Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI

Pracowałeś w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kris - 2010-11-10 13:42:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tyle złego co jest w Vivie to nie ma w zadnej firmie transportowej.P.[usunięte przez moderatora] to zwykły kret i oszust naciagacz.A na dodatek TATUS na warsztacie obrazajacy wszystkich dookoła.Szok kto moze to trzymac sie z daleka od Viva Trans.A osobny temat to działalnosc tej firmy na DHL.to sprawa dla ITD.
zdjecie uzytkownika
OLO - 2012-04-30 16:40:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chłopaki to o co to chodzi ? jak wyglada praca ?chce sie przyjac myslałem że jest ok jest Mercedes tak i wogole takie rzeczy zeby tam sie działy?
zdjecie uzytkownika
bylykierowca - 2013-06-20 11:46:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
banda oszustow z [usunięte przez moderatora] na czele
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-20 11:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
bylykierowca, a jak Cie oszukali? Byłes kierowca w viva trans? Mozesz napisać jak wygląda taka jazda, czy dalekie sa kursy, co z noclegiem, ile się dziennie jeździ?
zdjecie uzytkownika
mg - 2013-08-20 17:53:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co nie ma już kto kręcić tacho ?
zdjecie uzytkownika
zdzichu - 2013-08-20 17:56:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bez komentarza
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-20 22:56:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chłopaki pracujecie obecnie w viva trans? Polecacie? Jakieś problemy by dogadac się z przełożonymi? Kasa na czas?
zdjecie uzytkownika
Ja - 2014-06-01 15:49:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dajcie sobie spokój z tą firmą krzyczą po tobie głupie dogadywania stawkę ustalasz przy rozmowie a w rzeczywistość takiej nie zobaczysz.Zresztą sami zobaczcie jak jest.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI

Twoj email:
Wiadomość: