Opinie o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janusz Trznadlewski Grott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Janusz Trznadlewski Grott o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

Wpisy od samych klientów a pracownicy? Jest to branża budowlana raczej ktoś tam powinien być zatrudniony. Co do pracowników jak z współpracą, jakieś zalety się znajdą, pensje macie zawsze na czas?

Damian Nowy wpis

Tak ma pracowników 4 bez umowy takich pijaczków zero umiejętność tylko patrzy jak oszukać uważajcie

Ju. Nowy wpis

Kłamca. Zero fachowości w tym co robi. Nikomu nie polecam. Bardzo nie terminowy. Ze to nie ma jakiegoś paragrafu na takiego ośła. Żeby mu zabronić prowadzenia jakiejkolwiek dzialalności. Niech nikt mu nie wpłaca żadnej zaliczki. Dziwię się ze olx wystawia jego ogłoszenia.

Mieczysław Nowy wpis
@Ju.

Witam. Pan się orientuje, czy właściciel firmy sam prowadzi działalność, czy ma może pracowników? Jedyne informacje w sieci ma o niej KRS i wynika z niego tylko tyle, że działa od 2000 r. w branży budowlanej.

Damian

Uwaga ten gość tylko kasę woła a potem brak kontaktu (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Janusz Trznadlewski Grott? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mario

Witam wszystkich poszkodowanych, miałem identyczną sytuacje z Januszem T. Nie będę opisywał całości bo wszystkich nas łączy to samo. Parę miesięcy temu odzyskałem moją zaliczkę na poczet hali. Jak ? Złożyłem zawiadomienie do prokuratury z kompletem dokumentów łacznie z wiadomościami sms w których obiecywał gruszki na wierzbie i nic nie wynikało. Prokuratura uznala wszystko za zasadne i podjęła czynności. w dużym skrócie pieniądzę odzyskane

Mateusz
@Mario

Czy mógł bym do Pana kontakt odnoście firmy grott jak Pan postąpił krok po kroku o odzyskanie zaliczki proszę o e-mail .

Mario
@Mateusz

mariospeed147@gmail.com

BR

Ja w 2021r podpisałem z Januszem Trznadlewskim umowę wziął bardzo dużo pieniędzy niby na zakup materiału. Do tej pory nic nie zrobił . Najlepsze że zabrał wszystkie plany i pozwolenia i nie ma na niego siły. (usunięte przez administratora) - NIE POLECAM

bogo

Witam. Robił komuś w ostatnim czasie Pan Trznadlewski halę? Jak tam to proszę o kontakt.

Janek
@bogo

Miał robić , wziął kasę , plany i zniknął. NIE POLECAM - (usunięte przez administratora)

Pan Marcin

U mnie Pan Janusz zrobił dach na budynku. Po terminie trochę ale zrobił i jestem zadowolony. Jeszcze na pewno zrobi mi jeden budynek wiem i widziałem niedaleko mnie zrobił hale i właściciel też jest zadowolony bo taka sama hale zrobiła inna firma i za 2 razy tyle pieniędzy ,nie wiem jak to się ma do innych opinie,mi zrobił

jj
@Pan Marcin

W jakiej miejscowości bądź okolicy ?

Maria
@Pan Marcin

Hmm ale skoro zrobił dwa razy taniej z czego to wynika, korzystał z tańszych materiałów? A może kwestia robotników, zatrudnia młodych więc płaci im mniej?

Floro

https://www.olx.pl/oferta/hala-wiata-magazyn-chlodnia-konstrukcja-stalowa-CID3-IDw7IBB.html a tu link do Pana Janusza, gdyby ktos go szukal. Przestroga dla szukajacych hali

klient
@Floro

Mnie się udało, z dużym opóźnieniem ale jednak konstrukcja powstała, były mocne wiatry i konstrukcja przetrwała, pomimo dosyć marnego wykonania. Spawy jakby ktoś to robił pierwszy raz. Malowanie niedokładne i różnice pomiędzy projektem a wykonaniem. Szkoda nerwów, może i tanio ale drugi raz bym tam nie poszedł

@klient

Długo Panu to stawial

Stach
@Tez

Wziął zaliczke w 18 roku i zero kontaktu.Omijać z daleka,(usunięte przez administratora)jakich mało .

Kamil

To prawda ze firma ma dużo spraw w sądzie ?

Aneta
@Kamil

Prawda. Omijać z daleka.

Lila
@Aneta

Proszę pamiętać Janusz Trznadlewski to pierwszej klasy (usunięte przez administratora) pieniędzy nigdy nie odzyskacie, ja już 20lat temu miałam możliwość z nim mieć kontakt, niestety poleciałam 7tys, to było dużo. Nie odbierał tel itd itd, przecież to były wojskowy i tam się również nie sprawdził (usunięte przez administratora)

Jasiek

Witam Co powiecie państwo na to aby zgłosić sprawę do Uwaga TVN, sprawa dla reportera itp. Tam przynajmniej nagłośnili by (usunięte przez administratora)

@Jasiek

Po to żeby nikt już nie był naciągnięty przez Janusza

@Jasiek

Popieram ukarać go trzeba bo dalej będzie wyzyskiwał pieniądze od ludzi

Stach
@Jasiek

Zgadzam się z Panem, ta Menda oszukała tyle osób i nadal oszukuję i świetnie żyje za nasze ciężko zarobione pieniądze. Pieniądzy pewnie nie odzyskamy już ale musimy nagłośnić tą sprawę.

Blacha

Witam , szukam osób oszukanych przez firmę GROTT J. Trznadlewski , dodam ze zostałem sam oszukany przez ta firmę i sprawę oddałem do prawnika .

joe

kw666@vp.pl

zenon
@Blacha

Witam ja właśnie wplacilem zaliczke prosze o kontakt czy i jak wyglada w ostatnim czasie wspólpraca z ta firma bo teraz dopiero przedczytałem komentarze i nie wiem co robic dalej czy faktycznie tacy nie uczciwi itd. prosze o opinie czy wogóle ktoś jest zadowlony

On

Dużo Pan wpłacił? I jaki termin realizacji

Blacha
@zenon

Witam , ta firma to jakieś totalne (usunięte przez administratora) . Ja oddałem sprawę do prawnika . Pisz na ten adres autoblacha@onet.eu

Hela
@zenon

Witam.Przykro mi bardzo ale niech Pan zapomni o hali i o zaliczce.U mnie 4lata temu miala stać hala , zaliczka oczywiście wzieta 20tys .Do dziś nic,Pan J nawet telefonu nie odbiera.Po prostu koszmar . BRAK PIENIĄDZY A GOŚĆ NAWET NIE POJAWIŁ SIĘ NA BUDOWIE.(usunięte przez administratora)

Dużo Pan wpłacił

@Blacha

Ja podpisywałem umowę w zeszłym roku i do tej pory to mam troszkę profili przewidzianych kilka drutów i tyle i obiecuje że w przyszłym tygodniu a teraz to nawet telefonu nie odbiera

@Blacha

Mnie też mu się udało oszukać tak że popieram trzeba go ukarać bo dalej będzie bezkarny

Inwestor

Witam , szukam osób (usunięte przez administratora)przez J. Trznadlewski reprezentującego firmę „Grott”

Umowa podpisana w 19 roku. Stoi 10 słupów i łaty telefonów nie odbiera

@Piotr

Skończył Panu ta konstrukcje

Floro

Witam. Termin mialem na pazdziernik 2016 po czym przesunieto na kwieciec 2017. Kazdy moj telefon konczyl sie informacja ze Pan Janusz bedzie za dwa dni na dzialce. Trwa to juz od poczatku roku obecnie nie odbiera telefonow. Jestem niezadowolony . wplacilem zaliczke w marcu ubieglego roku. Po miesiacu Pan Janusz dzwoni ze ma okazje kupic duzo stali i chcialby jeszcze zaliczke a hala bedzie tansza. Teraz ani zaliczki ani stali ani hali.

trapez

stylchuck@gmail.com napisz pogadamy ;(

Andzia
@Floro

Witamy, jak się zakończyła sprawa z halą?

Ale zrobil Panu ta hale

M.K

Też jestem (usunięte przez administratora) na bardzo duże pieniądze. Widzę że gość (usunięte przez administratora) bez karnie i nic z tego se nie robi może zbierzmy sie razem i coś z tym zróbmy Mój mail viki301087@wp.pl

Inwestor

Czy ktoś podpisywał umowę w bieżącym roku na wykonanie hali z firma Grott ?

klijent 2021
@Inwestor

tak i tez nie mam kontaktu z tym panem pomocy

Investor
@klijent 2021

Kiedy została podpisana umowa? Czy zaliczka wpłacona ? Pisz na ten adres autoblacha@onet.eu

Pawel
@Investor

Witam zaliczka wpłacona 2019 roku zero kontaktu do dzisiaj

Koko
@klijent 2021

To (usunięte przez administratora) zaliczka wpłacona w 2018 roku a hali jak nie było i nie ma. To me da jakich mało, zaliczki bierze i zero kontaktu. Omijać

Czy firma Janusz Trznadlewski Grott udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jan

Duchową

Jan

Firma bierze pożyczki od pracowników a nie udziela

Imvestor

Czy podpisywał ktoś w ostatnim czasie umowę, jeśli tak to czy rozpoczęła się budowa?

@Imvestor

Umowa podpisana w grudniu 2018 roku Towar przyjeżdża sztukami z bardzo długimi przerwami między dostawami. Stopy zalane z rok temu jeszcze nie rozszalowane. Zaliczka wzięta łącznie ok 40k. Obiecuję że do końca maja hala będzie stała (ciekawe którego roku). Pora odwiedzić adwokata i zakończyć tę sprawę. Odradzam tego człowieka ma gadane jak katarynka

Domka
@Imvestor

Witam, podpisaliśmy umowę w marcu 2020, projekt dostaliśmy w sierpniu.

Drobiarz
@Inwestor

Witam Mam pytanie czy inwestycja zakończona? Bo u mnie nawet nie zaczęta od lutego 2019

Domka
@Drobiarz

Budowa nie zaczęta były tylko pytania o następne zaliczki których już nie dostał więc cisza

@Drobiarz

Inwestycja w końcu dobiega końca Nigdy więcej współpracy z tym czlowiekiem

Bogdan
@Inwestor

Proszę o kontakt na czerwonka25@wp.pl mam do Pana parę pytań odnośnie Pana Janusza

Stejson
@Imvestor

(usunięte przez administratora) tylko kasę bierze i ma tyle spraw w sądzie ze nie odzyskasz pieniędzy

Aleksander

Opisze ktoś czym się konkretnie ta firma zajmuje?

invesres

Jak wygląda sytuacja firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Trznadlewski Grott - Święcica

• Jak się pracuje w Janusz Trznadlewski Grott?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Trznadlewski Grott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Trznadlewski Grott?

Janusz Trznadlewski Grott