Perspektiva

Boxtel

Opinie o Perspektiva

oszukany 2011-09-21 19:55:17
Też niedawno wróciłem z Tilburga.
Firma Perspektiva nie sprawdza swoich kontrahentów w Holandii, np. firmę( usunięte przez administratora ) Po przyjeździe do rzeźni w Tilburgu okazało się, że mam mieszkać w skandalicznych warunkach i że potrzebowali pracowników natychmiast, bo załoga nie wyszła do pracy ponieważ im ( usunięte przez administratora )
adam 2015-11-04 13:09:13
Pracował w tej firmie to jest przekręt miasto Weert nie jedzcie to pracy bo Lisiecki to kawał gada jemu tylko zależy na kasie bo ma płacone od głowy którą wyśle do Holandii. Następną firma to ipf z poznania oni wysyłają do Francji też kręcą jak mogą. Na ich portalu nie ma zlych opini bo te nie dobre zaraz kasuja był moj kuzyn przez ipf.umowa zlecenie wyjazd do domu co 4 miechy i jeszcze problem.więc rzeźnicy dobrze się zastanowcie czy warto jechać bo kasa marna.
ola 2016-02-20 20:22:06
LUDZIE ODPUŚCIE SOBIE, SZKODA RĄK I NERWÓW, NIE ZAROBICIE, BEDZIECIE MIESZKAC W SYFIE I BEDZIECIE PONIEWIERANI, JA NIE POLECAM
piotrek 2016-05-21 12:15:33
@ola napisz proszę coś więcej. Nazwa firmy nijak mi pasuje do tego, co piszesz. To dość smutne, jeśli to prawda.
Zostaw swoją opinię o Perspektiva - Boxtel
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva