Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux

Pracowałeś w firmie Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nikt - 2011-02-20 22:42:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wy wszyscy o jednym ,a nam się szykuje następna kierowniczka ,(usunięte przez administratora)kolejną parę ,"Panienka "myśli że jak ma romans z "najważniejszym "liderem w Elektroluxie to może poniewierać innych i wydawać rozkazy,a samemu chodzić nic nie robić i dyrygować innymi.Panie lider nie psuj sobie opinii pogoń tego Rudzielca bo będzie niebawem huczeć o Was tak jak o tamtych.Myślę że niektórzy już kojarzą o kogo chodzi.Oj będzie się działo,będzie.
zdjecie uzytkownika
melon 25 - 2011-12-04 15:32:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co wiem to (usunięte przez administratora) ladnie sobie nagrabil biorac sie za cudza dziewczyne kwestia czasu jest to ze dostanie klapsa ma chlopak naprawde problem
zdjecie uzytkownika
melon 25 - 2011-12-04 16:12:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najlepszy (usunięte przez administratora) kozak buja sie po zakladzie karierowicz a nie wie za to ze spotyka sie po kryjomu z cudza dziewczyna (usunięte przez administratora)dostanie taki lomot ze odechce mu sie oj (usunięte przez administratora) bidny bedziesz
zdjecie uzytkownika
konus - 2011-12-04 16:48:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ta tepa (usunięte przez administratora) lazi po miescie i sie chwali ze ona z kierownikiem magazynu(usunięte przez administratora)sie spotyka twierdzi ze sie ukrywaja bo maga prace stracic swidnica male miasto wpiepszyla go na mine i dobrze bedzie lapy trzymal przy sobie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-12-08 21:26:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widzę,że otworzyli sobie tu kółko dyskusyjne ludzie nie mający swojego życia,albo po prostu jest tak nudne i bezwartościowe,że obrabianie komuś tyłka to największa atrakcja w ciągu dnia. Ale czego oczekiwać od ludzi ubogich w rozum??? ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ to wszystko co przez was przemawia i tak ogólnie to nawet mi was żal.Do ROBOTYYYY!!!!!!! A nie za ploty się brać
zdjecie uzytkownika
olek - 2011-12-09 22:27:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) co tu gadac przyszly na zaklad i sie (usunięte przez administratora). z kim popadnie powinni (usunięte przez administratora) cale to doborowe towarzystwo
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-12 19:54:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zweryfikuje ktoś posty powyżej? Zależy mi na opinii pracownika Addeco / Elektrolux, który pracuje obecnie, a nie został zwolniony/odszedł. Jak jest z atmosferą wśród pracowników? Ludzie są pomocni i się wspierają, czy raczej wyścig szczurów? Może są jakieś wyjazdy integracyjne, czy coś w tym stylu? Co z samorozwojem? Umowa o pracę, czy o dzieło? Na jaki czas proponują umowę?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux?
Zadaj pytanie
x