Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Indyk ślask

zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-10-14 17:55:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Szkal, ja tam nie widze, by administrator tej strony usuwał wszystko, co innego jesli mowa jest o wulgaryzmach, czy wręcz psotach złożonych z samych przekleństwa, postach łamiących regulamin goworka, czy zasady netykiety. Trochę rozsądku przy pisaniu opinii, najpierw trzy wdechy na opadnięcie emocji...
zdjecie uzytkownika
Edzia - 2014-10-30 04:42:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Każdy problem w tej firmie jest zamiatany pod dywan
zdjecie uzytkownika
indyczek - 2014-10-30 17:24:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [piotr - 2014-10-14 17:55:38]:
guzik wiesz co admin usuwa było opisane jak wyglada sprawa wypłat była opisana sprawa przymusowej pracy w dni wolne nie było ani pół wulgaryzmu a admin jednak usunął wszystkie posty ,które sa niewygodne dla firmy.Zatrudnij sie tam popracuj chwile a potem sie wypowiadaj pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-11-06 19:49:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@indyczek, gdyby administrator usuwał wszystkie posty, to i Twój poleciałby dla udowodnienia tej teorii, najwyraźniej jest jednak trochę inaczej, nie sądzisz? Może spróbuj napisac coś o warunkach bez używania obraźliwych słów, czy nazwisk pracowników, to dopiero zobaczymy, czy usuną. Bo takie gdybanie do niczego nie prowadzi.
zdjecie uzytkownika
Edzia - 2014-11-07 04:30:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ludzie tam jest jedna wielka masakra jeśli masz problem albo prośbę to nikt ci nie pomoże ale jeśli potrzebują ludzi żeby ktoś z wolnego przyszedł to są mili i do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Bez wazeliny wejdą a jak to nie pomoże to cię będą szantażować że umowy nie przedłuża kpina . Są tam nie odpowiedni ludzie na niektórych stanowiskach
zdjecie uzytkownika
czechu - 2014-11-17 00:15:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-01-16 14:06:41]:
kasa jest ok tylko dla nierobow sie nie opłaca
zdjecie uzytkownika
czechu - 2014-11-17 00:21:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prawda - 2013-11-03 14:02:19]:
Jedna osoba co napisała prawde ja tez pracoje i wiem jak tam jest osoby nie przyzwyczajone do pracy pisza obelgi i bzdury trza zapie,,,,, zeby zarobic i tyle
zdjecie uzytkownika
Minister bausu - 2014-11-20 23:45:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zaraz zaraz, jak to straszą, że umowy nie przedłużą... To w Indyk śląsk nie macie umów o pracę czy są to po prostu umowy na czas określony? Trochę nieładne zachowanie z ich strony trzeba przyznać, ale widocznie nie mają zbyt szerokich horyzontów jeżeli potrafią tylko w ten sposób zachęcić swoich pracowników do jednego czy drugiego.
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-11-26 16:04:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie na czym polega tam uboj indyków ?
zdjecie uzytkownika
/kingkong - 2014-12-05 08:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@aga Powiedz a według Ciebie na czym może polegać ubój? Czy to jakaś niewiarygodna technologia, że nie możesz zrozumieć? Standardowo polega to na pozbawieniu życia danego zwierzaczka po to by móc go potem odpowiednio obrobić, przetworzyć, zapakować i sprzedać. A potem tacy zjadacze jak my będziemy mogli się tym oto wyborem delektować. Ot cała filozofia..
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2014-12-05 20:06:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Juz tam pracuje, myślałam że będę musiała im dawać w łeb, a tego bym jie dała rady :)
zdjecie uzytkownika
helga - 2014-12-19 12:50:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hmm, co prawda pracowałam kiedyś przy mięsie ale już przy obrabianiu troszkę zrobionego, natomiast czy w indyk śląsk w związku z tym że jest ubój itd., to ciężko jest wytrzymać i jakieś psychiczne bariery można mieć?skoro takie klimaty psychologiczne to może lepiej płacą żeby wytrzymać, mam racje? odpiszcie plis
zdjecie uzytkownika
oleńka - 2014-12-23 15:47:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jarek - 2014-05-08 20:59:34]:
praca jest w piątki świątki i niedziele a dodatku nocnego też nie ma co z tego że zarobisz ok 2500-do 3500 jak pracujesz po 13 godz cały tydzień no czsem niedziela jest wolna ludzie pracują co mają zrobic zawsze można sie zwolnić kadrowa przyjmie ukraińców jest to barbzo ciężka praca fizyczna
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-12-29 20:00:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Piszecie głupoty fakt trzeba się narobić za darmo nikt ci nie zapłaci ale tragedi nie ma co do dodatku nocnego to jest normalnie wyplacany mogę wypowiadać się na temat pracy na magazynie i powiem tyle za prosta fizyczna prace zarobki są dobre a jak komuś się nie chce robic i nie piszcie o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo wcale tak nie jest
zdjecie uzytkownika
mmarta - 2015-01-02 17:00:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiecie ile ja bym dała z siebie zeby zarobic 3500zł? narzekaja Ci co maja chyba za dobrze.... Niestety cos za cos...A jak tam mozna sie dostac do pracy? Lepiej zaniesc cv osobiscie czy wyslac droga mailowa? Podpowie ktos jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej i jakie trzeba spełniac wymagania? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ten który był... - 2015-01-09 21:11:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) .
zdjecie uzytkownika
żabol - 2015-01-11 16:36:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Kojot - 2014-06-09 18:58:58]:
zdjecie uzytkownika
żabol - 2015-01-11 16:41:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Radek - 2014-06-20 18:10:38]:
zdjecie uzytkownika
żabol - 2015-01-11 16:45:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Radek - 2014-07-03 23:14:03]:
zdjecie uzytkownika
DIN - 2015-01-26 17:04:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PRACA CIĘŻKA FIZYCZNA. ZAROBKI NA ROZBIORZE OK 2500-3000 ZŁ. PRACA PRZEWAŻNIE PO 10-12H DZIENNIE
zdjecie uzytkownika
AN - 2015-01-26 17:14:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Sprawdziłem - 2015-01-26 21:30:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Sprawdziłem - 2015-01-27 21:39:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzięki za takie forum jak się piszę prawdę bez żadnych wulgaryzmów to nie pasujące wpisy są wymazywane co się można w takim razie dowiedzieć o tej firmie po prostu nic życzę powodzenia dobranoc
zdjecie uzytkownika
AN - 2015-01-28 19:52:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Sprawdziłem - 2015-01-27 21:39:35]:
NIESTETY PRAWDA. NIEWYGODNE WPISY KIEROWNICTWO FIRMY USUWA Z POMOCA ADMINISTRTORA. NIE WIEM PO CO WOGOLE TE FORUM ISTNIEJE SKORO I TAK PRAWDA JEST USUWANA
zdjecie uzytkownika
Arcz - 2015-01-29 19:22:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak tam u kierowców,można godnie zarobić??
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indyk ślask

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Indyk ślask?
Zadaj pytanie
x