Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Perspektiva

Pracowałeś w firmie Perspektiva i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
oszukany - 2011-09-21 19:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Też niedawno wróciłem z Tilburga.
Firma Perspektiva nie sprawdza swoich kontrahentów w Holandii, np. firmę( usunięte przez administratora ) Po przyjeździe do rzeźni w Tilburgu okazało się, że mam mieszkać w skandalicznych warunkach i że potrzebowali pracowników natychmiast, bo załoga nie wyszła do pracy ponieważ im ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
konic - 2015-09-25 22:40:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na naszym rodzimym portalu mojego miasta, bo na bydgoszczak.pl widziałem, że Perspektiva szuka i wysyła rzeźników do pracy w Holandii, oczywiście rzeźników z doświadczeniem. Fajne jest to, że wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia ale jest to około 1200-1400 euro za 4 tyg roboty, co dla mnie jest olbrzymią sumą.
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-11-04 13:09:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracował w tej firmie to jest przekręt miasto Weert nie jedzcie to pracy bo Lisiecki to kawał gada jemu tylko zależy na kasie bo ma płacone od głowy którą wyśle do Holandii. Następną firma to ipf z poznania oni wysyłają do Francji też kręcą jak mogą. Na ich portalu nie ma zlych opini bo te nie dobre zaraz kasuja był moj kuzyn przez ipf.umowa zlecenie wyjazd do domu co 4 miechy i jeszcze problem.więc rzeźnicy dobrze się zastanowcie czy warto jechać bo kasa marna.
zdjecie uzytkownika
Henryk - 2015-11-04 16:22:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@konic skoro zarobki są w granicach 1200-1400 euro to przecież nie ma co narzekać. Nawet jesli jest proponowana umowa zlecenia to nie ma czemu sie dziwić. Maja teraz ogłoszenie ze jest poszukiwany ktos na stanowisko rzeźnika. Zatrudnienie jest na warunkach holenderskich i zapewniają zakwaterowanie, ale czy wypłata jest o czasie? Dzięki za odpowiedź
zdjecie uzytkownika
ola - 2016-02-20 20:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
LUDZIE ODPUŚCIE SOBIE, SZKODA RĄK I NERWÓW, NIE ZAROBICIE, BEDZIECIE MIESZKAC W SYFIE I BEDZIECIE PONIEWIERANI, JA NIE POLECAM
zdjecie uzytkownika
Rej - 2016-04-18 17:53:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podobno wypłata jest o czasie, więc się nie musisz martwić @Henryk. Ciekawi mnie bardziej kwestia zakwaterowania i gdzie to się dokładnie tam mieszka i jakie są warunki. Jak ktoś wie to niech powie :) Tak to wiem, że wystarczy znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Perspektiva!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva

Twoj email:
Wiadomość: