Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Perspektiva

Pracowałeś w firmie Perspektiva i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
oszukany - 2011-09-21 19:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Też niedawno wróciłem z Tilburga.
Firma Perspektiva nie sprawdza swoich kontrahentów w Holandii, np. firmę( usunięte przez administratora ) Po przyjeździe do rzeźni w Tilburgu okazało się, że mam mieszkać w skandalicznych warunkach i że potrzebowali pracowników natychmiast, bo załoga nie wyszła do pracy ponieważ im ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
konic - 2015-09-25 22:40:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na naszym rodzimym portalu mojego miasta, bo na bydgoszczak.pl widziałem, że Perspektiva szuka i wysyła rzeźników do pracy w Holandii, oczywiście rzeźników z doświadczeniem. Fajne jest to, że wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia ale jest to około 1200-1400 euro za 4 tyg roboty, co dla mnie jest olbrzymią sumą.
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-11-04 13:09:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracował w tej firmie to jest przekręt miasto Weert nie jedzcie to pracy bo Lisiecki to kawał gada jemu tylko zależy na kasie bo ma płacone od głowy którą wyśle do Holandii. Następną firma to ipf z poznania oni wysyłają do Francji też kręcą jak mogą. Na ich portalu nie ma zlych opini bo te nie dobre zaraz kasuja był moj kuzyn przez ipf.umowa zlecenie wyjazd do domu co 4 miechy i jeszcze problem.więc rzeźnicy dobrze się zastanowcie czy warto jechać bo kasa marna.
zdjecie uzytkownika
Henryk - 2015-11-04 16:22:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@konic skoro zarobki są w granicach 1200-1400 euro to przecież nie ma co narzekać. Nawet jesli jest proponowana umowa zlecenia to nie ma czemu sie dziwić. Maja teraz ogłoszenie ze jest poszukiwany ktos na stanowisko rzeźnika. Zatrudnienie jest na warunkach holenderskich i zapewniają zakwaterowanie, ale czy wypłata jest o czasie? Dzięki za odpowiedź

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: