Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Home Express

Pracowałeś w firmie Home Express i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
albert5x - 2014-09-01 11:35:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
możecie podać konkrety jak zbudowana konkretnie jest umowa i prowizje za wyniki? No i czy te wyniki da się wogóle zrealizować. Ta rotacja o której była mowa mnie martwi,(usunięte przez administratora)Nie ma umów aż tak śmieciowych!!!awanse pewnie też jakieś są, napiszcie jakie są ewentualnie możliwości pójścia w górę
zdjecie uzytkownika
albert5x - 2014-10-29 18:31:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widzę że nikt chyba nie zauważył mojego wpisu a wydaje mi się dość istotnym poruszeniem tematu. prowizje się wyjaśniły ale ile miesięcznie da się wyciągnąć i jak z płynnością i ilością zleceń?
zdjecie uzytkownika
vhk - 2016-04-13 22:43:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej! jak możecie wypowiedziec się jak pracuje się w tej firmie? Pytam, bo nie było od nich żadnych nowych ofert od dawna
zdjecie uzytkownika
Dziuksa - 2016-04-26 19:56:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ściema kompletna. Obiecują gruszki na wierzbie( usunięte przez administratora ) Do tego praca za prowizję, a żądają obecności w pracy od samego rana. I czasem w soboty. ( usunięte przez administratora ) Dwa miesiące pracy od rana do nocy za darmo, z wiecznymi pretensjami. Do tego dochodzi koszt biletów (dojazd do klienta, pod adres z mieszkaniem, itp.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Home Express!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Express

Twoj email:
Wiadomość: