Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.?

Pan O. Nowy wpis

Dobry kręgosłup

Na szczęście były pracownik

Czy na magazynie w Warszawie dalej pracuje pseudo kIEROWNIK M ? Pseudo kierowniku M , wyjmij ręce z kieszeni i sam weź się za robotę a nie chodzisz bąki znikasz i wkurzasz ludzi , po magazynie chodzi jak po sklepie i bierze żre co chce , pracowałem tam na nieszczęście i tak szczerze to ta osoba jest zbędna na magazynie , doskonale sobie magazyn radził jak go nie było , chodzi i zgrywa pANA że co to nie on . Tfuuuuu

Pracownik Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

Tak nadal pracuje i robi tyle co nic , nawet laskę robi kierowcą że podpisze im zwroty , chodzi tylko wnerwia ludzi , nie polecam nikomu pracy tam , sam nie długo się zwolnię , tak więc nic nie robiący kierowniku , weź się do roboty tak jak napisał przedmówca

Chcesz być vansellerem? To licz się z tym, że musisz być: - przedstawicielem handlowym - księgowym - kasjerem - magazynierem - mechanikiem - dostawcą - kierowcą - windykatorem I to za trochę ponad 3000 zł... Tak w skrócie: 1. Musisz być na własnej działalności zatem nie masz żadnych praw - będzie to wykorzystane. 2. Zostałem zwolniony na urlopie. 3. Kary finansowe są normą. 4. Wypłatę potrafią Ci wstrzymać i nie interesuje ich, że musisz zapłacić VAT, podatek dochodowy, czy zapłacić rachunki lub kupić bułki. 5. Urlopu masz tylko 18 dni, gdzie 3 lub 4 dni musisz zachować na grudzień. 6. Telefony i smsy w weekend to norma - na Twój prywatny nr. 7. Premia uznaniowa zatem możesz coś dostać, ale nie musisz. Nawet jak dostaniesz to nie będziesz zadowolony. 8. Odpowiadasz za towar. Oprócz towaru z firmy Mars oraz Wrigley odpowiadasz finansowo za towar przeterminowany, który potrafią Ci przysłać mimo, iż go nie chcesz. 9. Rozliczenie za prywatne kilometry musisz zaakceptować, gdyż nie masz możliwość weryfikacji. 10. Pan dyrektor J. to osoba skrajnie niesłowna! Po 5 miesiącach od zwolnienia wróciłem pod warunkiem otrzymania podwyżki (500 zł - starszy vanseller). Obiecano mi, iż dostanę po 3 miesiącach. Oczywiście nigdy tych pieniędzy i stanowiska nie zobaczyłem. Nie znam osoby, której Pan J. dotrzymał słowa. Nigdy nie pracowałem w takiej firmie. Nie polecam. Często poczujesz się wykorzystany, okłamany i upodlony. Konkretna szkoła życia na którą nikt nie zasługuje. PS Panie dyrektorze J. - karma wraca ????

100 %prawdy

czytajacy

Cóż... jakby mieli profesjonalne HR to by wyciągało wnioski z każdej opinii i prowadziło rozmowy z kierownictwem, menagerami i pracowali nad rozwiązaniem. Czytając jednak opinie i przeprosiny niektórych osób do danych wcześniej komentarzy przypuszcza się, że działa tutaj raczej system zastraszania. Zmień tę opinię, wykasuj to, tamto albo..... TAK FIRMY NIE DA SIĘ PROWADZIĆ!!! Lean by się przydał w tej firmie....

Obecny Nowy wpis

100% prawdy

Lous Nowy wpis

Prawda,bolesna,ale prawda

Janina

Czy firma Kramel dba o swoich pracowników i oferuje jakieś benefity pozapłacowe ?

Meg
@Janina

Karta Multi Sport, bilety do kina, ubezpieczenia grupowe, paczki na święta dla dzieci i inne. Jest ok.

Haha
@Meg

Oferują, oferują ... Tylko, że za wszystko płacisz. Damy Ci bilety do kina lub multi sporta, tylko zapłać za nie. Tak firma daje... W mojej obecnej firmie takie rzeczy mam za darmo...

@Haha

Jakim cudem pracownicy mają za to płacić? Robią zrzutkę? :D Chyba nie masz pojęcia o księgowości i rozliczaniu czegoś takiego.

Lolek
@Meg

Za które musisz zapłacić sam

Jimmy

Kramel Invest oddzial w Płocku to istna tragedia . Nie polecam składać tam CV . Warunki pracy oraz wynagrodzenie nie są warte żadnego wysiłku . Magazyn - jak w (usunięte przez administratora) . Sprzęt - paleciak ręczny ( na dzisiejsze standardy to jest śmiech ) . Mianowicie nie polecam tej firmy , najlepiej omijac szerokim łukiem .

@Jimmy

No ale przynajmniej nie trzeba mieć uprawnień na wózki widłowe, haha :D

Fredo
@Paulina

Tylko że podczas wypadku w pracy jeśli takie coś by miało miejsce to sama sobie winna jesteś bo bez uprawnień bierzesz urządzenie . Póki nic się nie stanie to jest dobrze gorzej jak coś się wydarzy :)

Co jaki czas w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?

Stan

O podwyżkę ubiegać się możesz. Ale czy ją dostaniesz, to jestem sceptyczny. Kramel to dobra firma, i na twoje miejsce 10 czeka za bramą.

No czeka...
@Stan

Tak, czeka. I to nie 10 tylko 20.

@Stan

Też jestem zdania, że próbować można zawsze, a kwestia otrzymania tej podwyżki to już inna sprawa :D

Amigo

Warunki w pracy które obejmują zakres ogólny nie są zbyt ciekawe. Na magazynie porządek jak i czystość jest na nie zbyt optymalnym poziomie . Praca na " magazynie " o ile można to tak nazwać bo do magazynu na nasze czasy znacznie mu brakuje jest skierowana według mojej opinii dla ludzi którzy lubią ciężko pracować dla przyjemności osób na wyższym szczeblu . W skrócie ujmując praca skierowana dla ludzi którzy nie mają wyjścia i muszą pracować ze względu na rodzinę i rachunki . Warunki finansowe w porównaniu do wykonywanej pracy są nie zadawalające . Przerwa teoretycznie 15 minut , wyliczone jak w więzieniu i ani minuty dłużej bo " kierownik " będzie szukał powodu aby się doczepić ( a powód znajdzie się nawet drobnostkowy ) . Premia śmieszna w porównaniu do wymagań . Wyrobienie 900 linii jest wręcz komiczne . Podsumowując , jeśli ktoś chce pracować ciężko jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) grosze to ta praca jest skierowana do takich osób . Osobiście nie polecam pracy lepiej zarobić trochę mniej a nie tyrać jak dziki osioł .

Frog

Cześć jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Zarobki,Benefity itp

Moniczka

Witam. Jeśli chodzi o te telefony to prawda ja nie pracuje już 3 lata A mam telefony kiedy Pani u nas będzie na mój telefon prywatny....kto teraz jest kierownikiem??Mam nadzieję że nie ten blondym co nie wiedział nigdy nic...obiecywał złote góry A jak przyszło co do czego to nie było żadnych premii..będąc na działalności za wszystko odpowiadasz Ty...I non stop telefony czemu postój tu A czemu tu...lepiej się zastanów 2 razy jak chcesz pracować w kramelu....nie pozdrawiam

Obelix87
@Moniczka

No ja mam inne doświadczenia, mi pracuje sie ogolnie dobrze, wiadomo jak to jest w sprzedaży, obecna sytuacja jaka jest każdy wie. Mozna zarobić, choć trzeba (usunięte przez administratora), wlasna działalnosc na tym stanowisku to raczej norma na rynku. No i moj kierownik bardzo w porzo. PS Troche sie zmienilo przez 3 lata.Pozdr

Były kramelowicz
@Obelix87

Nawet jeżeli coś się zmieniło na lepsze w ciągu ostatnich 3 lat to dalej nie zmieniła się kwestia telefonów ze sklepów w stylu " kiedy Pan u nas będzie" - pare miesięcy spokoju i znowu miałem przyjemność odebrać taki telefon mimo faktu, że nie pracuje w tej firemce od dawna :D

Były

A co to magazynek w Płocku się zamknął gumki i batoniki nie idą ?? Jak pracowałem w kramelu to się gumki żułoo i batoniki się jadło ale teraz dbam o ząbki i nie polecam nikomu słodyczy

Ten tamten

Witam , pytanie ile netto dostaje nowy pracownik ?

Łukasz Woreta

Ja , Łukasz Woreta oświadczam , że dokonane przeze mnie wpisy w dniach 30 września 2020 r. - 18 listopada 2020 r. dotyczące firmy Kramel na portalu Go Work.pl zawierały nieprawdziwe informacje , niezgodne z rzeczywistym stanem rzeczy oraz bezprawnie mogły doprowadzić do poniżenia spółki w opinii publicznej. Oświadczam ,że opisane przeze mnie zdarzenia nie miały miejsca. Wyrażam ubolewanie i przepraszam firmę Kramel oraz jej pracowników za zaistniały stan rzeczy.

Ciekawy

Handlowcy w tej firmie jeżdżą autami dostawczymi, a jakimi jeżdżą kierownicy sprzedaży?

@Ciekawy

Osobowymi, hyundai

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.?

Zorientowany

Najpierw masz okres próbny a potem tak jak w kodeksie pracy albo tak jak się dogadasz z pracodawcą.

Prawda

Nigdy. Najpierw na 3 miesiące okres próbny ,potem na 2 lata czasowa a potem dziekujemy. Na stałe jest Boniek ,Karol , Zbysio i Celina , więcej nie potrzeba

oddział warszawski
@Prawda

czyli elita warszawskiego oddziału niezmienna, faktycznie niezastąpieni liderzy na swoich stanowiskach, bezskutecznie biją się o nich wszyscy pracodawcy, odmawiają lukratywnych ofert, które do nich spływają, bo tu mogą się poczuć jak u siebie w domu - uciąć drzemkę między zastawionymi regałami. jestem przekonany, że każdy były pracownik oddziału warszawa zmienił pracę na lepszą, pod każdym względem, której to decyzji Wam byłym kolegom - gratuluję.

Eh

Kramel invest już chyba nie istnieje. Teraz inaczej się nazywa

Wiedzący
@Eh

Istnieje i ma się dobrze. Są zmiany formalne w KRS, także nic nadzwyczajnego.

Robi we Warszawie jeszcze ten duży brygadzista z dużą głową ,co chodził wyprostowany jakby połknął kij od szczotki?

Zbyszek i Celina
@Marcin

On tam będzie pracował do końca świata i jeden dzień dłużej. Póki Kramel nie padnie on tam będzie.

Czapka z daszkiem
@Marcin

Dawno powinni go pogonić i wziąć jakiegoś brygadziste z Ukrainy albo może być brygadzistkę hę hę

Baćpol nie pije
@Zbyszek i Celina

A ten siwy dyrektorek jeszcze robi czy wzieli jakiegoś rus _ka za niego ?

Pracownik.

Dzień dobry. Ja w Kramelu pracuję 3 lata i ani jednego złego słowa nie mogę powiedzieć. Warunki pracy bardzo dobre, zarobki też są super, można nawet wyciągnąć 5 tyś. Atmosfera super - każdy jest miły i bardzo uprzejmy (panie w biurze jak i kierownik). Czytając opinie to myślę, że piszą tylko osoby które się nie sprawdziły (leniwe i pyskate, które za nic oczekują kokosów). Nikt nas do pracy w tym trudnym czasie nie zmuszał. (kto się czuł na siłach to pracował i dostał z tego tytułu dodatkową premię, a kto nie chciał mógł skorzystał z urlopu. (który nam przysługuje i nikt z Zarządu ani z kierownictwa nie miał nic przeciwko). Na koniec napiszę, że kto chce pracować to pracuję i nie narzeka. Każda praca ma swoje plusy i minusy. Nikt nikomu nic za darmo nie da. Trzeba dać od siebie zaangażowanie i polubić to co się robi, a wtedy samo się będzie sprzedawać i dobra kasa na konto wpływać. A pyskaczom radzę się 100 razy zastanowić, a nie pisać głupoty. Brać się do roboty a nie do narzekania.

Były
@Pracownik.

Wspaniała praca ,ludzie o bardzo dużej kulturze osobistej , zarobki wyśmienite - zaskakiwały mnie swą wielkością co miesiąc , warunki socjalne wręcz bajkowe. Premia świąteczna szokująca. Pytacie dlaczego zrezygnowałem? Otóż sam nie wiem ,chciałem po prostu dać innym posmakować tak wspaniałej pracy. To naprawdę nie w porządku że przez tyle czasu mnie było tak bardzo dobrze a inni nie mieli tak jak ja. Dlatego odstąpiłem to wymarzone miejsce pracy kolejnej osobie. Nie było to łatwe. Chcę pozdrowić wspaniałego brygadzistę który swą niezłomną postawą oraz wyjątkową kulturą osobistą , uczciwością ,obiektywnością i sprawiedliwością budował nas wszystkich w pracy. Przyznaję że odejście było moim największym błędem życiowym. W nowej pracy brakuje mi wielu rzeczy i nie potrafię się w niej odnaleźć. Kramel to wyjątkowo rodzinna firma. Zachęcam wszystkich bo warto. Pozdrawiam

Mati
@Pracownik.

a te 5000 to za kwartał jest czy za 2 miesiące z nadgodzinami? Prosze nie pisać tu bzdur i kłamstw , jak o to kramel prosi

Joe Black
@Pracownik.

Zarabiasz 5 tyś ? synu ... to ty chyba robisz 20/24 ... W jakim magazynie ? albo brałeś jakiś dopalacze i masz dobre fantazje ....

@Joe Black

kierownictwo wymyśla takie bajki , bo nikt nie chce robić (usunięte przez administratora) i fantazjują a nóż trafi sie jakiś jeleń , a niestety pańszczyzna z czasów feudalizmu w 18 wieku sie skończyła i trzeba płacić a nie tylko wymagać

Ha
@Pracownik.

Dobrze gdzie pan pracował na jakim stanowisku? Z tego co się orientuję na magazynie nie ma szans na takie zarobki. Może na Vanselingu tak. Pracujesz wtedy sam dla siebie. Więc ile Ci zostanie? Presja ogromna. Jak ktoś piszę że samo się sprzedaje, to poprostu kłamie.

Uff były kramelowics

Drogi kramelku, znowu masz gdzieś moje poprzednie wpisy na temat rodo - dzisiaj znowu był do mnie wykonany telefon w sprawie wymiany przeterminowanego towaru na jednym z waszych sklepików oczywiście na nr prywatny bo całe szczęście od półtora roku u was nie pracuje i nie mam telefonu służbowego sory telefonu do wprowadzania zamówień bo dzwonić z niego nie można, a przynajmniej nie na tyle żeby faktycznie używać tego telefonu do kontaktu z klientem - żenada. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

@Uff były kramelowics

Żenada to jest z Twoim podejściem do sprawy, każdy normalny człowiek (jeśli w ogóle to prawda co piszesz) zadzwoniłby do firmy i załatwił ten temat jedną rozmową, ale cóż… Tak na marginesie to jesteś mocno niedoinformowany, Vansellerzy mają służbowe nr telefonów, z których dzwonią do Klientów i robią zamówienia, w niczym to nie przeszkadza, nawet internet mają, video rozmowy, takie cuda (to już nie iPaQ tylko smartfony, firmowe maile itp). Dla Twojej wiadomości, jeśli byłeś na własnej działalności to Ty świadczyłeś usługi, więc poczytaj najpierw o Rodo bo możesz sobie kuku zrobić. Dobrze radzę. Pozdrawiam.

Uff były kramelowicz
@VAN

Oj widać chłopie, że słabo znasz rynek pracy i to jak się powinno w dzisiejszych czasach traktować pracownika. W żadnej innej firmie, w której pracowałem NIGDY nie miałem takiej sytuacji jak tutaj gdzie raz po raz dzwonią jacyś ludzie żeby im towar wymienić albo gościu z serwisu żeby odebrać samochód :D to tylko świadczy o firmie, która moim zdaniem jest mierna - chyba że ktoś mieszka na (usunięte przez administratora) i nie ma zbytnio możliwości na znalezienie czegoś lepszego to ok jestem w stanie takich ludzi zrozumieć i Ty pewnie też się do tego grona nieszczęśników zaliczasz. Wracając do tematu to firma jest odpowiedzialna za przestrzeganie zasad rodo i to w interesie firmy jest to żeby wszystkie dane przetwarzać zgodnie z dyrektywą unijną i to że jeszcze nigdzie tego nie zgłosiłem wynika tylko i wyłącznie z tego, że mi się nie chce - mam ważniejsze i ciekawsze rzeczy do roboty od dzwonienia do siedziby firmy i proszenia się o to, aby moje dane były przetwarzane zgodnie z prawem :D ale moja cierpliwość powoli się kończy i pewnie prędzej czy później zgłosze sprawę tam gdzie trzeba. Wow serio ? Może macie jeszcze owocowe środy albo auto służbowe do użytku własnego :D ?

@Uff były kramelowicz

Serio? Masz ciekawsze i ważniejsze rzeczy do robienia? Szkoda Ci czasu na jeden telefon, a na produkowanie wpisów na goworku Ci nie szkoda? "Wadą człowieka bezmyślnego nie jest to, że myśli, tylko to, że myśli, że myśli."

Uff były kramelowicz
@VAN

gdybym po prostu zadzwonił to sprawa zostałaby zamieciona pod dywan, a tak potencjalni nieszczęśnicy, którzy biorą pod uwagę prace w tej firmie mogą poczytać obiektywną opinie na jej temat i dowiedzieć się czegoś więcej - do tego służy ten portal nie wiem czy wiesz :) poza tym tak jak mówiłem w interesie firmy jest to, aby przetwarzać dane osobowe zgodnie z dyrektywa unijna - widzę że trzeba Ci pewne rzeczy powtórzyć 2 razy tak abyś zrozumiał z resztą to taka cecha wspólna wielu ludzi zatrudnionych w tym miejscu :) Tak zaciekle bronisz swojego pracodawcy na tym portalu haha może ci jeszcze za to płacą :D ? gościu przejrzyj na oczy bo ci mózg orbitki wyprały

Bieda z nędzą

Dają wam na magazynie jakieś podwyżki czy dalej robicie (usunięte przez administratora)jak 5 lat temu?

uff były kramelowicz

drogi kramelku zrób sobie w końcu u siebie porządek, nie pracuje w firmie od ponad roku, a do dnia dzisiejszego otrzymuje telefony w stylu " dzień dobry kiedy Pan u nas będzie bo trzeba przeterminowany towar wymienić", ale dzisiaj to już przesada - dzwoni do mnie Pan z seriwsu, że mogę odebrać samochód xD dopytałem ów Pana czy nr był weryfikowany - owszem był także uprzedzam na przyszłość jak dostane następny tego typu telefon to odbiorę ten samochód i zrobię sobie wycieczkę :D nie życzę sobie telefonów na swój prywatny telefon

Rybeńka
@uff były kramelowicz

Dokładnie. (usunięte przez administratora) Teraz robie gdzie indziej i mi ciepło na jednej koszulce chodzę. A wypłata tobie jeszcze wpływa ?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski