Opinie o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna w Szczecin

Okej właśnie się dowiedziałem z tego co pisaliście, że firma mi jednak upadła. Upewniłem się jeszcze na ich stronie i piszą, że się sprzedali i to lata temu, a chciałem jakaś robotę na budowie sobie ogarnąć. ale skoro firmy już nie ma to po co opłacają swoją stronę www?

Jolka

W lipcu tamtego roku ktoś pisał o tym, że raczej ludzie kasy swojej nie zobaczą. Widzę, że przy tym temat umarł. Wiecie jaka jest obecna sytuacja byłych pracowników? Jak to wszystko się poukładało po tej upadłości? Nikt niczego nie pisał a jestem ciekawa

TL
@Jolka

syndyk wyciągnął kasę z FGŚP i nic wiecej się nie wydarzyło. Przez te wszystkie lata nie sprzedał nic z czego ktoś by zobaczył złotówkę. Chyba że na potrzeby wypłacenia pieniędzy sobie samemu- tutaj zapewne wykazał się większą skutecznością. Zapewne cały sprzęt to już złom, większość materiałów nie tylko że już nie jest do sprzedania ale zapewne trzeba będzie płacić za utylizację. Świetna robota

@TL

I co w tym wszystkim właśnie z tymi osobami, które się zatrudniały? Widzę ze pani wyżej o nie pytała. Przeszli do firmy gdzieś obok? I wszystko na spokojnie zostało rozliczone?

TL Nowy wpis

zostały rozliczone pieniądze zgodnie z mozliwościami z FGŚP. Nic ponad to. Ci co zwolnili się szybko wyszli na tym nieźle. Ci co siedzieli dłużej wyszli kiepsko. Z tego co można zobaczyć na stronie syndyka w końcu zaczął wystawiać sprzęt EP nieco bardziej masowo

Jakie narzędzia pracy zapewnia Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czym w Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

zainteresowany

Zakup materiałów i paliwa na podstawie zaliczek gotówkowych. Koniec końców zaliczki żadnej nie dostajesz, więc kupujesz za swoje prywatne pieniądze. Następnie oni ogłaszając bankructwo. Zalegają z wynagrodzeniem, a zainwestowaną swoją prywatną kasę nie masz jak odzyskać. Więc kradniesz ciągnik rolniczy z placu budowy, który swoją wartością znacznie przekracza twoją wierzytelności. I to są te zachęty oraz dodatki pracodawcy.

Były

Pytanko : czy Energopol Szczecin zatrudnienia nowych pracowników ?

@@pytanko
@Były

Czy czytasz ze zrozumieniem te komentarze ??? Energopolu już nie ma .

hahaha
@@@pytanko

hahahan, gadasz z botem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

https://maciejkasprzyk.com.pl/sprzedaz-przedsiebiorstwa-%E2%80%9Eenergopol-szczecin%E2%80%9D-sa-w-upadlosci-w-szczecinie Patrząc na to co się dzieje u pana syndyka, na pewno pieniędzy szybko nie zobaczymy!!!

Renata

Kurcze, a za jaki czas "wisi" pracownikom wynagrodzenie?

Jari Jaro

Witam. Czy coś wiadomo ????? Czy Syndyk coś działa?

@Jari Jaro

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Syndyk-Masy-Upadlosci-ENERGOPOL-SZCZECIN-S-A-w-upadlosci-oglasza-konkurs-na-wybor-najkorzystniejszej-oferty-za-zakup-przedsiebiorstwa-8347021.html wychodzi na to że wystawił firmę na raz do sprzedaży

Łukasz
@L

Nie wygląda to dobrze. Co ze wszystkimi pracownikami którzy byli tam do tej pory zatrudnieni? W sumie ciekawe czy zostanie zachowany okres wypowiedzenia, aby każdy mógł na spokojnie znaleźć inne miejsce zatrudnienia.

@Łukasz

Zatrudnionych jest kilku jak się nie mylę a zaległości finansowe są wobec kilkuset plus banki, firmy itd. Póki co jedyne pieniadze jakie się pojawiły były z funduszu ( i całe szczęście że taki był bo przed kilka lat nikt z pracowników by nawet złotówki nie zobaczył).

Renata
@L

A zawsze pracowało tam tylko kilka osób? czy zespół był większy, tylko ze względów finansowych firma zlikwidowała etaty?

PanNiescenscie

Ja to jednak miałem szczęście, umowa mi się skończyła, nie dali nowej i po moim odejściu zaczęły się problemy z pensjami. Dzięki maślanka, że nie przedłużyłeś mi umowy bo bym pracował charytatywnie. Ale swoją drogą gdy pracowałem to składki były odprowadzane od wszystkiego, w razie wypadku w pracy czy choroby człowiek na zwolnieniu lekarskim z głodu by nie umarł bo pensja była z 4 z przodu na l4.

Lidia
@PanNiescenscie

A czemu przestali wypłacać pieniędze? Wiesz może z czego to wynika? Firma ma długi czy jak?

Wieśniak Ramski uwalił Skanska, uwalił Energopol, teraz czas na Balzola :)

Pozdrawiam

Mimo waszego nieszczęścia, cudownie czyta się lament tych, którzy mnie obrażali i wyzywali, jak pisałem to, co się stanie. Pamiętacie? Teraz widzicie? Ramski w firmie = upadek firmy :)

Hmmm

Pamiętacie, jak ktoś pisał, że firma upadnie, bo jest w firmie ramski? 100% racji, a wszyscy wtedy się śmiali.

Bednarz
@Hmmm

Teraz matoły męczcie się z pozyskiwaniem pieniędzy hahaha

JA
@Hmmm

Teraz JA się z Was śmieję

niekonan

Mam oficjalne potwierdzenie, że upadłość jest już prawomocna. To dobrze, ponieważ K&B się odwoływali, a dodatkowo sąd rozpatrywał równolegle wniosek o restrukturyzację sanacyjną. Kolejny krok do przodu. Może dostaniemy zaległą kasę szybciej niż stoczniowcy.

@niekonan

z tego co widać to ośrodek w Dominikowie syndyk przewidział do dzierżawy a nie sprzedaży więc wygląda na to, że szybko to się nie skończy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna?

Pokrzywdzony

Trzeba być takimi oszustami jak oni wtedy można należeć do ich zespołu

Lolo

Konar dobrze się czuje kosi trawę w Dominikowie.

Leeeo

Czy To prawda że ponoć coś się ruszyło??

Juliiii
@Leeeo

Tzn ???

Nicki

I co ? Ktoś coś wie ??? Gdzie kaska????

Były

Na stronie syndyka pojawiło się info o powołaniu rady wierzycieli

Zenek
@Były

A co to oznacza dla nas, byłych pracowników?

niekonan
@Zenek

Zadaniem rady jest patrzenie na ręce syndykowi. Pojawienie się jej sprawi, że będzie można efektywniej i więcej kasy pozyskać z masy upadłej. Grono instytucji wchodzących w skład rady energopolowskiej jest szacowne, nie są to jakieś firmy krzaki znajomych konara. Nam pracownikom nadal pozostaje czekać.

byly pracownik

Czy syndyk coś działa w temacie spłaty reszty zadłużenia? Ktoś coś wie? Może zażalenie na działalność pana i brak konkretnych ruchów?

czekam na resztę pieniędzy
@byly pracownik

podłączam się pod temat. wie ktoś już coś? czy trzeba będzie do Warszawy pisma złożyć, żeby syndyk wziął się do roboty!!!!!!!!!!!!!!

były
@byly pracownik

czy syndyk działa na stronę bardziej naszą czy energopolu?

@czekam na resztę pieniędzy

Chyba coś tam zaczyna działać, bo na stronie syndyka pojawiły się przetargi związane ze sprzedażą awenbekow z Wałcza i kilku koparek

tik tak
@były

chyba na swoją

Janek
@Były

Tylko wszedzie naklejki banku. Ciekawe czy zaległą kase syndyk odda czy juz ma ludzi .... gdzies?

Łukasz
@Janek

Czy to prawda, że firma Energopol-Szczecin jest w momencie ogłaszana upadłości? Potrzebuję rzetelnej informacji w tym zakresie, więc może ktoś to potwierdzi bądź zdementuje?

@Łukasz

Od roku jest w upadłości

@byly pracownik

poza funduszem to faktycznie wygląda jakby syndyk nic nie działał. tylko bus EP czasem widzę jak jedzie ulicą Jana z Kolna

Zigi

Czy ktoś coś wie czy Syndyk działa?

Leeeo

Czy wszyscy dostali zalegla kasę?

@Leeeo

Nie, nadal czekam (jak większość myślę)

Konar pracuje w POR przy tunelu w Świnoujściu zaleje ten tunel nieudacznik

Zostaw merytoryczną opinię o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna - Szczecin

• Jak się pracuje w Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna
2.8/5 Na podstawie 199 ocen.

Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna