Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Opinie o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Stockus 2016-02-01 11:56:05
Ty tempa strzało pracowałeś na on pack-u a nie w stocku. A to jest znaczna różnica
Robert 2016-02-09 11:50:24
nie wiem Stockus kogo próbujesz obrazić, ale nie na miejscu to. Stock to Stock, jakie to ma znaczenie i doszukiwanie się. Zresztą, nie tylko Lublin zatrudnia pracowników.
fgthj 2016-02-12 18:37:34
ja tam widzialem ze głownie jednak Lublin zatrudnia @Robert a konkretnie to technologow na przyklad do zadan nalezy opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
please 2016-02-17 20:48:56
Pewnie, że takie zatrudnienie na referenta ds. logistyki sie opłaca. Wymagają biegłej znajomości excela, ale możliwe jest zdobywania odpowiednich kwalifikacji.
agacik 2016-02-21 14:36:21
please, oj nie tylko excela wymagają. to przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka angielskiego i wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – matematyka, logistyka, ekonomia.
musian 2016-02-23 17:20:13
no to czyli chodzi po prostu o takie kierunki typowo ścisłe. nie dziwi mnie to wcale, za to oferują umowę o pracę i to w rozwijającym się i prężnie działającym zespole :)
roma 2016-03-11 11:46:21
poszukują do Lublina na stanowisko referent ds. reklamacji w dziale Obsługi Klienta wymagają dobrej znajomości angielskiego i oferują pracę w międzynarodowym środowisku, czy ktoś pracuje w tym dziale i mógłby podzielić się opinią na temat pracy
grzesiek 2016-03-13 12:42:28
ja bym chętnie się dowiedział #roma, ile na tym stanowisku można konkretnie wyciągnąć. Oferta kusząca, jak najbardziej, szczególnie patrząc na wymagania, jakie firma stawia.
stukot 2016-05-05 20:35:58
ciężko chyba stwierdzić, na jakie zarobki można u nich liczyć. Jedno jest pewne, Stock to obecnie jedna z większych firm "wódkarskich" w Polsce i warto podjąć z nimi współpracę, bez dwóch zdań. Podejrzewam, że zatrudnienie jest na długo, jeśli obie strony są zadowolone.
kandydat 2016-05-19 16:54:46
Moze ktos napisac jakie zarobki na stanowisku magazyniera??
6 2016-06-08 21:48:38
jak ci zależ na lepszych zarobkach to idź do nich na tłumacza angielskiego
Mobbingowana 2016-07-14 13:22:49
Posypało się ostatnio.....Jestem jedną z sieciowców od kilku lat. Do niedawna była to super praca - jasne zadania, premie motywacyjne, plany, które można było zrealizować, jak komuś naprawdę zależało. Teraz połowa z nas bierze leki uspokajające. Zmieniła się obsada wysokich stanowisk, a ci, którzy przyszli, za wszelką cenę starają się udowodnić nam, że do niczego się nie nadajemy. Pracujemy po 10-11 godz, przyjeżdżamy do domu i siadamy na 2 godz do komputera, bo właśnie komuś się przypomniało, że natychmiast musi mieć ważne zestawienie. Maile " pilne " po godz. 23 to standard. Zakres obowiązków jak na dwóch stanowiskach, nie do ogarnięcia. Firma chyba dąży do tego, aby zatrudnić na nasze miejsca absolwentów, w nadziei że będą tańsi. Otóż, szanowny Stocku, informuję, że przy tylu godzinach pracy, ile mamy w tej chwili, stawka godzinowa wychodzi nam jak kasjerowi w marketach. Nikt, kto ma rozum w głowie, nie przyjdzie.
Pozostaje spokojnie poczekać na wezwanie do kadr i wykorzystać 3 mies wypowiedzenia na szukanie pracy, w której mają pojęcie o szacunku.
ulter 2016-07-14 14:33:33
@Mobbingowana tak się zastanawiam, czy naprawdę te stawki są tak nieopłacalne, bo jeśli tak to nie rozumiem dlaczego nie ma żadnej rotacji między pracownikami. Nie widzę kompletnie żadnych rekrutacji, a o czymś to świadczy...
Eeee 2016-07-15 00:39:46
Słabo płaca minimalna ok. 7 netto /h . Tania siła robocza na produkcji.
sara 2016-07-15 08:39:35
no ale na pewno lepsze są zarobki jako Pracownik Administracyjny - tłumacz j. angielskiego, bo wydaje mi się, że jednak można spokojnie zarobić do 3000 zł na tym stanowisku.
Mobbingowana 2016-07-29 16:23:14
Kochana, rotacja ostatnio jest ogromna, tylko nabór na nowe miejsca jakby trochę nieoficjalny. Jest nowy dyrektor, który zapełnia wakaty ludźmi, z którymi pracował w poprzedniej firmie. Czyli tak, jak zwykle. Jeśli chodzi o stawkę - to płacą nam za 8 godz. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że pracujemy ostatnio po 10-11. I nie możesz narzekać, bo usłyszysz, że kilka osób już czeka na twoje miejsce, że nie liczy się pensja tylko prestiż zatrudnienia itp.
just 2016-07-29 16:25:59
No dobrze, ale wiadomo jednak czy ostatnio pokazało się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że każdy dba o to,żeby zatrudnienie u nich mogło być stabilne. Wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, co jest dobrym znakiem.
Konrad 2016-08-06 08:36:55
Ha ha JUST dobre sobie !ogłoszenia ?
Czytaj co napisali poprzednicy
Przyszedł nowy dziarski Dyrektorek do zarządzania z innej firmy
Ma ze sobą całą świtę ludzi bez doświadczenia w branży alkoholowej
Chyba konkurencja postanowiła Naszą Firmę wysadzić w kosmos
Albo teraz wódeczkę herbatką będziemy popijać

Nastroje w firmie kiepskie nie wiadomo kogo dyrektorek zwolni żeby zrobić miejsce dla swoich
Niby wiadomo że tak się robi, ale w działaniach dyrektorka nie ma żadnej subtelności, jawność taka że aż w oczy szczypie
Będą masowo zwalniać a nie zatrudniać
mazi 2016-08-06 09:21:17
Wczesniej posiadali ogłsozenia potwierdzam, bo sam widzialm, ze szukają pracownikow magazynowych i sam bylem zainteresowany aplikowaniem do nich na to stanwosiko, mam dosiwadczenie w branzy logistycznej na tym dziale, tylko zastanawiam sie jak z kasa czy sie oplaca?
ulter 2016-08-06 10:35:40
@mazi faktycznie na początku roku, w sumie to przez pierwszy kwartał było sporo rekrutacji, widocznie pracownicy zagrzali tu miejsca... :)
ph. 2016-08-07 19:06:25
Pakuj się, twoje dni w Stocku są już policzone.
A na temat nowego dyrektora nie wypowiadaj się, skoro nie znasz człowieka.
Z. 2016-08-07 19:08:53
Lublin nie Lubin. Taka mała różnica.
wer 2016-08-07 19:43:03
piszecie wyżej o jakiś ofertach pracy ale nic nie ma ani tu ani na innych portalach więc jeśli będziesz tak miły napisz gdzie widziałeś te ogłoszenia. Powiedzcie mi proszę jakich zarobków można się u nich spodziewać wyżej niż ustawowa krajowa? Dzięki z góry
krzyś 2016-08-12 17:19:12
no no sa tez takie co nowemu dyrektorkowi szybko wskoczą do lozka żeby awansować!
gabrysia 2016-08-12 19:50:15
Kurde naprawdę @krzyś nie możecie się opanować? Ja rozumiem, że jak babka a nie facet dostanie awans czy podwyżkę to od razu ktoś powiem, że coś jest podejrzanego ale bez przesady!
Krzyś 2016-08-12 20:39:03
no dobra nie wszystkie ale jest taka jedna co robi to doskonale!
mazi 2016-08-12 21:05:20
jeszcze w branży alkoholowej to tym bardziej :) żartuje, ale wiesz w takich znanych firmachjest nawet wiele plusow pracy, poza tym masz do wyboru kilka stanowiska ciekawych i dobrze platnych, nawet degustator drze zarabia :) a przedtawiciele pewnie jakies depozyty tez dostaja :)
pozytywny 2016-08-18 23:43:49
dlaczego uwazasz, że ktoś bez doświadczenia w alkoholu nie da sobie rady ? mając kilkunastoletnie doświadczenie w fmcg ?przepraszam alkohol jest tak wymagającym produktem ,że nie da się go sprzedać , czujesz się lepszy od kogoś z firmy " herbatki "???z drugiej strony jak będziesz aplikować do firmy np Jacobs to , to samo mogą o Tobie powiedzieć - "gość nie ma bladego pojęcia o branży kawowej " .Każdy chce otaczać się swoimi zaufanych i sprawdzonymi ludźmi.... przykre że Bizancjum dobiegło końca taka kolei rzeczy.
japamelo 2016-08-18 23:51:35
Nowy Dyrektor Piotr Dziarski bardzo konkretny człowiek na wysokim poziomie. firma bardzo szybko wróci na właściwe tory
Pik 2016-08-19 07:59:43
Ha ha ale wazelina
Mito 2016-08-19 08:59:18
Ten dyrektorek jak piszecie - ma spore doświadczenie w branży alkoholowej . Bardzo konkretny gość .wiem co pisze .
Nieroby niech sie juz pakują !
ulter 2016-08-19 10:06:54
Dyrektor @Mito ma w planach jakąś nową rekrutację?
ambitny 2016-08-19 14:15:48
jeśli praca powyżej 8 godz to jakieś dziwne to pakujące się nieroby- nie ma miejsca w firmie na takie osoby, zero ambicji. jak chcesz coś w życiu osiągnąć to na pewno nie poprzez pracę ośmio godzina. śmiech
Juro 2016-08-19 15:25:09
Zastanawiam się jedynie co Was interesuje życie prywatne osób które zarządzają tą firmą i ich problemy. Zajmijcie się lepiej sobą i pracą a nie pleciecie głupoty. Napiszcie lepiej czy można u nich w miarę dobrze zarobić i jak wygląda ogólnie zatrudnienie u nich
rademenes vel senemedar 2016-09-05 21:25:18
i poleciało z grubej rury 4 rks-ów nie ma kolejnych kilkunastu kosów nie ma być
sin 2016-09-05 22:33:36
Na pewno zatrudnienie u nich jest całkiem dobre, ale mnie bardziej zastanawia jaka jest u nich wypłata, wiecie może? Zależy mi nawet nie tylko na dobrej wysokości, ale na jej terminowości, bo zawsze na czas trzeba oplacić wszystkie rachunki. Dzięki za odpowiedź
Ja 2016-09-06 10:52:56
A co tam sie dzieje??? Czemu aż tyle osób ma odejść ?
why 2016-09-06 13:13:52
Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne zatrudnienie, a umowa jest w pełni respektowana, to dość istotne jest. Ale ciekawe czy wypłata jest na czas, bo o to każdy teraz dba. Pozdrawiam
zainteresowany 2016-09-12 16:15:07
Witam
Pojawiło się ostatnio ogłoszenie o prace dla ph w Warszawie. Może ktoś miły opowie jak wyglada praca jako ph w Stocku? Jakie zarobki? Na jaki teren konkretnie poszukują? Coś na temat przełożonego i warunków pracy? Bo jak to wygląda w rynku to sam sprawdze :) Z góry dzięki.
fgthj 2016-09-12 17:56:29
@zainteresowany no dobra a czy moglbys napisac gdzie można takie ogłoszenie od nich znaleźć ? dzieki
zainteresowany 2016-09-12 19:45:07
Nie odpowiadam na głupie pytania
amant54 2016-09-12 19:55:45
czy Automatyk w dziale utrzymania ruchu nadal potrzebny?
Szakal 2016-09-13 11:23:30
Witam, aplikowałem na stanowisko PH w Warszawie.
Proszę o informację na temat zatrudnienia, warunki, godziny pracy, jak można używać samochodu w celach prywatnych,
Z góry dziękuje.
ta 2016-09-13 11:31:34
Ja to bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że atmosfera dopisuje.
ha ha 2016-09-13 18:48:20
Taaa... Ha ha ha, atmosfera jest wyśmienita ha ha ha .......
Łukasz 2016-09-13 18:51:56
@ta a to sprawdzone informacje o tej atmosferze? Dla mnie to ważne, chociaż sam zawsze staram się być w porządku wobec innych
Kubus 2016-09-15 16:55:26
Auto możesz używać w celach prywatnych za dodatkową opłatą 70 zł/mc plus tankowanie za własne
Atmosfera średnia , nikt nie wie co ma robić, targety dosyć spore, wymagane zadania do realizacji aczkolwiek bardzo ciężko wyegzekwować jakiekolwiek info
minol 2016-09-15 18:36:51
Z tym autem to akurat bardzo fajnie, bo jednak to duże udogodnienie, jak ktoś nie ma własnego pojazdu...
Bull 2016-09-22 12:43:27
Ciekawe czy to ogłoszenie PH na Warszawę i okolice to jest duży teren? Jeździ ktoś na tereny na wschód od stolicy? Jakie są obecnie auta? Pensje widzę standard, a to że dzieje się w kierownictwie... to wszędzie, na jakie nie forum wejdę to płacz że się kończy coś, że było fajnie, a się skończyło, norma, kwestia tego czy się wywala czy jest się wywalanym.
An 2016-09-22 12:58:23
Wiele słyszałem o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, i jestem ciekawy czy faktycznie tak łatwo jest tutaj dorobić parę groszy, słyszałem nie raz nie dwa to, że jak się nie ma dwóch lewych rąk, to jakoś to idzie
Zostaw swoją opinię o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,