Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Impel Group. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ochroniarz w SKY TOWER WRO Nowy wpis

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego

Bystrzak Nowy wpis

Nie polecam zatrudnienia w owej firmie. Zarobki wręcz uwłaczające i brak poszanowania pracownika. Zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do ciężkiej fizycznej pracy. Praca dla ludzi zdesperowanych.

Czy w Impel Group jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie Nowy wpis

Nie

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

Ciekawy

A jak się pracuje w IT? Jakie technologie i zarobki?

Jurek
@Ciekawy

Nowe technologie?Tutaj ich nie znajdziesz.Zarobki minimum z minimum jakie możesz oczekiwać, brak podwyżek.Natomiast gdy sam o nie spytasz jesteś ignorowany.Szkoda marnować czasu w karierze zawodowej, chyba ze preferujesz alienacje.

Pracownik VACO

Vaco na Dąbrowskiego we Wrocławiu jest centrala w której pracuje Dyrekcja na tych stanowiskach są wszyscy po znajomości.Na jednym piętrze znajduje się Vaco a na drugim Vaco Retail.W Vaco zatrudnionych jest dużo przypadkowych osób brak spójności oraz wymaganego doświadczenia w personelu tu bardzo liczy się to ze nie wymagasz duzo w wypłacie.Kolejno personel odpowiedzialny jest za region Wrocławski,finanse,handlowce,operacyjny,kadry,flotowcy oraz it.Kwestia wynagrodzenia to minimum jakie jest możliwe na Wrocławskim rynku pracy.Specjalisci czy technicy i personel niższą rangą to około 2700 netto jest na początku zatrudniany na śmieciowe umowy na zlecenie.Po okresie dwóch miesięcy umowa na rok.Technicy dostają kombi więc po pracy rozwożą w Glovo aby jakoś dorobić do minimum Wrocławskiego gdyż brak premii.Nie doceniają pracowników ważne aby wykorzystać i dać minimum wynagrodzenia.Dają Luxmed i Multisport za dopłatą ale takie coś mają nawet Biedronki czy Kauflandy.Nic specjalnego.Mało plusów raczej brak,chyba ze darmowa kawa jest takim i urlop który ciezko dostac kiedy chcesz bo potem masz zaległości.

Nie polecam nikomu pracy w firmie Impel na ulicy Polnej 150 w Toruniu . Obiecuję cuda dobre zarobki ,umowę o pracę a jak już tam będziesz nagle okazuje się że jest umowa zlecenie i najniższa krajowa. Gość leń jakich mało widać że nie napracował się w życiu

tomeo

w ogłoszeniu o pracę napisli ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK SAMOCHODÓW.... zapomnieli napisać ZBIERANIE ŚMIECI ... UNIKAJCIE IMPEL W PILE!!!!!

Czym Impel Group zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kiepski Ferdek

dodatek 5 pln za pranie ! :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Impel Group? Ktoś coś?

KIEPSKI FERDEK

jakie ciężko ?! Wożę w bagażniku rozkładane łóżeczko z materacykiem o 21/00 rozkładam nastawiam budzik na 5/30 wstaję spożywam śniadanko i do domciu. I tak na okrągło i mam w miesiącu przepracowane 2,5 miesiąca, Żyć nie umierać !! KIEPSKI FERDEK

Rafa

Piszę o jednej ze spółek grupy Impel a mianowicie Impel Visual Solutions z Koleczkowa. Nie można tej firmy dodać oddzielnie więc opinię dodaję tutaj. Ale przestrzegam każdego kto chciałby podjąć tam pracę. (usunięte przez administratora)Poziom mobbingu w tej spółce jest bardzo wysoki - niespotykany nigdzie indziej. Ludzie którzy tam trafią często usiekają już 1 dnia. Atmosfera jak w obozie koncentracyjnym z nadgorliwym kapo. (usunięte przez administratora) i pracowników i ludzi wyżej postawionych w grupie z właścicielami grupy na czele. Rotacja pewnie około 90%.

Byly

Dajcie sobie spokój z tą firmą praca po 12 godzin a nadgodzin nie płacą

Barbara

To naprawdę nieciekawa sytuacja. Ale być może firma Impel Group już od pewnego czasu chciała dać wypowiedzenie Twojemu mężowi. Przydałoby się tu jednak więcej szczegółów na te temat. Może poprosisz męża, żeby sam przedstawił tu swój własny punkt widzenia? Tak byłoby najlepiej.

Adrian

Witam serdecznie mam pytanie czy Firma VACO jest podzielona na jakieś filie w Polsce czy wyjazdy są tylko z Wrocławia? Bardzo proszę o odpowiedź

Stachu
@Adrian

Wyjazdy masz spod domu. Auto do użytku służbowego. Nie idź tam. Nie masz szans na wyrobienie się w krócej niż 10h/dziennie. Ktoś z twojego rejonu zachoruje - ty obrabiasz jego teren. Ty zachorujesz, masz zaległości. Masz urlop, masz zaległości. Masz wypadek w pracy - masz kontakt ze śmieszną Panią z bhp co będzie chciała znać przebieg twoich chorób od czasów życia płodowego. Nie polecamy

pracownik VACO
@Adrian

Są cztery filie w kraju. Dostajesz auto służbowe, telefon laptopa skaner. Zaczynasz pracę o której chcesz kończysz jak uznasz, że dość zrobiłeś. Ważne aby się wyrobić z swoim grafikiem. Jak na razie każdemu się to udaje. Osoby które marudzą już nie pracują i same się zwalniają. To nie jest praca dla leserów

Byly
@pracownik VACO

Raczej praca leserów bo normalni uczciwi pracownicy dlugo nie porobia. Robilem tam i nie bylem leserem kasa smieszna do tego co sie robi chyba ze jestes kablem i wlazusz bez masla to moze cos osiagniesz ale czy o to chodzi ....

Spoczero ziom
@Adrian

Jeśli nie przeszkadza ci praca po 10 godzin dziennie bez zapłaconych na ogół nadgodzin to jest to idealne miejsce do pracy. Jeśli nie przeszkadza ci że ludzie przypieprzaja się do ciebie nie mając racji i musisz udowodnić że nie jesteś wielbłądem. Jeśli lubisz jeździć na nocne opryski na ogół za free to wysyłaj CV. Takich ludzi vaco potrzebuje. Jeśli odpowiedzi są twierdzące daj sobie spokój.Swoja drogą w naszym regionie od kilku ładnych miesięcy ludzie się nie wyrabiają z serwisami. Kolega deczko ściemnia chyba że pisał odpowiedź z biura. Tam jest inny świat. Oderwany od rzeczywistości.

były
@pracownik VACO

Ta opinie napisał napewno manager

Ktos

Może ktoś da opinie dokładną co do pracy wypłat wynagrodzenia... Rzeczywistość a nie koloryzowanie

Barbara
@Ktos

No właśnie super byłoby, jakby jakiś pracownik Impel Group napisał tu merytoryczną opinię (bez koloryzowania) na temat tamtejszych aktualnych warunków pracy. Swoją drogą widziałam na stronie firmy, iż w chwili obecnej potrzebują naprawdę wielu nowych pracowników: https://www.impel.pl/praca.php Które z nich jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami?

Karol

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Handlowiec_Roku

Praca wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji. Firma rozrasta się, tworzą się nowe działy i nowe możliwości rozwoju. Pracuję w Vaco 3 lata i mam poczucie że się rozwijam, a firma pozwala mi na to. Polecam

@Handlowiec_Roku

Ciesze się, że znalazłeś miejsce pracy, dzięki któremu możesz rozwijać się zawodowo. Chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Impel Group? Czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy może obowiązuje okres próbny, aby sprawdzić, czy dany kandydat poradzi sobie z powierzonymi obowiązkami? Napisz proszę, jak wygląda.

Ula
@Maciej

Skoro firma się rozrasta, to pewnie zatrudnia też nowe osoby. Wiecie, czy jest jakiś formularz, gdzie można online złożyć swoje cv?

@Ula

Rozważasz zatrudnienie w firmie Impel Group? Czy głównym powodem, dla którego zainteresowała Cię praca w tej firmie, jest to, że firma w dalszym ciągu się rozwija? Pracodawca aktywnie umieszcza ogłoszenia o wolnych stanowiskach na oficjalnej stronie internetowej https://www.impel.pl/praca.php. Czy któreś z tych wolnych stanowisk zainteresowało Twoją osobę? Zachęcam do odpowiedzi.

Ula
@Maciej

Rozważam. Ale nie teraz. W przyszłości.

Nienawidzevaco123

Vaco to najgorszy (usunięte przez administratora) jaki moze byc... rozstalem sie z ta firma dzieki Bogu, dyrekcja narzuca multum roboty choc na rozmowie obiecuja gruszki na wierzbie a potem robisz 14 -16 godz dziennie a i tak slyszysz ze za malo i ze tylko jezdzisz jak taxi. Nie polecam chyba ze masz duzo czasu i duzo cierpliwosci i brak zycia prywatnego.

Gościu

Pytanie odnośnie Technika Higieny. Czy da się wyrobić w 8 godzin temat, jak wygląda ogólnie praca i czy warto tam się pchać?

@Gościu

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku technika higieny, czy może byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Możesz uzupełnić swoją wypowiedź i napisać, dlaczego akurat praca w firmie Impel Group wydaje Ci się interesująca? Może masz jakieś informacje, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Odpowiedz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Może trzeba więcej popracować w danym momencie żeby być docenionym nieco później?

zainteresowana

Ponawiam pytanie: czy ktoś może wypowiedzieć się nt. pracy w biurze, w centrali? widzę kolejne ogłoszenie pracy i zastanawiam się dlaczego tak dużo jest ogłoszeń? czy dlatego, że firma faktycznie się tak rozwija i potrzebują rąk do pracy, czy atmosfera w firmie jest tak zła, że ludzie się zwalniają.

Technik
@zainteresowana

Ludzie pojawiają się i za chwilę ich nie ma. Mnóstwo pracy a kasa w sumie niezbyt duża. Podobnie jest z technikami rotacja ogromna presja wywierana na ludzi, praca po 10 godzin lub więcej powoduje frustrację to nie sprzyja by móc spokojnie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group