Desim Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Desim Sp. z o.o.

krzyszto 2012-09-19 17:59:14
W ansulu zarobki tragiczne... zeby zarabiac 1300 zl pod ziemia to jest jakas pomylka.... normalnie snie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte !!!
MM 2013-02-17 14:20:35
Jaka praca taka płaca!
pepe 2013-05-08 15:45:07
a co jest nie tak z tą firmą desim
anonim 2013-06-17 16:39:59
/MM/ to jaka jest ta płaca w Desim? Da sie byc niezależnym finansowo? Jaka atmosfera panuje w tej firmie?
pepe 2013-06-30 20:58:39
czy ktoś coś wie na temat atmosfery i zarobków w desimie
anonim 2013-08-08 21:45:02
czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć na temat firmy Desim sp.z.o.o? na czym polega praca w tej firmie?
Marek84@onet. pl 2013-11-17 15:58:20
W dziale gorniczo-budowlanym jest nie lepiej,na poczatek jak sie przyjmujesz do pracy po 1 miesiacu masz dobra wyplate,a po nastepnych miesiacach coraz to mniej,robisz soboty i zostajesz na miedzyzmiany to na wyplcie tego nie odczuwasz ,zalezy jak dlugo pracujesz ,maszyny w firmie a zwlaszcza samochody ,ktorymi jezdzimy na dole kopalni do pracy ciagle sie psuja ,a gornicze maszyny tez nie lepiej wygladaja choc niektore sa po kapitalnym remoncie i zdarza sie ,ze firma wydzwania do ludzi i daje wolne.Wpracy sa ludzie ,ktorzy z innych ludzi robia (usunięte przez moderatora) i ztego powodu zarabiaja lepiej od innych.Ogolnie mowiac to jest zenada chlopaki z dwiema sobotami i miedzyzmiana zarabiaja po 1300 na reke.Nic dodac nic ujac to zenada,jedynie co to operatorzy sie zmieniaja w tej firmie,masakra.
kamil 2013-12-18 09:22:33
Marek a mogłbys jeszcze napisac na jaką umowe można tam liczyć ?? o prace czy zlecenie? rozumiem że w soboty sie pracuje ale niedziele są wolne ? a przslugują jakies premie najlepszym ? są może dodatko socjalne, paczki czy bony na swieta ? Z gory dzieki za info, pozdrawiam :)
górnik 2014-03-26 16:08:05
umowy na czas określony, na stałe nie ma szans.kasa coraz mniejsza ludzie przychodzą i odchodzą.premia raz jest raz nie ma z przewagą na nie ma.fikniesz raz i cię wyleją,atmosfera strasznie kiepska,robisz po dwie zmiany i nie możesz się odezwać bo nara,wypłata jest na czas plus bony zjazdowe 10zł za zjazd
zodowolony 2014-06-16 10:02:20
ja nie narzekam. jak ktoś chce pracować a nie się opieprzac to ma niezla kase. fakt ze trzeba się narobić ale gdzie jest w tych czasach cos darmo?? nie sztuka zjechać i się obijac po katach i czekac na szybsza klatke do wyjazdu. Pan Radek jest spoko i walczy o ludzi ale sam swiata n ie zwojuje i tez jest uzależniony placowo od "góry" która niestety daje czasem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po calosci. Jak ktoś chce robic to robi i zarabia a jak ktoś chce sciemniac to jego wybór. Ja jestem zadowolony.
dolli 2014-06-16 15:39:13
możesz jeszcze napisać od jak dawna tutaj pracujesz? rozumiem, że jak już się zaadoptujesz to jest praca na dłużej?
dolli 2014-07-01 19:43:42
Ja pracuje tu juz 5 rok i nie narzekam. Co prawda zaauwam za dwich ale i tak samo mam placone.wiec ten kto pisze ze jest do bani to nie wie co mowi i nigdze chyba nie pracowL wiec niech sie ne wypowiada lepiej. Dla mnie jest dobrze ;-)
robek 2014-09-08 18:24:08
ja muszę przyznać , że firma Desim poszukuje ciągle co raz to nowych pracowników na wszystkie możliwe stanowiska w firmie. To dla mnie dość niespotykany sposób rekrutacji. Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście jeśli zaaplikuje na inżyniera budowy to mogą mieć dla mnie robotę czy to tylko takie zbieranie CV
kris 2014-10-28 19:56:11
a są przyjęcia spawaczy. mam cztery metody 111, 311, 135, 141
huszti 2014-11-21 12:16:35
a z Twojej strony @kris to pytanie czy też stwierdzenie ? z tego co ja wiem to rzeczywiście spawaczy poszukują i tak jak pisał wyżej @robek, nie szukają jedynie spawaczy. Mają wakaty na wszystkie chyba możliwe stanowiska w swojej firmie. Nie świadczy to o nich raczej najlepiej, chyba że to taki nagły rozwój
nie zle 2014-11-22 19:27:16
szukaja jak leci bo jak sie ktos przyjmuje i liczy po 3 miechach na kokosy to sory nie tu i nie po takim czssie. Trzeba robic jak wszedzie. Fajne sa impry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy daja.
niki 2014-11-22 20:15:14
IZabell?
nie zle 2014-12-11 08:04:29
IZabell i nie tylko
marzena 100 2015-01-25 23:59:49
ja pracowalem w desim i nigdy nie narzekalem? przeba pracowac aby miec! trzeba robic swoje zeby zarobic
pepe 2015-02-17 18:55:14
Ta firma to wyzysk człowieka nie polecam nikomu
gruby300stu 2015-02-26 22:19:19
firma co tu powiedziec..tyle co potu dla niej wylalem to po paru latach zamiast podwyzki dostalem obnizke podstawy..ogolnie eqipa spoko jednak pilnowac sie trzeba pilnowac na kazdym kroku bo sciany maja uszy firma dla kawalera albo emeryta ,myslac o przyszlosci nie polecam!!!!i co jakis czas robia wielkie zwolnienia bez ostrzezenia,niewiesz co przyniesie ci jutro.....
zdystansowany 2015-05-15 12:51:57
ile ludzi tyle i różnych opinii- jeden poleca, drugi nie.. gdyby tak ktoś mógł np wypisać plusy i minusy żeby to jakoś zrównoważyć to byłoby super. Domyślam się że ilość stanowisk o jakich pisano pod koniec roku to mógł być plan na rozwój z początkiem nowego roku albo rzeczywiście lubią robić niejako zapas..
pepe 2015-11-20 08:37:49
Ta firma to masakra
simon 2015-11-25 13:24:06
@pepe, a możesz napisac dlaczego uwazasz Desim za taką masakrę, bo czytając taki komentarz tak naprawdę nie wiadomo, czy jestes pracownikiem firmy, jakimś klientem, czy może piszesz posty dla jakiejś konkurencji. Prosze napisz jakąś argumentacje, bo jednak poprzednie wpisy nie były złe, a szukam pracy i myslałem o tej firmie.
pepe 2016-01-18 19:15:02
To jest firma nastawiona na eksploatację ludzi. 1500 do 2000zł pod ziemią .Władza nastawiona tylko na wyciągniecie jak największego zysku.Brak bonów -socjal nie istnieje.Jednym słowem najgorsza firma w jakiej pracowałem.
joool 2016-02-24 12:07:40
ogólnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach z nastawieniem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy z kazdym bez wyjatku.mezowie jak i zony tam pracujacych ( chodzi o biura) maja rogi jak stad do afryki. hehe
Hao 2016-04-07 18:45:48
Może po prostu został zwolniony i teraz się wyżywa publicznie @simon.
toami 2016-05-14 15:52:05
też tak może być, ale wydaje mi się, że spokojnie u nich dają najpierw okres próbny wiec nie ejst tak źle z tego co widze na pewno jednak, wiec wiecie.
Zostaw swoją opinię o Desim Sp. z o.o. - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Desim Sp. z o.o.