Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gimnazjum nr 9

Pracowałeś w firmie Gimnazjum nr 9 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-29 19:42:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niestety nie polecam, chodziłam tam, było tak sobie, a jak przyszłyśmy z koleżankami w odwiedziny zostałyśmy wyrzucone, pomimo że tylko chciałyśmy porozmawiać z nauczycielami. Jak można tak postępować z absolwentami, najpierw super no bo mają dzięki nam klasy a potem łagodnie mówiąc mamy was gdzieś, oj nieładnie.
zdjecie uzytkownika
Kama gość - 2011-04-30 11:10:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Popieram, jak przyszłyśmy =żeby odwiedzić nauczycieli i pogadać to nas wyganiano i ścigano po szkole, tragedia:((
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2012-10-27 20:19:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja osobiście wybrałem pracę z kierunku medycznego. Obecnie będę kończył Technika dentystycznego w szkole Gowork www.szkoly.gowork.pl. Mają super warsztaty, dużo praktyki, na czym właśnie mi zależało. Kierunek nie drogi, a nauczyciele super przekazują wiedze. Jeszcze egzamin zawodowy przede mną ale na pewno go zdam. A nawet już mam wstępne oferty pracy z wysokim wynagrodzeniem sięgającym 3.000 zł po uzyskaniu tytułu Technika Dentystycznego. Wszystkim polecam!
zdjecie uzytkownika
jaXD - 2012-10-27 20:20:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dokładnie! ja w tamtym roku skończyłam tę szkołę, a teraz nauczyciele jakby nas nie znają! nie polecam i przestrzegam przed Chórkiem. Nie zapisujcie sie tam i nie dajcie zwerbować przez panią (usunięte przez moderatora) serio, masakra...
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-26 22:12:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam tego gimnazjum. Ściągają uzdolnione dzieciaki, że niby mają wysoki poziom, ale tak naprawdę chodzi tylko o kasę i zwykłe "ego" dyrekcji. Najmilej widziane są dzieci z rodzin zamożnych. To co dzieje się w murach szkoły nie może trafić "na zewnątrz", bo dyrekcja boi się stracić opinię. Problematyczne dzieci zgłaszane są do sądu rodzinnego za "demoralizację", ale dopiero po ukończeniu przez dziecko szkoły. O opinię można się dowiedzieć podpytując na Policji w Wydziale ds. Nieletnich (Rzeszów, ul. Jagiellońska)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 9

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Gimnazjum nr 9?
Zadaj pytanie
alert