Opinie o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekaw jestem tak dla jasności wszystkich wolnych dni od pracy, które tu występują. widzę po jednym z wątków z zeszłego roku, że 31 grudnia był gwarantowany. Wcześniej brałem pod uwagę zatrudnienie jako spedytor morski, ale było napisane, że trzeba mieć 3 lata doświadczenia, ja jak na razie mam ponad rok. Czy możliwe, żeby jakoś w takiej sytuacji się dostać?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Święty Mikołaj

Tak.

Nick X Nowy wpis
@Święty Mikołaj

Jeśli masz wypisany urlop to Wigilia jest dniem wolnym, to samo dotyczy Sylwestra. W ubiegłym roku w Sylwestra pracowaliśmy do 15.

Fracht FWO Polska Nowy wpis
@Nick X

W odpowiedzi na nieprawdziwą informację informujemy, że w spółce Fracht FWO Polska dzień 31 grudnia, zawsze był i jest dniem wolnym od pracy.

Joanna

Wielka szkoda, że tutaj idzie walka na słowa o to, czy firma płaci na czas, a nie o to, jakie daje warunki warunki pracy spedytorom. Może osoby, które broniły firmy, napiszą, jakie są warunki finansowe spedytora morskiego? Dziś wstawiliście w sieć ogłoszenie o pracy dla księgowej, też nie zawiera takiej informacji, a myślę, że kandydatki chciałyby wiedzieć.

Fracht FWO Polska
@Joanna

Szanowna Pani, wynagrodzenie które przedstawiamy naszym potencjalnym pracownikom podczas spotkania rekrutacyjnego, uzależnione jest od stopnia posiadanego doświadczenia i kompetencji danej osoby zatem nie uznajemy za konieczne, aby w ogłoszeniu rekrutacyjnym podawać szacowany zakres pensji. Zapewniamy jednak, że cenimy wysoko wiedzę i doświadczenie zawodowe naszego personelu, a nasze uznanie przekłada się oprócz dodatkowych benefitów pracowniczych na atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

Fracht FWO Polska Nowy wpis
@Joanna

Magic

Poza tym że wierutne kłamstwo to jeszcze atak personalny. No i nie Szczecin. Wiadomo kto, wiadomo skąd, wiadomo że po kielichu. Tym razem to już sprawa dla sądu. Fajnie skończony rok, fajny zespół, fajna atmosfera. Żal d ściska, co?

Prawdę mówiąc

Ohydny , szkalujący i niesprawiedliwy wpis. (usunięte przez administratora)

Serio?

Axel to już nie pracuje w firmie od 3 lat Andrzej jest zatrudniony przez szwajcarów. Chyba nie za bardzo się orientujesz co a może zupa była za słona?

@Magic

Fakty podaję. Mam wkleic dane z transa o braku płatnosci dla przewoźników. Tak piłem kawę, a Ty co? Co ci ściska! Przyjedz do nas, zapraszamy

@Czarodziej

Czy wiesz ilu przewoźników zatrudnia rocznie Fracht? Chyba nie za bardzo. Przy tej liczbie zleceń nie da się uniknąć frustracji pojedynczych firm transportowych. Opóźnienia w płatności mogą wynikać z różnych względów, również z powodu braku kompletnych dokumentów ze strony przewoźnika. Obrażasz konkretnych ludzi i dziwię się że gowork na takie rzeczy pozwala. Ja za takie "fakty" pozwałbym cię do sądu. Jakim trzeba być frustratem, żeby tak obrażać ludzi. Może za dużo tej "kawy".

@Magic

Prawda w boli. Trzeba było płacić przewoźnikom terminowo. A co portal ma do tego . Czekam na pozew i wtedy prawda wyjdzie. Inni byli pewnie też mają dużo do powiedzenia. Trzeba zapytać.

@Czarodziej

Mnie nie nie boli, ale żal jest czytać każdy hejt. Jesteś specjalistą od obelg raczej, nie od transportu.

@Magic

To nie są obelgi tylko prawda . Wszystko można zweryfikować na transie. A i podpytac byłych pracowników, to prawde powiedzą.

@Czarodziej

Hejt, nie opinia. Tyle...

Czarodziej

Wiem że prawda boli. Fakty sa takie jak podałem. Wystarczy opinii na transie poczytać.

Człowieku
@Czarodziej

To jest miejsce do oczerniania pracodawców. Gowork za chwilę przyjdzie z ofertą do frachtu żeby zapłacili za usuwanie tych pomyj lub zostaną do tego wezwani. Co ma do tego trans gdzie opiniuje się współpracę przy wykonywaniu konkretnych zleceń? Sorry ale chyba coś ci się pomyliło. A takie anonimowe ataki personalne są naprawdę niefajne, żałosne. W firmie pracuje się dobrze to są fakty ale na transie o tym nie piszą bo trans nie jest od tego

@Człowieku

To nie jest oczernianie tylko prawda. Pracuj jak ci sie podoba, Inni zostali (usunięte przez administratora) przez dyrekcje. Może sie spotkamy niedługo.

LENA
@Czarodziej

POTWIERDZAM. FIRMA NIE PŁACI. WEZWANIA WYSYŁANE , MAILEM, POCZTĄ I PRZEZ ADWOKATA. FIRMA MILCZY. A TE SAME ŁADUNKU WYSTAWIA NADAL NA GIEŁDZIE.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Magda

Łatwo jest się dostać do centrali?

Helena
@Magda

Bardzo łatwo jest dostać się. Wystarczy przyjść na Inflancką 4c ;)

@Magda

A oni maja jakąś centalę?? smiech na sali

interia
@onet

To nie te czasy kiedy ludzie oceniali pracodawcę po wpisach hejterów klikaczy rodem z Bangladeszu. Żenada.

@interia

Bangladesz to przy was elita

do hejtera

A Tobie nadal mało.

Obiektywnie

Firma Fracht podczas pandemii nie zwolniła chociażby jednego pracownika. Wprost przeciwnie, zatrudnia nowych.

Czy Fracht FWO Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

onet

nawet będąc studentem omija =ł bym tą firmę szerokim łukiem. Amatorka pełną gębą

@onet

Naprawdę jest aż tak źle? Co konkretnie nie pasowało Ci podczas pracy w Fracht FWO Polska, możesz podać nieco więcej szczegółów? Czekam na jakieś wyjaśnienia, daj znać koniecznie.

Fracht

Tak, każdego roku można zgłosić się do programu Od Teorii do Praktyki i powalczyć o staż w firmie Fracht.

@Andrzej

Tego pytania z pewnością nie zadał "Andrzej". Za chwilę okaże się, że IP jest z Krakowa lub z Trójmiasta.

Czy można liczyć w Fracht FWO Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

TAK

Każdy pracownik firmy Fracht FWO Polska, o ile tego sobie życzy objęty jest opieką zdrowotną w Medicover. To standard, który wprowadzono w firmie wiele lat temu.

frachcik

We frachciku podobno zwolnienia na horyzoncie

NIE
@frachcik

Chyba nie. Rekrutują na (usunięte przez administratora)

Podobno

Czy to prawda że specjalista od ekspresów już nie pracuje?

Prawda
@Podobno

Tak, to prawda, nie pracuje od zeszłego roku

Olek

Przestaliście być aktywni na wątku bo dobrze się tu pracuje?

Dowiem się coś o pracy, atmosferze i umowie jaką firma proponuje na początek?

It

Polecam.

Edyta

@Kolega Administratora proszę nie podszywać się za administratora portalu. Jak widać po zakładkach na wątku firma Fracht FWO Polska nadal korzysta z usług Gowork.pl i nie wiem czemu wprowadzasz inne osoby na forum w błąd. Możesz jaśniej przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie, żeby każdy z nas wiedział, co się w niej dzieje?

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Kolega Administratora

Tak, firma wypowiedziała umowę GoWork i tak oto pojawiają się kolejne prowokacje. Poza tym wszystko w porządku. Firma za 2017 na dużym plusie, zadowolenie z życia jak zawsze zadowoleni, ci w ciągłej depresji nadal w depresji ;-). Polska norma branżowa.

Podobno

Podobno, ostatnio dołączył do nich fachowiec od transportów ekspresowych. Coś wam o tym wiadomo?

Potwierdzam
@Podobno

To prawda. Pomimo tego, co konkurencja wypisuje na goworku przychodzą do tej firmy fachowcy.

Edyta

@Wytrwały masz rację, że nie każdy się do każdej pracy nadaje. Dlatego dobrze byłoby jakbyś określił profil pracownika, który nadaje się do pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o. Byłoby łatwiej osobom zainteresowanym pracą, żeby mogły wiedzieć czy tam się nadają.

Dramat niestety klasyczny

Opinie jak praca nie warta uwagi. Poziom opini adekwatny poziomowi pracodawcy. Pozdrowienia dla wytrwałych

Taka prawda
@Dramat niestety klasyczny

Firma odniosła sukces więc jest ofiarą hejtu tych, z którymi musiano się rozstać. Frustraci zawsze będą tu pisać ponieważ z tego żyje ten "portal" - to biznes który polega na udostępnianiu tego typu wpisom by następnie proponować pracodawcom reklamy. Ot to. Fracht FWO to firm, która się rozwija i zatrudnia fantastycznych ludzi. Atmosfera i zarobki są bardzo dobre. Niektórych boli (usunięte przez administratora) i dobrze ;-)

Wytrwały
@Dramat niestety klasyczny

Tych wytrwałych jest dużo. W każdej firmie spedycyjnej jest rotacja pracowników gdyż nie każdy się do tej pracy nadaje, nie dla każdego jest awans i wyższe zarobki. Obiektywnie rzecz biorąc jakość pracowników w tej firmie rośnie z roku na rok. Jest to nie lada wyczyn w czasach gdzie króluje roszczeniowa młodzież i królowe L4.

Edyta

@Dramat niestety klasyczny nie pracujesz już w firmie Fracht FWO Polska? O jakim poziomie firmy Fracht FWO Polska piszesz? Co masz na myśli? Takie wypowiedzi jak Twoja za wiele nie mówi i jest mało wiarygodna, bo nie ma żadnego uzasadnienia.

Edyta

@Mister Y administrator to osoba, która usuwa lub moderuje wpisy naruszające regulamin forum. Ja jestem moderatorem forum, czyli osobą, które prowadzi dyskusje, by były w nich jak najwięcej przydatnych informacji dla użytkowników i kontroluję przestrzeganie regulaminu. Dokładne definicje znajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Edyta

@Mister Y terminowość wypłat w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Do tego uważasz, że pensja jest godziwa. A możesz powiedzieć, dlaczego niektórzy są nieszczęśliwi? Mają większe wymagania?

Mister Y
@Edyta

Nie wiem kim jesteś @Edyta, ale wyglądasz mi na administratora. Odpowiem mimo wszystko. Nieszczęśliwych frustratów nie brakuje w dzisiejszych czasach nigdzie. Pracując w tej firmie nigdy nie zauważyłem by były jakieś problemy ze strony pracodawcy. Moim zdaniem piszą to głównie pracownicy którzy pracowali w Frachcie wiele lat temu. Wymagają tyle ile wymaga się w spedycji, nie ma nic co mogłoby nowych pracowników zaskoczyć in minus.

Zostaw merytoryczną opinię o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.