Opinie o BUZZ Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUZZ Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BUZZ Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUZZ Group Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w BUZZ Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Przemysław Nowy wpis

Dopiero co mieli ofertę dla programisty php - web developera. Właściwie prócz konkurencyjnego wynagrodzenia i miłej atmosfery nie ma zbyt wielu informacji. Chciałbym wiedzieć czy system pracy to homme office czy hybryda. Jak to drugie to ile dni w tygodniu w biurze?

Kolega Stewki Nowy wpis

Czy można pracować jako stewardesa biorąc regularnie lek psychotropowy działa uspokajająco, przeciwdrgawkowo i nasennie, wycisza i może powodować zobojętnienie. Zaznaczam że pod wpływem tego leku jej świadomość jest bardzo znieczulona, nie potrafi rozróżnić co jest dobre a co złe. Oczywiście leku nie przepisał lekarz psychiatra tylko sama poprawia sobie świat na haju. Czy ona nie będzie miała kłopotów przez to?

Wiktoria

Hej, czy orientujecie w Buzzie są jakieś rekrutacje? Jeśli tak, to kto je przeprowadza, szefostwo? Z ilu etapów składają się takie rozmowy kwalifikacyjne? Czy żeby podjąć zatrudnienie trzeba mieć jakieś doświadczenie?

Gurumuru
@Wiktoria

Rekrutacja jest na stronach Ryanair. Lecz firma Crewlink bedzie rekrutować w ciąg dalszy od nich dostajecie E-Maile. Umowy sa na jakies 18 miesięcy od crewlink (B2B) a potem przez Ryanair / Buzz dostajecie umowę .

Helena Nowy wpis
@Gurumuru

A nie ma tutaj umowy o pracę ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BUZZ Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Helena

Słuchajcie, ja tu czegoś nie rozumiem. Buzz Group z Górczewskiej (jesteśmy na ich profilu) ma nieczynną stronę int., a na FB nie ma postów od 3 lat. To o jakiej agencji tu komentujecie? Czyżby firma zmieniła nazwę, siedzibę czy coś jeszcze innego? Niech ktoś wytłumaczy, proszę i dziękuję.

doswiadczony

nie polecam pracy w tym miejscu,(usunięte przez administratora)

kandydatka

Jak się pracuje w tym miejscu?

Patrycja
@kandydatka

@kandydatka Ostatnio niewiele osób wypowiada się na tym wątku, co jest trochę niezrozumiałe, ponieważ BUZZ Group działa normalnie. Ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się tu osoba, która Ci opowie o tym pracodawcy. O jaką posadę się ubiegasz?

Patrycja

@Prawda a czemu nie polecasz pracy w BUZZ Group? Powiedziałbyś więcej na ten temat? Ważne na forum jest uzasadnienie swojej wypowiedzi, żeby osoby, które zastanawiają się nad pracą wiedziały jaki jest powód odradzania pracy.

Nie idźcie tam

Szkoda, że praktycznie wszystkie negatywne wypowiedzi zostały wykasowane. :( ONE BYŁY PRAWDZIWE! Żal...

Prawda

Masakra nie polecam nikomu....

Roy

Dajcie spokój, przecież w firmie jest masa świetnych stanowisk

max

moze uargumentuje ktoś dlaczego nie poleca, sorry ale jak dla mnie to łatwo jest napisać ,,nie polecam'' ale co za tym idzie, ludzie...

Suzi

Nie polecam najbardziej!!

aa

w buzz group jest super! Rafal to najlepszy pracodawca na świecie i ma super psa. polecam bardzo prace tam!

były pracownik buzz

I po raz kolejny usunięty mój komentarz z negatywną opinią o firmie. Zresztą jak kilkanaście innych. Rafał, chyba założę Ci specjalny fanpage na Faceboku. Tego już raczej nie usuniesz.

Do Japonia

Nie rób sztucznego womm

Olsi

moje byłe stanowisko. moim zdaniem wszystko idzie dogadać z szefem, to nieduża firma, wszystko załatwia się od ręki i bezpośrednio. Zarobki mogłyby byc większe, ale to wszędzie można napisać. Żadnego socjalu i benefitów nie było, jak ktoś pisał. Ja miałam okej, na moje miejsce zatrudniono dwie osoby, ale i we wspomnianym momencie zarabiałam dwie srednie pensje, Jak sie zdobywa klientów i się o nich dba, to wszystko jest okej, jest podstawa, ustalana z toba, a nie za twoimi plecami i jest procent od obsługiwanych klientów. Moim zdaniem, jak ktoś pracuje i widac efekty, to na zarobki nie narzeka. Najlepiej byloby nie robic nic i zbijac kokosy. Z dodatkowych plusów wypiszę wyposażenie biura, nie spowiadanie się z kazdego kroku, wyjazdy służbowe. Ja się duzo nauczylam w tej firmie, jesli chodzi o marketing, bo szef jest kompetentny, ale mógłby być mniej sztywny, choć za moich czasów, to była wina chyba ówczesnej jego partnerki/pracownicy agencji, która mooooooooocno psuła atmosferę

Żal

Hahahaha. A co świadczy o tym, że "firma" jest na zadupiu?

No pewnie. Ja nie slyszalem zeby ktos narzekal na te firme, sporo osob jest tam zadowolonych, kasa bardzo dobra i sa perspektywy rozwoju. Czego chciec wiecej? Po prostu dobry pracodawca.

Max

Co Ty mówisz @załamka, oszalałeś chyba, kolega pracuje już 3 lata i jest dobrze, pensje na czas, przelewy więcej niż godziwe, ogólnie nie ma co się rzucać, a idą podwyżki

Zostaw merytoryczną opinię o BUZZ Group Sp. z o.o. - Warszawa

BUZZ Group Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 70 ocen.

BUZZ Group Sp. z o.o.