Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Restauracja „Lezzetli”

Pracowałeś w firmie Restauracja „Lezzetli” i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
M - 2012-05-01 19:38:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
4 zł na godzine 20 procent napiwków dla kucharzy, zadnego wolnego, jak nie przyjdziesz do pracy jak ci kza to 1000 zł kary, a jak sie bedziesz chciał zwolnic to ci karza 2 tygodnie stać za barem( 2 tygodniowy okres wypowiedzenia), gdzie nic procz czwórki na godzine nie zarobisz (bo klientów nie obsługujesz) Pracuje sie po15/10 godzin, przez dzien pracy czsami nie ma kiedy zjeść. Jesli sie pomylisz i cos źle zabonujesz, to musisz za to zapłacić bez znaczenia czy to zostało zrobione czy nie. Jest na rachunku wiec musisz zapłacić. Nikt ci tego nie ''zestornuje''. Mozesz krawić, kulec, wymiotować a do pracy przyjśc trzeba. Wyzwiska to jest norma. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje - nigdy wiecej pracy dla ''obcokrajowcow.''
zdjecie uzytkownika
aldona - 2015-03-17 05:57:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem ciekawa ile ludzi pracuje w tych sieciach na czarno ,ale łatwo to sprawdzić widać tych ludzi jak pracują latami teraz tylko trzeba sprawdzić czy widnieją w skarbówce chociaż na umowę zlecenie ,a i słyszałam że mało że na czarno to nawet i obcokrajiwcy bez prawa pobytu pracują .Czas to sprawdzić
zdjecie uzytkownika
michaś - 2015-12-14 01:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo fajna restauracja, przepyszne jedzenie i miła obsługa :) czego chcieć więcej, nieporozumienia wszędzie się zdarzają, w każdej pracy, także to chyba normalne
zdjecie uzytkownika
maks - 2016-05-04 08:14:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kuchnia turecka i włoska, ale w przystępnym wydaniu dla przeciętnego polskiego zjadacza chleba, w każdym razie dobrze że czynni są całą dobę bo ja z narzeczonym lubię sobie w nocy na jakieś dobre mięsko wyskoczyć, jedynie ceny bym obniżył ewentualnie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Restauracja „Lezzetli”!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja „Lezzetli”

Twoj email:
Wiadomość: