kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

jan 2016-05-30 23:30:34
Co za brednie... Były dyrektor A.N. to czysty teoretyk... Nie ma pojęcia o pracy i organizacji... Gość się zna jedynie na zakładaniu okularów ochronnych :-)
nick 2016-06-01 15:09:30
To co się obecnie tutaj wyprawia to wola o pomstę do nieba nieład brak organizacji bałagan totalny nigdy tak nie było jak długo pracuje nikt nic nie wie byle do 10 dorwać
ziomek 2016-06-01 17:28:19
Ale czyja to jest wina? Dyrektora operacyjnego, kierowników, pracowników fizycznych? Każdy narzeka, ale nikt nie wie na kogo...
big papa 2016-06-01 20:35:16
Wszystko wina starego przecież dyrektorczy kiekierownik sam się nie zatrudni banda baranów bez pojęcia o produkcji dlatego jest taki syf i wszyscy maja wszystko gdzieś każdy patrzy byle do wypłaty przecież jak się patrzy na to co młody opowiada to się w głowie nie mieści normalnie to by max na szlifierce jechał
bak 2016-06-03 17:45:55
Szkoda ze okręt zaczyna tonac bo można by jeszcze skasować starego na parę wypłat ale skoro ludzie się zwalniają w takim tempie to trzeba też odejść
pir4 2016-06-03 20:10:48
ja ta nie widzę żeby cokolwiek tonęło, no może tylko ty z twoim hejterskim komentarzem sięgasz dna... a kochani wiecie może czy planowana wkrótxce jest może jakaś nowa rekrutacja na stanowisko Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? dajcie plis znać.
pie 2016-06-04 21:19:11
@boss bo to dobra praca w tej firmie i trzeba to docenić
miko 2016-06-08 19:10:17
Rozkład firmy trwa w najlepsze kto jest w końcu za to odpowiedzialny takie mieszanie i brak organizacji tylko wszystko rozwala nie da się robić na produkcji bo nikt nad niczym nie panuje obudzi się w końcu wlascilielwlasciliel i zacznie to ratować czy trzeba tylko dociagnac do urlopu i się zmywać
miko 2016-06-08 19:10:43
ual 2016-06-09 15:33:27
hej! słuchajcie, jak wygląda u nich praca jako Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? bo nie wiem na co moge liczyć tak naparwde, bo nie napisali jakie konkretnie mają benefoty i na ile kasowo mogę liczyć, ale wydaje mi się, ze to sa spore sumy jednak.
bond 2016-06-16 19:18:29
Łysy przewiduje ze za miesiąc będziesz prosił o pracę bo nie ma 2 tak dobrej firmy na rynku jeszcze wrócisz jak ta cała banda nieudaczników co poszła na nova tylko pytanie czy będzie dla ciebie miejsce bo produkcji jest super poukładane przez kierownika i dyrektora
tygrys 2016-06-16 19:23:55
nie wiem czy przyjmą drugi raz te same osoby ale póki co szukają nowego technologa - konstruktora. niewielki mankament - żeby taką posadę dostać to doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat wymagane
olek 2016-06-17 11:25:58
No ja właśnie też przeglądam ofertę pracy na stanowisko technologa - konstruktora @tygrys. Wydaje się być naprawdę zachęcająca, szczególnie że i o firmie słyszałem dużo dobrego. Ktoś może powiedzieć, jak dokładnie jest ustalana wysokość wynagrodzenia?
jems 2016-06-17 20:34:50
Bond co ty bierzesz ze takie brednie piszesz taki burdel i syf to ta firma od 10 lat nie widziała dyrektor i kierownik coś poukładali chyba pozytywne wpisy na swój temat nigdy nie było tak źle gołym okiem widać ze wszyscy maja juz totalnie w dupie tylko czekaj aż się to wszystko rozwali do końca
Ale 2016-06-17 20:41:46
No daj mu spokój, prawda jest taka, że chyba nie do końca wiesz jak to powinno wyglądać na serio, bo przecież jest dość okej, podwyżki np. były przecież
poi 2016-06-21 21:34:03
Koszmarna firma nie polecam pracy a robie długo tylko urlop wykorzystać i trzeba coś zmienić tu juz naprawdę się wszystko sypie jeszcze jak był gadawski Śmigiel i bronzel to jakoś się kręciło choć też nie było dobrze ale teraz dno ponoć seba się już ogarnol ktoś coś wie bo nie odbiera tel
erf 2016-06-21 21:53:20
@olek caly czas ta oferta jest aktualna na stanowisko technologa- konstruktora w Gliwicach oferuja ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
abc 2016-06-24 20:34:28
Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze za mało albo za dużo, za ciężko itp itd, ten kto pracuje ten jest wynagradzany dokładnie 10 każdego miesiąca, nigdy pensja nie była spóźniona więc o jakim braku roboty mówicie? 3/4 wypowiadających się tutaj to pewnie sfrustrowani byli pracownicy, którzy dostali wypowiedzenia ze względu na swój brak zaangażowania. Były Dyrektor A.N. poleciał bo siedział więcej w biurze przed komputerem niż z ludźmi i na produkcji, a teraz poleciał Prezes bo to starzy znajomi z byłej firmy, ręka rękę myła, jeden i drugi to samo robili i tylko pogłębiali kryzys, który sami zapoczątkowali, teraz reszta sobie wypruwa żyły, żeby to nadgonić a to wszystko po to, żebyście mieli wypłatę i pracę. Jesteście tacy krótkowzroczni. Lepiej jest lecieć w kule, dostawać kasę, zarobić i się nie narobić, typowy Polak cebulak, aż mi Was szkoda. Wyjedźcie za granicę na cebulki a rodzinę zostawcie w Polsce jak jesteście tacy mądrzy. Gdyby było tak źle to już dawny by firma padła, taka prawda.
w3 2016-06-24 20:40:02
@erf czy to w takim razie ma oznaczać system prowizyjny?
Jacek 2016-06-29 11:51:04
Wszyscy piepszycie trzeba sie zwalniac a nikt tego nie robi he he potraficie tylko chodzic po hali i narzekac do roboty nieroby
ui 2016-07-02 09:00:49
Sam jesteś nie rób pewnie siedzisz w biurze bo na halę się nie nadajesz i tak super zarzadzasz ze z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej dlatego co chwile ktoś daje papier do kadr bo w takim bałaganie nie da się już wytrzymać
dade 2016-07-05 16:16:15
Dokładnie, nikomu nie dogodzisz zawsze bedzie ale, teraz szukają tez Technologów i jest umowa.
zadowolony 2016-07-17 18:36:22
Pięknie jest tak patrzeć z boku i obserwować porażkę lysego i lukaszka tak się napinali przez tyle lat i co jednego nie ma a drugi wali na hali jak debil a ja walę starego ile wlezie i buduje dom a gnoje chcieli mnie zwolnić teraz sebusia nie ma i mam nadzieję że nigdy nie wróci
moje 2016-07-17 18:41:26
kochani czy wiecie coś o tegorocznej rekrutacji na kierownika produkcji? czyn ona w dalszym ciągu aktualna?
obojetny 2016-08-05 18:50:19
Źle się dzieje a Stary jak zwykle tylko miesza i nowego oprowadza kolejny Zbawiciel Z okręt tonie
dade 2016-08-05 20:25:49
musisz chyba napisac do nich w sumie ja tez bylem zainteresowany jednka nikt nie napisal czy szukaja wiec trzeba samamu interweniowac, chociaz amm pewne obawy co do kierownictwa poniewaz pracownicy narzekaja
123 2016-08-09 14:40:24
@obojetny Według Twoich i innych wytycznych to ten okręt tonie i tonie i tonie już od miesiąca, roku, dwóch i jakoś zatonąć nie może, także włóż sobie te brednie między bajki i zacznij pracować ! :)
edf 2016-08-09 16:22:43
hej no mysle ze jezeli ktos jest zainteresowany to mozna spokojnie sprobowac tam sie z nimi skontaktowac moze cso o rekrutacji Wam powiedza w firmie..
tom 2016-08-12 22:35:55
Jeśli jest jakaś chętna ekipa do wykonywania koszy, to zapraszam. Rozliczenie od sztuki. Możliwa praca po godzinach, w soboty i niedziele. Kontakt tel. 600 066 116
edf 2016-08-13 10:54:35
A właśnie, że jestem bo nie boje się pracy na akord uważam, że tylko ci co się migają od pracy mają coś do zarzucenie takiemu trybowi pracy @tom
Uczciwie 2016-08-13 14:18:53
Dla szukających pracy w kalmecie.
Można polecic to miejsce bo oceniam zakład na dobry. W firmie można zacząć od szlifierki a nauczyć można się naprawdę wiele bo jest kilku fachowców tylko trzeba chcieć. Przychodząc do pracy nikt ci za bajere płacić nie będzie. Atmosfera w pracy dobra bo wielu ludzi jest naprawdę w porządku ,a to ze są i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zawsze wszędzie będą. Konkrety; płacą na czas, umowa, ubezpieczenie, ZUS opłacony. Traktując zakład jako miejsce pracy a nie spotkań to w firmie można robić.
pa pa 2016-08-13 18:34:39
Faktycznie miejsce godne polecenia dramat organizacyjny to co famili Frost wyprawia nie da sięoopisać akord jedno wielkie oszustwo ciągły brak materiału i sprzętu ludzie którzy obsługują produkcie z łapanki kierownik i dyrektor totalna amatorka dlatego się zwalniam
ual 2016-08-13 20:18:10
Nawet jeśli sa nie terminowe, to przecież jest to racjonalnie uzasadnione. W końcu o dobre relacje nie jest tak źle, ale wiesz czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał teraz.
puti 2016-08-14 07:53:30
Jeśli szukasz pracy na przetrwanie to polecam rotacja jest potężna a wynika z ogromnego bałaganu ludzie przychodzą i odchodzą po chwili zawsze jakaś wypłata ci wpadnie startuj na kadzie albo belki tam jest najłatwiej teraz posciemniac bo nikt tym nie potrafi zarządzać polecam
koli 2016-08-14 12:41:59
@ual w tym roku dużo rekrutacji nie widziałam, ale rok temu mega rotacja, czemu?
Uczciwie 2016-08-14 14:50:42
Jak robisz a nie sciemniasz to firma da zarobić.
rtrr 2016-08-14 16:26:14
@Uczciwie a dlaczego ktoś mialby sciemniac trochę nie rozumiem? przecież jest się potem jakby rozliczanym ze swojej pracy prawda? trzeba być uczciwym i robic to co do ciebie należy żeby potem moc dostać za to jakies tam wynagrodzenie to logiczne jest
koles 2016-08-15 07:31:41
Z doświadczenia a długo tu gnije zaraz pewnie będzie komentarz to się zwolnij ale do sedna w tej firmie nie liczy się starz doswiadczenie czy kompetencjie kasę kroja przedewszystkim cwaniacy i nie roby które znalazły sposób żeby dobrze zakręcić się koło właściciela i oczywiście mówi pracownicy którzy obiecują na start gruszki na wierzbie i cyganstwie jak kreceni z jakimiś dziwnymi akordami na hali nie wspomnę
Uczciwie 2016-08-15 09:18:36
Najwyraźniej nastąpiło wiele zmian na gorsze . W maju jak odchodzilem nie było aż tak źle. Ludzie narzekali ale jakoś nie odczuwałem tego tak . Pracowało się dobrze gdy było się skupionym na swoich zadaniach. Z drugiej strony jest tyle pracy i zakładów szukających robotnych ludzi ze znalazienie nowej pracy zajmuje raptem dwa dni i są godziwe warunki.
kik 2016-08-15 09:34:04
Wiele zalezy tez od pracownikow, bo jak ktos wprowadza jakas chorą atmosferę to wiadomo, ze releacje w zespole sie psują i ludzie meidzy soba sie kłoca a nawet dochodzi do wyscigu i rywalizacji pomiedzy pracownikami, wiec to tez am chyba wplyw na niektore dycyzje zarzadu...
aaa 2016-08-18 12:37:26
Wiele też zależy od podejścia szefostwa! Wyzywanie ludzi m.in od złodziei dopiero wprowadza chorą atmosferę....
089 2016-08-18 22:13:13
@ aaa powiedizałabym że nie tyle oc wiele zależy od szefostwa - ale WSZYSTKO zależy od szefowstwa. Tak jak mówisz. Jakie maja podejście do pracownika. To właśnie szefowie pozwalaja tworzyć konkretną atmosfere w miejscu pracy i nikt mi nie powie ze jest inaczej
monter 2016-08-20 09:40:31
Żeby była odp atmosfera w pracy to wiele czynników musi współgrać przedewszyskim kierować firma muszą inteligentni ludzie których ewidentnie brak patrz całą rodziną Frost bez dalszego komentarza dlatego na hali jest taki syf bo właśnie Ci ludzie na podst posiadanych kompetencji tworzą kierownictwo a my musimy pracować pod nimi wykonujac ich polecenia dlatego szukam roboty bo mój wydział kadzi się rozlecial
stary 2016-08-20 17:54:10
Pracuje w tej firmie kilkadziesiąt lat i gdybym to powiedział otwarcie to stracilbym pewnie pracę ale zwolnienie Sebastiana przez właściciela jest dla mnie nie do zrozumienia oceńcie obiektywnie to nie szef rozwalił robote tylko brak seby wiem że teraz mu pojedziecie jakim był dla Was h k itd
szczery 2016-08-24 01:41:43
Tak naprawdę jak odejdą jeszcze braciki M. , Łukasz, Pleń, Kaszana , Starek to hale z kadziami stary będzie mógł zamknac bo nie będzie komu robić. Chłopaki naginaja ciężkie skomplikowane konstrukcje młotkiem i majzlem bo nie mają sprzętu do roboty. Straci kadzie i zostaną mu belki które też prędzej czy później straci bo robią na nich bubel że głowa boli . Kiedyś robiło się 4 , 5 kadzi miesięcznie i było 2 razy tyle ludzi i premie były a teraz jest garstka ludzi i po 15 kadzi chcą. Stary jest pazerny na kasę i ciągnie jak najniższym kosztem. Tylko się tak rozpedzil że w końcu wdepnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gołą stopom.
A 2016-08-25 11:54:15
Do administratora dego forum..Prosze o usuniecie nazwisk z powyższego postu.
Nicpoń 2016-08-26 09:56:11
Chłopaki są w porządku.
oi 2016-08-27 18:29:22
Pracuje tu krótko ale nie polecam straszny bałagan nikt nic nie wie jakiś absurd nawet robotę nikt nie potrafi podzielić czemu nie ma sprzętu i co jest grane ze wiecznie nie ma materiału to normalne tu
Kalmet 2016-08-27 18:34:00
Fajni goście!!!
zwykły 2016-08-27 21:37:47
A jakoś w Novarze nikt kłódki nie powiesił jak część tych "najlepszych" wracała z stamtąd do Kalmetu. Tu też świetnie sobie dawali radę bez nich jak się hucznie zwalniali....
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice