Profil firmy Perspektiva

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Perspektiva

oszukany 2011-09-21 19:55:17
Też niedawno wróciłem z Tilburga.
Firma Perspektiva nie sprawdza swoich kontrahentów w Holandii, np. firmę( usunięte przez administratora ) Po przyjeździe do rzeźni w Tilburgu okazało się, że mam mieszkać w skandalicznych warunkach i że potrzebowali pracowników natychmiast, bo załoga nie wyszła do pracy ponieważ im ( usunięte przez administratora )
konic 2015-09-25 22:40:19
Na naszym rodzimym portalu mojego miasta, bo na bydgoszczak.pl widziałem, że Perspektiva szuka i wysyła rzeźników do pracy w Holandii, oczywiście rzeźników z doświadczeniem. Fajne jest to, że wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia ale jest to około 1200-1400 euro za 4 tyg roboty, co dla mnie jest olbrzymią sumą.
adam 2015-11-04 13:09:13
Pracował w tej firmie to jest przekręt miasto Weert nie jedzcie to pracy bo Lisiecki to kawał gada jemu tylko zależy na kasie bo ma płacone od głowy którą wyśle do Holandii. Następną firma to ipf z poznania oni wysyłają do Francji też kręcą jak mogą. Na ich portalu nie ma zlych opini bo te nie dobre zaraz kasuja był moj kuzyn przez ipf.umowa zlecenie wyjazd do domu co 4 miechy i jeszcze problem.więc rzeźnicy dobrze się zastanowcie czy warto jechać bo kasa marna.
Henryk 2015-11-04 16:22:41
@konic skoro zarobki są w granicach 1200-1400 euro to przecież nie ma co narzekać. Nawet jesli jest proponowana umowa zlecenia to nie ma czemu sie dziwić. Maja teraz ogłoszenie ze jest poszukiwany ktos na stanowisko rzeźnika. Zatrudnienie jest na warunkach holenderskich i zapewniają zakwaterowanie, ale czy wypłata jest o czasie? Dzięki za odpowiedź
ola 2016-02-20 20:22:06
LUDZIE ODPUŚCIE SOBIE, SZKODA RĄK I NERWÓW, NIE ZAROBICIE, BEDZIECIE MIESZKAC W SYFIE I BEDZIECIE PONIEWIERANI, JA NIE POLECAM
Rej 2016-04-18 17:53:02
Podobno wypłata jest o czasie, więc się nie musisz martwić @Henryk. Ciekawi mnie bardziej kwestia zakwaterowania i gdzie to się dokładnie tam mieszka i jakie są warunki. Jak ktoś wie to niech powie :) Tak to wiem, że wystarczy znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
piotrek 2016-05-21 12:15:33
@ola napisz proszę coś więcej. Nazwa firmy nijak mi pasuje do tego, co piszesz. To dość smutne, jeśli to prawda.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva