IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o.

ACTIVE GUARD

Jako jedna z pierwszych agencji ochrony na polskim rynku wprowadziliśmy, jako stały element wyposażenia naszych pracowników – system elektronicznego nadzoru i komunikacji ACTIVE GUARD. ACTIVE GUARD – to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ochrony elektronicznej, urządzenie pełniące jednocześnie funkcję obrony, monitorowania dokładności i regularności obchodów oraz szybkiej komunikacji. Active Guard to również nadajnik GPS umożliwiający lokalizację pracowników ochrony!

Jak to faktycznie działa? Przy ustalaniu zakresu obowiązków pracowników ochrony ustalamy wspólnie kluczowe punkty obiektu – strategiczne zarówno ze względu bezpieczeństwa jak i częstotliwości oraz rodzaju zagrożeń w danym obszarze. Umieszczamy w każdym z punktów odpowiednie czytniki i określamy częstotliwość obchodów. Urządzenie podobnie jak elektroniczna karta czasu pracy wymaga od pracownika ochrony, aby w określonych przedziałach czasowych dokonał odczytu punktów identyfikatorem ACTIVE GUARD!

To doskonałe rozwiązanie nadzorujące regularność i jakość naszej pracy! Każde odstępstwo od wcześniej wyznaczonej częstotliwości wyświetlane jest natychmiastowo w Centrum Monitorowania, a wbudowany nadajnik GPS pozwala ustalić położenie strażnika i ewentualne ryzyko zagrożenia. To jednak nie wszystko – dostęp do podglądu regularności obchodów udostępniamy również naszym klientom! W każdym miejscu i o każdym czasie na monitorze dowolnego komputera możecie Państwo sprawdzić regularność obchodów!

IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o.