Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Home Express

Pracowałeś w firmie Home Express i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
albert5x - 2014-09-01 11:35:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
możecie podać konkrety jak zbudowana konkretnie jest umowa i prowizje za wyniki? No i czy te wyniki da się wogóle zrealizować. Ta rotacja o której była mowa mnie martwi, a że 600 zł za 3 miesiące to nie uwierzę. Nie ma umów aż tak śmieciowych!!!awanse pewnie też jakieś są, napiszcie jakie są ewentualnie możliwości pójścia w górę
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Express

Twoj email:
Wiadomość: