Opinie o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco Ruda Śląska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Ruda Śląska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Ostrożna

anonim - 2011-01-08 19:04:17 A co do tego kontaktu to szło by się zastanowić a ta co to pisała niech zastanowi się co pisze bo sama podburza kogo zwolnić a kogo przenieś i chce powiedzieć Oj nieładnie. Ktoś w tej firmie donosi naczalstwu z pominięciem kierownictwa. I nie wiem kto to. Donosi i kabluje nawet o prywatnych sprawach.

A co do tego kontaktu to szło by się zastanowić a ta co to pisała niech zastanowi się co pisze bo sama podburza kogo zwolnić a kogo przenieś i chce powiedzieć "fałszywe krowy " to pisze o sobie w tej chwili już jedną przenieśli teraz czas na następne i one wiedzą o kim pisze najpierw nalatują na kierownictwo jak jest coś nie po myśli a teraz wielkie koleżanki wstyd !!!!!!! Baby to fałszywe s........!!!!!! A kierownictwo zmiany nocnej jest super . ;

Wszystkim pracującym w TESCO życzę wszystkiego najlepszego w tym NOWYM 2011 ROKU :):):):):)

nooo niezle sie robi, co do kierowniczek zm. nocnej. Obydwie sa wporzadku, a ze gadaja tak a nie inaczej to jest chyba dowod na to ze sa z pracownikami w kontakcie dobrym i kolezenskim,bo pracownicy tez tak mowia.... ale nieeee lepi by bylo sluchac pierdo.......enia Rity : "niejestescie produktywni" , my(usunięte przez administratora) jak dzikie krowy a ona "dalismy rade", nic niepomogła, prosic sie o wyjscie na fajka, zmiany grafiku. Dobrze jest, nawet bardzo dobrze a i tak sie wam niepodoba(usunięte przez administratora)wam dogodzic to jak w jakims zakladzie dla niepelnosprawnych, jak wam sie niepodoba to sie przeniescie na dniowki albo sie pozwalniajcie, kilku wrednych swin mniej, lepsze powietrze dla innych. FAŁSZYWE KROWY!! JEDZE!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

HOHO (bo są swieta) i HAHA (bo takiego haosu i bzdur dawno niewidziałem) forum zapowidało sie wmiare inteligetnie -jestem tu drugi raz i troche mi wstyd że jestem czescią tej od dawna rozpadającej sie ekipy ! chodzi mi o zmiane nietoperków .Ten najgorszy dla nas czas mamy za sobą no nie ? na temat kierownictwa to dodam że jest OK i niejednym pomocne wspierające , wyrozumiałe. Lepiej nie bedziemy mieli tylko żyć pracować i trzaskać gruby szmalec i ponadto robić kariere . pozdro dla \"grona\" nietoperzy hehe teraz możecie sobie pojechać po mnie hehe narta , mgr (usunięte przez administratora) Wesołych sorry za babole itp

kierownictwo ochydne,fałszywe!! jak kierowniczka zwracając się na zebraniu do pracowników może klnąć!!one nie nadają się do niczego,czyste hamy!

życze wszystkim pracownikom zmiany nocnej wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku , życzenia dla roboli nie kierownictwa.

**((

Czesc marudy i zemstliwe bestie ! zycze wam wesołych swiat ,

anonim - 2010-12-16 08:29:54 anonim - 2010-12-13 15:51:06 Mikołaj - 2010-12-10 19:52:30 Wszystkim pracownikom życzę Wesołych ŚWIĄT No kierowniczki już nie długo jedna z nich poleci na pysk a może i druga kto to wie , kierownictwo jest potrzebne zewnątrz a nie plotkary jakieś pewne siebie . Wesołych Świat . SZKODA GADAC.LEPIEJ SIE ROBOTA ZAJMIJCIE A NIE KTO WYLECI.NIEMA TO JAK (usunięte przez administratora) NIE,OBKLACHAC I OBGADAC JE ZA PLECAMI,A JAK SIE MIJAJA RANO Z KIEROWNICZKAMI TO CZEEEESC Z USMIECHEM, WSTYD!! FALSZERSTWO STRASZNE!! NIELAZA I NIEKLACHAJA TYLKO PRZYCHODZA Z KONKRETNYMI SLOWAMI,A ZE SIE ZAMIENI 2 ZDANIA TO NIE JEST ZBRODNIA,NAJLEPIEJ BY BYLO JAKBY SP (usunięte przez administratora)DALEJ BYLA NIE??NIC ROZWIAZAC,NIEOBRONIC TYLKO KLACHAC TAM GDZIE NIEMIALA.POPATRZCIE NA SIEBIE WKONCU A NIE NA INNYCH.WIDAC PO WPISACH,ZE COKOLWIEK KOMUS SIE POSZCZESCI ZARAZ MA (usunięte przez administratora)OBSMAROWANA,CIEKAWE CZY TEN MADRY BY DAL SOBIE RADE A JAK TAK TO PROSZE SIE ZGLOSIC DO KANDYDATURY. ZGNEBIC,DOBIC TO DEWIZA TEJ FIRMY,ZEBY CZLOWIEK LAZIL JAK CIEN. SZKODA MI WAS TAM W TYM ... ZA NIEDLUGO TO TE TESCO WYLECI ALE Z HANDLU NA PYSK A NAJBARDZIEJ WIDAC ZAWISC SKIEROWANA W STRONE PANI M.B ZAL WAM(usunięte przez administratora) CISNIE I NIC WIECEJ, PRZYNAJMNIEJ NIEDAJE SOBIE NA LEB NASRAC JAK CZĘSC NIBY TYCH "MADRYCH" KIEROWNIKOW.

anonim - 2010-12-13 15:51:06 Mikołaj - 2010-12-10 19:52:30 Wszystkim pracownikom życzę Wesołych ŚWIĄT No kierowniczki już nie długo jedna z nich poleci na pysk a może i druga kto to wie , kierownictwo jest potrzebne zewnątrz a nie plotkary jakieś pewne siebie . Wesołych Świat . SZKODA GADAC.LEPIEJ SIE ROBOTA ZAJMIJCIE A NIE KTO WYLECI.NIEMA TO JAK LIZODUPSTWO NIE,OBKLACHAC I OBGADAC JE ZA PLECAMI,A JAK SIE MIJAJA RANO Z KIEROWNICZKAMI TO CZEEEESC Z USMIECHEM, WSTYD!! FALSZERSTWO STRASZNE!! NIELAZA I NIEKLACHAJA TYLKO PRZYCHODZA Z KONKRETNYMI SLOWAMI,A ZE SIE ZAMIENI 2 ZDANIA TO NIE JEST ZBRODNIA,NAJLEPIEJ BY BYLO JAKBY SP RITA DALEJ BYLA NIE??NIC ROZWIAZAC,NIEOBRONIC TYLKO KLACHAC TAM GDZIE NIEMIALA.POPATRZCIE NA SIEBIE WKONCU A NIE NA INNYCH.WIDAC PO WPISACH,ZE COKOLWIEK KOMUS SIE POSZCZESCI ZARAZ MA (usunięte przez administratora) OBSMAROWANA,CIEKAWE CZY TEN MADRY BY DAL SOBIE RADE A JAK TAK TO PROSZE SIE ZGLOSIC DO KANDYDATURY. ZGNEBIC,DOBIC TO DEWIZA TEJ FIRMY,ZEBY CZLOWIEK LAZIL JAK CIEN. SZKODA MI WAS TAM W TYM ... ZA NIEDLUGO TO TE TESCO WYLECI ALE Z HANDLU NA PYSK

Mikołaj

Wszystkim pracownikom życzę Wesołych ŚWIĄT

ta osoba (usunięte przez administratora)nadawa?????a si????? na kierownika zmiany dziennej ale za du??Â?o z siebie dawa?????a i za du??Â?o pracowa?????a razem z pracownikami.To jest osoba pracowita i ambitna ale swojego czasu \"zniszczona\" i niedoceniona jak par????? innych os??Â?b.

ta osoba [usunięte przez moderatora].nadawa?????a si????? na kierownika zmiany dziennej ale za du??Â?o z siebie dawa?????a i za du??Â?o pracowa?????a razem z pracownikami.To jest osoba pracowita i ambitna ale swojego czasu \"zniszczona\" i niedoceniona jak par????? innych os??Â?b.

Daje to jako reklamacje przedsprzeda??Â?n????? je?????li zg?????osi?????e????? reklamacje do 5 dni roboczych

tatarata

Grześ. Pod lepszy adres nie mogłeś trafić. Tylko kto teraz klientów obsłuży skoro po kilka tysięcy zarabiać będą? Pewnie ta z [usunięte przez moderatora], bo bryką jeździ i dalej pracuje

byly pracownik

pozdrawiom cala ekipe nocki za wytrzymalosc dziwia sie ze macie takie beznadziejne [usunięte przez moderatora]j co nie potrafia liczyc do trzech ale mam nadzieje ze ktos z gory sie dowciapnie i zamieni na kogos kompetentnego zresztom za niedlugo swieta beda mialy pole do popisu jo robil z nimi jak z kierowniczek zlecialy na pracownikow skrzydla im odpadly a teraz znowu urosly ale odpadna glowa do gory pozdrawiam

@@@

BZDURA -DAJESZ DO REKLAMACJI I JUZ !

ker - 2009-08-26 14:34:55 Mam pytanie przede wszystkim do pracownic Tesco R.Śl. Pracuje tu pewna dziewczyna - średni wzrost, brunetka, długie rozpuszczone włosy. Kiedyś spinała je w kitkę. Ostatnio w tą czerń wpuściła czerwonawe chyba pasemka. Nie pracuje na kasach, tylko chodzi po sklepie. Jak ma na imię i czy można ją poderwać? Tesco posiada bzduralne przepisy zakupiłem w niedziele automat do prania i był wadliwy. A kierowniczka Tesco stwierdziła mozna go wymienić ponieważ był używane. Jak można sprawdzic czy jest dobry nie używając go. Trzeba uważać co sie kupuje w Tesco

ruda

...no tak lepsze te co dają na boku......te dopiero dbają o reputacje firmy tescco ...zdesperowane baby....ojeje i takie śliczne wiecznie płaczące byleby tylko złapać jakiegoś jelenia nie ważne że żonaty , byleby sobie ulżyć za kase .....no ale zaocznie robią "średnie " ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Ruda Śląska?

Kandydaci do pracy w Tesco Ruda Śląska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Ruda Śląska