Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Opinie o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

pracus 2016-10-06 05:54
Sadze ze ktos komu zależy na pracy i kto ja szanuje , wypełnia swoje obowiązki to niezależnie od tego gdzie jest , nie musi się niczego obawiać. A nieroby i lenie powinny się wziąć do pracy.
Stock to porządna firma i wiele osób marzy aby w niej pracować,jestem pracownikiem tej firmy i zupełnie nie mam żadnych obaw, bowiem swoja role traktuje serio , straszenie tutaj na forum to gadka wyłącznie tych którzy w firmach się nie spełnili
Pracus 2016-10-06 18:43
Plany sa wszedzie i trzeba je realizowac, podstawa zasadnicza ok,warunki pracy ok....trzeba realizowac zadania i ciagnac kase z dodsykowuch konkursow...ja nie msm zamiaru.stad odchodzic, jest ok i kazdemu polecam ta firme
tuber 2016-10-07 07:31
hehe miala byc zielona wyspa a a jest spalona ziemia, nowi nic nie wiedzą o co chodzi w rynku alkoholi
Pracus 2016-10-09 10:19
Widocznie masz przerost formy nad trescia, jesli jest dobry handlowiec to.proces sprzedazy jest zawsze taki.sam,dobry handlowiec potrafi sie odnalesc zawsze w nowej firmie,a jesli jestes pracownikiem aktualnie zayrudnipnym,to mam nadzieje ze szybko cie znajda ,zweryfikuja twoja wiedze i postawe wobec firmy i na twoje miejsce znajda takiego ktory zamiadt wylewac pomyje bedzie chcial angazowac sie w aktualne procesy i projekty
Pracus 2016-10-09 10:20
Nowy 1 2016-10-10 15:44
Witam,
Mam pytanie odnośnie pracy jako PH ds. detalu we Stock, jakie warunki, jaka podstawa + premia, ile wizyt, jakie auto, jaka atmosfera na Wawie? Z góry dzięki za odp.
bw 2016-10-13 16:50
Oj Czarku, Twoje informacje o nowej szefowej są mocno nieaktualne.
Prywatnie to bardzo miła i pomocna kobieta. W pracy chyba od tego jest żeby wymagać i oczekiwać od pracowników zaangażowania?
bw 2016-10-13 16:51
Oj Czarku, Twoje informacje o nowej szefowej są mocno nieaktualne.
Marcin 2016-10-14 21:52
Nowi dyrektorzy zrobia swoja robote a Luis Amaral kupi Stock. Eurocash . Wtedy dopiero sie zmieni. powodzenia.
Marcin 2016-10-14 21:54
XCD 2016-10-16 21:01
Luis Amaral kupi Stock, na całego za cienki w uszach.
JJJ 2016-10-19 17:14
Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, od zawsze ma umowy o pracę
komornik 2016-10-24 16:30
Uciekli ci co "pożyczyli" towar gratisowy i i trzes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo zaczęła się weryfikacja (rozliczanie gratisów) wstecz do 5 lat .
Robot 2016-10-26 17:32
Obudź się bo se jaja urwiesz. Odezwij sie w kwietniu 2017 r :)
Polo 2016-10-27 02:52
Jak wyrwać Wyrwe
Lobek 2016-10-27 09:25
Jak mieszkasz w wwa z rodzicami to podstawa jest taka że na fajki będziesz miał ;) 15 wizyt, Skoda Fabia atmosfera do kitu
Czarek 2016-10-31 22:49
Oj tak Agnieszko....szkoda słów..... Uderz w stół a nożyce się odezwą. ... Uważajcie na ta pania (celowo z małej)
Ocbhmb. 2016-11-05 19:09
Praca w sb. ndz. a kasy nie ma, ludzie uciekają.
Nico 2016-11-07 21:31
Dziara heheheh nieźle...........
ph -owiec 2016-11-14 22:25
Kto pracuje w sobote,niedziele co za glupoty piszecie ?
blablabla 2016-11-21 16:41
kto pracuje? Magazyn, produkcja... Wszyscy pracują :-)
hahowiec 2016-11-22 02:04
zebys mial co ustawiac na półkach, najpierw musi to ktos wyprodukowac, zlozyc, dostarczyc..min w sb-nd. Zdziwiony co? Takich orłów stock zatrudnia?!! gratulacje.
ph-owiec 2016-11-24 21:25
No produkcja ma zapierdalac 24/h i 7 dni na tydzien ,nie mamy juz co sprzedac tyle braków .

Sztokuś 2016-12-02 13:25
Ta osoba która to pisze jest tu w firmie trochę wyżej i odbija gałe,tylko jedno na myśl przychodzi kto to,bo i godzina pasuje, bo czy to dzień czy noc to siedzi przy kompie ale myślę że już nie dlugo ;)
Tadzik 2016-12-04 00:04
Wiadomo pani BW
AMIGO 2016-12-12 12:18
O co chodzi z BW?
AMIGO 2016-12-20 14:56
No właśnie nie, pracuje dość długo ale nic o niej nie słyszałem ;)
Zdziwony 2017-01-19 14:13
Powiedzcie mi,co się dzieje,że Stock szuka PH na całą Polskę??
Pracus 2017-01-19 15:29
Aktualnie PH nie potrafia wydobyc z sirbie ikry i sprzedawac, byli merchami nie potrafia byc sprzedawcami. Wiele osob mialo ciepla posadke wczesniej, twraz trzeba pracoeac, a dla wielu to.problem
Agentxxx 2017-01-19 23:15
Chyba Ty nie umiesz sprzedawać ;-)

Oczywiście część os zrezygnowało z pracy, zmiany w życiu są potrzebne. Ale nikt nikogo nie zwolnił z pracowników na szczeblu PH, jak widać są lepsze oferty pracy i firmy ;)
Pozdro

Dżem z masłem 2017-01-20 07:02
Niby są oferty pracy,ale Stock szuka na całą Polskę,co jednak jest dziwne.
Pracus 2017-01-20 16:39
Baza danych, kazda firma posiada taka baze by korzystac z niej w przypadku wakatow, wiec co w tym dziwnego ze szuka?
Dżem z masłem 2017-01-21 06:48
Ok.Tylko czemu tyle wakatów??Ludzie się pozwalniali??
Tomek 2017-01-22 00:16
Widzę, że post z przed pół roku więc może nie warto pisać ale aż samo ciśnie się na usta. Jak można być aż takim "korpo-śmieciem" żeby komuś zarzucać, że jak nie chce harować a nie pracować (praca to 8h na dobę) ponad 8 godzin to jest nierobem. Przypominam, że praca ponad 8h wiąże się z wypłaceniem tzw. "nadgodzin", gdzie w korporacjach raczej trudno o to. Te osoby nie są nierobami tylko ty (celowo z małej litery) jesteś frajerem, dającym się dymać za darmo! Ja mam to szczęście, że pracuję w zakładzie pracy gdzie to uwzględniają i jestem w rankingu TOP-10 pracowników w skali kraju więc trudno mnie nazwać nierobem. Uznaję zasadę "uczciwa praca za uczciwą płacę" a ty korporacyjny sprzedawczyku dał byś wydymać własną mamę za parę groszy. Ludzie, trochę godności i szacunku do samego siebie. Pewnie zaraz ktoś zapyta czemu tu piszę jak nie szukam pracy - a no proste - bo pracuję w firmie, która pośredniczy w znajdowaniu pracy i mam w obowiązkach monitorowanie opinii o firmach. Tyle w temacie.
XxXxXxXx!!!!!!!!!!!!!???????? 2017-01-23 17:48
Oferty się pojawiają bo koledzy z herbatek pościągali "swoich kumpli" którzy nie dają rady i pewnie już chcą uciekać z tego okrętu... a Ci starzy Merche byli, są i będą!!
Buldok 2017-01-23 19:29
Super firma zawsze ma najwięcej takich wpisów od nieszczęśliwych, poturbowanych pracowników.Praca jest za ciężka ale narzekać mogą cały czas, lepiej niech idą do Lidla
Gienia 2017-01-24 19:47
Witajcie,
Nue wuecie czasem czy nie szukaja kogoś do laloratorium - kontrolera jakości?
Pzdr
Qwerty 2017-01-24 21:00
Popatrzcie skąd przyszli prezes i dyrektor sprzedaży. Pogadajcie z ludźmi z Agros i Herbapolu - jak tam była zorganizowana robota PH. Mysle ze oni wiedza że wiele ludzi odejdzie jeszcze. Ilość rekrutacji nie musi być równa wakatom w tej chwili. Zbierają bazę na przyszłość żeby szybko zapełniac dziury w etatach.
Mamka 2017-01-28 16:24
Super firma, mnie się tu pracuje bardzo dobrze i polecam.
Ja 2017-01-29 15:50
Witam, ja tez pracuje od niedawna i uwazam ze jest tutaj mozliwosc rozwoju. Pracowalem w fimie gdzie wixyt wymaganych bylo.ponad 20 teraz wyrabiam.sie w 8 godzinach i popoludnia dla rodziny, nie rozumiem tych, ktorzy wciaz narzekaja, a takich nadal.jest spora grupa....
Zniesmaczony 2017-02-01 21:40
A ja tu pracuje i mam zamiar się zwijać.Firma nie stawia jawnych celów zadać premiowanych mało tego zasady się zmieniają co tydzień presja brak szacunku do ludzi i nie szanowanie czasu po 10 godzinach pracy.Mało tego firma nie rozlicza klientów twierdząc ze nie ma umów albo twierdz ze poprzednicy zrobili
o.O 2017-02-02 17:49
To jak tu pracujecie to nie wiecie jak sytuacja wyglada w dziale kontroli jakosci? W Stocku jakos trudno o poprawny numer kadr???Wykonalam 5 telefonow i ta sama informacja: "to nie tutaj,nie umiemy pomoc..." :/ przeprowadzilam sie do Lbl i jestem zalamana...Praca jest jedynie dla handlowcow.Wiedzialam,ze jest zle,ale az tak.Sluchaj sie chlopa,a wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.
o 2017-02-02 21:19
Powiem tak - super firma wpisów nie ma... Na każde inne dziadostwo będą skargi.
klik 2017-02-04 12:31
pracusiu :-)
jak wyglądają warunki pracy tak konkretniej i ba ile realne jest osiągnięcie premii wynikającej z realizacji targetów i dodatkowych konkursów? Napisz proszę więcej szczegółów tj
jaka podstawa, ile max premii real można zarobić , korzystanie z auta , ilość wizyt, atmosfera, benefity
z góry dziękuje
pozdrawiam
Budek 2017-02-07 19:34
Maruderzy dajcie sobie spokój i tak nikt was nie traktuje poważnie.
O.o 2017-02-09 15:09
A ja dalej czekam na odpowiedź. Pewnie się nie doczekam, tak samo jak dzwoniąc do firmy. Tyle narzekań tyle pochwał, ale konkretnych informacji ZERO! Spadam stąd!
Benek 2017-02-14 17:35
Dla leni każda firma jest okropna. Taka firma jak Stock ma przed sobą perspektywy funkcjonowania a ludzie stabilności pracy. Kto pracuje dobrze nie narzeka!!!
Stokuś 2017-02-20 15:18
Akcja sraczka pożar w burdelu od i co
Sztokuś 2017-02-20 15:26
Widać masz slabą wiedzę jak wykonywać efektywnie swoje obowiązki, pochwal się wynikami,bo podejrzewam że jak bym pracowł tak jak ty to zajęło by mi to ze cztery godziny.
Sztokuś 2017-02-20 15:28
To nie Stock szuka tylko Herbapol i Agros Nowa
Zostaw swoją opinię o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,