Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux

Świdnica

Opinie o Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux

nikt 2011-02-20 22:42:48
Wy wszyscy o jednym ,a nam się szykuje następna kierowniczka ,(usunięte przez administratora)kolejną parę ,"Panienka "myśli że jak ma romans z "najważniejszym "liderem w Elektroluxie to może poniewierać innych i wydawać rozkazy,a samemu chodzić nic nie robić i dyrygować innymi.Panie lider nie psuj sobie opinii pogoń tego Rudzielca bo będzie niebawem huczeć o Was tak jak o tamtych.Myślę że niektórzy już kojarzą o kogo chodzi.Oj będzie się działo,będzie.
melon 25 2011-12-04 15:32:34
Z tego co wiem to (usunięte przez administratora) ladnie sobie nagrabil biorac sie za cudza dziewczyne kwestia czasu jest to ze dostanie klapsa ma chlopak naprawde problem
melon 25 2011-12-04 16:12:00
Najlepszy (usunięte przez administratora) kozak buja sie po zakladzie karierowicz a nie wie za to ze spotyka sie po kryjomu z cudza dziewczyna (usunięte przez administratora)dostanie taki lomot ze odechce mu sie oj (usunięte przez administratora) bidny bedziesz
konus 2011-12-04 16:48:00
A ta tepa (usunięte przez administratora) lazi po miescie i sie chwali ze ona z kierownikiem magazynu(usunięte przez administratora)sie spotyka twierdzi ze sie ukrywaja bo maga prace stracic swidnica male miasto wpiepszyla go na mine i dobrze bedzie lapy trzymal przy sobie
anonim 2011-12-08 21:26:37
Widzę,że otworzyli sobie tu kółko dyskusyjne ludzie nie mający swojego życia,albo po prostu jest tak nudne i bezwartościowe,że obrabianie komuś tyłka to największa atrakcja w ciągu dnia. Ale czego oczekiwać od ludzi ubogich w rozum??? ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ to wszystko co przez was przemawia i tak ogólnie to nawet mi was żal.Do ROBOTYYYY!!!!!!! A nie za ploty się brać
olek 2011-12-09 22:27:18
(usunięte przez administratora) co tu gadac przyszly na zaklad i sie (usunięte przez administratora). z kim popadnie powinni (usunięte przez administratora) cale to doborowe towarzystwo
leonorek 2016-07-12 23:28:16
jak chcesz takie opinie zacznij pracować jak niewolnik -to sie dowiesz ,,,,
Zostaw swoją opinię o Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Addeco Poland sp. z o. o./ Elektrolux