeszcze mężczyzny na stanowisku montażysty więc nie wiem skąd to przekonanie, że jest tak dobrze Waldku?
Man 2016-07-22 10:17:25
Ale jak to, tylko kobity tutaj pracują, to chyba zostałem trochę wprowadzony w błąd, bo słyszałem, że jest naprawdę sporo facetów,
Staruszka 2016-07-22 16:11:52
Waldku to prawda, że są mężczyźni ale jest ich naprawdę niewielu. Np na jednej zmianie pracuje ok 200 osób łącznie z kilku działów i mężczyzn jest chyba mniej niż 10%. To takie rodzynki :)
Man 2016-07-22 18:33:33
@Staruszka Mnie to może i nawet nie powinno wcale przeszkadzać ;)
Staruszka 2016-07-22 20:38:16
To zapraszamy... Nowe ciasteczko... Ha ha ha
mrau 2016-07-22 20:52:58
Hej, wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Z góry dziękuję za szybką odpoweidź.
Zxzxz 2016-07-22 22:29:25
Ciągle są przyjęcia ale teraz idziemy na urlop więc trzeba się dowiedzieć. Po 15 sierpnia napewno będą rekrutacje.
gość 2016-07-22 22:38:32
Hej, a jaka jest atmosfera teraz? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Maco Pharma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maco Pharma