Opinie o Severt Polska Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Severt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Severt Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Severt Polska Sp. z o.o. w Gorlice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Severt Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dobroduszek Nowy wpis

Napiszę tylko tyle gdyż żal mi teraz tych co muszą się wracać do domu albo wybierać urlopy żeby dla Ukraińców była praca a dla nas Polaków nie. Bo z tego co widać to Ukraińcy są teraz ważniejsi niż my starzy pracownicy a majstrowie się jeszcze litują nad nimi Jeszcze chwila to wszystkich starych się pozbędą i będą sami Ukraińcy pracować za lepsze pieniądze niż ludzie co pracują ponad 20lat

Widzeiwiem Nowy wpis
@Dobroduszek

Chciałbyś się z nimi zamienić? Może niedługo sam ze swoją rodziną będziesz musiał szukać schronienia i pracy gdzieś w obcym miejscu. Czego sobie i tobie nie życzę.

Bafik

Nie polecam pracy tylko nerwy stresy, majster tylko lata i lata ale tak to jest jak się robi za jajka i sery , prezes nerwowy, większość ludzi to podpier,,, fałszywe,,,,

Obiektywny Nowy wpis
@Bafik

Bo to są totalne bzdury.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Severt Polska Sp. z o.o.?

Wolly

Atmosfera zawsze dobra jest to nie ma co... Ludzie tez są zgrani jest paru podpierdalaczy No ale jak w każdej jednej firmie Efektywność pracowników? Nie wynika z dobrej atmosfery Tylko z tego jakie mamy teraz czasy Do sklepu człowiek pojdzie wyda 100 zł i nawet na dwa dni nie ma Tak wiec każdy jeden robi tak żeby norma była jak najlepsza (nie pisząc o LWE) tam to inna bajka lepsze zarobki to nawet dwa razy No ale cóż są lepsi i są gorsi są profesjonaliści i są zalewacze faz ????????????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Severt Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Obcy

Gorlice i ten rejon kiepsko placa spawaczom bo jezeli taka firma by byla Warszawie to nikt by nie robil za takie pieniadze tylko ratuje zagranica na 10 lat zeby cos odmienic sobie w zyciu . Tutaj ciezka praca wiele nie osiagniesz. Wszystkie lepsze prace w tym rejonie po znajomosci firmy dziedziczone lub udalo sie prywaciarzowi przez wykorzystywanie robotnikow i kiepskie place takie sa realia

Boolo

Pracowałem w Niemczech u Severta jeszcze przez Budimex aż do zakończenia kontraktu 1998-2000. Powiem tak takiego za...... lu jak tam nigdzie nie było pracowałem za trzech kierowników pierwszy był Boguta, drugi Pan kochany, no i ostatni który skończył tą nieróną walkę Króżel cykor nad cykory najlepszy Kubik to zn. Pan kochany. Chciałbym tak z ciekawości zapytać czy Szanowni koledzy dalej na akordzie cz coś się zmieniło. Pozdrawiam

Alt
@Boolo

Wszystko po staremu,akord dalej jest i przedłużacze dalej działają.Pozdrawiam

Jacek
@Alt

co ty (usunięte przez administratora), nie ma już wyjazdów z firmy do Vreden, można pracować u Severta ale trzeba się tam zatrudnić.To znaczy u Niemca sie zatrudnić. pare osób sie wróciło z Holandii i teraz robia u Severta na umowie.

Dominika

Dlaczego nikt z pracowników w ostatnim czasie się nie wypowiada o pracy w Severt Polska? Chętnie dowiem się co nowego słychać w firmie i jak oceniacie obecne warunki zatrudnienia. Dajcie koniecznie znać jak Wam się pracuje w firmie.

KKŻ
@Dominika

bardzo dużo się zmieniło,od kwietnia 2020 nie ma już delegowania, wszyscy pracując we Vreden są zatrudnieni bezpośrednio u Severta na niemieckich warunkach.Ubezpieczenie w niemieckiej kasie a nie w ZUS jak było kiedyś. Kwatery i dojazdy jak za dawnych lat. Nie ma też tylu miszczów. Szukają dobrych spawaczy do Niemiec ale trzeba umieć zrobić próbki i wielu poległo.

Małgorzata

Do Severta trzy lata temu szukano przez urząd pracy spawaczy, monterów, operatorów wózków widłowych, czy lakierników i operatorów CNC. Stawki 13-20 zł za godzinę pracy. Czy były podwyżki w 2021 roku? Nie mogę też znaleźć nowych ofert pracy, więc może ktoś z Was odpisze: potrzebują ludzi, czy nie.

Rolo
@Małgorzata

Szukają podobno do Niemiec spawaczy I monterów Ale z tego co mi wiadomo to za 16e brutto

B a f i k

Nie polecam tej firmy zarobki marne i większość to barany robią,zazdrość, złośliwość, ja jeszcze robię ale szukam gdzie indziej prezes tylko zebrania robi, a majstrowie to za mleko robią i jajka

Dominika
@B a f i k

Rozumiem, że nie polecasz pracy w Severt Polska, ale nie obrażajmy pracowników firmy. Niskie zarobki to jedyny powód, dla którego szukasz innej pracy? Może warto negocjować?

Prawdziwy Bafik
@B a f i k

Jeśli nie masz jaj pisać w swoim imieniu to nie pisz wogole. Myślisz że mi zaszkodzisz w jakiś sposób? Nie licz na to. Nastepnym razem napisz swoje imię i nazwisko

Czempion

Pozdrawiam chłopaków z Lünten i nie tylko. Da da????

Spawać mogę

Witam mam pytanie są przyjęcia na spawacza? I ile na miesiąc wychodzi na rękę? Pozdro

nom
@Spawać mogę

w tej chwili nie ma przyjęć,

Zuzia

Ile zarabia spawacz w tej firmie ?

@Zuzia

Zuziu kobietą jest w stanie stracić każda kasę więc nie ma to wielkiego znaczenia

Tomaszek

Robiłem w tej odlewni 2 lata za 5 20 jak się wyrobiłem w akordzie teraz na mię robią za min 13 euro i oto chodzi

Ile można zarobić w tej firmie? Opłaca się ?

Norbert

Severt Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Może dowiem się z forum czy firma rekrutuje i na jakie stanowiska?

Jan
@Norbert

W tej chwili firma szuka spawaczy na kontrakt do Niemiec, dobry spawacz MAG z doświadczeniem dostaje od 16 do 21 euro brutto. Wielu się wykruszyło za gorzałę.

Spawacz
@Jan

Nie za gorzałę jak nie wiesz to się nie odzywaj. Ja wiem bo tu robię nie oczerniają ludzi i firmy pajacu.

As
@Norbert

Bylem dzisaj na probkach spawania,zrobilem ok.rozmowa 16 brutto.dowidzenia

Darek

A jak przedstawia sie sprawa znajomości języka? Czy firma organizuje kurs?

Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie akurat na lwe co robić czy warto

pel
@Nowy

nie polecam lepiej idz do TLC

Koli

Barany

Tzw wgnrz

Zgadza się to były czasy pozdrawiam chłopaków spod siudemki

Wag

Chodzi Ci o tego (usunięte przez administratora) złodzieja ciekawe czy to wyjechali bo miał podobno plecy a reszta majstrow to porządne rzyciowe chłopy

Zostaw merytoryczną opinię o Severt Polska Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w Severt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Severt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Severt Polska Sp. z o.o.?

Severt Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 9
    38-300 Gorlice