INVENA S.A.

O firmie

Invena to firma produkcyjna działająca w branży instancyjnej i sanitarnej już od ponad 25 lat. Wyrośliśmy z pasji i zaangażowania naszego właściciela, polarnika i podróżnika Marka Kamińskiego. Dziś po wielu latach rozwoju możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży instalacji wodnych i grzewczych, wyróżnieniami dla naszych produktów łazienkowych, a także nowoczesnym i prężnie działającym centrum logistycznym.

W codziennej pracy kierujemy się naszą misją: „Wierzymy w siłę naszego zespołu, dlatego z pasją i zaangażowaniem wyznaczamy nowe trendy." To ona wyznacza nam kierunek działania i przekłada się na codzienne zawodowe, ale i poza zawodowe obowiązki. Stawiamy na wdrożenia innowacyjnych produktów, ale także pielęgnujemy nasz zespół, bo to on stanowi trzon firmy. Rozwijamy swoje pasje i zarażamy innych pozytywną energią. W Koszalinie rozwijamy naszą drużynę piłkarską, która z radością i dumą reprezentuje nas na lokalnym rynku, w Gdańsku natomiast powstała mocna grupa rowerowa.

Pracownicy mogą korzystać z wielu dodatkowych benefitów, takich jak opieka medyczna w Lux Med., karty multisport, dofinansowania na kosmetyki, odzież sportową, fryzjera lub masaż. Dbając o odpowiedni balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym pracujemy w elastycznych godzinach, czyli po 8 godzin, ale można zacząć pracę między 7.00, a 9.00. Jak chcesz do nas dołączyć lub dowiedzieć się o nas więcej zajrzyj na naszą stronę: invena.pl/kariera.

INVENA S.A.