Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo VIP COSMETICS

Opinie o VIP COSMETICS

Pracowałeś w firmie VIP COSMETICS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownica - 2015-01-27 19:35:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowałam tam 3 miesiące, nie polecam. Co prawda zarobki dobrze ,lecz jeżeli wciskanie ludziom na siłę kosmetyków wcale nie tak dobrej jakości jest twoim marzeniem , to praca idealna
zdjecie uzytkownika
Wirtualna - 2016-02-26 07:47:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Również nie polecam. Głównym zadaniem konsultantki jest sprzedawanie naprawdę mało wartościowych kosmetyków za kosmiczne kwoty i wmawaniu każdemu promocji. Firma jest nastawiona na zyski, a traktowanie klienta czy pracownika jest sprawą drugorzędną. Metody sprzedaży są nachalne i męczące. Radzę trzymać się od tej firmy z daleka, zarówno potencjalnym pracownikom jak i klientom. Nie warto.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie VIP COSMETICS!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIP COSMETICS

Twoj email:
Wiadomość: