Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

przerażona

DRAMAT! Zdecydowanie nie polecam. Miałam wyjechać za dwa dni ale praktycznie w ostatnim momencie zmieniłam zdanie. "rekruterka" pani M. to niekompetentna osoba i mogę do powiedzieć z pełną świadomością (pracowałam w HR) Byłam umawiana na wyjazd od przeszło tygodnia i przez ten okres miałam pracować na stanowisku kucharza. Jak się okazało dwa dni przed planowanym wyjazdem, w rozmowie z właścicielem restauracji okazało się, że nie poszukuje tak naprawdę kucharza tylko kelnera, argumentując że na razie nie potrzebuje a moja aparycja i dobry angielski jest wielkim moim atutem. KPINY Zaznaczałam, że nie chce pracować w obsłudze klienta, tylko na danym stanowisku. Pani M. po moim bombardowaniu połączeniami ( gdzie to był jej czas pracy( i taka sytuacja miała miejsce notorycznie, a dwukrotnie powiedziała mi, że "zapomniała o mnie" i że jest zakręcona)) oddzwoniła dopiero na drugi dzień i była w SZOKU, że coś takiego miało miejsce. Po kilku godzinach, gdy oddzwoniła powiedziała, że to kwestia dogadania się z właścicielem i tam jest dużo pracy ogólnie. hmm no fajnie, tylko ja aplikowałam na stanowisko kucharza. Stwierdziłam, że jak nie pojadę to się nie przekonam, że jeśli będzie to praca przy obsłudze gości restauracji- to po prostu wrócę, albo będę szukać pracy na własną rękę tam. Dostałam umowę i poszłam do punktu ksero, aby wydrukować, podpisać i odesłać. Zadzwonił do mnie telefon (numer holenderski) poinformowała mnie Pani, że znalazła dla mnie prace jako kucharz tylko w innej miejscowości i pod innym adresem będę mieszkać i zaraz mi wyśle adres sms.! WHAT? Pytam skąd ma numer a ona odpowiada "kazali mi do Pani zadzwonić i powiedzieć, że adres pracy jak i zakwaterowania się zmienił" Pytam o stawkę- ta sama, Proszę o przesłanie email z informacjami co gdzie i jak oraz nową umową. Telefon się rozłączył. Kolejna super kompetentna osoba na stanowisku. Oddzwaniam - perfidnie mnie rozłącza. Dzwonie do pani M. i oczywiście brak odzewu do dzisiaj. Ręce opadają. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM Głównie w stronę dziewczyn - uważajcie na tą firmę i przewoźnika bo coś mocno jest nie halo.

Aleksander Nowak - właściciel
@przerażona

Dzien dobry. Sprawa już została wyjaśniona. W ogóle to temat jest z maja zeszłego :) Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zapoznania sie z innymi opiniami ale bardziej z obiektywnego źródła niż "gołwork " np na googlach, a jeśli sa Państwo zainteresowani wyjazdem do Holandii zapraszam na naszą strone www.goodjobtax.pl lub do obserwowania nas na FB. Służymy Państwu również w rozliczeniu podatku po powrocie z Holandii, Niemiec lub Austri. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie

Adik 98 Nowy wpis

Nie polecam tego gowna .Zwykła (usunięte przez administratora) margines społeczny tak oni jak te firmy z którymi współpracują wpierdalają ludzi na minę jak jadą do Holandi ponieważ dopiero na miejscu się dowiadujesz z kim masz do czynienia

@Adik 98

Opowiesz coś więcej? Niżej czytałem kilka pozytywów i już chciałem się zgłosić do pracy, ale widzę przedstawiasz inny punkt widzenia. Jakieś ustalenia nie zgadzają się z tym co zastaje się na miejscu? Chodzi o kontakt z koordynatorami, zakwaterowanie, a może samą pracę za granicą?

Już nie kandydat Nowy wpis

Dziwna ta agencja. Pytam ich jaka jest dokładnie stawka godzinowa i jaki koszt zakwaterowania, no i nie chcą udzielić odpowiedzi póki się u nich na stronie nie zarejestruje. Nie szastam swoimi danymi osobowymi na lewo i prawo.

@Już nie kandydat

Nie zetknąłem się jeszcze z podobną sytuacją. Tym bardziej mnie to dziwi, że firma podaje w ogłoszeniu na pracownika produkcji w holenderskiej miejscowości Ridderkerk, że do zarobienia jest 12,13 euro / godz. brutto. Są też słowa o pomocy w organizacji transportu do Holandii i o zakwaterowaniu na czas zatrudnienia. Kto więc coś wie o tych kosztach? Ile oferowany przez firmę kwaterunek kosztuje i w jakim jest standardzie? Na ile pomocny jest wyznaczony przez firmę koordynator?

Jak jest z pakietem medycznym w GOOD JOB Aleksander Nowak? Można dołączyć rodzinę?

Jucha

Witam pracowałem przez ta firmę i jestem zadowolony o tej firmie żadnych problemu nie miałem co wy za głupoty piszecie pracowałem 3 lata temu i wracam spowrotem do pracy ale jak komuś się nie chce pracować to negatywne opinie są

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Angela

Czy jako kobieta mogę aplikować do pracy na magazynie w Holandii? Chodzi mi o magazyn z pościelą. Na jakim poziomie najlepiej znać angielski, B1 wystarczy?

Internauta

Cześć. Szukam nowych opinii o GOOD JOB bo szukam pacy w Holandii. Na początek krótki wyjazd np. te zbiory jabłek, żeby zobaczyć czy życie w Holandii będzie mi odpowiadało. Może ktoś opisać jak się tam pracuje i żyje? Czy płacą uczciwie, jak pracodawcy tratują ludzi (bo z tym różnie bywa). Dzięki.

Czy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak można pracować na pół etatu?

Julia

Chciałabym dopytać kilka szczegółów o pracy przy zbieraniu piwonii, czy tą stawkę niecałe 12e można negocjować czy to starter dla wszystkich zaczynających pracę? Na ich stronie widzę, że oprócz mieszkania gwarantują także wyżywienie, a ile dziennie jest to posiłków?

przerażona

Aleksander Nowak Good Job
@przerażona

Dzień dobry. Dziękuje Pani za ten opis sytuacji. Zrozumiałe jest dla mnie Pani oburzenie. Zagłębie się w tą sytuacje i będę z panią w kontakcie. Proszę tylko o maila na moja skrzynkę aleksander@goodjob.com.pl z podaniem numerem telefonu, abym mógł oddzwonić. Pozdrawiam Aleksander Nowak

Aleksander Nowak - właściciel

Ggg

Polecam firmę. Wyjechałem jakiś.czas temu przez biuro w Rzeszowie. Dobra praca, kasa też spoko, miła Pani rekruterka. Polecam????

Sylwia
@Ggg

A gdzie wyjechałeś, do jakiej pracy? Jakie są warunki zakwaterowania, po ile osób w jednym miejscu? Pokrywają koszty zakwaterowania i dojazdu?

Dowód

Firma żąda skanu dowodu osobistego, jak sama mówi żeby sporządzić umowę, to jest kłamstwo, żaden pracodawca nie ma prawa żądać dowodu osobistego, tylko banki, Pani z biura bardzo nie profesjonalna nie potrafiła wytłumaczyć po co jej skan dowodu osobistego, nie wysyłajcie skanów dowodów osobistych bo wtedy mogą zrobić z waszymi danymi co chcą, poza tym żądanie skanu dowodu jest nie zgodne z prawem i można zgłosić to na policję

kaamagr
@Dowód

akurat to jest tak ze dowody sa wysylane do NL. w Randstad tez mialem skany. do dzis nikt nie wzial na mnie kredytu a minęło 6 lat :)

mmdo
@Dowód

to normalne, jak podpisujesz umowę online to wymagają skanu dowodu, miałem tak chyba w każdej agencji w nl a pracowałem już przez kilka

Marzena
@mmdo

być może pytanie czy to bezpieczne? chodzi mi o to, że jak już ogarną dowód to likwidują te dane czy trzymają gdzieś w archiwach?

Czy ta firma działa jako samodzielna agencja czy jest tylko pośrednikiem i kieruje do innych agencji? Nie wiem co o nich myśleć, bo wysłałam aplikacje u nich na stronie już ze 2tyg temu, po paru dniach ponowiłam aplikacje i zero odzewu. Jeszcze się z tym nie spotkałam, wyjezdzalam już wcześniej przez inne agencje i telefon od rekrutacji był prawie zawsze tego samego dnia, w którym złożyło się CV.

Ruda
@Monika

Jest tylko pośrednikiem i rekrutuje do innych agencji

Marzena
@Ruda

Dobrze wiedzieć, a czemu nie odpowiadają na aplikacje? Taką selekcję tu przeprowadzają wstępną?

dupsin

Ktoś pracował przez tą agencję na produkcji naleśników okolice Sliedrecht ? Jakie są warunki zakwaterowania, ile osób w pokoju? Jaka jest temperatura na hali? Dojazd rowerem czy samochodem? Ogólne wrażenia o agencji?

Madzia
@dupsin

Na nalesnikach praca tylko raz na jakiś czas. Mają tam stałych pracowników, od których wymaga się języka holenderskiego. Bardzo ciężko załapać się na stałe. Ale praca okej. Max. 2-3 dni w tygodniu...

Czesc
@Madzia

Oferta się pojawia... Chciałabym tam aplikowac na naleśniki ale nikt nie odbiera telefonu. Hehe

Jack
@dupsin

Rok później kolejne ogłoszenie na NALEŚNIKI. Pracownicy są przerabiani na naleśniki. Szukają kolejnych.

Ewelina
@Jack

Czemu tak od razu osądzasz? :D Nie znam osoby, która długo by pracowała w gastro więc może po prostu ktoś odszedł i szukają kogoś nowego?

Ruda
@dupsin

Hey. Good Job rekrutuje Cię do firmy AB Midden Nederland przez którą będziesz pracować w Cerelli na naleśnikach. Jeśli chcesz tam pracować zgłoś się do firmy AB oddział w Slidrecht. Ogólnie stawka słaba i tygodniówka też. AB ma różne zakwaterowania. Są to domy od 6 do 8 osób. W tym roku 95€ na tydzień. Pokoje jedno i dwu osobowe.Do 10 km dojazd rowerem. Działy różne więc i różna praca i temperatura też. Szału nie ma. Decyzja zależy od Ciebie. Pozdrawiam.

Róża

Witam, jak z zakwaterowaniem? Warunki są okej,dużo się płaci tygodniowo? Mam plan wyjechać przez tą agencje w kwietniu i nie wiem czy dobrze trafie. Ps.moja siostra wyjechała przez pewną agencję do Holandii ,mieszkała w fatalnych warunkach z myszami ,wróciła po 3 dniach do domu ????????

@Róża

Z jakiej agencji miała takie warunki?

Sanna
@Róża

Cześć, możesz napisać przez jaką agencję wyjechała siostra? Wolałabym tam nie trafić. like_water@wp.pl

IR
@Róża

Lepiej jechać nawet na ślepo niż z tej agencji. Nie pomagają w niczym wciskaja ludzi byle gdzie warunki fatalne brak pracy po przyjeździe nawet przez kilka tygodni. Zamiast zarobić wróciłam z długiem bo nie zarobiłam nawet na powrót do domu

Gosica 12
@Róża

Ja wyjeżdżam do Niemiec z tą agencją dopiero za tydzień ale jeśli mogę coś polecić to Holandia i wszelkie agencje ciężka sprawa, natomiast znam firmę gdzie dobrze płacą i mieszkanie pełen standard ogólnie to domek z tarasem i wszystko w jak najlepszym porządku. Osobiście byłam zarobki około 2000euro nazwa firmy Compliment bv

joy
@Róża

Też mieszkałem z myszami . Były bardzo towarzyskie i nikomu nie przeszkadzały . Mysza to taki chomik z ogonem a chomikami nikt się nie brzydzi więc o co ten problem ? O ten ogon ?

Hania

Witam, pracuje ktoś zaladunek rozładunek mebli w Uden? Jest tam miejsce dla dziewczyn? Pozdrawiam

Wojciech
@Hania

A masz w ogóle jakieś doświadczenie w takiej pracy?

Nie traktują ludzi poważnie. Jeśli chcecie znaleźć pracę, lepiej poszukajcie troszkę powazniejszej, szanującej siebie i ludzi agencji. Nie wiem jak zarząd firmy, ale rekruterzy , a na pewno pani rekruterka sprawiają wrażenie bardzo niekompetentych ludzi na swoje stanowisko...

Irena

To co się dokładnie stało na tej rekrutacji?

Nie polecam. Zrezygnowałam z innej pracy, ktora była pewna tylko dlatego ,że good job & tax zaproponowalo mi "lepszą" ofertę. Wszystko było już dograne, czekałam tylko na potwierdzenie, żeby wiedzieć już na 1000%. Niestety kontakt z firmą dosyć mocno ograniczony. Odpisują,że oddzwonią, natomiast tego nie robią. Grają na czas (który dla osoby szukającej pracy jest dosyć cenny). Później nie dostajesz pracy , bo jednak coś się u nich zmieniło i zostajesz wypisany z listy. Człowiek czeka tylko na głupie potwierdzenie a okazuje się że firma go skreśliła i nawet nie daje znać... (usunięte przez administratora) LOGIC. Nie polecam nikomu!

Kamila
@123

I przez jaki czas cię tak zwodzili? :( Sama rozmowa była profesjonalna? Nic się na to nie zapowiadało?

Zachowanie pań w biurze jest niedorzeczne, proponują pracę, obiecują, że zadzwonią, wyślą oferty pracy na email po czym mija umówiony termin a kontaktu brak, dodzwonić się nie można a pani jako swój numer telefonu podała mi numer do tej samej agencji lecz z innego miasta. I jak tu ludzie wyjeżdżający po raz pierwszy za granicę do pracy z czystym sumieniem mają jechać i zaufać rekruterom? Brak mi słów, pozdrawiam firmę Good Job

Renata
@Anonim

jak długo czekaleś na te oferty na maila ?

Aleksander Nowak -właściciel

Dzień dobry. Szanowni internauci oraz osoby nie związane z praca w Holandii :) ( konkurencja, hejterzy GW ) ! Agencja Good Job powstała w 2010 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która chce pozostać małą agencją, dlatego główny nacisk stawiamy na jakość, czyli wysoki poziom obsługi kandydatów do pracy i zrekrutowanych osób. Dodatkowo zajmujemy sie rozliczaniem podatku międzynarodowego. Powstaje pytanie?? Czy jakbyśmy źle wykonywali swoją prace, to bylibyśmy 11 lat na rynku i dalej idąc rozwijali sie w zakresie rozliczeń podatków?? Szanowni konkurenci, oraz hejterzy GW, zajmijcie się uczciwą praca , a nie oczernianiem uczciwych pracodawców! Jeśli Państwo - kandydaci do pracy, jesteście zainteresowani wyjazdem z nami do pracy za granice, co zrobiło już w naszej historii kilkanaście tysięcy kandydatów to zapraszam serdecznie. Jesteśmy z Wami na każdym etapie kontraktu - tj nasze motto, którym sie kierujemy w naszej działalności ! Podaje nr telefonu, pod który mogą Państwo sie kontaktować +48 535 474 535. pozdrawiam Aleksander Nowak

Rocky Balboa

Najgorsza agencja jaka istnieje jedna wielka kpinia Pani z biura ma za nic pracowników na początku wszystko ładnie pięknie a w rezultacie wszystko mija się z celem STANOWCZO NIE POLECAM !!!

Urszula
@Rocky Balboa

A jakie uzgodnienia z początku współpracy nie zostały zrealizowane?

Irena
@Rocky Balboa

co dla Ciebie znaczy że pani z biura ma za nic pracowników? Co takiego im robi? Oprócz niedotrzymywania tych obietnic.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak