Polux

Roosendaal

Opinie o Polux

anonim 2009-03-21 11:41:57
Jestem zadowolony że mogłem pracować w poluxie fajna praca fajne pieniożki zniczym mnie nieoszukali ten kto jest leń zawsze znajdzie problem do którego sie może przyczepić
PL 2011-10-14 15:58:37
Przede wszystkim chciałbym powiedzieć że tak niezorganizowanego age. pracy nie widziałem nigdzie.
! Przy podpisywaniu umowy trwa to prawie 4 h bo oni chodzą wszędzie do łazienki, do kuchni ,kawe sobie zrobić , z koleżanką, kolegą porozmawiać jak juz minie około 2h to sie łaskawie spytają skąd jesteś i co tutaj robisz ? A ty siedzisz zmęczony 13 h jazdy z Polski i czekasz pizda z ładnym uśmiechem bo przecierz umowe musisz podpiać . W końcu przychodzi [usunięte przez moderatora] to chyba pedał ze stroju tak to wykazywało zresztą z gadki tez i znika na 1 godz z paszportem lub dowodem , dowód potrzeby jest do ksero i podpisania umowy. Pytam sie jak dlugo mozna robic ksero , mi to zajmuje 10 gora 15 min , ale nie godz to chyba jakas paranoja. Ale jak juz uda wam sie podpisac umowe jakims cudem to pojedziecie do domku i tam już ujrzycie prawdziwą nazwę firmy czyli PATOLUX ,
po pierwsz:

Nie ma Cie gdzie spac dostaniecie kanapę ,przy dobrych wiatrach , bo moze byc juz zajęta kolęgą napranym alkoholem , ktory nie wie co jest trofem , Nagle znajda sie koledzy spoko my go wezniemy NIedziela zrozum go itp takze mozesz mic kanpe lub nie zalezy od szczescia.
A ja sie pytam co to ma byc ????tmialem dostac lozko wspokoju sie polozyc przespac wziac prysznic ,
a czami lazienka nie dziala zaleznosci jaki domek bo pojawil sie grzyb i musieli plytki sciagac i zreszta sami sobie dopowiecie

Grzyb w laziece katostrogfa.
Kierowcy nigdy nie sa na czas spoznienia czasmi siegaja do 2 h godz
np ludzie z popoludniowki koncza 23 a inni 1 do musisz sie liczy ze wrócisz o tej 1 super

Czasami mozesz spotkac kierowce lekko na bani , ale spoko nie boj sie oni mowia ze dzis lajtowo wygladaja ze jezdza na wiekszej bani ze policja w holadni jest wyrozumiala.

Koordynatorzy
jest ich tam chyba z 5 n, 6 nie wiem dokładnie ,ale chyba to niejest wazne .Wazne jest to ze ile razy bys dzwonil a to nigdy nie odbieraja
moze [usunięte przez moderatora] , ale nie co powiedziec nie zna twoje pytanie np czy ide dzis ?do pracy to mozesz czekac nawet do jutra .
Jak by ci cos sie dzialo to mozesz zapomiec o opieke , wtedy wysylaja kierowce [usunięte przez moderatora] zeby zawiózł CIe do lekarz , moze bedzie za 1 za 2 z5 nie wiadomo . Patolux
Sa takze kontrole samochodow ., mieszkan - kara 50 e

Praca
Maja może trzy stałe prace
1 Silgro oczko w glowie - ciezko sie dostac po znajomosciach tylko
2 best - prac przy mięsie rotacja dzis idziesz jutro nie harujesz jak wół
3 ONS prac przy rozladowaniu tirow - dramt kumple mi opowiadaliu tyrasz 8 h a placone 6 lub
prac na akord
a reszta to juz dorywcze prace

Oczywiscie na domkach POTOLOGIA czy Jaranie wlad alko wszystko
zapomni a spaniu muza na okrągło idzie
imprezki itp
oczywiscie jak i alkohol wlad itp to musz byc i walki
takze trzeba sie przystowac to hucznych ( jakies krzesłą pojdzie w ruch tol sie przewruci itp ) oczywiscie koszty ponsi caly domek .

NIGDY NIKOMU NIE POLECE POlUXa

BYLEM 09 .10 .2011
edeko 2015-10-08 18:46:50
oczywiście praca jest też w Holandii u nich, tylko, ze jest jeden problem, minowicie nie rekrutują teraz. Niby sezon trwa, ale firma już od jakiegoś czasu nie zamieszcza nowych ofert pracy. Jak ktoś miał doświadczenie to śmiało moze do nich iśc i poza tym też moga działać w kilku branżach, bo nie tylko w produkcji.
gfhj 2016-04-19 19:16:42
nie rekrutują juz od dawna @edeko. A szkoda, bo każdy chyba ma świadomosc jak dobrze można zarobić w Norwegii. Nie przesadze, jak powiem, że wyjeżdzasz na 3 tygodnie i odejmując koszty utrzymania wracasz na czysto z dwoma, a nawet trzeba polskimi pensjami
Zostaw swoją opinię o Polux - Roosendaal
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polux