Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o severt

Pracowałeś w firmie severt i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-11 20:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
CZESC RAFAL F TU KOLEGA Z POD SIUDEMKI Z PRZED 5LAT JESTES SPOKO GOSC MRUWA MLODY DABRO I ORAZ P ARU INNYCH KOLESI JA ORAM W BELGII MOGE COS PRZYLATWIC W RAZIE W
zdjecie uzytkownika
Rafał F. - 2011-03-24 18:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz moje GG. 1401827 odezwij sie kiedyś to pogadamy
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-26 20:25:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy ktoś z was mógłby napisać jak teraz pracuje się w severt? Chodzi mi o jakieś konkretne informacje bo wybieram sie tam za parę dni na rozmowę a tutaj to tak naprawdę nic nie ma. Z góry dzięki za pomoc
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie severt

Twoj email:
Wiadomość: