Transeuropa Koszalin

Koszalin

Opinie o Transeuropa Koszalin

321 2009-10-14 20:45:17
Pracowałem tam trzy miesiące i napisze krótko ta firma to porostu dno.Wszyscy kierowcy którzy tam pracowali lub znają tą firmę mówią to samo,aż dziwne że to jeszcze istnieje.Wyspecjalizowali się w okradaniu kierowców,a nie w transporcie.Przerobiłem na własnej skórze tyle różnych sytuacji okradania mnie że nie chce mi się tego wszystkiego pisać tzn.przeciąganie przelewów,oszukiwanie mnie na rozliczeniach,podpisywanie weksli in blanco,chcieli żebym pokrywał ich koszty z własnych pieniędzy itp.itd.
Madziasweet 2010-03-16 13:56:01
No własnie czekam na przelew z tej firmy już prawie tydzień
Nie wiem co z tymi kadrami ,ale dla mnie coś tam nie jest w porządku
A my tam dalej w trasie
lech 2010-09-13 09:49:26
Moja przygoda z tą firmą trwała trzy tygodnie,po których stwierdziłem ta firma to nie dla mnie i było by ok ale za ten okres nie zapłacili mi kasy gdyż stwierdzili że auto za dużo spaliło(masło maślane i tania wymówka) przez 12 lat na międzynarodówce nie spotkałem tak nierzetelnej firmy!
ja696 2011-01-06 19:23:37
Bzdury.Ja też tam pracowałem i nie miałem problemu z rozliczeniami,nikt też nie próbował mnie okraść.Odszedłem bo nie odpowiada mi system 3/1.
ja696 2011-01-06 19:32:46
To widocznie za dużo Ci spaliło-auta mają sondy-możesz poprosić o rozliczenie zużycia paliwa.Pozostaje Ci też Sąd jeżeli czujesz się oszukany.Irytują mnie tacy zawodnicy-nie pasuje to się zwalniam ale nie obrabiam nikomu dupy.
anonim 2011-09-15 10:32:11
Ja również pracowałem w TRANSEUROPIE i było super i wróciłbym tam zaraz.tylko nie mogę pracowac na dziłalności. kasa była na czas kontakt ze spedytorami super. A najważniejsze dbałośc o tabor przez p.[usunięte przez administratora].Polecam firmę dla normalnych szoferów.Pozdrawiam wszystkich Andrzej.
były 2012-09-25 00:06:14
kasa była na czas kilometrów mało wyiazdy na ukraine musisz pokryć dopisujac do ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nku poza tym tam się pracuje nie 3/1 tylko do bólu a małyszko to najgorszy spedytor a dziewczyny owinoł w okół palca jak chcesz pracować to musisz być posłuszny
wshark 2012-09-27 08:52:16
Ja obecnie pracuję w tej firmie 2lata. Jak można wydawać takie negatywne opinie po 3 tygodniach pracy!? Rozliczenia finansowe prowadzone są na bieżąco, Tabor jest w większości nie starszy jak 2 lata. Spedycja- jak w każdej firmie, trochę nerwowa, ale organizują pracę szybko i wykazują się znajomością zagadnienia. Dział techniki robi co może aby utrzymać tabor w sprawności technicznej, choć bywają czasami trudności z \"byciem na bazie\". System pracy 3/1 (uczciwie powiem, że często jest to przeciągane tak do 3,5-4tygodni i 7-10 dni w domu). Sporo krwi psują nam przesiadki z zestawu na zestaw, ale da się to zorganizować. Nie czuję się \"przepracowany\". Ogólnie - Ja nie wybieram się szukać innej pracy.
makropod69 2013-02-02 11:43:10
odszedlem z firmy 01 wrzesnie przelew przeciagneli do 30 i bylo by wszystko ok gdyby nie to ze nie wyplacili mi 350 zl oraz nie oddali za mandat z bialorusi za niewaznego eixa.a od wrzesnia nikt nie odbiera telefonu to jest taka firma gdzie odchodzisz to pozniej maja cie glebokojak potrzebujesz cos jeszcze wyjasnic zreszta andrzej wiesz to sam
anonim 2013-05-17 10:09:45
Witam. Zastanawiam się nad współpracą z Transeuropa Koszalin i poszukuje jakiś aktualnych informacji na temat tej firmy. Jak tam wygląda współpraca? Trzeba mieć własną działalność gospodarczą? Ile można wyciągnąć kasy średnio miesięcznie? Jak traktują kierowców? Bardzo proszę o pomoc wszystkich którzy współpracowali z tą firmą.
ejsy 2013-08-13 22:34:42
mozesz kolego przyblizyc wspolprace z ta firma bo wybieram sie do pracy u nich
eryk 2013-08-14 10:38:57
ejsy to jak będziesz mieć już jakieś konkretne spostrzeżenia z pracy w tej firmie to napisz tutaj. No i oczywiście jaka pensja :)
nie zależny 2013-09-07 07:10:46
Witam a napisz ile przez 3 miesiące spóściłeś paliwa.Pozdrawiam
ernest 2013-09-16 17:58:46
Spuszczanie paliwa? To takie rzeczy się tam praktyukuje że tak powiem? A pensje to jakie są średnie?
norbi 2014-03-07 17:47:07
Podejrzewam, że jak ktoś praktykuje takie rzeczy w transeuropa, to długo nie popracuje, to zachowanie nie fair względem pracodawcy.
Imo 2014-03-10 22:30:57
Pewnie jakby przyłapali, że spuszcza się wachę to rączki by poucinali a przy okazji straciłoby się pracę ;)
Janek 2014-05-21 18:17:29
Myśle, że takich zachowan dawno juz nie ma, każdy pracodawca, nawet transeuropa powinien móc pewne rzeczy policzyć.
komisyj 2014-12-30 14:06:22
hejżeho~! ja nie znam dokładnie szczegółow pracy w transeuropie ale chciałbym się dowiedzieć czegoś natemat pracy tam i czy są planowane jakięs przyjęcia na nowe miejsca albo może ktoś zwolni pracę? Zarobki to dla mnie istotna sprawa daltego o tym też możęcie napisac,... kasa sie musi zgadzać... pozdrawiam
marcin 2015-02-28 14:08:07
Komisyj, jak widać nikt ci nie odpowiedział, wiec pewnie mi też nie odpowie, bo nasze pytania by się zdecydowanie zazębiały... no ale wpływu na to nie mamy, a wiesz może gdzie jeszcze można dowiedzieć się czegoś o transeuropie koszalin? i najlepiej nie suchych informacji tylko do pracowników czy coś?
tolek 2015-03-15 16:44:39
Transeuropa z Koszalina rozpoczęła ostatnio akutalizacje swojej strony internetowej także widać , że powzięli postanowienie , że biorą się za siebie już na poważnie. Bo za taki właśnie poważny krok można to uznać. Miejmy nadzieję , że kierowcy pracujący tutaj również będą z wszelkich zmian w firmie zadowoleni
J-23 2015-03-28 08:06:51
Stronka jak była tak jest pusta to samo od roku (usunięte przez administratora) chyba że jakas nową otworzyli
j-23 2015-08-05 10:09:59
Nareszcie jest stronka
J-23 2015-08-18 07:41:30
Jest już stronka czynna - OK!!!!
zof 2015-08-24 12:45:22
Wiecie co ta Transeuropa z Koszalina, ma naprawdę nowoczesny tabor. Jest 60 nowoczesnych zestawów które spełniają europejskie standardy. Z resztą jak się wejdzie do nich na stronę internetową to już samo zdjęcie w tle robi wrażenie, przynajmniej na mnie zrobiło. Chciałbym być tam kierowcą, mając do dyspozycji taką flotę.
Jerzy 2016-04-10 12:18:11
@zof szkoda tylko, że aktualnie nie ma żadnych ofert pracy, bo sam bym chętnie wysłał własny życiorys. A tobie się udało znaleźć u nich zatrudnienie? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?
hot 2016-05-11 23:14:10
To doskonały dowód na to @Jerzy, że każdy dba o to, żeby atmosfera była przyjacielskie, a relacje między pracownikami opierały się na dobrych stosunkach. W końcu to odpowiednio przyczynia się do sukcesu w firmie, ale wiadomo jaka jest średnia u nich wypłata? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Transeuropa Koszalin - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transeuropa Koszalin