AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o.

napohybeldebilom 2017-02-14 09:25
".... podczas słynnej powodzi w rzekach ....". Czy debil jeden z drugim mógłby czasem się zastanowić, co pisze?!
tch 2017-02-14 09:31
Nie ma takiej możliwości.
Ciżemka 2017-02-14 12:28
Zawsze można pracować w innej firmie. Nie ma przymusu pracy ale ja wiem, że dzięki nim zarobiłem ładną kasę. Wszystko było bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione.
Angel38 2017-02-14 16:18
A jak jest liczone to wynagrodzenie, bo wiem że składki potrącają normalnie ale podatek jest według mnie za duży naliczony. Dzięki za odpowiedź
Krul 2017-02-16 12:17
E tam, nie ma jej co żałować, tyra jak Kuna bym powiedział nawet :) A do czego innego się Ci ludzie tam nadają :-) Została tylko ciężka praca za grosze z wieśniakami na domkach. Kto jest mądry to robi sobie tyle co potrzeba i ani więcej, ale chamy nadrabiają, także wszystko się zgadza. Jak tam nieudacznicy w lutym? Ile godzinek było? :D
pracowałam w obozie 2017-02-17 10:46
Witam :) i ja podziele się moja opinią na temat tego obozu

Warunki mieszkaniowe nie są zle chyba ze przenoszą cię co miesiac do innej nory :) bo nie płacą wlaścicielom za mieszkanie . Pensja wynosi tyle ile masz godzin tzn pracujesz od 5 do 15 lub od 15 do 1 w nocy . Chyba ze nie ma roboty to nach hause :D wyplata 1200 czasem mniej czasem wiecej . Jednak trzeba czasami czekać hmmm czasami ? raczej zawsze bo nigdy nie jest na czas :) urlop to temat studnia bez dna nie masz 24 dni na rok czy ile ci przysługuje tylko informujesz i jedziesz oczywscie nie masz za te dni płacone . Co do pracy ? Jebiesz jak dzika kuna aby wyrobic smieszna normę starasz się by miec premie której i tak nie dostaniesz . Ubezpieczenie czasami masz czasami nie w zaleznosci czy dostałes juz karte jak nie masz to lepiej wykup ubezpieczenie :) co do pracowników i szefostwa nie jebiesz to nara . . Do takiego obozu nadaja sie Slazaki i Nysy :)) które albo liza d... albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak beduini :) za marne grosze . wystarczy poszukac by znalezc lepsza pracę niz ta w tchibo na niemieckich warunkach z lżejsza praca :) i lepszym wynagrodzeniem nie polcam
Danuta 2017-02-24 12:48
Czy praca pakowaczy w Niemczech dla par jest aktualna? Bardzo zależy nam na wyjeździe a słyszeliśmy, że agencja jest spoko. Może ktoś podpowie jak mamy działać żeby to załatwić, jakieś dokumenty? Czy zarobki są dość dobre? Jakie mieszkania dają pracownikom?
Gosia 2017-02-27 12:10
Dzwonilam dzisiaj do biura i dostalam informacje ze dla par oferty beda moze za tydzien albo za dwa tygodnie
Paulina 2017-02-28 14:57
Firma publikuje wiele ofert pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych :) Któreś ze stanowisk szczególnie Was interesuje?
Wiosna 2017-03-03 14:14
Czy ktoś orientuje się czy para bez samochodu może dostać oferte pracy?
Tchibo 2017-03-04 14:01
Nie polecam bez auta tu się wybierać bo bez sensu .tak jak u nas na zmianie u pana hańca ktoś jeździ z kimś to kierowca często musi czekać na kogoś a pozniej na wszystkich zonach gadają głupoty itp polecam własnym autem
Wiosna 2017-03-05 09:33
Czyli nie polecasz ale para ma szanse dostac prace. Wiadomo swoim autem lepiej ale ja niestety nie mam do dyspozycji samochodu dlatego pytam.
Paulina 2017-03-06 09:23
@Wiosna myślę, że najlepiej będzie jak porozmawiasz bezpośrednio z firmą podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością razem znajdziecie jak najlepsze rozwiązanie.
Wiosna 2017-03-06 12:18
Wszystko byloby dobrze ale dzwoniac do biura mozna otrzymac rozne informacje. Zalezy od pracownika ktory odbierze telefon. Dlatego chcialam sie dowiedziec od ludzi pracujacych w tchibo czy pracuja tam pary bez samochodu.
Paulina 2017-03-07 09:27
@Wiosna rozumiem. W takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje. Ktoś pomoże?
dafrffg 2017-03-15 14:01
polecam prace w tchibo w neumarkt wypłaty po 500 - 600 euro za miesiac i zwolnienia szkoda czasu odradzam
NAtalia 2017-03-16 19:57
Ha ha bardzo dobrze kto mądry to się szybko z tamtąd zwolnił jak zobaczyl pierwsza wyplate a reszta niech robi za tak śmieszne pieniądze 5 e na godzine??? i to jeszcze w Niemczech. Porażka nie polecam.
Paulina 2017-03-17 08:30
@NAtalia, o pracy na jakim stanowisku mówisz?
Kierownik 2017-03-18 16:00
Co to samego Uniapolu nie ma zastrzezen. Kasa na czas, wszystko sie zgadza co do grosza. W okresie zimowym malo godzin, wiec nie oplaca sie tu przyjezdzac. Jesli chodzi o prace w Tchibo to nic specjalnego, ciezka i monotonna, najgorsze sa tu niektore osoby dluzej pracujace. Ludzie uciekaja stamtad bo kobieta o zwierzecym nazwisku i zachowaniu donosi regularnie do gory i tworzy jakies chore historie razem ze swoja grupa narzekaczy na wszystko. Przyjedzcie tam za 10 lat to nadal beda tam pracowac mimo, iz kazdego dnia biadola, ze zmienia prace w kazdym momencie. Mieszkania w miare, zalezy gdzie sie trafi. Na pomoc koordynatora nie liczcie, slabo zna niemiecki i unika kontaktu. Ogolnie polecam siedziec cicho i robic swoje, nie gadac z konfidentami, wtedy jakos leci
tchibo odradzam 2017-03-18 20:30
pakowacz w tchibo godzin 40 ale w 3 tygodnie a uniapol to kłamcy i tyle tylko zbywaja na umowie 135 godzin a potem udaja że to sprawdza i nie odpowiadają , może ktoś w końcu na to odpowie ?
Mateusz "Dziubek" :) 2017-03-19 00:43
Czemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie podejdziesz i nie powiesz w twarz jaki masz problem tylko podpisujesz się po nickiem "kierownik" którym nigdy w życiu nie będziesz bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoły średniej nie skończyłeś i wymyślasz jakieś chore jak ty historie że osoba o zwierzęcym nazwisku donosi żeby mieć lepiej ?Wstyd ci że kobieta robi od niechcenia więcej od ciebie ? Proszę cię, przestań. Masz problem podejdź to go wyjaśnimy kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie jak byś miał jaja to byś się podpisał. Nie na darmo mama ci imię dała chyba że się go wstydzisz :D
dawcio 2017-03-19 21:30
@Kierownik
..Kierownik= internetowy napinacz :D ..
UNIK 2017-03-19 21:54
CHŁOPIE TO RACZEJ TY NIE MASZ WYKSZTAŁCENIA I KULTURY NO CHYBA ŻE MASZ TAKIE GŁUPIE NAZWISKO PO TO JEST FORUM BY SIĘ ANONIMOWO WYPOWIADAĆ BY INNI WIEDZIELI JAKA TO FIRMA CZY WYPŁACALNI CZY NIE NIKT DLA PRZYJEMNOŚCI NIE JEDZIE ZA GRANICE WIĘKSZOŚĆ MA RODZINY A JA CHAMSTWA I OSZUSTWA NIENAWIDZĘ TAK ZWANI KATOLICY POD OŁTARZEM A W RZECZYWISTOŚCI LUDZI NIE WYPŁACAJĄ I KRZYWDĘ CZYNIĄ INNYM JAK TO PAPIEŻ POWIEDZIAŁ JAK MASZ BYĆ TAKIM KATOLIKIEM LEPIEJ ŻE BYŚ BYŁ ATEISTĄ
W KOŃCU JAK W TEJ FIRMIE JEST

PROSZĘ O KONKRETY
KIEDY WYPŁATY
JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE
NA JAK DŁUGO JEST PRACA ITP KONKRETY PROSZĘ A NIE PISANIE O WSZYSTKIM I O NICZYM
Drezden 2017-03-19 22:01
Mam konkretne pytania mianowicie rekrutacji na stanowisko elektryk drezno
sądzę że w fabryce volswagena czy ktoś już tam pracuje

jak wygląda praca po ile godzin jaka stawka godzinowa czy firma płaci diety

jakie warunki mieszkaniowe

i czy to jest stała praca a przede wszystkim jaka jest atmosfera pracy i po pracy

wypowiedzcie się anonimowo
Gregor 2017-03-21 18:48
Bardzo fajna agencja , już kilka razy z nimi pracowałem we Francji. Teraz też mam chęć na wyjazd ale chcę pracować w warsztacie samochodowym. Nie wiem czy maja teraz taką ofertę? Może ktoś słyszał ?
piasek 2017-03-27 16:34
Jedzie może ktoś za granice jako pracownik drogowy we Francji? W ogłoszeniu pisze ze trzeba znać język francuski ciekawe czy wszyscy jak się rozlicza później tam i tutaj
Paulina 2017-03-28 08:51
@Gregor, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami - http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-polski/ oraz http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/
ka 2017-04-04 22:08
Dla mnie coś jest niezrozumiałe . Opisujecie zarobi nawet 3 euro na 1h . a zarobek w niemczech nie może być nizszy na 1h niz 8.84 euro brutto, netto to jakieś 6.64 euro. Coś nie jest tu jasne . Albo ktoś pisze nie prawdę .
ok 2017-04-04 22:13
za 5e/h z tego co wiem to najniższy zarobek na terenie niemiec to jakieś 6.64e/h netto , brutto 8.84e/h.
tony 2017-04-05 07:54
uwaga na prace dla elektrykow we francji i niemczech. śmieciowka i wynagrodzenia nie ma na czas
Grażyna 2017-04-05 09:41
Witam, z tego co mi wiadomo to agencja AP ma w tej chwili sporo nowych ofert pracy. Korzystałam i ich pośrednictwa i dobrze zarobiłam. Teraz interesuje mnie Francja i praca dla kobiety czy coś wiecie o tym?
Krul 2017-04-21 21:30
Zwierzaki bez perspektyw tam tyrają grzecznie bo w kraju z taką głową nie ma dla nich zajęcia :D Pozdrowienia z Polski nieudacznicy, Kuny, Dziubki, i inne konfidenty! :D Bez pozdrowień dla Was gamonie ze śluńska. Jo Jo, nie wrocojcie.
Lila 2017-04-22 16:33
To jest fajna agencja, maja dużo ofert i dobrze organizuj pracę.
Tchibo 2017-04-29 19:32
Witam wiem że czytasz to bo kiedyś mówiłeś że ludzie piszą wiec . Panie Rafale taki spokój teraz na zmianie naszej jak ciebie nie ma to ty obgadywałeś innych jaki kto nie jest nie będę wyzywała tu szkoda że pan ma tyle lat krótko robiłam na pana zmianie ale to z Pana się śmieją bo pan do tej hańcuwki tak dziobał itp a pan już nie robi a tak się pan czuł pewnie najpierw patrz na siebie jaki jesteś później na innych pozdrawiam z polski też tylko z urlopu
Zbigniew 2017-05-01 17:36
Korzystałem wielokrotnie z pośrednictwa AP Uniapol Development i nie narzekam. Wprost przeciwnie byłem zadowolony z pracy i z płacy. Żadnych problemów ale myślę, że ja również nie robiłem z niczego problemów i dlatego inni postępują ze mną ok. Mam naturę pracowitego człowieka.
Krokodyl 2017-05-10 08:38
Witam czy ktoś się wypowie konkretnie o pracy w tchibo w Norymberdze? Pytałam panią z biura czy faktycznie jest tak źle jak piszą niektóre osoby to zakończył się kontakt z ta kobieta. Pozdrawiam
Cenzorka 2017-05-11 11:50
AP Uniapol Development działa od 2005 r dla pracowników tymczasowych. Agencja rozszerzyła działalność na Francję, Niemcy a także Belgię, może warto porozmawiać o konkretach?
Paulina 2017-05-15 08:58
@Grażyna wszystkie oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/
Które stanowisko konkretnie Cię interesuje?
Łuku 2017-05-17 17:42
Usuńcie z naszej zmiany tego spasionego idiotę. Nie chcieli go na drugiej zmianie, to wpakowali go do nas i teraz tu bruździ, donosi i robi z siebie debila. Myśli że jest zabawny a polacy i niemcy śmieją się z tego klauna i jego głupoty.
Chwali się jaki to jest bogaty i zarobiony a tylko jego laska zap...rza a on sie obija.
Uważajcie na niego, bo co chwile do uniapolu dzwoni i ściemnia na temat ludzi i pracy. Omijać konfudenta z daleka.
Seba 2017-05-19 17:30
Witam Łyku byku, sposiony bo się powodzi nie żyje z miesiąca na miesiąc jak ty he, chłopaku widzę że mało wiesz he miałem spiny z korynatorem bo sobie nie dam w kaszę! jak ty po kątach narzekasz jaki to korynator itp a w oczy nie powiesz,Niemcy to się śmieją z takich jak ty, fajnie być klaunem a wśród mnie małpa więc mamy cyrk, donosi he he ,dzwoni do biura bo mam sprawy to dzwonię mam darmowe minuty he, weź się za robotę lepiej bo masz słabe normy jak tak dalej będziesz robił wolno to w niedziele i święta będziesz pracował, nie mam czasu na takich jak ty tyle w temacie a możesz sobie pisać co chcesz leje na to porannym moczem
Łuku 2017-05-20 20:53
Kolega widzę nawet treści nie zrozumiał. Co ma jedno do drugiego. Tą odpowiedzią sam się pogrążyłeś. Jedziesz po wszystkich łącznie z koordynatorem, a nawet nikt o nim nie wspomniał.
Prostactwo i słoma z butów. "Powodzi się".... serio?! Trochę samokrytyki by się przydało. Skoro tak się powodzi to proponuję jak najszybciej lustro kupić i spojrzeć. Tylko etapami, powoli, bo możesz się wystraszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Dawcio 2017-05-21 12:16
No to leci fala pozytywnego hejtu . Co tu komentowac .hehe .Das ist Tchibo
Hapor 2017-05-22 07:52
Ten kololo to porażka jakaś! Skąd oni go wzięli?!
"Nie dam siobie w kaszę.", "wśród mnie małpa", serio? Jak widzę takie wypowiedzi, to nie dziwię się, że ten zakład ma opinię zbiorowiska idiotów bez szkoły. To tylko cytaty z jego wypowiedzi tutaj, a to jak poniża się na zakładzie, to inna sprawa. Niemki i ukrainki nie chcą żeby do nich mówił cokolwiek, bo jest chamem i prostakiem, a jego gadka jest żenująca dla innych. Osobiście słyszałem jak odzywa się do kolesia, który mógłby być jego ojcem. Debil umie tylko caki, caki, a resztę rzuca po polsku i myśli, że jest zabawny. Powinien dostać dawno w pysk za takie teksty. Zero szacunku i ogłady. Zero wychowania z domu. Rodzinka musi się go nieźle wstydzić.
... a jego dziewczyna? Laska co Ty robisz z tym kretynem?! Każdy inny jest lepszy, bo nie jest nim.
Henry 2017-05-23 08:58
Czy AP Uniapol organizuje jeszcze pracę w Niemczech? Wiem, że brali ludzi na wózki widłowe i suwnice ale teraz nic nie namierzyłem. Może ktoś wiei mógłby podpowiedzieć?
Paulina 2017-05-24 08:15
@Henry wszystkie oferty pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. za granicą możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/
Można znaleźć również ogłoszenia do pracy w Niemczech.
Tchibo 2017-05-24 12:18
Niech wywala z naszej zmiany tego Grześka co przyszedł do nas nie nadaje się do niczego a na domku zrobił taką Grande po pijaku że dziewczyna go wywaliła z domu i słusznie np to pijak i jak wypije to ręce podnosi do kobiety
Anita 2017-05-24 13:40
Pracowałam tam w Tchibo ale po 3 miesiącach uciekłam( usunięte przez administratora )praca porażka normy wysokie a atmosfera katastrofa ten jakiś Kordynator hajnc to chyba jakaś pomyłka a nie Kordynator ludzi ma za śmieci, a ludzie tak się podlizują do tej hancowki wchodzą jej w tyłek szczególnie Monika uwaga na nią pozdrawiam z Polski
Paulina 2017-05-25 09:43
@Anita, a jak oceniasz samą współpracę z AP Uniapol Development Sp. z o.o.? Czy podczas wyjazdu mogłaś liczyć na pomoc Agencji? Czy miałaś zapewnione wsparcie, czy byłaś zdana na 'samą siebie'?
Emilka 2017-05-25 14:47
Na 1 rzut oka widać że pisał to ktoś z upośledzeniem umysłowym a nie Anita. No ale coś musisz robić człowieczku poza ciśnięciem normy w tchibo.
Czekam aż się tam nawzajem pozabijacie za 1200euro xd
Pozdrawiam Emi TA KTÓRA TAKŻE UCIEKŁA DO POLSKI :*** ;D

Tchibo 2017-05-26 00:33
Wy wszyscy jesteście siebie warci jeden na drugiego gada a sam nie lepszy więc się zastanówcie nad sobą a nie innymi bo o was też gadają głupoty
Zostaw swoją opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Uniapol Development Sp. z o.o.