logo DHL

Opinie o DHL

Dupka 2016-06-03 12:12:56
Usuwaja komentarze
Pinki dinki finki 2016-06-03 12:14:54
Własnie usuneli o pani krystynie
Kum 2016-06-03 13:19:35
kto jest najlepszym wuzkowym na dhl
Hjd 2016-06-03 13:22:34
O jakej krystynie pewno tej kejsy z płyt zrywa
Jkb 2016-06-03 13:29:10
Ty kum najlepszym wózkowym jest ten z sc co jezdzi na zmianie b go jak ludzie widza to uciekaja jak go zobaczysz to niepodchoc bez polisy na zycie jezdzi jak na kombajnie on wyglada jak by dopiero wstał
Kum 2016-06-03 13:31:35
Haha ja go pamientam ty on z koszami kiedys jezdził niewiem kto go na wysoki skład wsadził chiba jakis zabujca
hihi 2016-06-04 08:31:32
No i co panowie managerowie ? Ludzie zaczynają się zawijać i to doświadczeni pracownicy. Nie szanujecie ich, ciągle wymyślacie nowe normy żeby ludzie premii nie dostali. Ciągle źle i ciągle wam mało ale to jest do czasu. Teraz studenci przyjdą pracować na wakacje to będziecie mieli gdzieś ale we wrześniu i październiku się to zmieni. Może jak wam w ciągu miesiąca odejdzie z 10 albo 20 osób to się ockniecie ale będzie już za późno. Zaszczuliście wózkowych tymi swoimi pomysłami to teraz będziecie zbierać tego plon.
tata kazika 2016-06-05 18:46:10
menedzerowie nie stosuja sie do swojego hasla z cscs dobrze za pierwszym razem bo skoro ciagle cos zmieniaja to znaczy ze nie bylo dobrze za pierwszym razem
aresk 2016-06-05 23:13:21
MŁODSZY KONSULTANT DS TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA widze jest u was pilnie poszukiwany, ok już wiem że słuchawka - ale czy to za bardzo nie robota jak w call center?
sagapao 2016-06-09 23:04:53
Ludzie napiszcie chociaż czy ta grupa zaszeregowania L to poniżej 3 tyś czy powyżej netto oczywiście
sagapao 2016-06-09 23:10:13
Kierownik Działu Rozliczeń Celnych - to będzie powyżej 3000 tyś netto?
henio 2016-06-10 12:51:49
no wydaje mi się, że już na pewno powyżej 3000 zł tylko teraz pytanie jak wygląda proces rekrutacujny u nich?
człowiek kupa 2016-06-13 20:36:17
Sagapao to zależy od premii
dudek 2016-06-13 23:01:12
no to w takim razie od czego zależne są te premie? mnie u was interesuje jenak Program Stażowy DHL Global Forwarding 0 ciekawe cy to jest płatne, w ofercie pisza tylko o szansach, wrdrażaniu i mentorach
dobra pracownica 2016-06-14 19:01:07
premie zależą od "widzimisię" menadżera.
dodo 2016-06-14 20:35:05
widzimi się nie, sa konkrety zapisane zapewne w umowie ktorą przeczytałeś i podpisałeś... czy możesz przedstawić nam w takim razie jak umowa dokładnie reguluje warunki twojej premii? to niezwykle ciekawa kwestia
mlody1308 2016-06-14 21:48:48
Witam chciał bym sie dowiedziec ile zaprabia PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w DHL ??
bibi 2016-06-14 22:32:17
no pewnie podstawa nie jest imponująca chociaż ta firma to gigant, ale raczej interesowałyby mmnie konkretne informacje bardziej o systemie prowizyjnym dla tej roboty
dobra pracownica 2016-06-15 19:33:39
nie jest dokładnie tak jak powiedziałam,"widzimisię" menadżera.
dora 2016-06-15 19:40:17
ale nie ma czegoś takiego jak widzimisię, przeciez wszystkie warunki powinnas mieć zapisane w umowie,taki gigant w branży kurierskiej na pewno o to dba dobrze
zdegustowana 2016-06-17 15:28:34
krysia kejsy zrywa a kolezanka w mezalinie z wozeczkiem pomyka bardzo dobrze ze zabrali ta druga i trzymaja ja w mezie atmosfera na pts jest teraz o.k mirka jestes debest caluski
otee 2016-06-17 16:49:43
najwiecej ofert pracy maja na kurierów wiec chyba faktycznie maja zapotrzebowanie na ludzi i to chyba jedna z najlepszych i najczesciej wybieranych przez klientów firm kurierskich
dobra pracownica 2016-06-19 15:53:43
my mówimy tu o magazynie w sochaczewie. Tu się liczy tylko "widzimisię menadżera"
Dioniz 2016-06-19 18:04:20
No ja wiem, że chodzi o sochaczew, to chyba dla wszystkich jasne
otee 2016-06-29 14:51:09
dobra pracownica' ale nie jestescie jednym oddziałem na całą Polskę, ponieważ w każdym miesicie jest ich oddział i rozmowa nie tyczy się na temat waszego sochaczewa i magazynu, ważniejsze też są inne miasta i sprawy pracowników niz twoje
Loki 2016-06-29 21:15:38
Jak ten chłopak to pojecia nie ma wygloda jak te dzieci co do szkoły nie połno sprytnej chodzą dziekuje pozdrawiam
Haa 2016-06-29 21:18:27
Krystyna ta pani przy tuszy hahaa
Ba 2016-06-29 21:21:59
Ty o kim muwisz pewno o tym z sc z b zmiany
Djdjdjjddj 2016-06-29 21:26:49
nawt o tym co kiedys po mezalinie jezdził a potem chiba na pts wylądował on ma.na imie mateusz to jest psychika przy nim siada w pewnych momantach to nie wiadomo o co mu chodzi
Djjsnsn 2016-06-29 21:32:05
Co mirka jest debest obydwie sa siebie warte
wert 2016-06-29 21:55:20
no to prawda wiem ze foerty pracy to oni maja w wielu miastach w Polsce nie tylko w jednym..wiadomo ze glownie to kurirow poszukuja oferuja stabilne zatrudnienie,bezpłatny pakiet szkoleń wprowadzających
Słoneczko :-) 2016-07-01 10:51:50
Po godz 0.20 mielismy zebranie z p. menadżerem :-) On normalnie ma nas za idiotów uśmiecha się i wpiera ludziom że normy produktywności i stawki (chodzi o agencje) są z korzyścią dla nas . On myśli że agencja to same nieuki i tłuki stawka w górę z korzyścią dla nas ...oskrobał nas i to równo . Pracownicy zmęczeni bo duchota nie ma czym oddychać (bo jedna rampa otwarta) a p. Andrzej z uśmiechem tłumaczy jak to normy i stawki pozmieniali z korzyścią dla ludzi . Szczęka mi opadła jak czarno na zielonym widać że ludzi w .... robi . To tak dla wiadomości dla tych na górze że AGENCJA też ma swój rozum i czytać potrafi . Wyjdz człowieku i powiedz ...że ludzie zarabiają za dużo i nie stać was tyle płacić na godz. My zrozumiemy ...a nie ciemnotę wciskasz jak małorolnym w 19 wieku .
sara 2016-07-01 11:00:27
no i ja widze, że jest praca własnie jako Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta, wydaje mi się, że kasowo jest ok.
Edek 2016-07-02 20:13:11
Obecny Manager nie nadaje sie na to stanowisko, malo profesjonalny i nie potrafi zarzadzac. Jest osoba ktora rzadzi a nie zarzadza.
Ludzie zniechecia przychodza do pracy przez takiego tlumoka. Jakby mial wstyd to by odszedl .....
irek 2016-07-02 20:18:06
nie ma się co przejmowac pojedynczymi osobami, trzeba robić swoje i tyle - a co możecie mi powiedzieć u was o stanowisku oferowanym teraz na staż programowy?
DHL SOCHACZEW 2016-07-03 17:13:27
Jest DHL SOCHACZEW? Jest, no to o jakie inne oddziały chodzi? Czytamy ze zrozumieniem
alexiej 2016-07-03 18:22:23
Widzę, że DHL uruchomił teraz sporo rekrutacji. Jak wrażenia osób ze stanowisk w dziale IT?(pojawiła się oferta pracy we Wrześni...) ;)
zdegustowana 2016-07-03 20:50:02
to co mowiono na zebraniu to jstne zarty mydla ludzia oczy bo we wrzesniu PIotr i Pawel sie otwierta i boja sie ze wiecej osob odejdzie z reszta to sie nie dziwie a szczegulnie po tej czwartkowej akcij na zwrotacz . a teraz lider tuszuje sprawe aby nikt sie nie dowiedzial jak on kombinuje
bawi 2016-07-03 21:01:14
widzę kochani że w firmie u was pojawił się Płatny Program Stażowy - możecie mi napisac o jakich pieniądzach konkretnie tutaj rozmawiamy? Warszawa więc powinno być nieźle raczej - mam taką nadzieję, bo nie ukrywam że 2 lata to długi staż jest dość:/
krzysiek 2016-07-04 14:12:59
Ktoś cię wprowadził w błąd. Nic takiego nie ma , a na pewno po dwóch latach.
Znak 2016-07-04 14:51:34
Widzę, że jest takie ogłoszenie ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ DO FIRMY KURIERSKIEJ DHL i zastanawiam się w jaki sposób rozliczane są godizny czy kilometry czy coś podobnego?
siwy 2016-07-05 19:13:56
jaka czwartkowa akcja na zwrotach?
dfg 2016-07-05 20:43:17
hm wiem ze szukaja tez dyspozytora w Łodzi wymagaja tutaj umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów..
zdegustowana 2016-07-06 14:32:17
nie moge wprost tego napisac ale dzialo sie i to jak jednym bylo do smiechu a drugim do placzu````
sara 2016-07-06 14:47:57
o co chodzi z akcją ze zwrotkami, coś sie wydarzyło takiego, dajcie znać! bo jest jeszcze oferta jako BI Software Engineer (Cognos) i wydaje mi się w porządku.
norbert 2016-07-14 21:17:22
W porządku to może być pod kołder ka. Może spróbujemy?
pani tola 2016-07-14 21:22:41
a możecie mi powiedzieć coś więcej on tych ich słynnych programach stażowych? podobno to płatne jest ale jednak chciałabym tutaj jeśli można poznać konkretne stawki jakich mogę się spodziewać. czy to prawda że staz obejmuje również szkolenia zagraniczne?
zrezygnowana Pracownica dhl sochaczew 2016-07-27 09:19:47
Teraz troche odemnie o oddziale sochaczew ;) to tak ludzie jak najdalej od tego miejsca obecnie kazdy z pracownikow magazynowych szuka innej pracy wozkowi tak samo - praca akordowa przy ktorej tylko wafelki zarobia cos wiecej niz 15__ + premia jak sie dobrze zapier... bo inaczej bez premi no i cudowny system bonusowy przy ktorym za 180% normy daja cale 4_0 zl wiecej ,pracujesz im prawie za dwoch a dostajesz za 1/4 wynagrodzenia pracownika to ich dobro... teraz o zarzadzaniu niewiem jak to wyglada na centralnym nie bede ukrywala ze pracuje na SPLu liderki Katarzyna i Ewelina prubuja powiazac koniec z koncem chociaz maja swoich wafelkow co zawsze stoja w lepszych miejscach co widac , ale jak ktorejs tylko niema to pseldo zastepczynie typu żaneta i ola ktore potrafia byc prawa reka ale same jak zostana to strach w oczach i robia taki rozpier.... na dziale ze sie w glowie nie miesci nie potrafia kierowac ludzmi polozcie tylko noze na stole a zobaczycie co zrobiliscie w tej firmie jedno drugie pozabija taka atmosfera jest dzieki nim i pracy akordowej bez umiejetnego zarzadzania . chodze po tym dziale i tylko slysze jak ta ola albo zaneta krzyczy na ludzi nie szanuje za grosz co 5 minut wysyla w inne miejsce a sama siedzi na tylku i nic nie robi tylko sie wyrecza innymi . nowi pracownicy nie sa przeszkalani wogole jakosc jest bardzo niska , ukraina w 90% nie mowi i nie czyta po polsku pracownicy agencji uciekaja gdzie moga bo ukraina pracuje codziennie a oni kilka dni w miesiacu i lepiej zarabiaja niz firma . i teraz ludzie najwazniejsza sprawa gdzie macie na umowie system bonusowy albo prace akordowa... jest tylko premia uznaniowa do 20% -nie zaplaca wam grosza wiecej niz 20% i co zrobicie nic... duzo mamy inteligentnych ludzi w tej firmie ale z kazdym dniem coraz mniej i z tego co sie slyszy niewielu zostanie kazdy widzi co sie dzieje probuje reagowac ale menagerowie smieja sie w twarz . Ciagle tylko nie zgadzaja sie % ludzie kto myli sie w takiej firmie o 35% produktywnosci i po 20+ osob miesiecznie ktorym sie nie zgadza produktywnosc. dlaczego nikt nie pomylil sie w druga strone i nie naliczyl wiecej :) Pozdrawiam wszystkich zarzadzajacych niestety to wam nalezy sie uznanie bo zamydliliscie oczy wiekszosci ludzi wasze spotkania i smianie sie prosto w twarz i tlumaczenie ze to wszystko dla dobra pracownikow macie racje ale dla tych na stanowiskach od lidera w gore . zanim ktos zatrudni sie w tej firmie niech 100 razy pomysli czy chce nabawic sie nerwicy i pracowac gdzies gdzie kady patrzy na siebie jak na wroga wyrywa z reki jedno drugiemu lepszy towar i leci frajerzyc jak sie odezwiesz i to za marne grosze .
Mezzaine 2016-07-27 09:27:20
Dokładnie ta Ola to jest niezła jeszcze jak z Agnieszka pracowała to jej tyłek do każdego obrabiała jak tylko jej nie było, żeby tylko ja wygryźć ze stanowiska lidera, dobrze ze już tam nie pracuje ...
gość 2016-07-27 09:57:44
Hej, a wiecie jakie sa średnie zarobki dla koordynatora ds. transportu kurierskiego? Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o DHL - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL