Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: AP Uniapol Development Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
seweryn 1 - 2014-05-16 19:59:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
(usunięte przez administratora) . Dostałem propozycję pracy we Francji w kontrakcie miałem zagwarantowaną opiekę koordynatora polskojęzycznego ( firma nie wymagała znajomości języka) (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kk - 2014-05-22 11:04:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rafik - 2014-03-19 06:52:56]:
a nie macie problemów z wypłatami na czas?
zdjecie uzytkownika
kinga - 2014-05-22 11:41:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ireneusz48 - 2014-05-08 17:34:52]:
Witam, mąż wyjechał z firmy Uniapol do Francji jak, jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to są świetne, samodzielne pokoje, pod ty względem nie ma zastrzeżeń. Za do jazd również zwrócili pieniądze.....(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
karlos - 2014-05-22 19:16:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja jestem drugi raz przez tą firmę i niema co narzekać kasa na czas itd.a Seweryn ty myślałeś że pojedziesz do fr. posadzą cie tłumacza obok postawią i pewnie księgową, chłopie to nie 88r. a jeszcze jedno ---- pozdrawiam panią Martę zPoznania
zdjecie uzytkownika
gelo - 2014-06-28 01:29:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [karlos - 2014-05-22 19:16:03]:
niektórzy myślą, że wszędzie znajdą się ludzie mówiący po polsku ;) to nie te czasy, żeby żyć bez języka
zdjecie uzytkownika
karlos - 2014-08-05 11:19:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to idz pracuj na budowie w polsce za 1800 zł-----powodzenia!!!!!
zdjecie uzytkownika
kowal - 2014-08-19 16:56:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [karlos - 2014-08-05 11:19:16]:
Czy ktoś pracował na widlaku w chłodni
zdjecie uzytkownika
heniek - 2014-09-20 20:12:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
z wypłatami drugiej części wynagrodzenia(delegacyjne) mają poślizgi
zdjecie uzytkownika
werner - 2014-09-26 15:39:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja w przeciwieństwie do Ciebie zostałem zatrudniony przez agencje pracy Uniapol w Polsce i nie mam im w sumie w tej chwili nic do zarzucenia. Potrzebowałem pracy , a u nich na stronie ofert jest bardzo dużo do wyboru. Szybko przeprowadzili mnie przez proces rekrutacyjny za co jestem im do tej pory wdzięczny
zdjecie uzytkownika
konstans - 2014-10-30 02:32:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [werner - 2014-09-26 15:39:47]:
z Twojego posta wnioskuje , że w takim razie warto może również poszukać pracy nie tyle przez firmę, agencje pracy Uniapol Development , ale również szukać jej w niej. Widziałem , że do swojej siedziby w Poznaniu poszukują obecnie pracownika na stanowisko Specjalisty ds rekrutacji. Możecie powiedzieć jak tam wygląda praca?
zdjecie uzytkownika
karol - 2014-11-14 13:25:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i co z tym stanowiskiem Specjalisty ds rekrutacji, ktoś je obsadził czy nie? i gerenralnie jak ma się odbywa rekrutacja na takie stanowisko, bez tego, chyba inne nie są możliwe jeśli tego się nie obsadzi właściwie... czekam na Wasze opinie na ten temat no i na aktualne informacje, to może i jak się do nich załapię.
zdjecie uzytkownika
Suchy - 2014-11-18 11:37:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Francja - Elektryk . Był może już ktoś tam ? Proszę o informację czy warto .
zdjecie uzytkownika
Wacek - 2014-11-26 22:43:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Suchy - 2014-11-18 11:37:52]:
Jeżeli chodzi o kasę to są wypłacalni (poza urlopem którego wypłacanie można nazwać "kreatywną księgowością czyli za urlop płatny płacą ci jak za bezpłatny czyli "0"). Warunki pracy...hm..."Polish HILTI"...tylko tyle dla nich znaczysz... (usunięte przez administratora) Ale przejechać się możesz tak żeby przekonać się na własnej skórze a w między czasie możesz załatwiać sobie inną robotę tak jak, to robi tutaj większość z nas.
zdjecie uzytkownika
Suchy - 2014-11-27 16:42:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Wacek - 2014-11-26 22:43:10]:
Dzięki , już wiem o co biega . Pozdrawiam !
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-11-28 16:46:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to najważniejsze, ze są wypłacalni bo to ważne, żeby mieć zachowaną płynność, bo jak nie to kiepsko nawet z wypłacaniem rachunków będzie tak naprawdę i nie wiem co teraz mam zrobić w sumie, bo z jednej strony chciałabym tam pracować, ale z drugiej nie wiem jak z możliwością rozwoju u nich jest w firmie.
zdjecie uzytkownika
Wacek - 2014-11-29 11:58:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Administratora proszę o nie cenzurowanie wpisów!!!
Ludzie tutaj zaglądający (tak jak ja przed 1 wyjazdem) chcą poznać prawdę i mają do tego prawo...Chyba że wasz portal to zwykły pic na wodę-fotomontaż...
Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do opisanych faktów to w każdej chwili służę pełnymi danymi osobowymi.
Poprzedni wpis przed cenzurą brzmiał tak:
"Jeżeli chodzi o kasę to są wypłacalni (poza urlopem którego wypłacanie można nazwać "kreatywną księgowością czyli za urlop płatny płacą ci jak za bezpłatny czyli "0"). Warunki pracy...hm..."Polish HILTI"...tylko tyle dla nich znaczysz..."zepsujesz się" to wymienią cię na inny model. Jeżeli chcesz się u nich zahaczyć na dłużej, to możesz liczyć tylko na max 2 zjazdy w roku po 2tyg...
Zapomnij o rodzinie czy o załatwieniu jakichkolwiek spraw osobistych w kraju...
Dla nich to tylko interes a ty jesteś przedmiotem po który sięgają kiedy im jest potrzebny...
Ale przejechać się możesz tak żeby przekonać się na własnej skórze a w między czasie możesz załatwiać sobie inną robotę tak jak, to robi tutaj większość z nas."
zdjecie uzytkownika
Wacek - 2014-11-29 12:17:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Wacek - 2014-11-29 11:58:12]:
Chcesz pracować to pracuj. Jak to mówią człowiek najszybciej uczy się dostając po własnych "4 literach"....
Jeżeli chodzi o "rozwój" w Uniapol-u czy IREM to nie wiem co masz na myśli:)...ale parafrazując....na jaki rozwój może liczyć koń który trafił do rzeźni?:)
zdjecie uzytkownika
AP Uniapol Development Sp. z o.o. - 2014-12-01 09:30:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Wacek - 2014-11-29 11:58:12]:
Szanowny Panie, jeżeli masz jakieś wątpliwości lub żale związane z naszą współpracą skontaktuj się z prowadzącym Cie rekruterem. Zdecydowanie więcej jesteśmy w stanie dla siebie nawzajem zrobić wyjaśniając sprawy między nami niż pisząc na forum. Nie zgadzamy się z Twoją opinią lecz chcielibyśmy ją poznać w bezpośredniej rozmowie. Być może popełniliśmy gdzieś błąd którego nie zauważyliśmy. Jeżeli chcesz pomóc innym, przyszłym i obecnym naszym pracownikom, prosimy o kontakt.
zdjecie uzytkownika
Wacek - 2014-12-01 12:48:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [AP Uniapol Development Sp. z o.o. - 2014-12-01 09:30:19]:
To nie są żadne żale ani wątpliwości, ale fakty, o których Państwo dobrze wiecie, ponieważ były wielokrotnie "poruszane" i zawsze z tą samą puentą...jeżeli komuś coś nie pasuje to może się zwolnić a jego miejsce zastąpi "inny model". Uwzględniając interesy wszystkich zainteresowanych stron to ogólnie można napisać, że nie ma nic dziwnego w takim podejściu...z tym, że o tym trzeba wiedzieć przed a nie po fakcie. W naszym zawodzie są okresy bogate i ubogie w oferty pracy...
Jeżeli w "bogatym" okresie decydujemy się na jakąś ofertę to wybieramy ją po uwzględnieniu wszelkich dostępnych opinii o przyszłym pracodawcy (i do tego właśnie służy to forum)...tak żeby potem w "ubogim" okresie nie musieć "zaciskać zębów" i robić jak automat rezygnując ze wszystkiego tego, co czyni nas ludźmi...
Każdy człowiek ma prawo wyboru, ale i prawo do rzetelnej informacji zanim go dokona.
zdjecie uzytkownika
FilipPAs - 2014-12-01 13:31:13 [użytkownik zarejestrowany] odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Wacek - 2014-12-01 12:48:50]:
Nie wiem o czym ty w ogóle piszesz ani jakie miałeś przejścia. Od wielu lat z nimi wyjeżdżam i wiem że czasem bywa różnie. Bywają okresy przestoju ale nie jest to spowodowane winą agencji a francuskich pracodawców. Ja nie narzekam na opiekę na miejscu, ani na kontakt w kraju. Urlopów mam tyle ile potrzebuje i nie mam z nimi problemów. Wypłata jest na czas i to się liczy. A co do dostępu do informacji to wszystko co zostało ustalone na pierwszym spotkaniu w Pl jest spełniane. Moim zdaniem uniapol to dobra agencja dla każdego kto wyjeżdża z nimi aby pracować. Jeśli ktoś chce znaleźć dziurę w całym to niestety ją znajdzie.
zdjecie uzytkownika
Suchy - 2014-12-04 16:50:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [FilipPAs - 2014-12-01 13:31:13]:
Jak nie wiesz to po co tu piszesz ? Jak wiesz to się pochwal ! :))))))))
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-12-09 21:49:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich! . Dostałem propozycję do szlifowania żeliwa w Baroux, jeżeli już ktoś tam był to jak tam jest, z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
szerman - 2014-12-12 19:50:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nowy - 2014-12-09 21:49:18]:
wyjazd za granicę do pracy z AP Uniapol wiąże się na pewno z lepszą kasą jaką będzie można zarobić w tej firmie. Jednak masz całe święta na to aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej, bo rozumiem , że czytałeś opinie na tym forum goworka i one Cię akurat w żadne sposób nie znięchęciły ? to już sukces przy planowaniu pracy tutaj
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-12-13 16:36:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [szerman - 2014-12-12 19:50:54]:
Dzięki za odpowiedź, ale może jakieś konkrety bardzo był bym wdzięczny.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-12-15 18:31:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
mam propozycję wyjazdu w zawodzie tokarz może ktoś tam był i wie coś na ten temat
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x