Home Express

Wrocław

Opinie o Home Express

albert5x 2014-09-01 11:35:18
możecie podać konkrety jak zbudowana konkretnie jest umowa i prowizje za wyniki? No i czy te wyniki da się wogóle zrealizować. Ta rotacja o której była mowa mnie martwi,(usunięte przez administratora)Nie ma umów aż tak śmieciowych!!!awanse pewnie też jakieś są, napiszcie jakie są ewentualnie możliwości pójścia w górę
albert5x 2014-10-29 18:31:52
widzę że nikt chyba nie zauważył mojego wpisu a wydaje mi się dość istotnym poruszeniem tematu. prowizje się wyjaśniły ale ile miesięcznie da się wyciągnąć i jak z płynnością i ilością zleceń?
vhk 2016-04-13 22:43:46
hej! jak możecie wypowiedziec się jak pracuje się w tej firmie? Pytam, bo nie było od nich żadnych nowych ofert od dawna
hj 2016-05-16 17:41:24
no niestety nie ma nowych ofert pracy @vhk. Ale swego czasu widziałam kilka dośc negatywnych opinii o Home Express - jak jest naprawde, jak sie tam pracuje?
Zostaw swoją opinię o Home Express - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Express