Opinie o Transeuropa Koszalin w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Transeuropa Koszalin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transeuropa Koszalin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transeuropa Koszalin w Koszalin

Anna Nowy wpis

Mało tutaj informacji na temat firmy. Widze, że zaktualizowali stronę po wpisach, ale nie widzę na jakie zarobki można liczyć. Może ktoś się wypowiedzieć na ich temat? Będę wdzięczma, ponieważ szukam pracy.

M. Nowy wpis
@Anna

Na beznadziejne zarobki. Praca dobra dla początkujących, żeby trochę złapać doświadczenia i uciec. Nie doceniają pracownika. Nie wspomnę już o atmosferze w pracy.

hot Nowy wpis

To doskonały dowód na to @Jerzy, że każdy dba o to, żeby atmosfera była przyjacielskie, a relacje między pracownikami opierały się na dobrych stosunkach. W końcu to odpowiednio przyczynia się do sukcesu w firmie, ale wiadomo jaka jest średnia u nich wypłata? Dzięki

J-23 Nowy wpis

Jest już stronka czynna - OK!!!!

j-23

Nareszcie jest stronka

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transeuropa Koszalin? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
tolek

Transeuropa z Koszalina rozpoczęła ostatnio akutalizacje swojej strony internetowej także widać , że powzięli postanowienie , że biorą się za siebie już na poważnie. Bo za taki właśnie poważny krok można to uznać. Miejmy nadzieję , że kierowcy pracujący tutaj również będą z wszelkich zmian w firmie zadowoleni

J-23
@tolek

Stronka jak była tak jest pusta to samo od roku (usunięte przez administratora) chyba że jakas nową otworzyli

marcin

Komisyj, jak widać nikt ci nie odpowiedział, wiec pewnie mi też nie odpowie, bo nasze pytania by się zdecydowanie zazębiały... no ale wpływu na to nie mamy, a wiesz może gdzie jeszcze można dowiedzieć się czegoś o transeuropie koszalin? i najlepiej nie suchych informacji tylko do pracowników czy coś?

komisyj

hejżeho~! ja nie znam dokładnie szczegółow pracy w transeuropie ale chciałbym się dowiedzieć czegoś natemat pracy tam i czy są planowane jakięs przyjęcia na nowe miejsca albo może ktoś zwolni pracę? Zarobki to dla mnie istotna sprawa daltego o tym też możęcie napisac,... kasa sie musi zgadzać... pozdrawiam

Janek

Myśle, że takich zachowan dawno juz nie ma, każdy pracodawca, nawet transeuropa powinien móc pewne rzeczy policzyć.

Imo

Pewnie jakby przyłapali, że spuszcza się wachę to rączki by poucinali a przy okazji straciłoby się pracę ;)

nie zależny

Witam a napisz ile przez 3 miesiące spóściłeś paliwa.Pozdrawiam

ejsy

mozesz kolego przyblizyc wspolprace z ta firma bo wybieram sie do pracy u nich

makropod69

odszedlem z firmy 01 wrzesnie przelew przeciagneli do 30 i bylo by wszystko ok gdyby nie to ze nie wyplacili mi 350 zl oraz nie oddali za mandat z bialorusi za niewaznego eixa.a od wrzesnia nikt nie odbiera telefonu to jest taka firma gdzie odchodzisz to pozniej maja cie glebokojak potrzebujesz cos jeszcze wyjasnic zreszta andrzej wiesz to sam

wshark

Ja obecnie pracuję w tej firmie 2lata. Jak można wydawać takie negatywne opinie po 3 tygodniach pracy!? Rozliczenia finansowe prowadzone są na bieżąco, Tabor jest w większości nie starszy jak 2 lata. Spedycja- jak w każdej firmie, trochę nerwowa, ale organizują pracę szybko i wykazują się znajomością zagadnienia. Dział techniki robi co może aby utrzymać tabor w sprawności technicznej, choć bywają czasami trudności z \"byciem na bazie\". System pracy 3/1 (uczciwie powiem, że często jest to przeciągane tak do 3,5-4tygodni i 7-10 dni w domu). Sporo krwi psują nam przesiadki z zestawu na zestaw, ale da się to zorganizować. Nie czuję się \"przepracowany\". Ogólnie - Ja nie wybieram się szukać innej pracy.

były

kasa była na czas kilometrów mało wyiazdy na ukraine musisz pokryć dopisujac do ra (usunięte przez administratora) nku poza tym tam się pracuje nie 3/1 tylko do bólu a małyszko to najgorszy spedytor a dziewczyny owinoł w okół palca jak chcesz pracować to musisz być posłuszny

Ja również pracowałem w TRANSEUROPIE i było super i wróciłbym tam zaraz.tylko nie mogę pracowac na dziłalności. kasa była na czas kontakt ze spedytorami super. A najważniejsze dbałośc o tabor przez p.[usunięte przez administratora].Polecam firmę dla normalnych szoferów.Pozdrawiam wszystkich Andrzej.

ja696

To widocznie za dużo Ci spaliło-auta mają sondy-możesz poprosić o rozliczenie zużycia paliwa.Pozostaje Ci też Sąd jeżeli czujesz się oszukany.Irytują mnie tacy zawodnicy-nie pasuje to się zwalniam ale nie obrabiam nikomu dupy.

ja696

Bzdury.Ja też tam pracowałem i nie miałem problemu z rozliczeniami,nikt też nie próbował mnie okraść.Odszedłem bo nie odpowiada mi system 3/1.

lech

Moja przygoda z tą firmą trwała trzy tygodnie,po których stwierdziłem ta firma to nie dla mnie i było by ok ale za ten okres nie zapłacili mi kasy gdyż stwierdzili że auto za dużo spaliło(masło maślane i tania wymówka) przez 12 lat na międzynarodówce nie spotkałem tak nierzetelnej firmy!

Madziasweet

No własnie czekam na przelew z tej firmy już prawie tydzień Nie wiem co z tymi kadrami ,ale dla mnie coś tam nie jest w porządku A my tam dalej w trasie

Pracowałem tam trzy miesiące i napisze krótko ta firma to porostu dno.Wszyscy kierowcy którzy tam pracowali lub znają tą firmę mówią to samo,aż dziwne że to jeszcze istnieje.Wyspecjalizowali się w okradaniu kierowców,a nie w transporcie.Przerobiłem na własnej skórze tyle różnych sytuacji okradania mnie że nie chce mi się tego wszystkiego pisać tzn.przeciąganie przelewów,oszukiwanie mnie na rozliczeniach,podpisywanie weksli in blanco,chcieli żebym pokrywał ich koszty z własnych pieniędzy itp.itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Transeuropa Koszalin - Koszalin

Transeuropa Koszalin
3.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 40
    75-211 Koszalin