Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o securitas polska sp, z o o

Pracowałeś w firmie securitas polska sp, z o o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonimowy pracownik - 2009-07-29 15:02:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Securitas potrafi tylko dobrze o firmie pisac ! Nie stosują sie do prawa.Czas pracy 12/24 (czyli 12 praca 24 wolne to fikcja) Pracownicy pracują po 300 godzin w miesiącu. Grafik pracy jest pisany tylko dla kontroli A w dodatkowych godzinach wyrabia sie to co dwóch pracowników w sumie. Nie zgadzasz sie na dodatkowe ??? Juz jest na to sposób !!! Oddelegowanie na inny obiekt (tak ze sam(a) sie zwolnisz bo nie bedzie Ci pasował dojazd .Ale jakby co to podpisujesz umowe na całe województwo śląskie. Lub jeszcze inna forma zwolnienie za porozumieniem stron. Przychodzisz do pracy jak co dzien a tu czeka na Ciebie papierek (jak kto woli serdeczne podziekowanie za współprace) Wiec zastanów sie zanim podejmiesz prace w firmie S......( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
ewcia - 2009-12-18 09:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie z tym to prawda !!!!!!!!!!! securitas to wyzyskiwacze!!!!!!!! pracuje od 2 lat juz z tym [usunięte przez moderatora].........,ale na szczescie za miesiac zmieniac ta robote.mam juz lepsza firme ,gdzie daja 7.50 netto!!!!!!!! impel to jest to,a nie securitas. ludzie uciekajcie z SECURITAS !!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
agatka - 2010-04-09 14:44:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie pracowałam [usunięte przez moderatora] ,szkoda w ogóle strzępić język na tych [usunięte przez moderatora].
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-21 14:47:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie z wami koledzy i kolezanki ta firma to fikcja
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-04-17
Żródło: konektia.pl
Częstochowa
(śląskie)
Pracownik ochrony ( obiekt przemysłowy )Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet socjalny - ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, płatne przez pracodawcęWymagamy: - niekaralności - dyspozycyjności - zaangażowania w wykonywaną pracęTyp umowy: pełny etatAplikuj: http://securitas.startpraca.pl/application/form/190828/16/1
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-04 19:01:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to jak tak jest źle to zmień na inną, jak mogłeś wytrzymać 5 lat w tak niedobrej firmie?
zdjecie uzytkownika
roger00000007 - 2012-01-24 14:36:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To, że Securitas wyzyskuje ludzi te też jest wina właściciela firmy tego [usunięte przez moderatora] Szweda, który na to pozwala bo ma jeszcze więcej kasy
zdjecie uzytkownika
ffff - 2012-06-08 16:40:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja pracuje w tvp sa w wewnetrznej ochronie dostaje 1400 netto[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
POF - 2013-03-30 12:25:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracujęokoło roku na obiekcie obowiązkowej ochrony. Mam lic. II st i pozwolenie na broń. 8 zł na ręke, umowa o prace i zlecenie. atmosfera niezła, ekipa dobra, zgrana. szef ok.
Polecam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-15 21:49:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy w Securitas dają może karnety na siłownie, bo to ważne w tym zawodzie, by mieć krzepę ;)? Czy bez licencji tez dają 8 zł?
zdjecie uzytkownika
opinia własna - 2014-02-24 12:29:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję od roku w Sekuritas. Praca jest ok. Uważam jednak, iz nie nma dastatecznego zainteresowania pracownikiem. Brak dodatkowych form nagradzania.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
11 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie securitas polska sp, z o o

Twoj email:
Wiadomość: