Logowanie dla kandydatów/kursantów

42-672 Wieszowa
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
jarek - 2014-05-08 20:59:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No co wy piszecie, pracowaliście 1 maja, to chyba za jakąś bardzo dobrą stawkę, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam.
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2014-05-15 19:06:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MAm zamiar podjąć pracę w tej firmie? Jaką ma ktoś opinię jak tu się pracuje? Atmosfera, zarobki, dzięki za pomoc.
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2014-05-16 17:32:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
dorka - 2014-05-17 11:21:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jarek - 2014-05-08 20:59:34]:
zdjecie uzytkownika
Kojot - 2014-06-09 18:58:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje już kilka dni i nie narzekam żeby praca była ciężka .. dla nie robów siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest ciężkie , co prawda dużo godz w miesiącu wychadzi ale za to kasa nie jest zła !! w porównaniu do innych ofert pracy po 8 godzin dziennie które otrzymywałem ta jest rewelacyjna 2500 na start a gdzie indziej bieda żeby 1200 zarobić..
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-06-20 18:10:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To może Kojot sie wypowiesz przy jakim nakładzie pracy masz to owe 2500, czy może nawet masz więcej, bo napisałes, ze tyle, to indyk śląsk na start daje...
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-06-30 15:26:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@rachim, może w takim razie napisałbys jak naprawde to wyglada w indyku śląsk, bo widze, ze jestes zorientowany, skoro zarzucasz kit koledze.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-07-03 23:14:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba jednak nie zaryzykuję, ale dzięki za informacje, naprawdę sa pomocne, chociaż jakby ktoś jeszcze coś napisał to bym się nie obraził, bo głupio opierac się na opiniach jednej osoby. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
bolesław - 2014-09-30 02:53:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1997 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK, jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia.
zdjecie uzytkownika
Jacek G - 2014-10-02 21:13:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak tam kierowcy zarabiają? jak wygląda praca kierowcy?
zdjecie uzytkownika
JA - 2014-10-07 10:48:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Szakal - 2014-10-08 21:54:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) .
zdjecie uzytkownika
Szkal - 2014-10-09 23:03:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dajcie juz spokój bo na tej stronie prawdy sie nie dowiecie bo moderator tej witryny usówa wszystko .
P.S niepolecam tej firmy , wyzysk na maxa za śmieszne pieniądze
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-10-14 17:55:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Szkal, ja tam nie widze, by administrator tej strony usuwał wszystko, co innego jesli mowa jest o wulgaryzmach, czy wręcz psotach złożonych z samych przekleństwa, postach łamiących regulamin goworka, czy zasady netykiety. Trochę rozsądku przy pisaniu opinii, najpierw trzy wdechy na opadnięcie emocji...
zdjecie uzytkownika
Edzia - 2014-10-30 04:42:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Każdy problem w tej firmie jest zamiatany pod dywan
zdjecie uzytkownika
indyczek - 2014-10-30 17:24:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [piotr - 2014-10-14 17:55:38]:
guzik wiesz co admin usuwa było opisane jak wyglada sprawa wypłat była opisana sprawa przymusowej pracy w dni wolne nie było ani pół wulgaryzmu a admin jednak usunął wszystkie posty ,które sa niewygodne dla firmy.Zatrudnij sie tam popracuj chwile a potem sie wypowiadaj pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-11-06 19:49:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@indyczek, gdyby administrator usuwał wszystkie posty, to i Twój poleciałby dla udowodnienia tej teorii, najwyraźniej jest jednak trochę inaczej, nie sądzisz? Może spróbuj napisac coś o warunkach bez używania obraźliwych słów, czy nazwisk pracowników, to dopiero zobaczymy, czy usuną. Bo takie gdybanie do niczego nie prowadzi.
zdjecie uzytkownika
Edzia - 2014-11-07 04:30:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ludzie tam jest jedna wielka masakra jeśli masz problem albo prośbę to nikt ci nie pomoże ale jeśli potrzebują ludzi żeby ktoś z wolnego przyszedł to są mili i do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Bez wazeliny wejdą a jak to nie pomoże to cię będą szantażować że umowy nie przedłuża kpina . Są tam nie odpowiedni ludzie na niektórych stanowiskach
zdjecie uzytkownika
czechu - 2014-11-17 00:15:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-01-16 14:06:41]:
kasa jest ok tylko dla nierobow sie nie opłaca
zdjecie uzytkownika
czechu - 2014-11-17 00:21:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prawda - 2013-11-03 14:02:19]:
Jedna osoba co napisała prawde ja tez pracoje i wiem jak tam jest osoby nie przyzwyczajone do pracy pisza obelgi i bzdury trza zapie,,,,, zeby zarobic i tyle
zdjecie uzytkownika
Minister bausu - 2014-11-20 23:45:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zaraz zaraz, jak to straszą, że umowy nie przedłużą... To w Indyk śląsk nie macie umów o pracę czy są to po prostu umowy na czas określony? Trochę nieładne zachowanie z ich strony trzeba przyznać, ale widocznie nie mają zbyt szerokich horyzontów jeżeli potrafią tylko w ten sposób zachęcić swoich pracowników do jednego czy drugiego.
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-11-26 16:04:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie na czym polega tam uboj indyków ?
zdjecie uzytkownika
/kingkong - 2014-12-05 08:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@aga Powiedz a według Ciebie na czym może polegać ubój? Czy to jakaś niewiarygodna technologia, że nie możesz zrozumieć? Standardowo polega to na pozbawieniu życia danego zwierzaczka po to by móc go potem odpowiednio obrobić, przetworzyć, zapakować i sprzedać. A potem tacy zjadacze jak my będziemy mogli się tym oto wyborem delektować. Ot cała filozofia..
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2014-12-05 20:06:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Juz tam pracuje, myślałam że będę musiała im dawać w łeb, a tego bym jie dała rady :)
zdjecie uzytkownika
helga - 2014-12-19 12:50:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hmm, co prawda pracowałam kiedyś przy mięsie ale już przy obrabianiu troszkę zrobionego, natomiast czy w indyk śląsk w związku z tym że jest ubój itd., to ciężko jest wytrzymać i jakieś psychiczne bariery można mieć?skoro takie klimaty psychologiczne to może lepiej płacą żeby wytrzymać, mam racje? odpiszcie plis
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indyk ślask

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Indyk ślask?
Zadaj pytanie
x