logo Maco Pharma

Maco Pharma

Wrocław

Opinie o Maco Pharma

bum 2016-10-01 21:35
Osobiście nie polecam. Bardzo duża rotacja, a koleżanki wolą pracować gdzie indziej za mniejsze pieniądze.
Sensu 2016-10-02 09:05
Wynagrodzenie jest stałe i na początku wynosi 2160 zł brutto. Przez pierwsze pięć lat w każdą rocznicę podpisania umowy dostaje się ok 70 zł brutto podwyżki. Do tego 20% premi uznaniowej. Nie ma indywidualnych rozmów na temat wynagrodzenia bez względu na to na jakim dziale pracujesz. Soboty są 100% płatne.
Sensu 2016-10-02 10:05
Premia wynosi 20%. Nie dostaniesz premi jeśli nie przyjdziesz w sobotę do pracy, jeśli weźmiesz urlop na żądanie. Jeśli przepuścisz defekt na kontroli.
Roza 2016-10-02 10:41
A jak ludzie? Nie wyzywaja sie? Mlody pracownik nie jest pomiatany?
Sensu 2016-10-02 12:47
Premia jest liczona od podstawy.
Gaska 2016-10-02 13:12
A jak mowy pracownik jest traktowany?
Beza 2016-10-02 19:02
Premia 25 procent od podstawy,wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem za soboty 100 procent.Zero szacunku a młody pracownik zależy do jakiej grupy trafi jedni ok. inni są złośliwi i mają dość szkolenia ciągle nowych osób .Kasa i socjal niezły gorzej z traktowaniem przez przełożonych.
Fff 2016-10-02 19:12
Związki załatwily nam 20% premii.
zołza 2016-10-02 20:51
2160 zł podstawy + 20% premii uznaniowej
nick 2016-10-03 18:49
@szok wypłata jest terminowa bo tak wymaga kodeks pracy...
Czarna 2016-10-03 20:46
uznaniowej:) 2160brutto +20%premii uznaniowej
Czarna 2016-10-03 20:47
J/w :) 2160brutto +20%premii uznaniowej
ONA 2016-10-03 20:51
Dlaczego jest tyle zwolnien u was?
Czy praca jest ciężka aż nie do wytrzymanie czy ludzie nie dają pracować ?
Bo wiadomo ze jak ludzie ok to i praca jest wporządku
ONA 2016-10-03 21:47
Chodzi mi o to dlaczego ludzie się zwalniaja.
Czy praca aż tak cięzka czy z ludźmi nie da się wytrzymać.
Samma jestem chetna do zlozenia aplikacji do Maco ale się obawiam. Mam czego?
Konkrety 2016-10-03 21:57
Jak co roku po urlopach i na pocz.roku ludzie szukają nowych wyzwań tym bardziej,że po Maco bez problemu przyjmują we wszystkich firmach produkcyjnych. Pracujemy wg najwyższych norm . W tym roku co najmniej 3 powaźne firmy otworzyły nowe oddziały...temat skusił troche ludzi ale teź i przypadki losowr,życiowe,przeprowadzki. Co do kontaktów międzyludzkich w firmie...jeśli się jest człowiekiem to są ludzkie...proste wszędxie zdarzają się inne jednostki..chętnych do pracy a nie do leżenia zapraszamy:)
ONA 2016-10-03 22:08
Właśnie chce pracować. Jestem bezkonfliktowa i bardzo chciałabym być jedną z was. Pracować w Maco i cieszyć się ztej pracy. jedyne to jo te komentarze ze takie straszne kontakty tam panuja zbily mnie z tropu
ONA 2016-10-03 23:17
Czyli nie mam się czego obawiać i składać CV?
Gdzie w takim razie najlepiej? Bezpośrednio w Maco?
r8 2016-10-04 09:14
a co ziomeczki powiecie u was we Wrocławiu mo takim stanowisku pracy jnak Operator maszyn zgrzewających - Operator wtryskarek - czy waszym zdaniem opłaca się takie zatrudnienie w kontekście rozwoju kariery?
Milu 2016-10-25 04:05
Jeżeli chodzi o sprawy operatorskie to za bardzo się nie rozwiniesz tzn rozwiniesz ale do pewnego momentu, ponieważ technicy mają więcej szkoleń. Zarobkowo jest jak najbardziej ok.
prawie obiektywnie 2016-10-25 20:55
Jeśli ktoś jest przyparty do muru to praca dobra na przetrzymanie, zajście w ciążę, dorzucenie 2 lat do emerytury itd. W innych przypadkach lepiej szukać innej firmy. Brak nastawienia na pracownika, brak szacunku i zrozumienia. Sam kierownik produkcji wygląda jakby nie do końca rozumiał co się dzieje na podległym mu terenie. Mistrzowie i liderki w 85% ze sterylizacji to dno zarówno intelektualne jak i przywódcze. Są to osoby, które jakimś cudem zostały wyłowione z produkcji i jak wiadomo polskość wychodzi. Za wszelka cenę chcą uwalić wszystkich. W całej swojej karierze i bytności w macopharmie uważam,że na sterylce jest tylko jedna liderka która wie czego chce i ma jasne zasady. Mistrzom albo o produkcji przypomina się jak dostaną burę albo chcą zajechać (zrobić normy z połową ludzi).
Praca b. monotonna co jest trudne na nockach. Nie da się "ściemnić" czy jakoś przetrzymać gdy ma się gorszy dzień, gdyż linia jest z ręki do ręki.
Wypłaty na czas inne plusy trudno znaleźć, ale jak się nie ma nic innego to dobre i to.
obiektywnie 2016-11-05 09:39
do "prawie obiektywnie" - z jakiego powodu pracujesz w tak strasznych warunkach od tylu lat? pracy jest dużo; można zmienić z dnia na dzień; nawet na pobliskiego lidla
prawie obiektywnie 2016-11-07 21:18
Proszę przeczytaj post ze zrozumieniem zamiast silić się na "dobre rady".
Pozdrawiam
Konkrety 2016-11-27 16:23
Zastanawia mnie, co strzeliło do głowy Pani Dorocie ze związków zawod., żeby proponować w naszym imieniu śmiesznie niską podwyżkę, nie czekając uprzednio na propozycję szefostwa firmy, która pewnie w lutym by nastąpiła... tyle razy mówiliśmy, że nie życzymy sobie przedstawiania propozycji w naszym imieniu a ta Pani nadal próbuje "gwiazdorzyć"z miernym skutkiem...proponuje się czy vetuje tematy kiedy się ma o nich pojęcie....
Lu 2016-11-28 13:49
Zastanawianie się tutaj nie pomoże.Może dosyć gadania , należy coś zrobić. Konfrontacjia z panią przewodniczącą mogła by wiele wyjaśnić
Konkrety 2016-11-28 14:01
Pisałyśmy już pismo,że nie życzymy sobie reprezentowania Nas przez Panią Przewodniczącą...większa część zakładu to podpisała gdyż jej działania bardziej szkodzą niż pomagają. Naprawdę nie wiadomo co można jeszcze zrobić żeby przestała się udzielać.
Lu 2016-11-29 13:44
Pracodawca nie wiele może.My możemy zrobić referendum i wybrać nową przewodniczącą, bardziej kompetentną.Pytanie czy taka osoba się znajdzie i zgodzi to pociągnąć,bo przyznacie mi że trzeba mieć charyzmę i twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Konkrety 2016-11-29 17:33
Bardzo ciężki temat...
Lu 2016-11-30 11:37
Taka jest właśnie postawa pracowników,jak trzeba coś zrobić to temat jest trudny.Bedziemy narzekać na decyzje przewodniczącej ,ale nikt nie zorganizuje spotkania z nią i wyłożenia naszych argumentów .
Konkrety 2016-11-30 12:21
Napisałam trudny temat , bo nie widzę nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Co do rozmowy czy spotkania to co miałoby zmienić? Kobieta robi co chce, nie interesuje ją zdanie pracowników. Gdyby tak było organizowałaby spotkania żeby poznać nasze zdanie przed podjęciem tematów. Proste. I nie obrażaj ludzi mówiąc o ich postawie...nie zauważyłam żebyś rwał rwała się do organizowania czegokolwiek oprócz pisania...
wkurzona 2016-12-14 20:16
jestem w firmie niedlugo, chcialam sie dowiedziec o sprawie ktora denerwuje wszystkie panie z obszaru montazowania.jest tam pani ktora nie radzila sobie w biurze i przeniesiono ja na produkcje.dlaczego ta pani ma fory, ciagle siedzi przy biurku szefowej, dostaje latwe prace itp.czy tak ma byc
ja 2016-12-20 19:26
Do wkurzonej,Ty weź się do pracy a nie obserwujesz co kto robi i ile stoi przy biurku.Popracuj tyle co ta pani a również będziesz miała tzw fory.A tak w ogóle to sama nawet nie wiesz na jakim dziale pracujesz bo działu montażowania nie ma,nie było i raczej nie będzie i z tego co widzę twój czas pomału się kończy. Pozdrawiam montażystki. :)
xyz 2017-01-01 00:45
Czy to ta Dorotka która nie goli nóg?:)
Czosnek 2017-01-05 10:56
odradzam wspolprace z ta firma istny kolchoz kadra zawiesila sie w latach 90 arogancja i ciagla pogon za normami zmuszanie do robiena w soboty nieraz 3 w miesiacu jezeli sie nie przychodzi traci sie cala premie! magazyn to istne pieklo przerzuca sie tam tony jezdzenie wozkiem to 5 do 10 minut roboty z calego dnia! jezeli ktos szanuje zdrowie odradzam!
Zawiedziona 2017-01-10 23:31
Mam dość tej firmy, tylko oszukują i kręcą, pracuję tu prawie od początku ale tego co teraz się dzieje to jeszcze nie widzialam a widziałam różne wariacje, czas odejść nie chce już mieć z Maco nic wspólnego, kasa ok,socjalne ok, na związki nie warto zwracać uwagi ale ludzie okropni i to cała prawda o Maco
Czas na zmiany 2017-01-11 13:51
No cóż...chyba coraz więcej osób zaczyna dochodzić do takich wniosków...nawet nie trzeba pracować od samego początku...
Aconto 2017-01-11 15:09
Witaj zawiedziona, wszystko w MACO było ok. tylko ludzie nie. Sama musisz mieć coś na sumieniu skoro odchodzisz. Nie oskarżaj ludzi i firmy, nam jest tu bardzo dobrze a Tobie dziękujemy i żegnamy!!!!!!!
Ciekawa z dużym stażem 2017-01-15 14:54
Mam rozumieć że cała reszta pań na montażu i innych działach które posiadają większy staż pracy niż ów pani uprzywilejowana powinny już wcale nic nie robić?
Ciekawa z dużym stażem 2017-01-15 14:54
Zawiedziona 2017-01-16 08:25
Ale ty głupia jesteś
Ja2017 2017-01-16 15:41
Witam, ktoś mi powie jaka jest stawka na stanowisku ustawiacz wtryskarek?
Wzorzec 2017-01-18 17:22
Mam chęć złożyć cv w Maco ale wcześniej chciałbym uzyskać troszkę informacji na temat rozmowy rekrutacyjnej, jak przebiega i o co pytają? Następnie ile można zarobić jako mistrz produkcji? Czy są jeszcze jakieś warunki?
oki 2017-01-19 16:44
nie ma zapotrzebowania na mistrzow
Zxc 2017-01-20 20:11
Witam. Praca strasznie monotonna, robisz na stojaca jeden element 8h, przerwa 20 min i w tym czasie musisz miec czas "sciagnac" przebranie kosmonauty i go założyć z powrotem na halę. Atmosfera średnia, pracownicy patrza sie na nowego jakby bym conajmniej tredowaty. Wyplata marna jak na takie warunki i specyfike (branża medyczna). Podsumowujac: nie polecam, chyba że ma sie noz na gardle. Pozdrawiam.
Nowa 2017-01-20 21:27
Hejka mam pytanko czym się zajmują osoby na kartonazu?? Jaki sa zmiany ? I co trzeba zrobić żeby sie tam dostać oraz kto tam jest liderem i mistrzem?? Jestem nowa i za wiele nikt mi nic nie mówi.
ja 2017-01-22 17:37
na kartonazu jest dosyc ciezko, najlepiej dostac sie na montaz, nikt tam nie chodzi nie sprawdza, można gadac do woli i pracować jak sie chce. czasem jak przechodzi ktos to trzeba sie zamknac i nie gadac.można siedzie albo stac jak kto chce, .
Kosmitka 2017-01-23 09:13
Fajna praca w fajnej firmie. Załuję, że nie ma teraz nowych ofert.
er 2017-01-24 09:35
idz do trenkwaldera na oławkiej-tam rekrutuja
Zagubina... 2017-01-26 16:44
Czy moźemy się dowiedzieć co się dzieje? O podwyżkach słychać plotki o 80ciu zł brutto a w agencjach chodzi ogłoszenie, źe Maco daje 2600 plus 520 premii brutto nowym pracownikom może ktoś mi wyjaśni co się dzieje???
10 lat w tej samej firmie 2017-01-26 18:14
Ale jaja trzeba chyba się zwolnić I przyjąć się przez agencje.Zobaczę co dostanę na papierze I jak coś to pierdzielić to zwalniam się . DziewczynyNie bójmy się rzućmy wypowiedzenia .Razem jesteśmy silniejsze.!!!!! :-)
Czas na zmiany 2017-01-26 18:51
Jak pisałam wcześniej chyba pora na poważne posunięcia bo dojdzie do sytuacji, że my pracownice ze stażem będziemy szkolić nowych, którzy będą brali wyższe pensje od nas...
Zostaw swoją opinię o Maco Pharma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maco Pharma