GTV BUS

O nas

Firma GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób, świadcząc usługi na światowym poziomie. Oferujemy kompleksowe przewozy na terenie Niemiec, Niderlandów, Belgii, Rumunii oraz transfery pomiędzy tymi państwami. Jako firma zajmująca się przewozem osób specjalizujemy się w kompleksowej usłudze koordynowania przewozów pracowników dla dużych korporacji.

Z myślą o komforcie pasażerów, stale uaktualniamy naszą flotę oraz nieustannie rozwijamy w firmie innowacyjne rozwiązania. Jako pionier w wielu aspektach szeroko pojętego przewozu osób tworzymy specjalistyczne oprogramowania do zarządzania transportem w zakresie przewozu osób.  Ponadto dzięki selektywnemu doborowi pracowników zapewniamy rzetelne i profesjonalne podejście do każdego klienta.

W ciągu 25 lat z małej rodzinnej firmy przeobraziliśmy się w jednego z największych przewoźników w Europie. Powstało potężne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 500 pracowników, z czego ponad 350 to wykwalifikowani kierowcy. Łącząc nabytą wiedzę, doświadczenie z pasją do transportu, wspieramy działania firm w całej Europie. Doskonale wiemy, że każdy z pracowników ma realny wpływ na kształtowanie charakteru GTV BUS, dlatego młody, zgrany i ambitny team każdego dnia pracuje na sukces firmy i zaufanie Naszych klientów.

Zobacz więcej →