Opinie o spreadshirt.pl - sprd.net AG

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spreadshirt Polska sp. z o.o. w Legnica

Pawełekkk

Kadra zarządzająca to jakiś żart. Brak kompetencji można zauważyć po wymianie kilku zdań. Brak informacji to norma. Szkoda czasu!

Max
@Pawełekkk

Dziwny wpis bo kojarzę, że widziałam Panią prezes H. na zebraniu na hali wraz z Panią dyrektor (usunięte przez administratora)i było to pożegnanie. Może lepiej pojawiać się częściej w pracy to się będzie wiedziało co się w firmie dzieje?

Bez znaczenia

A ja dla odmiany skarg i zażaleń napiszę coś pozytywnego. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak empatyczny i pomocny może być przełożony. Pani W. z WSK jest najlepsza. Potrafi zażartować, pomóc, wytłumaczyć, zmotywować do pracy bez mobbingu. Z życzliwością podchodzi do pracowników. Oby nie nadeszło połączenie zmian, bo ja oraz wielu innych nie wyobraża sobie pracy bez pani W. Pozdrawiam cieplutko!

Krzyś

Bardzo się cieszę, że zostały utworzone związki zawodowe w firmie, może teraz będą słuchać co ludzie mają do powiedzenia, ciekawe co pip znalazł a jak nie pip to niech porządek zrobią związki, dużo tematów do ogarnięcia i załóżcie fundusz świadczen socjalnych

xyz
@monia

Nie potraficie słuchać i potem przekazujecie informacje dalej. Nikt nie powiedział, że brak premii dodatkowej za sezon to kara za cokolwiek tylko, że dostaniemy w innym terminie (nie będę tu pisać, bo to informacja wewnętrzna). Jak już chcecie po kimkolwiek za cokolwiek jechać to zbierajcie chociaż rzetelne informacje, bo się robi komediodramat. A co do siedzenia przy kawce itp. to zawsze tak gadacie na osoby z pracą siedzącą, bo takiej nie doświadczyliście i nie wiecie jak to wygląda :D niektóre przywileje dotyczą osób na wyższych stanowiskach i tak po prostu działa świat a nie tylko ta jedna firma. Zamiast narzekać możecie podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności, by potem pić kawę (którą też pijecie:)).

A ja tam jestem zadowolony z pracy w tym zakładzie, wypłata na czas, za soboty można dodatkowo niezle zarobić i panie z HR bardzo pomocne ????

Bombel Nowy wpis

Najśmieszniejsze kolesiostwo jakie świat widział nikt niczym nie zarządza nie ma nad niczym kontroli, nawet nad przerwami pracowników każdy chodzi jak chce i ile chce karanie za brak pracy na swoim stanowisku śmiech na sali dobrze, że współpraca dawno zakończona

Najśmieszniejsze że premia od wyników jest zależna również od sv i ich kompetencji w zarządzaniu a wiadomo wszyscy wiedzą jak tu jest....

Tak

Premia od wyników a w ogłoszeniu o pracę premia uznaniowa.

Izabela Nowy wpis
@Tak

Cześć o jakim ogłoszeniu piszesz teraz, że była wpisana jako uznaniowa? Ja mam ofertę dla pracownika produkcji gdzie jest wpisane wprost „system premiowania maksymalnie do 1000 zł brutto” więc w zasadzie nie mówią jaka to premia? Ciekawi mnie czy faktycznie ktoś te 1000 zł brutto otrzymał w ostatnim czasie

śmiech na sali Nowy wpis
@Izabela

w ostatnim czasie to max 300 brutto.

Damn Nowy wpis

Dokładnie zauważyłeś jedno z kluczowych problemów w naszej firmie: zarządzanie i supervisorki, które nie radzą sobie z odpowiednią organizacją pracy. Niestety, wydaje się, że wyższe kierownictwo, w tym pani dyrektor, nie dostrzega, że niektóre osoby na stanowiskach zarządzających nie są w stanie efektywnie organizować pracy na hali. Zamiast ciągłego dociskania pracowników, warto byłoby zastanowić się nad wprowadzeniem zmian w kadrze zarządzającej. Przykładem nieefektywności jest brak jasno ustalonego planu rozmieszczenia ludzi po działach w zależności od godzin i potrzeb produkcyjnych. To zadanie, które powinny realizować supervisorki, często spada na samych pracowników, co prowadzi do chaosu i nieefektywności. Często zgłoszenia o potrzebie wsparcia są zależne od osobistych preferencji pracowników, co dodatkowo komplikuje sytuację. Dlaczego zatem nie skupimy się na bardziej strategicznym podejściu do zarządzania, które uwzględniałoby lepsze szkolenie i dobór odpowiednich osób na stanowiska supervisorek? To może znacząco poprawić efektywność pracy na hali i ogólną atmosferę w firmie.

Lolita Dolita
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy starzy pracownicy z lat 2007 tam pracują??byłam tam pare lat od 2007 do 2011 i juz wtedy było jakos dziwnie...układy,układziki(usunięte przez administratora)

Pracowałam w Spreadzie 3 miesiące w czasie wakacji. Standardowo. Na początku zostałam poinformowana przez wspólpracowników w tajemnicy, że pewnie po tym czasie umowa nie zostanie mi przedłużona. Twierdzili ze karda ma w zwyczaju zatrudnianie ludzi w sezonie wakacyjnym i swiatecznym, gdy zamowien jest wiecej, tylko po to by zwolnic ich kiedy beda niepotrzebni. Nie chciało mi sie wierzyc, ale tak się stalo, ze zostałam wywalona ja, kilka innych polaków i Ukrainców kiedy 3 miesiace sie skonczyly. Pracownikow stalych mają tam od lat reszta to przemiał ludzi na sezon. Dziwne to bylo tymbardziej ze zostalam namawiana by przyjsc na impreze firmową we wrzesniu a zostałam zwolniona w lipcu/sierpniu. Sama praca niby okej. Wtedy sie taka wydawala. Teraz widze jaki to (usunięte przez administratora). Moze w inne pory roku jest to przyjemniejsza robota ale na lato nie da sie oddychac, rozebrac sie tez nie mozna bo „kusi sie facetow” ktorych jest tam znikoma ilosc. No i za mala liczba wiatrakow i za malo przerw jak na taki skwar. Praca monotonna ale nie trudna i da sie wytrwac. Czasem bylo nawet mega fajnie w pracy gdy sie przywyklo do tej roboty. Mialam tez wrazenie ze atmosfera miedzy pracownikami byla bardzo rozna. Niektorzy przemili a inni cie obgaduja za plecami i uwazaja sie za SV bo stoja ma drukarkach od kilku lat… sory ale nie. Ja trafilam na spoko SV ale juz do tej pracy bym nie wrocila.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Obiektywnie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Przed wprowadzeniem nowego systemu premiowego obiecano nam, że nasze zarobki pozostaną na dotychczasowym poziomie ale to kolejna obietnica, która nie znalazła pokrycia w rzeczywistości. Skoro mamy tak słabe wyniki indywidualne i tak niski w ocenie pracodawcy poziom umiejętności, jakim cudem codziennie robimy wam wynik?

Witamy w (usunięte przez administratora) za najniższą krajową i głodową premie ! Nie wiem kto te oceny wymyślał, oceńcie prace mądrych SV !

Taki ktoś

Będzie trzeba szukać innej pracy, praca na 3 zmiany za najnizsza krajową? Ciekawe czy biuro też by tak chciało pracować...wszystko idzie do góry a pensja coraz to mniejsza..

Im

Nowości na firmie: Zakaz chodzenia w rozpuszczonych włosach...ok jestem w stanie to zrozumieć...BHP ,ale może tak piktogramy trza by zamontować aby każdy to wiedział bez wyjątku i nie zależnie od stanowiska bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo (nawet goście z zagranicy)a przy okazji skoro tak są za BHP to niech nie zapomną o "Ogólne zasady bezpieczeństwa i higieny pracy" § 49. [Praca stojąca, siedząca] 1. Przy wykonywaniu pracy niewymagającej stale pozycji stojącej należy zapewnić pracownikom możliwość siedzenia. 2. Przy wykonywaniu pracy wymagającej stale pozycji stojącej lub chodzenia należy zapewnić pracownikom możliwość odpoczynku w pobliżu miejsca pracy w pozycji siedzącej. 3. Siedziska powinny spełniać wymagania Polskich Norm.

Jak w Spreadshirt Polska sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Obserwator

A jak jesteś synowa SV to zostajesz inspektorka, z kolei jak jeździsz na wakacje z SV to masz większe szanse na zostanie SV, nawet jeśli wstydzisz się rozmawiać z ludźmi, nie mówiąc o zarządzaniu.

A z produkcji można na kogoś awansować? jak teraz maja wystawiona ofertę to w zasadzie nie piszą w niej o takiej opcji. Ale jakiś brygadzista / lider? Czy tylko przez ogłoszenia biorą?

W ogóle nie ma awansów? To jak są obsadzane wyższe stanowiska? Tylko z rekrutacji zewnętrznych?

Praca

Dla wszystkich którzy mają wątpliwości odnośnie aplikowania do Spreadshirt to odradzam. Obecnie zaczyna się powoli fala zwolnień, praca jest aktualnie 2 zmianowa, nie jak w ogłoszeniu 3 zmianowa i chyba nie zanosi się na zmianę, został wprowadzony nowy archaiczny system premiowy stąd również ludzie się zwalniają, SV jak i góra nie liczy się ze zdaniem pracownika, a jeśli ktoś się sprzeciwi to mówi "pa pa". Także radzę przemyśleć zatrudnienie tutaj bo naprawdę szkoda czasu tu marnować. Dorota z HR zwolniła się za pewne tylko z tego jak Spreadshirt dziala, bo działa tragicznie, a nie chciała już słuchać opinie negatywnych od pracowników. Ja aktualnie już jestem w trakcie zmiany pracy, pozdrawiam cały zakład.

Abra kadabra

Jeden wielki cyrk ! Jak ktoś nie pasuje, to cała ekipa wyżej zrobi wszystko żeby tej osoby się pozbyć, ale w rekawiczkach i z uśmiechem na twarzy. Taki profesjonalizm. Później argumentują, że nie spełniała oczekiwań i brakowało kompetencji. Ciepłego krzesełka się trzymają. W normalnych realiach takie sytuacje nie miałyby miejsca. Żenada.

Abc

@Pracodawca Szykujcie pytania na styczeń dla Niemców, tylko co to już zmieni w tej podupadającej firmie z problemami finansowymi. Serio ktoś wierzy, że Niemiec nie dostał premii?

Gall
@Abc

I co Niemcy drugi tydzień na wizytacjach a zebrania jak nie było tak nie ma. Żenada ze strony HR i dyrekcji. A co do aneksów do umów to też cisza. Normalnie trza zwijać trampki i nie odwracać się w stronę tej firmy. ????????????????

O co chodzi z tym strajkiem, o który ktoś spytał? W dodatku pojawiło się to zapewnienie, że i tak nic się nie zmieni i jakieś zebranie. Ale tak ogólnie to normalnie jeszcze wszyscy pracują i nie ma odejść? mnie oferty o prace z teraz się nie wyświetlały, ostatnie są z tamtego roku. będziecie kogoś szukać?

Faktycznie miał miejsce jakiś strajk? We wcześniejszych postach chyba nikt o czymś takim nie pisał? Ciekawi mnie także to o jakie prawa mogło chodzić? Ostatnie opinie urwały się przed świętami, faktycznie już nie było tej premii o której wspominali? Po nowym roku cos się zmieniło?

Znajomy i znajoma

Nie było żadnej premii i nic się nie zmieniło i nie zmieni. A jak zmieni to na gorsze.

Poważnie mieliście wyniki na 25 tys na dobę? Jak taki dzień z roboty przy tym wygląda? i tak w ogóle jakie mieliście osiągniecia w poprzednim roku wobec tego? doszło do zwiększenia?

Ktos

Owoce zabrane, od stycznia brak nocek, nowy system premiowy, brak premii świątecznej. Brzmi jak przepis na "sukces". Oby tak dalej!

ŁysazHr

Premii świątecznej nie będzie,wy i tak bardziej jesteście przyzwyczajeni do premii w czerwcu, bo to wakacje i pieniądze bardziej się przydadzą

Siwy
@ŁysazHr

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Latem była obietnica, że będzie premia świąteczna,ale nic dziwnego, że nie ma bo przecież Niemiaszki muszą nową Teslę spłacić ( bodajże Tesla X biała którą byli jakiś czas temu, a która kosztuje ok. 590000 zł)

Stefan
@ŁysazHr

(usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowników. O wyniki cisną, a w zamian w podziękowaniu zebranie, że nie będzie premii świątecznej...ŻENADA... Podwyżki za energię czy gaz nie tylko was dotyczą my też mamy wydatki jak każdy. Jak możecie patrzeć ludziom w twarz i życzyć wesołych świąt ? Niby jesteście zadowoleni z naszej pracy, ale zawalczyć o nas przed Niemcem już nie potraficie. Nie życzę wam wesołych świąt, a czekoladki wsadźcie sobie w buty. Nie pozdrawiam...

Gal anomim

Dałbym sobie ręce uciąć, że już wcześniej było wiadomo, że premii nie będzie,ale strach przed tym, że pracownicy się dowiedzą i dadzą do wiwatu spowodował to że woleli kłamać że nic nie wiedzą, bo przecież wyniki itp. Rachunki? Rachunki ma każdy, firmy również ale bez przesady, bo inne zakłady pracy też są w tej samej sytuacji z "rachunkami"ale, żadna nie zrobiła czegoś takiego... ehhh...

Ola

A wiadomo coś na temat premii świątecznej? Nierozumiem ich zachowania, ciężko zrobić zebranie i poinformować pracowników? Na każdym kroku jakieś cyrki w tej firmie ale co się dziwić jak na wyższych stanowiskach są osoby nie kompetentne.

Ktoś łoś

Brak zebrań - forma karania pracowników. Dziwne jest to że Pani Dyrektor jest w cieniu Pani z HR. Tyle lat w tej firmie i brak własnego zdania. Zamiast jednoczyć - poróżnienie pracowników.

Kamyk

Dlaczego nie było zebrania z dyrektorką, że przechodzimy na akord? Dlaczego sv W mówi to niektórym, a inni dowiadują się od innych pracowników? Ta firma to jakaś kpina

Aneta
@Kamyk

Od kiedy ma wejść praca akordowa?

Aneta

to czemu SV przekazuja takie informacje niektórym pracownikom ? nie rozumiem funkcjnowania tej firmy

Premia za okres wzmożonej pracy przed świętami to od lat jakiś żart nigdy nic nie wiadomo do ostatniej chwili . Będzie albo nie będzie ... Ale na wszelki wypadek trzeba unikać nieobecności bo jak będzie to będzie mniej albo nie będzie wcale. To jest sposób jasnej komunikacji w tej firmie, żałosny . Już większym szacunkiem do pracownika byście się wykazali mówiąc , że nie będzie podając byle jaki powód ale odpowiednio wcześniej a nie (usunięte przez administratora)co roku. Przejrzysty sposób premiowania ??

Zostaw merytoryczną opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spreadshirt Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 8 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spreadshirt Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 209 ocen.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.