Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o interwen

Pracowałeś w firmie interwen i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ojski - 2010-10-12 21:53:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
firma była w miarę niestety teraz rządzi zwariowana zonka zbudniewka a on sie jej boi (ma swoje grzeszki) i nie ma normalnej atmosfery (tak zwany[usunięte przez moderatora]psychiczny)dziwie się ze jeszcze klienci się nie odbili ,ale to tylkokwestia czasu ja w każdym razie zwiałem i nie polecam innym.
zdjecie uzytkownika
lenka - 2014-08-24 12:45:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czy ktos pracowal w tej firmie jako przedstawiciel ? jakie warunki sa?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Powiem krótko : Obiecują nie wiadomo co a tak naprawde to jest wyzysk na pracownikach i siedzenia za marne grosze przez 7 dni w tygodniu . Pięć dni na popołudniówkach i sześć nocek ;/
Pytania:
zdjecie uzytkownika
maga - 2015-10-05 21:38:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to dziwnie sie przeczytalo o tym. nie ma za duzo opinii ale te co sa to tez niezbyt pozytywne. a wiem ze INTER-WEN II działa jako dystrybutor na rynku hurtowym wędlin i mięsa od ponad 15 lat i zdazyli juz stworzyc markę własną wędlin „MAGNAT”„SZLACHETNY WĘDLIN SMAK". i powiem ze ja tez ma zamiar sie mimo wszystko zatrudnic, nie zwazajac na komentarze.
zdjecie uzytkownika
gf - 2016-05-03 15:03:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej hej powiedziala sie od nich oferta pracy na stanowisko przedstawicieoa handlowego w Krakowie oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników, tj. podstawa + premia

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie interwen!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interwen

Twoj email:
Wiadomość: