Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Opinie o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

centrum 2015-04-17 23:31:54
A ja pracuje w stock od 5-6 lat i muszę przyznać ze sie ładnie posypało :(
Było dobrze jest złe ...
Ogólnie zarobki rożne , kto jak sie dogada i jaki jest dóbry :)
Ja otrzymywałem 3500 z premia na rękę jako pH ( rynek tradycyjny ) chlopacy inni od 2800-do 3300 słyszałem ze niektórzy cos koło 3800 nawet ale nie wolno o tym gadac :(
pedro 2015-05-18 20:07:07
Ktos wie czy w Stock-u ph ma etat czy jest na własnej działalności? Z góry dziękuję za odpowiedź
ph pedro 2015-05-30 23:00:13
teraz tylko działalność
alek 2015-06-07 19:05:51
tylko na działalność? słyszałem, że ostatnio zwolniło się sporo wakatów, ale nie chcę zakładać działalności, stanowiska kierownicze też na działalność?
kajetan 2015-06-25 18:23:57
a przyjeli tam kogos ostatnio ?
STOCK 2015-06-26 12:44:31
W Stocku odeszło całe (praiwe) Południe na skutek "ataku" "man in the middle". Góra odpływa na ratunkowych tratwach. Chętnych brak. Atmosfera ponura. Ale "z dumą" wręczają kieliszki.
gość 2015-07-04 16:26:19
co kryje się pod kryptonimem "man in the middle"? są jakieś ogłoszenia na południe?jka tak to gdzie szukać?
wieśka 2015-07-10 14:48:10
@stock zupełnie nie rozumiem i nie zgadzam się z twoim komentarzem. nie sądzę żeby były jakieś wielkie odejścia bo ta alkoholowa marka ma się moim zdaniem całkiem świetnie, dalej się sprzedaje ich alkohol, nawet mimo koneksji marki z pewnym politykiem. natomiast rzeczywiście ciekawe jakie mają teraz rekrutacje
annonnimm 2015-07-19 00:50:11
Wieśka. Znam tych ludzi co odeszli. Jestem dyrektorem oddziału jednej firmy która współpracowała z nimi. Powiem tak, jeśli odchodzi 70 osób (osoby które stworzyły tą firmę) to uwierz mi że zaraz wypłynie jakaś firma i będzie liderem na rynku. A w Stocku padaczka, CEDC już jest nr 1 w Polsce. Przedstawili nam ze Stocka propozycję sprzedaży np. wódki w pojemnikach z jogurtów!!! Za kogo oni mają Polaków??? jak to przeliczysz to i tak lepiej 100ml kupić bo się bardziej opłaca. Z tego co słyszałem to angole tam, mają w nosie nas Polaków. Dla nich jest ważna wartość akcji na giełdzie a nie ludzie co tam pracują. Zobaczysz że zaraz wyjdą z Polski i ubiorą jakiegoś nowego Prezesa w ten bałagan. A wracając do tych ludzi co odeszli to powiem ci "mistrzowie" PHD byli bardzo zadowoleni z pracy z szefami, normalne warunki, ludzkie podejście. Teraz widzę że ci co pozostali to jak " dzieci we mgle" pozdrawiam
Tratatata 2015-07-20 23:57:38
Po pierwsze to wątpię abyś był dyrektorem w jakiejkolwiek hurtowni - no może w Alti bo tam też ani składu ani ładu -jak w twojej wypowiedzi, wieczne narzekanie i negacja wszystkiego co nowe.
Po drugie to bardziej mi pasujesz na jakiego PH'owca co odszedł bo się bał że jego machlojki wypłyną (lodówki, gratisy etc.)
Po trzecie to z zaciekawieniem przyglądam się tej firmie od kilku lat i powiem szczerze że trudno mi znaleźć duży projekt który by u nich nie zaskoczył. Przypominam sobie tylko jeden który wywołał u mnie ironiczny uśmiech - promocja "cytrynówki" - ustawiali cytryny na ladzie i wtykali w nie jakieś flagi czy coś w tym stylu, nie pamiętam już. Faktycznie to było słabe. Reszta zawiodła ich na sam szczyt. A akcja z lodówkami super sprawa (tylko większa kontrola nad budżetem by się im przydała).
Teraz wprowadzają wódkę w pudełkach do "jogurtów". Pierwsza myśl - GŁUPOTA, druga myśl - IDIOTYZM , trzecia myśl - GENIALNA RZECZ, INNOWACYJNOŚĆ, MAJSTERSZTYK. Jeśli to im wyjdzie znów będą na szczycie!
P.S. Gdybyś naprawdę był dyrektorem jakiejkolwiek hurtowni i odpowiadał za logistykę kupiłbyś ten pomysł w ciemno. Podpowiem ci gdybyś dalej nie widział w tym korzyści - OPAKOWANIE WAŻY MNIEJ (mniejszy ciężar na samochodzie, mniejsze spalanie, mniejsze zużycie samochodu, mniej problemów z samochodami etc.), TO JEST DROŻSZE (zarobisz więcej, lepiej sprzedawać droższe produkty niż tańsze)resztę sam sobie wymyśl.
modi 2015-08-17 20:17:55
Dyrektorzy firm chyba nie zajmowaliby się wpisami na temat innej firmy, od tego są inni ludzie chyba, no ale praca w tej firmie nei jest zła. Wiadomo, prosta nie jest, szczególnie jeśli pracuje się przy produkcji, bo są też miejsca gdzie można zarobić w tej firmie większe pieniądze mniejszym kosztem :)
mem 2015-08-23 09:02:34
Cóż za zdziwienie mnie ogarnęło gdy zobaczyłem że również Marek Malinowski pożegnał się z funkcją Dyr. Generalnego w Czechach.
Buła 2015-09-09 19:22:44
z praca padaka i stres na etacie za pare zl wiecej...
jacek 2015-09-16 23:51:33
@Buła, a możesz napisac coś więcej. W ogóle nie rozumiem co masz na myśli pisząc padaka, to dość specyficzne słownictwo. Napisałeś, ze pracujecie za parę złotych, to czy oznacza to, że praca jest za mniej niż 10 złotych na godzinę na rękę - tak wnioskuje, bo inaczej napisałbyś kilkanaście czy paręnaście.
anonimm 2015-09-30 22:45:26
Jak się teraz pracuje w Stocku na magazynie, jakiej stawki początkowej można się spodziewać, jaka atmosfera, jaki system pracy?
john 2015-10-17 02:54:51
@anonimm - też jestem ciekawy. Ktoś pisał wyżej, że zarobki są w granicach kilku złotych, ale ciekawe ile w tym jest prawdy. Z resztą każdy inaczej definiuje kilka złotych. Zakładu przemysłu spirytusowego są może zawalone ofertami pracy, ale zawsze warto się odnaleźć u nich, doświadczenie jest na pewno dobre.
Stockus 2016-02-01 11:56:05
Ty tempa strzało pracowałeś na on pack-u a nie w stocku. A to jest znaczna różnica
Robert 2016-02-09 11:50:24
nie wiem Stockus kogo próbujesz obrazić, ale nie na miejscu to. Stock to Stock, jakie to ma znaczenie i doszukiwanie się. Zresztą, nie tylko Lublin zatrudnia pracowników.
fgthj 2016-02-12 18:37:34
ja tam widzialem ze głownie jednak Lublin zatrudnia @Robert a konkretnie to technologow na przyklad do zadan nalezy opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
please 2016-02-17 20:48:56
Pewnie, że takie zatrudnienie na referenta ds. logistyki sie opłaca. Wymagają biegłej znajomości excela, ale możliwe jest zdobywania odpowiednich kwalifikacji.
agacik 2016-02-21 14:36:21
please, oj nie tylko excela wymagają. to przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka angielskiego i wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – matematyka, logistyka, ekonomia.
musian 2016-02-23 17:20:13
no to czyli chodzi po prostu o takie kierunki typowo ścisłe. nie dziwi mnie to wcale, za to oferują umowę o pracę i to w rozwijającym się i prężnie działającym zespole :)
roma 2016-03-11 11:46:21
poszukują do Lublina na stanowisko referent ds. reklamacji w dziale Obsługi Klienta wymagają dobrej znajomości angielskiego i oferują pracę w międzynarodowym środowisku, czy ktoś pracuje w tym dziale i mógłby podzielić się opinią na temat pracy
grzesiek 2016-03-13 12:42:28
ja bym chętnie się dowiedział #roma, ile na tym stanowisku można konkretnie wyciągnąć. Oferta kusząca, jak najbardziej, szczególnie patrząc na wymagania, jakie firma stawia.
stukot 2016-05-05 20:35:58
ciężko chyba stwierdzić, na jakie zarobki można u nich liczyć. Jedno jest pewne, Stock to obecnie jedna z większych firm "wódkarskich" w Polsce i warto podjąć z nimi współpracę, bez dwóch zdań. Podejrzewam, że zatrudnienie jest na długo, jeśli obie strony są zadowolone.
kandydat 2016-05-19 16:54:46
Moze ktos napisac jakie zarobki na stanowisku magazyniera??
6 2016-06-08 21:48:38
jak ci zależ na lepszych zarobkach to idź do nich na tłumacza angielskiego
Mobbingowana 2016-07-14 13:22:49
Posypało się ostatnio.....Jestem jedną z sieciowców od kilku lat. Do niedawna była to super praca - jasne zadania, premie motywacyjne, plany, które można było zrealizować, jak komuś naprawdę zależało. Teraz połowa z nas bierze leki uspokajające. Zmieniła się obsada wysokich stanowisk, a ci, którzy przyszli, za wszelką cenę starają się udowodnić nam, że do niczego się nie nadajemy. Pracujemy po 10-11 godz, przyjeżdżamy do domu i siadamy na 2 godz do komputera, bo właśnie komuś się przypomniało, że natychmiast musi mieć ważne zestawienie. Maile " pilne " po godz. 23 to standard. Zakres obowiązków jak na dwóch stanowiskach, nie do ogarnięcia. Firma chyba dąży do tego, aby zatrudnić na nasze miejsca absolwentów, w nadziei że będą tańsi. Otóż, szanowny Stocku, informuję, że przy tylu godzinach pracy, ile mamy w tej chwili, stawka godzinowa wychodzi nam jak kasjerowi w marketach. Nikt, kto ma rozum w głowie, nie przyjdzie.
Pozostaje spokojnie poczekać na wezwanie do kadr i wykorzystać 3 mies wypowiedzenia na szukanie pracy, w której mają pojęcie o szacunku.
ulter 2016-07-14 14:33:33
@Mobbingowana tak się zastanawiam, czy naprawdę te stawki są tak nieopłacalne, bo jeśli tak to nie rozumiem dlaczego nie ma żadnej rotacji między pracownikami. Nie widzę kompletnie żadnych rekrutacji, a o czymś to świadczy...
Eeee 2016-07-15 00:39:46
Słabo płaca minimalna ok. 7 netto /h . Tania siła robocza na produkcji.
sara 2016-07-15 08:39:35
no ale na pewno lepsze są zarobki jako Pracownik Administracyjny - tłumacz j. angielskiego, bo wydaje mi się, że jednak można spokojnie zarobić do 3000 zł na tym stanowisku.
Mobbingowana 2016-07-29 16:23:14
Kochana, rotacja ostatnio jest ogromna, tylko nabór na nowe miejsca jakby trochę nieoficjalny. Jest nowy dyrektor, który zapełnia wakaty ludźmi, z którymi pracował w poprzedniej firmie. Czyli tak, jak zwykle. Jeśli chodzi o stawkę - to płacą nam za 8 godz. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że pracujemy ostatnio po 10-11. I nie możesz narzekać, bo usłyszysz, że kilka osób już czeka na twoje miejsce, że nie liczy się pensja tylko prestiż zatrudnienia itp.
just 2016-07-29 16:25:59
No dobrze, ale wiadomo jednak czy ostatnio pokazało się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że każdy dba o to,żeby zatrudnienie u nich mogło być stabilne. Wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, co jest dobrym znakiem.
Konrad 2016-08-06 08:36:55
Ha ha JUST dobre sobie !ogłoszenia ?
Czytaj co napisali poprzednicy
Przyszedł nowy dziarski Dyrektorek do zarządzania z innej firmy
Ma ze sobą całą świtę ludzi bez doświadczenia w branży alkoholowej
Chyba konkurencja postanowiła Naszą Firmę wysadzić w kosmos
Albo teraz wódeczkę herbatką będziemy popijać

Nastroje w firmie kiepskie nie wiadomo kogo dyrektorek zwolni żeby zrobić miejsce dla swoich
Niby wiadomo że tak się robi, ale w działaniach dyrektorka nie ma żadnej subtelności, jawność taka że aż w oczy szczypie
Będą masowo zwalniać a nie zatrudniać
mazi 2016-08-06 09:21:17
Wczesniej posiadali ogłsozenia potwierdzam, bo sam widzialm, ze szukają pracownikow magazynowych i sam bylem zainteresowany aplikowaniem do nich na to stanwosiko, mam dosiwadczenie w branzy logistycznej na tym dziale, tylko zastanawiam sie jak z kasa czy sie oplaca?
ulter 2016-08-06 10:35:40
@mazi faktycznie na początku roku, w sumie to przez pierwszy kwartał było sporo rekrutacji, widocznie pracownicy zagrzali tu miejsca... :)
ph. 2016-08-07 19:06:25
Pakuj się, twoje dni w Stocku są już policzone.
A na temat nowego dyrektora nie wypowiadaj się, skoro nie znasz człowieka.
Z. 2016-08-07 19:08:53
Lublin nie Lubin. Taka mała różnica.
wer 2016-08-07 19:43:03
piszecie wyżej o jakiś ofertach pracy ale nic nie ma ani tu ani na innych portalach więc jeśli będziesz tak miły napisz gdzie widziałeś te ogłoszenia. Powiedzcie mi proszę jakich zarobków można się u nich spodziewać wyżej niż ustawowa krajowa? Dzięki z góry
krzyś 2016-08-12 17:19:12
no no sa tez takie co nowemu dyrektorkowi szybko wskoczą do lozka żeby awansować!
gabrysia 2016-08-12 19:50:15
Kurde naprawdę @krzyś nie możecie się opanować? Ja rozumiem, że jak babka a nie facet dostanie awans czy podwyżkę to od razu ktoś powiem, że coś jest podejrzanego ale bez przesady!
Krzyś 2016-08-12 20:39:03
no dobra nie wszystkie ale jest taka jedna co robi to doskonale!
mazi 2016-08-12 21:05:20
jeszcze w branży alkoholowej to tym bardziej :) żartuje, ale wiesz w takich znanych firmachjest nawet wiele plusow pracy, poza tym masz do wyboru kilka stanowiska ciekawych i dobrze platnych, nawet degustator drze zarabia :) a przedtawiciele pewnie jakies depozyty tez dostaja :)
pozytywny 2016-08-18 23:43:49
dlaczego uwazasz, że ktoś bez doświadczenia w alkoholu nie da sobie rady ? mając kilkunastoletnie doświadczenie w fmcg ?przepraszam alkohol jest tak wymagającym produktem ,że nie da się go sprzedać , czujesz się lepszy od kogoś z firmy " herbatki "???z drugiej strony jak będziesz aplikować do firmy np Jacobs to , to samo mogą o Tobie powiedzieć - "gość nie ma bladego pojęcia o branży kawowej " .Każdy chce otaczać się swoimi zaufanych i sprawdzonymi ludźmi.... przykre że Bizancjum dobiegło końca taka kolei rzeczy.
japamelo 2016-08-18 23:51:35
Nowy Dyrektor Piotr Dziarski bardzo konkretny człowiek na wysokim poziomie. firma bardzo szybko wróci na właściwe tory
Pik 2016-08-19 07:59:43
Ha ha ale wazelina
Mito 2016-08-19 08:59:18
Ten dyrektorek jak piszecie - ma spore doświadczenie w branży alkoholowej . Bardzo konkretny gość .wiem co pisze .
Nieroby niech sie juz pakują !
ulter 2016-08-19 10:06:54
Dyrektor @Mito ma w planach jakąś nową rekrutację?
ambitny 2016-08-19 14:15:48
jeśli praca powyżej 8 godz to jakieś dziwne to pakujące się nieroby- nie ma miejsca w firmie na takie osoby, zero ambicji. jak chcesz coś w życiu osiągnąć to na pewno nie poprzez pracę ośmio godzina. śmiech
Juro 2016-08-19 15:25:09
Zastanawiam się jedynie co Was interesuje życie prywatne osób które zarządzają tą firmą i ich problemy. Zajmijcie się lepiej sobą i pracą a nie pleciecie głupoty. Napiszcie lepiej czy można u nich w miarę dobrze zarobić i jak wygląda ogólnie zatrudnienie u nich
Zostaw swoją opinię o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,