Kopex Famago

Zgorzelec

Opinie o Kopex Famago

jolero teqiula na bahamah 2013-07-28 23:17:45
restrukturyzacja : pic na wode , produkcji nie widac na halach , zmienili na papierze znowu setny raz strukture organizacyjną z na pierwszym miejscu PIEREM i BEHEAPEM , jakby to miało poprawic działanie firmy , juz byli tu tacy co rozkręcili firme , zainwestowali w komputery,programy,maszyny , a w stałych pracowników? i w podobno tańszą kooperacje ........nawet podwyzek pracownicy nie zobaczyli i premi ,tzn jeden łaził i się chwalił PITEM ze zarobił trzy ,a nawet 4razy więcej od innych ... A Teraz Następni wywalają ludzi , a przecież tutaj w takiej firmie trzeba inwestowac w trwałych ludzi a nie w tymczasowych ; nie wykorzystują mocy produkcyjnych firmy ; premie dostają jak zwykle tylko ci co zawsze za nadgodziny ; PIP by się przyjebał ; a inni mają pracować za łaskawe C ; Jeszcze do tego wszyscy tylko gadają o zwolnieniach ; i gadają i gadają , i chodzą na fajki do PKS-u; lub gadają przez telefony ; nic dziwnego coraz więcej łazi ..... z językiem na brodzie i plecami przy ziemi i mówi ze mają dosc takich klimatów w pracy............
fe 2013-07-29 18:33:02
jak ma być widać produkcje skoro już głośno mówi się ma mieście że w Famago zostanie tylko 75 osób lub zostanie całkiem zamknięte. Koszmar bo w regionie nie ma pracy.....
xxx 2013-07-29 18:56:33
chyba cała grupa kopex się sypie. czytając opinię o pracodawcy ZZM S.A. Zabrze widać że i tam są zwolnienia......
opzz 2013-09-14 12:20:37
Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?
związkowiec 2013-09-14 15:10:01
opzz - 2013-09-14 12:20:37

Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?
A oczywiście, że te nasze związki pojechały na Warszawę, bo jak by mogły nie pojechać. Szkoda tylko, że tak małej ilości pracowników zależy na okazaniu swojego oburzenia i niezadowolenia z rządów TUSKA !!!!! A to sie wszystko przekłada na zakłady pracy!!!!
iska 2013-09-23 15:50:16
A ten syf jeszcze sie kolacze?co tam teraz robia?chyba brony i lemiesze juz wszystko wyprzedali?cofnela sie firma do lat 50 ale jaja!!!!
jack 2013-09-29 10:57:16
Co dalej zwalniaja?padaka w tej firmie
ble 2013-10-10 21:06:42
w kiblach jak walilo tak wali dalej ale przynajmniej pomalowali sciany , jas...(usunięte przez administratora) zadzialal bo naniego poematy pisali hehe
bla bla 2013-10-11 11:15:27
Pamietam....w kiblu przed wejsciem na H-10 poemat : "Pamiętaj kolego mój , kierownik to głupi (usunięte przez administratora) "
Dzieje sie jeszcze cos na tej 10-ce ? bo slyszalem ze 9-ke "zlikwidowali" , a na 11-ce od ponad roku zamiataja podloge z wiorow..Tak zwani "technolodzy" jeszcze istnieja , czy juz tez pozwalniali ? Tak zwane "biuro konstrukcyjne" jeszcze cos tam "kresli" ?
g 2013-10-20 17:56:46
dobre
fuck or 2013-10-30 21:49:41
No cygan prezesina i jego wesoła kompanija rozwalili zakład z 65 letnią tradycją - SPRZEDANE pewnie za marne grosze tak jak złom, który ostatnio był szabrowany na prawo i lewo bez żadnej kontroli. Ciekawe jaki zamiar ma nowy właściciel?
gh 2013-10-31 13:24:31
A kto kupil ten zaklad ktos wie?a co zaloga zrobili?To bylo do przewidzenia
robol 2013-11-02 15:20:54
A mnielismy miec tak dobrze jak nas kupil kopex A wyszlo jak zwykle PO polskiemu!!
krzych 2013-11-26 16:18:59
tak wystraszeni ze nic nie komentuja???????? tak zle
pracownik fakos-famago 2013-12-04 14:16:35
wszystkiego najlepszego z okazji barbórki dla pracowników famago
kolo 2014-04-02 22:29:01
Kopex ostatnio wyręcza sie swoją nowa spółką Fakos która w konia robi pracowników oraz podwykonawców tzn.Odpisuje godziny pracownikom za niby brak wydajności, po czasie podwykonawcom ucinają 1/3 z faktór za niby rowniez braki wydajnosci .Mało tego przekupują najlepszych pracowników podwykonawcow.Banda złodzieji.Kopex to juz nie ta sama firma teraz wyrecza sie swoja psełdo firemką Fakosem złodziejem.Jesli czytacie to pracownicy na działalności to uciekajcie z dala od Kopexu i Fakosu.
p 2014-05-04 23:55:30
to fakt trzeba uciekac na zachod tu jest dzidzicz a fakos to dziwny stwor
olej 2014-05-05 04:00:13
tak najlepiej jak wszyscy uciekną i zostawią wszystkie firmy ogołocone z robotników. Choć to prawdopodobny scenariusz bez podwyżek
wrr 2014-05-05 13:36:41
a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]
wrr 2014-05-05 13:37:22
a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]
Seweryn 2014-05-23 10:54:12
jedno wiem na pewno... wnet będę chodził w k.spodniach tak te ... dbają o bezpieczeństwo! to jest chore! co kwartał gorzej! może ktoś się opanuje ??? bo to , że dostaje poplamione, brudne i śmierdzące ( kiedyś tak nie było ) to się przyzwyczailiśmy, ale ile to może się zmniejszać, albo poproszę żonę by doszyła coś, wszak naprawy też sobie robimy we własnym zakresie (!) nawet na zamianę dostajemy inne rozmiary, i weź tu spawaj z glutami w bucie!!! - a firma, jeśli się otrzepie, to będzie dobrze, ino niech zamówień nie braknie, materiału i sprzetu do roboty...bo gdzie indziej pójdziemy...
p 2014-05-28 13:29:14
to dziadostwo nie zaklad pracy
przed rozmowa 2014-05-28 18:35:34
do @p. czemu tak piszesz? co tam w Kopexie sie dzieje takiego? pytam bo jestem przed rozmowa i wiaodmo
brylantowa baśka 2015-01-20 12:51:15
Kopex Famago rozważam jako przyszłego potencjalnego nowego pracodawcę dla mnie i mojego męża. jednak szanowny użuytkownik P napisał "dziadostwo" - użytkowniku, czy możesz rozwin ąc bardziej konstruktywnie swoją wypowiedź w nieco bardziej rzetelny sposób? będziesz mi w ten sposób bardzo pomocny, napiszesz?
pan bursztynek z plaży 2015-02-03 18:36:25
cześć baśka, oboje widzę mamy super nicki:) ja również rozważam zatrudnienie w firmie Kopex Famago, tylko że ja mam już doświadczenie jako takie w gornictwie i energetyce. wiecie może jakie obecnie oferują z tym związane stanowiska pracy w Kopex Famago i jakie trzeba mieć kompetencje i kwalifikacje żeby je dostać?
byly 2015-02-21 14:55:33
zatrunijcie sie w tym syfie to zobaczycie ja przepracowalem 25 lat jak byly redukcje to bez pardonu zwolnili a bylu wielu takich ludzi nawet z wiekszym stazem
Dudu 2015-04-07 14:51:46
To jakie były kryteria pozostania w pracy, bo jeżeli najbardziej doświadczone osoby musiały pożegnać się ze swoim stanowiskiem to strach się bać komu zostało to wszystko powierzone ... Chyba, że w Zgorzelcu postawili na młodych i wykształconych, to trochę by wyjaśniało sytuację. Ale co ci młodzi mają za doświadczenie.. .chyba nie za duże.
byly 2015-04-21 09:21:56
Widac po zakladzie komu to zostalo powierzone ZLODZIEJOM widac golym okiem co zostalo po takim duzym zakladzie pracy nic ujac nic dodac
buran 2015-04-24 02:18:35
Dobrze, nie oceniajmy tak pochopnie wszystkich świętych po kolei. Zastanawiam się czy można jednoznacznie powiedzieć że firma nie oferuje niczego rozwojowego?
byly 2015-04-27 13:19:17
Ta firma sie ZWIJA a nie ROZWIJA
Eddi 2015-06-26 11:59:08
pierniczysz , zamówień przybywa , nie ubywa... każdy to powie, a to , że rozgrywki były na górze, nie oznacza, że się skończą, ważne by dalej było co robić i... kim robić, bo czasem o tym się zapomina
gosc 2015-07-06 14:35:07
Ale jestes Eddi naiwny Aby byla robota ale wazne ile placa A z tymi zarobkami nie jest najlepiej I o tym zapominasz
tamara 2015-09-02 12:31:47
@gość, oczywiście że najważniejsze żeby była robota, jak najbardziej się z tobą zgodzę, natomiast mimo wszystko chętnie się dowiem jakie miałabym wynagrodzenie. rozwiązania dla górnictwa odkrywkowego moim zdaniem mogą oznaczać duże pieniądze, ja nie wierzę w kryzys górnictwa w naszym kraju bo to tylko propaganda
zapracowany 2015-09-28 13:43:03
I co dalej zwalniaja z tego syfu
nosos 2015-10-02 17:19:47
widziałem, że ta firma pferuje tak naprawde kompleksowe rozwiązania dla górnictwa odkrywkowego, energetyki, portów, składów materiałów sypkich oraz innych branż przemysłowych głownie. Poza tym większość klientów i tak jest z nich zadowolona jednak i to moim zdaniem jest to najwazniejsze tak naparwde.
szyko 2015-11-01 23:43:15
też mi się wydaje, że raczej klienci są zadowoleni, też czytałem o nich na innych forach i nawet jeśli coś się dzieje, to raczej spokojnie dodzownisz się do działu reklamacji czy administracji i nie ma z tym problemu żadnego, poza tym też jest gwaranacja, to zawsze jest na plus jak ma się ten czas gdyby coś się zepsuło.
rtyghy 2016-01-09 15:46:20
aale moze ktos chcialby byc ich pracownikiem, akurat teraz maja całkiem nowa oferte pracy na stanowsiko ksiegowej we Wroclawiu, moze ktos jest chetny..
az 2016-01-22 22:30:20
to idz
fistach 2016-01-23 08:50:11
Wydaje się to być dość dobrym ogłoszeniem @rtyghy, bo możliwa jest praca zdalna, a zatrudnienie jest w ramach umowy o pracę. Można sobie dopasować grafik dnia.
roks 2016-02-28 12:14:03
trochę mi to dziwnie brzmi.. Praca zdalna i umowa o pracę plus elastyczny grafik, czyli pracujesz wtedy, kiedy Ci wygodnie tak na dobrą sprawę. Wierzyć w taki dobrobyt?:)
graham 2016-03-12 12:51:51
dla mnie to nic nadzwyczajnego. Masz do wykonania pewien zakres działań i musisz po prostu je zrobić. Tyle. Czy zrobisz to w godzinę czy 8 to Twoja sprawa
pz 2016-03-14 13:30:56
graham, o ile oczywiście jest zadaniowy czas pracy. Dla mnie byłoby najlepiej gdyby część obowiązków można byłoby robić w domu - praca zdalna to idealna rzecz. Czy będą planowali takie rozwiązania?
weronika 2016-03-16 14:34:32
@pz bardzo możliwe, tylko na tę chwilę ja nie znalazłam żadnych otwartych rekrutacji, więc ciężko wróżyć. Ogólnie jestem zwolennikiem pracy zdalnej właśnie na zasadzie zadaniowej, bo mieszkając daleko od centrum miasta tracę często dużo czasu na zwykłe przemieszczenie się do i z pracy.
anna 2016-04-15 14:36:59
rekrutacje są ale na stanowisko prezesa zarządu i wiceprezesa
ilonka 2016-05-12 12:36:38
wydaje mi się, że ta firma zajmuje się teraz głównie wyrobami obrabianymi maszynowo, wiec w sumie n produkcji nie ma już tyle osób zatrudnionych, bo bardzo zainwestowali w technike z tego co widze jednak.
samanta 2016-08-04 21:10:47
kochani, czy ktoś może oficjalnie potwierdzić lub zaprzeczyć w temacie plotek o upadłości firmy? skrajne info się słyszy, chciałabym wyjaśnić ostatecznie sprawę
ZZM 2016-08-09 21:39:59
poczytaj sobie komunikaty na bankierze itp ... wujek google nie gryzie pozdrowienia
frank 2016-08-10 10:23:32
niby jakieś informację są podane ale firma chyba nie jest zamknięta. Może ktoś z miejscowych nam potwierdzi? Bo ofert na pewno już nie dodają nowych wiec może
Robek 2016-08-12 00:55:37
Firma nie jest zamknięta pracy jest dużo trzeba robić soboty i niedziele
rtyghy 2016-08-13 11:44:22
no dobra ale rekrtuacji chyba oni nie prowdaza teraz?
Zostaw swoją opinię o Kopex Famago - Zgorzelec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopex Famago