Opinie o Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. w Lublin

Jaka atmosfera jest między działami w Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.?

Nowy Nowy wpis

Atmosfera ogólnie ok, ale zarobki słabe jeśli chodzi o magazyn czy kierowcy naprwno dobrze na produkcji.

Vel Nowy wpis
@Nowy

Ile kierowca zarabia?

Nowy wpis

@Vel

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie informacje dotyczące zarobków i warunków pracy zostaną przedstawione osobiście

Ukrainiec

Polecam

Natalia

@ja, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że jesteś zainteresowany pracą w Fabryka Okien SPECTRUM. Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy ktoś z Was pracuje w Fabryka Okien SPECTRUM w Lublinie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

@Natalia

@Natalia Poprostu znalazłem ofertę pracy na produkcji stąd moje zainteresowanie n atemat sytuacji w firmie. Co do moich oczekiwań to podejrzewam że na start nie mam co liczyć na więcej niż minimalna krajowa, jednak chcialbym sie dowiedziec czy ostnieje mozliwosc poprawy tej stawki z czasem?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

@Natalia Poprostu znalazłem oferte pracy na podukcji stąd moje zainteresowanie sytuacją w firmie. Co do moich oczekiwań to podejrzewam ze na start nie mam co liczyc na więcej niż minimalna krajowa, jednak czy jest mozliwość z biegiem czasu poprawić sobie zarobki?

@Natalia Ostatno widziałem ogłoszenie, że przyjmą kogoś do pracy na produkcji stąd moje zainteresowanie warunkami tam panującymi.

Witam, chcialbym zapytac o zarobki w tej firmie, dokładnie czy jest stawka godzinowa czy brutto miesięczna oraz orientacyjnie jak to wygląda z tymi stawkami.

Natalia

Czy firma Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. jest atrakcyjnym pracodawcą dla osób chcących podjąć pracę w tej branży? Widzę, że wcześniej pisaliście o tym, że pracodawca bez problemu oferuje umowy o pracę od samego początku współpracy - czy ten standard pozostał utrzymany?

Igorek

Widzę, że w firmie jest dobrze i nikomu nie chce sie pisać!! Szkoda, od miesięcy kandydaci piszą o pracę w firmie. Może pracownicy boją się konkurencji??

Natalia

Na pewno dobrze byłoby poznać oferowane przez nich warunki @kolega bo oprócz kierowcy szukają też innych osób, np. projektantów. Jeśli ktoś pracuje w Fabryce Okien Spectrum dajcie znać innym poszukującym na temat pensji, socjalu, itp.

Merlin

Czyli ogólnie można Spectrum uważać za dobra firmę?

kolega

WItam a jak wygląda prac kierowcy w firmie spectrum?

r

tak, masz rację i potwierdzam, cop więcej - oferta na stanowisko Kierownik budowy jest jak najbardziej aktualna - tylko nie każdy ma Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

emi Lublin

Widzę że firma ma dobra opinię jeśli ktoś może napisać jakie zarobki są w firmie chociażby ogólny zarys. To że firma daje umowę o prace na dzień dobry to powinien być standard świetnie że firma jest uczciwa i dba o swoich pracowników.

Sajmon

Wszyscy zatrudnieni w tej firmie kierownicy budów i handlowcy mają do wyłącznej dyspozycji samochody osobowe, więc chyba nie ma obawy, że nowo przyjęty inżynier budownictwa z uprawnieniami będzie na innych warunkach. Podwykonawcy trzymają się firmy, bo płaci ona zaliczki w trakcie wykonywania montaży, a resztę zaraz po zakończonej realizacji.

jaki

A jak wygląda współpraca z podwykonawcami na inwestycjach . Warto ?

nok

a co kam myślisz że nie jest takie pewne czy się będzie miało samochód czy nie ? Teraz akurat rekrutacji nie ma (usunięte przez administratora)

ters

Zwykle pierwsza umowa jest na czas określony. Po 3 miesiącach dostajesz umowę na stałe.

Zibi

Pracuję w tej firmie od wielu lat. Zdecydowaną większość załogi, liczącej niemal 100 osób stanowią stali pracownicy z wieloletnim stażem w tej firmie. Odchodzą i przychodzą tylko malkontenci, albo ci, którym nie chce się pracować. Firma może nie jest idealna, a zarobki nie najwyższe, ale nie pamiętam aby pobory kiedykolwiek nie były wypłacone w terminie. Zarząd i dyrekcja są może trochę oderwane od realiów trudnej pracy załogi na produkcji, ale w mojej ocenie dokładają oni wiele starań aby firma od kilkunastu lat utrzymywała się na trudnym rynku, podczas gdy inne upadały. Każda krytyka jest wskazana, pod warunkiem, że jest prawdziwa, uzasadniona, i nie pochodzi od osób zawistnych, sfrustrowanych lub działających na rzecz firm konkurencyjnych. Pozdrawiam

Siwy

W Spectrum pracuję ponad 6 lat . Cenię sobie stabilną pozycję finansową firmy oraz to , że wypłata zawsze w terminie wpływa na konto. Jestem pracownikiem produkcyjnym i wcześniej pracowałem w różnych firmach ( w niektórych na wpłatę czekałem 3 miesiące!). Z zarobków jestem bardzo zadowolony . Kilkukrotnie polecałem też stolarkę Spectrum swoim znajomym - wszyscy są zadowoleni z dokonanego wyboru - solidnie , na czas i w przystępnej cenie .

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o. - Lublin

Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z. o. o.