Otwarty Rynek Elektroniczny

ZARZĄD

Piotr Matysik
Stoi na czele Marketplanet od lipca 2004 roku. Pasjonat nowych technologii. Od 2000 roku zaangażowany w budowę rozwiązań e-commerce w oparciu o dostępne światowe technologie. Jest autorem nowej strategii rozwoju spółki, która została wdrożona zaraz po objęciu przez niego funkcji Prezesa. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarządzając sprzedażą w firmach Optimus S.A. i Xtrade S.A.

Grzegorz Filipowski
Zarządza działem doradztwa. Ma wieloletnie doświadczenie w Source to Pay jako praktyk i doradca. Prowadzi projekty usprawniające procesy na poziomie strategicznym, m.in. obejmujące budowę organizacji zakupowych czy przygotowanie i wdrożenie polityki zakupowej. Certyfikowany Członek Chartered Institute of Purchasing and Supply

Robert Bonat
Na co dzień zarządza działem wdrożeń. Dba o portfolio projektów, oraz rozwój produktów. W Marketplanet pracuje od początku działalności firmy. Swoje doświadczenie zdobył zarządzając wieloma projektami doradczo-wdrożeniowymi, szczególnie w branży finansowej, energetycznej oraz e-commerce. Robert Bonat jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Automatyki i Robotyki.

Otwarty Rynek Elektroniczny