Otwarty Rynek Elektroniczny

ROZWIĄZANIA IT

Platforma zakupowa Marketplanet

Platforma Marketplanet jest kompleksowym rozwiązaniem wspierającym działy zakupowe i finansowe. Jest wykorzystywana przez liderów rynku w regionie CEE. Daje nieograniczone możliwości szukania najlepszych źródeł dostaw i sprawnego prowadzenia transakcji: e-sourcing i e-procurement.

Moduły Platformy Marketplanet

Planowanie zakupów

Kwalifikacja i ocena dostawców

Zarządzanie projektem
zakupowym / przetargiem

Elektroniczne negocjacje (eRFX, aukcje elektroniczne)

Zarządzanie umowami

E-Procurement (zapotrzebowania, katalogi, zamówienia)

Automatyczne przetwarzanie i obsługa faktur

Komunikacja z dostawcami OnePlace

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Elektroniczny obieg
dokumentów w firmie

Business Intelligence

Rozwiązania dedykowane

Dla nas liczy się Twój biznes

Zarówno w rozwiązaniach gotowych jak też tworzonych indywidualnie, dbamy aby dostarczana przez nas architektura umożliwiała pełne wykorzystanie potencjału naszego klienta.

Wykorzystujemy sprawdzone technologie

Nasze rozwiązania są oparte o technologie Java Enterprise - jedną z najczęściej wykorzystywanych technologii tworzenia zaawansowanych rozwiązań biznesowych.
Gwarantujemy udane projekty

Dzięki ścisłej współpracy z zespołem po stronie klienta, w ramach metodyki Agile minimalizujemy typowe ryzyka projektów informatycznych.

Utrzymanie i rozwój

W przeciwieństwie do firm stosujących taktykę „hit and run”, zostajemy z naszymi klientami na dłużej. Rozumiemy, że korzyści biznesowe przynosi nie samo wdrożenie, ale dopiero eksploatacja systemu. Aby to ułatwić zapewniamy helpdesk, wsparcie techniczne i biznesowe, z gwarantowanymi poziomami SLA.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązań informatycznych nie tworzy się raz na zawsze. Dlatego czujemy się odpowiedzialni za zapewnieni możliwości rozwoju i zmian wdrożonych rozwiązań. Jednocześnie stale pracujemy nad ulepszaniem naszych narzędzi w ramach programu rozwojowego prowadzonego wspólnie z klientami.

Hosting i usługi cloud computing

Skorzystanie z naszych rozwiązań nie musi się wiązać z inwestycją w infrastrukturę IT. W ramach naszej działalności oferujemy zarówno dedykowane rozwiązania hostowane w naszej infrastrukturze, jak również standardowe rozwiązania dostępne w modelu chmury (cloud computing). Doskonale rozumiemy korzyści tego modelu, gdyż sami korzystamy z usług wyspecjalizowanego datacenter, pozostawiając dbanie o infrastrukturę firmom, dla których jest to podstawowa działalność. Umożliwia nam to oferowanie dowolnie skalowalnych rozwiązań przy zachowaniu optymalnych kosztów.

Integracja i bezpieczeństwo danych

Od początku istnienia firmy mamy do czynienia z wrażliwymi danymi naszych klientów. Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla dedykowanych rozwiązań, jak i tych w chmurze traktujemy więc jako jeden z naszych głównych priorytetów, pełniąc rolę swego rodzaju instytucji publicznego zaufania. Aby potwierdzić, że stosujemy najwyższe standardy, przechodzimy okresowe audyty bezpieczeństwa zlecane zarówno przez nas jak i naszych klientów. Szczególną uwagę przywiązujemy do przetwarzanych przez nas danych osobowych. U podstaw architektury naszych systemów leży możliwość interakcji z innymi aplikacjami wykorzystywanymi przez klientów. Nasze rozwiązania obsługują podstawowe standardy wymiany danych, jak: WebService, SOA, pliki xml.

Dzięki temu jesteśmy w stanie integrować procesy zachodzące w różnych systemach oraz zapewniać spójne raportowanie i analizę danych.

Otwarty Rynek Elektroniczny