interwen

Kraków

Opinie o interwen

ojski 2010-10-12 21:53:15
firma była w miarę niestety teraz rządzi zwariowana zonka zbudniewka a on sie jej boi (ma swoje grzeszki) i nie ma normalnej atmosfery (tak zwany[usunięte przez moderatora]psychiczny)dziwie się ze jeszcze klienci się nie odbili ,ale to tylkokwestia czasu ja w każdym razie zwiałem i nie polecam innym.
lenka 2014-08-24 12:45:55
czy ktos pracowal w tej firmie jako przedstawiciel ? jakie warunki sa?
maga 2015-10-05 21:38:55
no to dziwnie sie przeczytalo o tym. nie ma za duzo opinii ale te co sa to tez niezbyt pozytywne. a wiem ze INTER-WEN II działa jako dystrybutor na rynku hurtowym wędlin i mięsa od ponad 15 lat i zdazyli juz stworzyc markę własną wędlin „MAGNAT”„SZLACHETNY WĘDLIN SMAK". i powiem ze ja tez ma zamiar sie mimo wszystko zatrudnic, nie zwazajac na komentarze.
gf 2016-05-03 15:03:26
hej hej powiedziala sie od nich oferta pracy na stanowisko przedstawicieoa handlowego w Krakowie oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników, tj. podstawa + premia
Zostaw swoją opinię o interwen - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interwen