Opinie o Perfect Consulting w Gdynia

Firma od 17 lat działa na rynku HR realizując zaawansowane i kompleksowe usługi z obszaru rozwoju zawodowego, rekrutacji oraz szkoleń.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Consulting w Gdynia

Rozmowy to tragedia

Pani prowadząca rozmowę rekrutacyjną bardzo nie przyjemna, arogancka, na każdą odpowiedź miała jakieś złote rady, szkoda tylko, że powiadomienie o decyzji ją przerosło.

Rysiek
@Praktykantka

O, no to fajnie. A takie praktyki tutaj to jest parzenie kawy, czy jakieś sensowne i merytoryczne zadania? I czy po praktykach to jest możliwość dostania normalnego całego etatu? Firma proponuje etat czy raczej nie zatrudnia takich osób??

Hej, a kojarzycie ile osób liczy zespół rekruterów w firmie? Chciałabym podjąć współpracę z jakąś agencją, mam już za sobą pierwsze doświadczenie. Tylko na ich stronie brak ofert bezpośrednio do nich. Rzadko ktoś odchodzi z firmy? Ile projektów przypada średnio na jedną osobę, dajecie radę wyrobić ze wszystkim czy trzeba siedzieć po godzinach, aby wszystko dopiąć? I jak wysokie są premie za realizację?

Maciej Nowy wpis

Bardzo profesjonalna firma. Rzetelnie weryfikuje i poleca ciekawe firmy do pracy. Skorzystałem z usług Perfect Consulting jako kandydat do pracy a następnie jako Klient. Otrzymywałem zawsze kilku Kandydatów i zawsze z którąś z osób podejmowaliśmy długofalowe zatrudnienie. Gorąco polecam.

Tom

Tragedia Brak szacunku dla człowieka Na spotkaniu wszystko super Okazuje się ze nie. Ignorują nie informują. Stracony czas

@Tom

Ale czy ten wpis dotyczy pracy w firmie? Czy chodzi o korzystanie z usług firmy? Ten wątek jest o tym, że ignorują osobę i nie informują, chodzi o rekrutację i wyniki? Nie rozumiem, czego dotyczy wpis, a ja szukam info o rekrutacji właśnie. Jak to była rekrutacja, to możecie dać znać, na jaką posadę?

Hanna Nowy wpis
@Tom

kiedy odbyła się rozmowa? i na jakie stanowisko? okazuje się, że nie w danej firmie? kto ignoruje? bo ten wpis nie ma sensu... a jest na profilu mojej firmy więc jestem ciekawa.

Ann

Zniszczyli mi psychikę wrzucając mnie do firmy pełnej kłamstw i manipulacji.Doskonale o tym wiedząc. Więcej nie napiszę choć wiem dużo więcej. Brak mi słów.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfect Consulting na stanowisko Kontroler bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karo

Cześć, od niedawna myślę nad wysłaniem papierów do nich. Czy ktoś z Was pracował jako inżynier serwisu, coś może mi na ten temat powiedzieć? Widziałam w ogłoszeniu, że wymagają minimum roku doświadczenia. A jakiś okres wdrożeniowy jest niezależnie od tego ,ile się przepracowało?

współpraca

Najpierw byłam kandydatką, następnie Klientką i polecam współpracę z Perfect Consulting. są rzetelni i dowożą na czas, co aktualnie nie jest łatwe.

Jakie są mocne strony pracodawcy Perfect Consulting?

Hanna

chciałoby się odpowiedzieć - A kto pyta? i po co? nie mamy teraz wolnych wakatów? - żart:) Mocne strony Perfect Consulting: 1. Doświadczenie i wiedza. 2. Sieć kontaktów. 3. Skuteczność. 4. Dostosowanie do klienta. 5.Technologia i narzędzia. 6. a przede wszystkim nasze wartości: Etyka, partnerstwo i odpowiedzialność .

@Hanna

I generalnie to trudno jest się do was dostać? upewniam się w oparciu o ostatnia opinie, w której ktoś stwierdził, że po rozmowie nie otrzymał feedbacku, ja to bym chciał wiedzieć czego ewentualnie mi zabrakło, żeby moc wprowadzić jakieś potencjalne poprawki. Możecie wiec omówić te główne wymogi? Wiadomo tak w sumie czego zazwyczaj brakuje kandydatom?

Rozmowy to tragedia

Ada
@Rozmowy to tragedia

A na jaki etat aplikowałeś? Co masz na myśli pisząc o złotych radach, pamiętasz jakieś konkretne pytania? Z tego co czytam to wnioskuję, że nie dostałeś odpowiedzi odnośnie wyniku rekrutacji?

@Rozmowy to tragedia

Dzień dobry, Drogi Kandydacie, zasadą jest taka, że jeśli w ciągu 7 dni nie skontaktujemy się ponownie tzn, że nie przeszedł Pan/Pani do dalszego etapu. Rozumiem, że stres spowodował, że ta informacja po prostu Panu/Pani umknęła. Rozmowy bywają nieprzyjemne jeśli ktoś kłamie lub nie jest przygotowany do rozmowy, jednak nie sądzę aby któryś z Rekruterów dawał złote rady, bo to nie należy do naszych obowiązków i tylko byśmy tracili czas.

Rekruterka
@Hanna

To bardzo chamska odpowiedź. Robicie damy sobie strzał w kolano nie dając feedbacku. Mamy XXI wiek i jesli poświęciłeś czas na rekrutacje, znajdź minutę na napisanie maila, wysłanie SMS czy krótka rozmowę. Postawa rodem z PRL! Odradzam nawiązywanie współpracy!

@Rekruterka

Ty też miałaś do czynienia z tą rekruterką? Zastanawiam się, na ile podmiotowo traktuje się tu zarówno kandydatów, jak i później pracowników? Ktoś coś wie o pracy w tym miejscu?

@Hanna

W jaki sposób polecają się Państwo przygotować do takiej rozmowy? Rozważam zaaplikowanie na stanowisko administracyjne, a ze podchodzę do tego poważnie to chciałabym się dobrze zaprezentować. :)

Praktykantka
@…

MIałam praktyki w Perfect Consulting. I polecam szukanie pracy przez tą firmę. Atmosfera pracy wspierająca, dużo wiedzy merytorycznej i praktyki. I oferty pracy prawdziwe do dobrych firm.

Rysiek
@Praktykantka

Justyna

Chcę podesłać firmie CV na aktualnie wolne stanowisko Kierownika Recepcji Hotelu. W widełkach z ogłoszenia jest spora rozbieżność, są to kwoty 4800-7200 zł. Na początek ile rzeczywiście wychodzi miesięcznie? Jest również napisane, że forma zatrudnienia zależna od preferencji w takim razie umowa o pracę jest realna do osiągnięcia od samego początku?

@Justyna

Tak umowa o pracę jest możliwa

Emma
@Hanna

O, super. A jak jest UoP na start, to na czas nieokreślony od razu czy na inny czas? I wiecie czy w umowie jest opcja przedłużenia automatycznego, czy trzeba na koniec podpisywac nowa umowę?

Ogłoszenie na projektant do Perfect Consulting pojawiało się w Trojmiasto.pl, polecacie aplikować?

Wiktoria

Czy jest opcja dostać na start na rękę 6000 zł miesięcznie? Chodzi o kogoś, kto ma doświadczenie w zawodzie 5 lat. Pytam, bo rekrutowali w internecie jakiś czas temu na posadę Specjalista ds. kadr i administracji. No i właśnie, czy jest opcja na taką pensję?

@Wiktoria

Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, znajomości programów itp. ale tak z 5 letnim doświadczeniem jest możliwość takich zarobków.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Perfect Consulting? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Martyna

W moim przypadku bylo ze agencja rekrutowala naokraglo na te pozycje, na ktora sie dostalam tylko na okres probny - 3 msc. Oczywiscie nie informujac mnie o tym. Po rozpoczeciu pracy na okresie probnym dowiedzialam sie, ze przedemna juz bylo takich jak ja z 10 osob. Jak kontaktowalam sie z prawnikiem to stwierdzil, ze firma zatrudniajaca prowadzi niedobrze praktyki.

Natalia
@Martyna

ale czy to czy po tym okresie próbnym umowa zostanie przedłużona nie zależy już od samego pracodawcy? bo nie wiem co agencja ma do tego tak właściwie. co konkretnie ten prawnik mówił?

Hanna

Ta opinia nie dotyczy Perfect Consulting - po pierwsze nie zatrudniliśmy ostatnio nikogo, a i nasi Klienci nie stosują takich praktyk, to jest nieopłacalne dla obu stron.

Ola
@Hanna

@Hanna tak dotyczy Perfect Consulting, biuro znajduje sie w Gdyni. To za malo zna Pani swoich klientow. Doswiadczylam tego na wlasnej skorze. Podpisuje sie jeszcze raz pod moim poprzednim wpisem. Przykro mi, ze musialo to w taki sposob wyjsc na jaw.

@Ola

a konkretnie jakiego naszego Klienta to dotyczy?

Perfect Consulting prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Serwisant. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Hanna

Nie prowadzimy takiej rekrutacji.

Jolanta
@Hanna

A czy są na coś obecnie rekrutacje? Jak tak to na jakie stanowiska?

Dominik

Dlaczego w Perfect consulting jest taka rotacja pracowników?

Martyna
@Dominik

Rekrutuja wciaz na te same oferty pracy. Masz szanse na okres probny.

Rozczarowana

Firma nie sprawdza dokladnie firm do ktorych rekrutuje. Kieruja na rozmowe wstepna, zatrudniaja tylko na okres probny. Po czym zwalniaja i wtedy wszystkie deale przechodza do pracownikow, ktorzy sa zatrudnieni na stale, ktorzy wiecej gadaja niz pracuja. I tak w kolko rekrutuja do tej fimy. Do tego naciskaja na sprzedaz, jak wiadomo ze sie nic nie sprzeda przez 3 msc. To jest w sumie niemozliwe, zeby zaczac sprzedawac na okresie probnym. Pracownicy po 3 letnim doswiadczeniu bardzo miernie sprzedawali. Duzo mozna byloby pisac na ten temat. Nie polecam ze wzgledu na kierowanie do takiego miejsca pracy, bez wczesniejszej analizy.

Rekruter
@Rozczarowana

Rozczarowana, my nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej i nie zatrudniamy kandydatów. Jeżeli nasz Klient zatrudnił naszego kandydata a następnie go zwolnił to już sprawa jest poza nami. Aktualnie nie realizujemy żadnych rekrutacji na stanowiska sprzedażowe.

Małgosia

Powiem Krótko, P.C to firma która jest od wielu lat na rynku i pomaga w znalezieniu doswiadczonych specjalistów i w zdiagdnozowaniu istniejacego zespołu czyli komu dac jakie zadzania aby pracował efektywniej zgodnie ze swoją najmocniejsza strona charakteru aby sie rozwijać Hania to potrafi. Pracuję z nia wiele let o nigdy sie nie zawiodłam ponieważ czułam ze mi pomorze i tak tez sie stało Dziekuje Haniu. Małgosia

buhahahah
@Małgosia

Tja... pomorze. Na Pomorzu.

@Małgosia

popieram, bo sama skorzystałam z usług Perfect Consulting

Wiecie, czy Perfect Consulting udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hanna

Tak udostępniamy, chociaż nie jestem zwolenniczka pracy zdalnej.

Natalia
@Hanna

A jakie parametry posiada udostępniany przez firmę sprzęt? I na jakiej zasadzie wygląda gwarancja na niego? Czy jeśli dojdzie do np., zalania klawiatury wodą to odpowiedzialność poniesie tylko i wyłącznie pracownik? Jest jakiś zestaw reguł typu "nie jemy przy komputerze w trakcie pracy zdalnej"?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Perfect Consulting na stanowisku Konserwator? 17 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Hanna

Stanowisko Konserwator, ale w firmie Perfect. to rekrutacja dla naszego Klienta. w skład pełnego wynagrodzenia wchodzi wynagrodzenie podstawowe plus delegacje.

Bożena
@Hanna

A jak są płatne delegacje? Masz na myśli tylko dodatek dietowy?

Czy Perfect Consulting zapewnia kartę multisportu?

Hanna

Nie, nie ma benefitów pozapłacowych.

Barbara
@Hanna

A jak wygląda kwestia szkoleń w firmie? Zastanawiam się, czy istnieje możliwość rozwoju i awansu w Perfect Consulting. Ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie?

@Barbara

Zbyt duża rotacja na ustalenie ścieżki kariery. Jak dla mnie to raczej taka praca na początek, przyjść, zdobyć jakieś doświadczenie i szukać lepszej pracy.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Perfect Consulting?

Wanda

Cięzko powiedzieć, nikt w PC tak nie pracuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Consulting - Gdynia

• Jak się pracuje w Perfect Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042