Profil firmy P.H.U.Krakbau

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o P.H.U.Krakbau

Niemiec 2014-01-26 13:03:43
To dlaczego ceny produkcji rosną? Czy teraz są trudniejsze warunki? Produktów mniej, niż kiedy? Ceny rosną, bo płace są coraz wyższe bez względu na wydajność. Ceny rosną, bo jest socjalizm! Ceny rosną, bo produkt z powodów jak wyżej jest droższy!
wq 2014-01-26 22:44:24
Jak zwał tak zwał, socjalizmu w tym nie dostrzegam, nie ma co schodzić z krakbau na politykę zresztą. Materiały może s droższe, ceny paliwa, transportu itp.
obiektywny 2014-01-27 19:13:04
Jeżeli nie dostrzegasz w tym socjalizmu, to nie zabieraj głosu w tej dyskusji. Dlaczego paliwa są coraz droższe? Przecież technologie pozwalają coraz taniej wydobywać ropę i ją przetwarzać.
wq 2014-01-28 22:55:27
Bo ropy mamy na świecie coraz mniej, podaż spada, a popyt rośnie, bo samochodów produkujemy więcej. Nie ma jednak co odchodzić od tematu Krakbau i lepiej pisac coś o firmie, bo jeszcze usuną te komentarze.
jaro 2014-02-03 20:39:21
czyli co ok. firma czy nie warto
Niemiec 2014-02-04 17:42:48
Bardzo warto!!
antyćpun 2014-02-08 16:46:31
KRAKBAU ok firma wyplacalna..robilem w ROTTERDAMIE I EEMSHAVEN problem jest tylko jedny ze przyjeli swego czsu (usunięte przez administratora)na kierownika tylko dlatego ze znal jezyki(usunięte przez administratora)
krabmyt 2014-04-16 23:48:41
i siedzi dalej taka k.rwa do tago ma jeszcze dwóch skur..synow jeden lysy ch.j co sobie powinien kocim gownem łeb smarowac zeby mu tam cos uroslo jeszcze a drugi toboł! pier.olony co lata po calym xervonie i laski robi wszystkim. i wez tu jeszcze na tych trzech przecpanych lysych opierzalych sku.wysunów zarób
tymbark?? 2014-05-11 12:05:33
Jak brakuje umiejętności żeby zrobić prostego kleptoka, chęci do jakiejkolwiek roboty zostały w kraju, a paczka fajek do wypalenia przeszkadza przy wchodzeniu na rusztowanie to rzeczywiście ciężko na nich zarobić... weź [usunięte przez admina] pod uwagę że ktoś taki musi być na budowie [usunięte przez admina]
teli 2014-05-11 21:30:42
czyli Krakbau nie zatrudnia zbyt dobrych fachowców ;) było sobie lepiej dobierać kadre pracowniczą Panowie
bob budowniczy 2014-05-12 20:40:45
dobrzy fachowcy są tylko czasami giną w tłumie opie*d*l*czy...
aaa 2014-06-21 20:34:15
bardzo dobra firma nie ma co narzekac bo sa gorsze
teli 2014-06-22 15:40:00
a w czym takim przejawia się jej wysoki poziom? bo póki co ludzie niezbyt dobrze pisali o Krakbau na tym forum
niemiec 2014-06-28 07:22:42
Podwyżka nie może się komuś "należeć", na podwyżkę należałoby zasłużyć i długi staż nie powinien mieś nic do rzeczy.
teli 2014-06-28 18:37:28
myślę, właśnie, że niektórzy nawet takim długim stażem w firmie w pewien sposób sobie zasługują na podwyżkę
niemiec 2014-06-28 20:27:05
Niektórzy za długi staż, to powinni jeszcze firmie zapłacić. Bo jest wielu z długim stażem, którzy nie przynieśli firmie żadnego dochodu. mógłbym posłużyć się nawet nazwiskami!
żbik 2014-07-11 21:19:48
szanuj bliźniego jak siebie samego!
niemiec 2014-07-12 19:38:36
Co chciałeś przez to powiedzieć? Że należy szanować nierobów i leni?
ARTQ 2014-07-24 19:00:29
Witam , pracuje na kontrakcie w tej firmie jakiś czas , powiem tak ogólnie monter rusztowań lekko nie ma , jesli przyjeżdża ktoś nowy i chce się nauczyć roboty i ma jako takie pojęcie to się nauczy, jest tutaj wiele osób które znają się na rzeczy i przekażą ci ta wiedzę . Co do finansów szału nie ma stawka godzinowa dość niska więc jedynie nabijając godzin jest szansa na większy zarobek bo o premii można zapomnieć. Reasumując zdobyć doświadczenie i odejśc do innej firmy na lepszych warunkach zanim strzeli Ci kręgosłup i kolana i zaczną szwankować stawy . Pozdrawiam
ja 2014-08-08 21:00:50
we firmie KrakBau podoba mi sie ze przyjmowani do pracy sa prawdziwi budowlancy tzn. ludzie z doswiadczeniem i praktyka a nie jacys rolnicy piekarze i przedstawiciele handlowi . troche male zarobki jak ta taka elite budowlana ale moze kiedys bedzie lepiej bo przeciez budownictwo to dzwignia gospodarki !!!
j.w. 2014-08-25 12:22:04
Witam.chciałem się zapytać czy ktoś wie jakie są zarobki w firmie krakbau i czy warto wiązać się z tą firmą?
szeregowy 2014-10-05 19:42:04
witam, żeby pracować można być z zawodu kimkolwiek. Ważne zeby nie być z natury leniem z gwiazdorskim zacięciem i mieć chociaż odrobinę oleju w głowie... Wszystkiego można się nauczyć a w krakbale nie brakuje takich co znają się na robocie. Firma może i nie oferuje bardzo wysokich stawek ale daje mieszkanie i płaci terminowo. Ci co pracują któryś kontrakt z rzędu potrafią to docenić.
st szeregowy 2014-10-07 12:37:57
zgadzam sie z moim przedmowcą. jestes leniem - to zawsze cos bedzie ci nie pasowac. im dłuzej jestes w danej firmie tym bardziej doceniasz prace. nie masz to narzekasz, przyjdziesz, cos sie nie spodoba i jazda na forum, a przeciez nie na tym to polega. pracowalem z fachowcami, od ktorych duzo się nauczyłem
ben 2014-10-07 15:04:11
sa jakies przyjecie do firmy szukam pracy praciwalem juz w niemczech na budowie ale tam sie posypali i szukam pracy dalej ..
krakusek 2014-10-23 15:04:03
też bym nie pogardził jakimś przyjęciem, szukałem swojej szansy za granicą niestety bez sukcesów. Tam niestety się nie nadaje i brak jeęzyków przeszkadza w życiu, wolę już chyba zostać w naszym marnym kraju żeby zarabiać jakieś pieniądze. Do zobaczenia mam nadzieje w pracy, bo ją dostanę, prawda? czy nie?
ktosss 2014-12-01 13:03:25
Tam to lepiej nie pracowac stawki takie daja ze szkoda gadac a podwyzka kilka centów śmieszne A przyjezdza taki młody co nie ma doswiadczenia a ma kogos co pracuje juz dlugo i stawka wysoka i podwyzki A nic nie umie a jak karza mu co zrobic to placze i takiego trzymaja bo bliska mu osoba z kierownikiem sie zna
Rok czasu i materiału nie zna a robi dalej i bedzie robił
wuja 2014-12-01 20:26:53
Firma jest taka że mozna zostac inwalida na cale zycie.Nie brakuje tam gwiazdorów co chcą pokazac ze są panami świata a to zwykli leszcze!!I na układy niema rady,było to widac w Holandi i jest w Niemczech.Żal.pl
juzek 2015-01-03 15:13:34
moje wpisy zostały usunięte firma spoko pracowałem we Francjii w Montpelier u tego j.banego pijusa i alkocholika kazka hitlera kawał sk.rwysyna pili razem z bratem zbyszkiem w pracy czasem wozil ludzi do pracy tez jezdził nawalony francja sie skonczyła ale pamięć o tym j.banym sk.rwysynie pijusie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nigdy kto pod nim pracował ten wie
ja 2015-01-03 15:18:40
masz 100 procent racji kawał ku.asa nie ublizając kut.sowi swinia morda pijacka jakich mało
niemiec 2015-01-03 18:12:12
Co to znaczy leszcze?
retro 2015-01-23 11:56:30
A w mannheim to szczególnie sa ukladziki z kierownikiem za to ze przywioza pelny plecak swojszczyzny i zapelnia lodowke i co niektorzy robia po kilka lat i na rusztowanie nie wyjdzie bo sie boi i taki to sie raczej nie nadaje do roboty a robi i stawke tez dobra ahbvv
niemiec 2015-01-23 13:32:43
Podawajcie nazwiska, bo w przeciwnym razie takie wpisy nic nie dają!!!
niemiec 2015-01-26 21:37:51
Nie o twoje nazwisko mi chodzi, tylko tych dostarczycieli "swojszczyzny".
krk 2015-02-16 20:27:47
Pozdrowienia dla Ziutka Koguta.to był brygadzista!!!! życzy podległy i wierny mu pracownik
tomek 2015-03-11 11:24:10
wie moze ktoś czy są przyjęcia do firmy obecnie pracuje jako szlifierz monter na kontrakcje w Niemczech i jaka stawka jest na start .jesli ktos może odpisac z góry dziekuje za odpowiedz
taki tam 2015-03-13 20:17:27
Z tego co wiem to możliwe są przyjęcia na rusztowania do Mannheim . Stawka na początek to 7 euro .
tu i tam 2015-03-18 09:00:37
Kolego z tego co ja wiem stawka na początek wynosi 6,15 euro/h
Drag 2015-04-11 20:13:05
Jak jesteś taki kozak i to podaj swoje imię a nie za nickiem się ukrywasz.Może podwyżkę dostaniesz. :)
jarek 2015-04-29 17:02:06
A jak tam firma się miewa na kraju.Co teraz budują i czy szwecja się skończyła.
Karanib 2015-06-29 10:41:30
Sądząc po braku ofert pracy to raczej można wnioskować, że skład jest stały więc pracy raczej nie mają. Wydaje mi się, że może być w tym momencie przestój, chociaż nie współpracowałem z nimi już spory kawał czasu więc też ciężko mi się wypowiadać. Chyba, że gdzieś wici z informacjami puszczają po swoich znajomych, ewentualnie pracownikach.
kefirek 2015-08-14 16:53:33
witam,ile moze zarobic monter rusztowan w krak bale z kilku letnim doswiadczeniem w niemczech,ostatnio miałem 10,20euro netto.
manncheim 2015-08-17 12:47:46
Piaskowy Manncheim kawal (usunięte przez administratora) pracowalem na GKM tam bylo w porzadku ale na spalarni u piaskowego to ujnia alkoholik i swinia zero szacunku do czlowieka chetnie bym go spotkal teraz :)
grzu 2015-08-31 01:30:45
Wydaje mi się @kefirek, że na podobne pieniądze możesz liczyć, choć nie dam sobie ręki uciąć. Nie znam warunkó finansowych jakie panują właśnie w tej firmie, bo nigdy u nich nie pracowałem. Szkoda, że nie mają żadnych ofert, bo chciałem poczytać jakie mają wymagania od ludzi. Ciekawe kiedy coś się pojawi.
radek 2016-04-16 13:45:02
Właśnie nie pojawiło się nic od dawna @grzu i zastanawiam się czy oni w ogóle jeszcze działają..jestem niemal pewny, że raczej nie, w Internecie nie ma nic na ten temat ani strony ani ogłoszeń aktualnych podejrzewam więc, że coś im nie wypaliło jednak
niemiec 2016-04-16 20:56:13
Komu się wypaliło? To raczej Gowork jest nic nie wart i nie warto cokolwiek pisać.
Krak 2016-04-20 13:40:15
Pojawiło się - fajny kontrakt w Danii na tunelu.
takitam 2016-04-21 22:22:38
Na tych rusztowaniach w Niemczech obojętne w którym mieście jest paru spoko gości ale niektórym to bije na czache . Bo robi w Niemczech to myśli ze już panem świata jest . Pracownicy żyją tą pracą tak jakby czego innego nie widzieli . A najlepsze ze przy wódce każdy narzeka ze Polak za granicą jest zły a sam na drugi dzień jest taki . A kierownicy dobrze ze są ostrzy bo na głowę by weszli im pracownicy . Apel do rusztowaniowcow . To tylko rusztowania . Nie podniecajcie się tak niektórzy .
takitam 2016-04-21 22:25:24
Ogólnie firma w porządku . Wyplacalna . Tylko ludzie są jacy są .
diak 2016-05-21 17:59:54
@Jędi, teraz dla odmiany kierownika mają, ale Visual Merchandisera im brak :) zabawne, ale nic w ofercie nie piszą. Wymagana dyspozycyjność i takie głupotki. Zero wzmianki o umowie czy wynagrodzeniu. :)
niemiec 2016-05-22 11:29:48
I pewnie ty chciałbyś zostać tym Visual Merchandiserem? Jeżeli będzie taka potrzeba, to takie informacje się znajdą. Skoro nic w ofercie nie znalazłeś, to nie była ona skierowana do ciebie. Proste?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.Krakbau