Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Restauracja „Lezzetli”

Pracowałeś w firmie Restauracja „Lezzetli” i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
M - 2012-05-01 19:38:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
4 zł na godzine 20 procent napiwków dla kucharzy, zadnego wolnego, jak nie przyjdziesz do pracy jak ci kza to 1000 zł kary, a jak sie bedziesz chciał zwolnic to ci karza 2 tygodnie stać za barem( 2 tygodniowy okres wypowiedzenia), gdzie nic procz czwórki na godzine nie zarobisz (bo klientów nie obsługujesz) Pracuje sie po15/10 godzin, przez dzien pracy czsami nie ma kiedy zjeść. Jesli sie pomylisz i cos źle zabonujesz, to musisz za to zapłacić bez znaczenia czy to zostało zrobione czy nie. Jest na rachunku wiec musisz zapłacić. Nikt ci tego nie ''zestornuje''. Mozesz krawić, kulec, wymiotować a do pracy przyjśc trzeba. Wyzwiska to jest norma. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje - nigdy wiecej pracy dla ''obcokrajowcow.''
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja „Lezzetli”

Twoj email:
Wiadomość: