Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

ZwariujeOszaleje

Ten zakład to istna kpina wszyscy na wyższych stanowiskach zatrudnieni przez poprzedniego właściciela, natomiast nie mają pojęcia o pracy na stanowiskach które obejmują jeden kierownik poleciał za (usunięte przez administratora) oczywiście był kryty przez Dyrektora zakładu Pana Konrada M. Nawet nie chcę mi się wspominać o tym że masa na ciastka była podnoszona z ziemi lub dodawane produkty na rozporządzenie kierownika z przymknięciem oka dyrektora, już nie wspomnę o przedłużaniu terminu ważności przez pracowników bo to jest na porządku dziennym... Nie polecam tej firmy nikomu tym szukającym zatrudnienia jak i przedsiębiorcą... Firma Wedel zleceniodawca tej firmy powinien sie poważnie zastanowić nad dalszą współpracą sam nie raz dodawałem przeterminowane produkty do ich ciastek, nie wspomnę o innych dużych koncernach jak Biedronka czy Lidl które powinny już zrezygnować z ich usług. Pozdrawiam

@maria
@ZwariujeOszaleje

Nie polecam tej firmy Nie spodobalo sie mnie tam pracować, bardzo krzyczó na ciebie, nie umiesz zbierać tech ciastek z pierwszego razu będziesz zawsze winien. Ucrainców zastawiają ciągnąć ciężkie palety i stawić na nich ciężkie kartoniki z ciastkami , nawet kobiet ???????????? i to szybko Jest tam taka pani Monika na 3 linii zawsze stoi, i dowodi biednych do slez, zawsze coś ma do nich, osobo do ucrainców, tylko krzyczy i krzyczy,(usunięte przez administratora)

Asia

Cześć wszystkim. Znajomy chce rozpocząć pracę w Delicpol i chciałam się Was zapytać, jak wygląda praca dla mężczyzn w tym zakładzie? Czy jest ciężko? Jak dużo na głowie ma jeden pracownik produkcji na ciastowni? , czy obsługuje 1 maszynę, czy ma całą linie z kilku maszyn do obsługi? Potrzebuje rzetelny h i uczciwych opini, bo nie wie czy warto zacząć pracę, czy sobie odpuścić. Pozdrawiam.

Antoni

Bo jest prawdziwa

Czy w DELICPOL wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Ruda

Co to znaczy, że przepadłeś? Bo ja to trochę rozumiem jak gorsze warunki pracy, ale nie wiem czy mam rację. Czyli nie można robić nic więcej niż podstawowe obowiązki?

Czy w DELICPOL wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ruda

Jakie nagrody?Na produkcji tego nie ma.Jest premia ale nie zawsze.Jedyną nagrodą jest to że jak sobie radzisz to masz więcej pracy.

@Ruda

A ta premia to uznaniowa czy regulaminowa? To znaczy, czy ma się na nią jakiś konkretny wpływ, czy zależy całkowicie od przełożonych? I o jakiej mniej więcej kwocie mówimy?

Ruda

Regulaminowa.Jak dostają to wszyscy jak nie to nikt.Wysokośc w zależności od stanowiska.Operatorzy mają 200 ,250 brutto,zwykli pracownicy produkcji nie całe 100 zł brutto.Także kwoty nie powalają

@Ruda

A da radę dostać większą niż te 250 brutto? Często je dostajecie, skoro jest odpowiedzialność zbiorowa? Ktoś pisał, że dokładają obowiązków jak ktoś jest kumaty, a płacą chociaż ciut więcej za dodatkową robotę?

Ruda Nowy wpis

Nie płacą więcej .A jak zobaczą że jesteś sprytniejszy to przepadłeś.Najlepiej przyjdz ,zobacz a sam się przekonasz czy wytrzymasz. I wtedy zobaczysz ile tam płacą

Mar. Nowy wpis

Usunięte słowo to m.o-b-bi,NG

Abcd

Jak wygląda praca na magazynie ? 3 zmiany są ? Co z weekendami ? I jakie zarobki ?

Hej. Kto napisze co jest powodem poszukiwań elektromechanika utrzymania ruchu, a także operatora produkcji? Ile tych maszyn miałbym pod opieką, jako operator i czy jest tu jakieś stopniowe wdrożenie? Widzę też z ogłoszenia, że byłaby to praca na 3 zmiany. Ile zatem bym zarobił, za tego rodzaju system?

lola

I odpowiadasz za wszystko.Bo brygadzisci którzy powinni pomagać z reguły umywają ręce.Wolą postać i pośmiać się z ludzi. Chcesz zobaczyć jak tam jest ,przyjdz i zobacz.Jesteś koleżnką lub rodziną przełożonych masz lepiej.Jesteś zwykłym pracownikiem (usunięte przez administratora) I jeszcze musisz mieć dużo urlopu bo jak zakład stoi to każą wpisać urlop.Więc trochę go potrzeba Ot taka rzeczywistość tego zakładu.

@lola

To jak często zakład stoi i nie ma pracy? Z jakich powodów się to dzieje i najczęściej w jakim okresie w przeciągu roku? I co jeżeli ktoś nie ma urlopu, a trzeba go wziąć? Jest wtedy darmowy przestój? ;/

Asia

No właśnie dobrze wiem, że opowiadasz bzdury, bo nie było przestoju w Kamyku. Ostatni przestój był w styczniu 2023. Przestań rozpowszechniać kłamstwa

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Roma

W internecie znalazłam ogłoszenie na stanowisko brygadzistki. Firma oferuje premie za wyniki. Jesteście w stanie napisać, ile tego wynagrodzenia jest się w stanie otrzymać na sam początek? I czy od pierwszego miesiąca pracy można liczyć na premię? Będę składać tutaj swoje CV.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w DELICPOL? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Jôzek

Medaliki na stragany dewocjonalia opcja a nie takie grosze ludziim płacić

Edyta

Jestem zainteresowana firma, bo szukają teraz pracownika na stanowisko Magazynier. Tam lista benefitów ogranicza się do możliwości uzyskania uprawnień. Jak firma płaci za takie kursy, to potem firma wymaga, aby X lat odpracować to?

On

Brak szacunku do pracowników,tempo pracy jak najszybsze za najniższe wynagrodzenie

Czy aktualnie są jakieś przyjęcia na produkcję? Nie mogą znaleźć żadnych ogłoszeń a szukam czegoś na już. Jak tutaj się zarabia? Ile na pierwszej umowie dają i czy jakieś dodatkowe benefity do tego są? Będę wdzięczna za odpowiedź

Heniek
@Anna

Najlepiej złożyć cv w dziale kadr ewentualnie zadzwonić i dopytać czy akurat im kogos nie potrzeba. Warunki są ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

@Heniek

Cześć. Ale, czy to dobry pomysł Twoim zdaniem? Bo przeczytałem chwilę wcześniej, że ktoś nie dopytał, a nikt mu na rozmowie o pracę nie wyjaśnił, ile będzie dźwigania, czy w jakim tempie robota się tu odbywa. Dałoby się od Ciebie dowiedzieć, czy faktycznie sporo jest ręcznego dźwigania, czy może jest do tego odpowiedni sprzęt i jak praca jest zorganizowana?

Ta

Tutaj wszystko dźwigasz ręcznie z nie ma żadnego sprzętu, można powiedzieć że łącznie kilka ton na zmianę, do tego w szybkim tempie i wysokiej temperaturze i zapyleniu

Mery
@Ta

O Jezu, ale że naprawdę nie ma żadnego sprzętu? Nic? I wy tak dajecie radę? Macie chociaż odpowiednią płacę za tak ciężka fizycznie pracę? Albo dodatkowe premie? Kobiety też tutaj pracują?

ZwariujeOszaleje

Miki
@ZwariujeOszaleje

Twoje IP łatwo jest namierzyć a takie oskarżenia bez pokrycia mogą skutkować poważnymi konsekwencjami..

Były
@ZwariujeOszaleje

Od „stu” lat tak było i będzie nadal. Wedel jest od lat i jakoś to się kręci . Ciastka zjedzą nieświadome jakości „ciasteczkowe potwory”. Nic nie zmienisz ….

Dorota
@Były

No może taki zwykły szarak to nie, ale co gdyby doszło do większych zmian u góry?

@ZwariujeOszaleje

Skoro sam dodawałeś przeterminowane komponenty więc jesteś świadom, że takie działania są niezgodne z prawem.... A nawiasem mówiąc każdy surowiec, który ma krótką datę ważności jest wysyłany do ponownej oceny producenta. Ten wydaje atest jakościowy, bądź nie wyraża zgody na jego przedłużenie i surowiec jest przeznaczony do likwidacji. System automatycznie blokuje przeterminowany surowiec i nie ma możliwości użycia go po terminie...

Adminkaa
@Były

Co ty gadasz? To ty jesteś ten zwolniony, ze takie bzdury opowiadasz? Mścisz się? Wszyscy wiemy, za co cię zwolnili.. a adres IP bez problemu można zawierzyć, pamiętaj

@Adminkaa

Czyli to wszystko nieprawda? Ktoś w ogóle kontroluje żeby takie procesy zachodziły zgodnie z zasadami?

Adminkaa
@Hanna

Wytłumaczę Ci jak dziecku: a jak ktoś ci powie, ze jesteś ufoludkiem to znaczy, ze jesteś? To, co wypisują tutaj ci ludzie to wylewanie ich własnej żółci i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. na każdym etapie procesy odbywają się zgodnie z zasadami. Firma przechodzi przecież regularne audyty. To, co piszą sfrustrowani, złośliwi hejterzy, prawdopodobnie byli pracownicy, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przypominam, żeby się dobrze zastanowić co się pisze, bo nic w internecie nie ginie, adres IP łatwo namierzyć. A rozpowszechnianie o kimś lub o czymś krzywdzących, nieprawdziwych i oczerniających informacji jest karalne.

@maria

Jola

Będę aplikować na stanowisko Specjalista ds. personalnych. Spełniam większość wymagań, zastanawiam się natomiast jakie zarobki wchodzą w grę na tym stanowisku. Wie ktoś? Można pracować całkowicie zdalnie? Jest podana taka możliwość w ogłoszeniu...

Karl
@Asia

Hej! Być może ludzie pracujący w tej firmie nie mają odwagi by napisać jakieś konstruktywne i rzetelne komentarze... Jeden znajomy na rozmowie z kierownikiem Jackiem K. i jakąś piękną menadżerką nasłuchał się gruszek na wierzbie i niestety w to uwierzył... Nikt nie powiedział, że będzie dźwigał duże ciężary w szybkim tempie... Powiedział mi, że prawie krègosłup mu strzelił...Wcale się nie dziwię... Firma nie uczciwa, nie rzetelna, nie dotrzymuje słowa, normalnie kpina z pracowników, a w dodatku przetrzymują pracownika uprawnienia/dokumenty takiej jak np. Książeczkę sanepidowską, czego nie powinni robić, a później szantażować ludzi, że jak odejdą, to książeczkę zniszczą... Firma DNO TOTALNE!!!!

Candy
@Karl

Zgadzam się w 100% Co do Ukraińców zatrudniają ich na lewych umowach zlecenie w których Oni pracują po 12 godzin, i to na siłę...Byłam świadkiem jak wezwali policję by zabrali Ukrainkę z zakładu, bo chciała pracować 8 godzin a została (usunięte przez administratora) i chciała się dogadać na 8h, to kierownicy zrobili jej awanturę i zwyzywali i policję wezwali...To jest szok, firma nie szanuje Polaków i nawet tych Ukraińców uciekających przed wojną...

Rysia
@Candy

Tak naprawdę to nie wiesz jak wyglądała sprawa z Tą panią która się awanturowała.Wcale nie chodziło że chciała pracować po 8 godzin.Więc się nie wypowiadaj.Jesli Ukraińcom jest tak żle to po co pracują w tej firmie?Tak wyzywają a i tak wracają do Delicpolu bo mają tam jak w raju.Są lepiej traktowani niż Polacy pracujący na etacie.Co do wojny to każdy ma inne zdanie na ten temat więc lepiej nie poruszaj tego tematu

Minia
@Rysia

Dlaczego nie poruszaj? Przecież wojna dotyka też Polskę i Polaków i tylko patrzeć aż my też zostaniemy zaatakowani… Ciekawe co wtedy powiesz…

@Rysia

Ktoś tu bzdury opowiada. Z tą Panią była zupełnie inna sytuacja. Ale to nie jest miejsce na takie wypowiedzi. Pewne jest tylko to, że nikt nie wezwał policji żeby tą Panią skrzywdzić tylko żeby jej pomóc...

Antoni

Bo jest prawdziwa

Xyz

Witam Na jakie zarobki może liczyć pracownik na magazynie ?

MariuszWirgoń
@Xyz

5/6tys netto chyba że jesteś z Ukrainy spokojnie 8tys dostaniesz

Czesław
@MariuszWirgoń

Narodowość jest tu wyznacznikiem stawki? A co z praktyką we wcześniejszej pracy na magazynach, ze znajomością gospodarki magazynowej, obsługą komputera czy wózków widłowych? Czy te kwestie również decydują o tym, jaką się dostanie stawkę?

@Czesław

Narodowość i doswiadczenie nie ma tu nic wspólnego z zarobkami. Stawka jest jedna dla wszystkich. Bez dyskryminacji.

Paulina
@Zośka

Z tego co piszesz to nowi pracownicy zarabiają tyle samo co ci którzy pracują długo - dobrze rozumiem? Czy może obowiązuje jakiś okres próbny, w czasie trwania którego stawka jest niższa i wzrasta dopiero po nim? Jeżeli tak to ile ten okres próbny trwa?

@Paulina

Okres próbny to standardowo 3 miesiące. Jeżeli masz wszystkie wymagane uprawnienia to dostajesz na starcie normalną stawkę jak wszyscy. Jeżeli nie posiadasz wszystkich uprawnień to możesz dostać niższa stawkę do czasu ich wyrobienia.

Edyta

Jakiś czas temu potrzebowali magazynierów, były takie oferty pracy opublikowane. Szukają zazwyczaj i kobiet i mężczyzn? Na czym ogólnie polega ta praca dokładnie, trzeba mieć dużo siły? Proszę o konkrety.

@Edyta

Praca magazyniera polega na obsłudze dostaw, wysyłek, odbioru palet z produkcji oraz utrzymaniu porządku na magazynie. Jest to praca na wysokim składzie i wymagane są uprawnienia UDT. Ponadto praca odbywa się w systemie 3 zmianowym.

@Zośka

Jak ktoś nie ma uprawnień to firma daje możliwość wyrobienia takich? Ciekawa jestem tez jak wyglądają godzinowo te wasze 3 zmiany?

@Hanna

Tydzień rozpoczyna się zazwyczaj zmianą nocną w niedzielę i kończy zmianą nocną w piątek. Oczywiście są też odstępstwa od reguły jak wszędzie... (Praca zmianowa to kolejno zmiany 3, 2, 1). Magazynierzy są zwykle przyjmowani z uprawnieniami albo mają czas na ich wyrobienie.

@Zośka

Czyli najpierw wpisują w grafik na zmianę nr 3, potem 2 i 1? Dobrze rozumiem? A jak coś komuś nie pasuje to idą na rękę żeby coś w grafiku zmienić?

@Hanna

W takim zakladzie wszystko jest do dogadania. Jak wszędzie można robić zmiany i zamiany w grafiku.

@Zośka

A tak na początku zatrudnienia ile można realnie zarobić? Potem jakieś podwyżki wchodzą w grę? Jak ktoś nie ma uprawnień UDT to jest możliwość, że firma sfinansuje takie szkolenia albo inne?

Brajan

Hej ludzie co tam się u was dzieje, ogłoszenie o pracę w Internecie co chwilę się pojawia. Czym jest to spowodowane? To przez rozwój firmy czy poprostu ludzie uciekają. Jak się zastanawiam ponieważ chcę wysłać cv. Rozwincie mordeczki trochę temat?

Edek

Najgorsze w tej firmie jest to, że nie istnieje tam coś takiego jak BHP. Jesteś operatorem, a jak następuje zatrzymanie linii produkcyjnej to zajmujesz się demontażem. Sam musisz sobie załadować produkty bez względu na to czy masz uprawnienia na wózek czy suwnicę z poziomu 0. Kontrole owszem są, ale dotyczą one jakości produkcji, człowiek tam nie jest ważny. Gdyby nie to co napisałem praca w tej firmie nie byłaby zła.

Janusz
@Edek

Trzeba być obrotnym, wychodzi na to i być przygotowanym do pracy na kilku stanowiskach. Osoba, co się wykazuje i radzi sobie w tym, co napisałeś, ma jakieś dodatkowe pieniądze za to w postaci premii, czy goła pensja?

@Janusz

W tym zakładzie nie ma premii ani żadnych nagród.Jedyną nagrodą dla tych co się starają jest dokładanie im o obowiązków.

Pers
@Kicia

Ależ jest premia od stycznia 92 zł brutto jak dostaniesz to sie ciesz bo masz więcej przecież

@Pers

Do tej pory nie było i człowiek przeżył.I właśnie tak wygląda praca w tym zakładzie.Znowu są lepsi i gorsi.Madrzejsi z większą premia i (usunięte przez administratora) z 92 zł brutto

Agata
@Kicia

Ok, to mamy info o premiach i nagrodach. A co z benefitach stałymi? Funkcjonują tutaj? Mam na myśli szczególnie prywatną opiekę medyczną oraz finansowanie/dofinansowanie dojazdu, zarówno kasa za paliwo do auta, jak i bilet komunikacji?

@Agata

Nic takiego nie ma.Żadnych dodatków do paliwa,prywatnej opieki medycznej chyba że z grupowego ubezpiecznia za które odciągają Ci z wypłaty. Nie było bonów na święta.Raz w roku pomoc tzw jesienno -zimowa gdzie musisz wykazać dochody całej rodziny. Czekoladowy Mikołaj na Mikołajki,pączek na tłusty czwartek i kobiety czekolade na 8 marca. Takie są benefity w firmie Delicpol

Roca

vvvv

Wiecie co w końcu z sprawą z tym Koranowirusem bo inne zakłady zamykają na czas kwaratanny a u nas widzę jak narazie praca a jest to robota przy żywności i bardzo dużym skupisku ludzi więc dziwne że nie jest zamykane :O

@vvvv

Mylisz pojęcia kwarantanna jest wtedy kiedy ma się styczność z osobą chora. Nikt jak na razie nie miał stwierdzonego wirusa. A zakład nie musi być zamknięty bo robole muszą robić. Chroni się tylko biurowych itd. Dopóki nie będzie zarządzenia od państwa to nie zamkną. Zwykły pracownik się nie liczy. Ma robić i koniec

@vvvv

Ten zakład rządzi się swoimi prawami. Nawet koronowirus nic nie zmieni. Ciekawe co na to sanepid. Nie mierzą gorączki chociaż pełno obcokrajowców kichających, kaszlących bez maseczek. Nikt nie wie czy jadąc do pracy z tamtad wróci bo może być akurat zarządzona kwarantanna. Może się ktoś tym zainteresuje bo to naprawdę nie są żarty!!!!!

Boisz się
@Andzi

I co robimy dalej i czekamy końca?czy coś z tym zrobimy.

Andri.
@Boisz się

Ale Wy (usunięte przez administratora) ludzie piszecie. Jak nie było stwierdzonego przypadku, to nie ma mowy o kwarantannie. I oby nie było, jak zamkną zakład to możemy pożegnać się z pracą, a na rynku jest jej coraz mniej. Oby ten wirus ominął nas wszystkich i nie spowodował zamknięcia zakładu, bo to najgorsze co może nas spotkać. Ale ryzyko istnieje jak widzę, jak niektórzy podchodzą do tematu higieny. Masakra. Lepiej zwracajcie uwagę tym, co nie dbają o higienę, niech nie łażą po znajomych. Po powrocie z pracy siedzieć na (usunięte przez administratora) w domu to będziemy funkcjonować. Widzę, że jednak niektórzy mają problem z myśleniem. Zobaczcie co się dzieje na świecie, w branży motoryzacyjnej, za chwilę ludzie nie będą mieć pracy. I rynek też się zaraz zmieni, będziemy błagać żeby nas zatrudnili. Zastanówcie się co piszecie. A tak ogólnie, jak rozmawiam ze znajomymi, to siedzą i pracują w domu, a u nas jednak ludzie w biurze pracują. To są odgórne zalecenia rządowe, żeby pracować z domu. U nas każdy z biura może z domu pracować, a jednak ludzie przychodzą. Gdzie wy macie oczy. Idźcie i zobaczcie. Narzekać każdy umie, ale jak jest problem to nie ma pomysłu jak go rozwiązać... Módlcie się, żeby nic nas nie dosięgło, aby zakład pracował cały czas mimo zagrożenia.

Ala
@Boisz się

Ten zakład to jedna wielka bomba, codzień dostawy obcokrajowców nie wiadomo czy z badaniami masakra.

@Andri.

Każdy się boi i ma do tego prawo. Co z tego że po przyjściu z pracy mamy siedzieć w domu. W tym zakładzie mamy 70 osób na zmianie albo i więcej. Polacy Ukraincy Gruzini. Mogę mówić za siebie i swoich najbliższych z kim się spotykają i jak dbają o higienę. Co z resztą wiemy jak to wygląda. Owszem jest trudna sytuacja na rynku i lepsza nie będzie. Praca jest ważna ale czy w obecnej sytuacji najważniejsza? Piszesz żeby nam tylko nie zamkli zakładu przez tego wirusa. A może tak przydało by się pomyśleć o rodzinie? Może być tak że zakład zostanie a najbliższych braknie?Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy sam. Uwierz mi mycie rąk może nie uchronić. Rząd mówi o 2 metrowej odległości od siebie my nie mamy nawet 1 metra. Zostaje nam dobra mina do złej gry. Teraz to musimy trzymać się razem i myśleć o najbliższych a nie złorzeczyć i wyzywać. Może to właśnie ten wirus zmieni ludzi na lepsze.

Lock

I co zamknięte

@Andzi

Zakład idzie dalej? Katastrofa.

@Lokat

Jasne że idzie. I co najlepsze pojawiają się nowi obcokrajowcy. Jak jakiś zakład nie pracuje to ich kierowniczka przywozi ich do Kamyka. Delicpol wszystkich przyjmie. Szkoda w ogóle mówić na ten temat.

@Lokat

Dlaczego katastrofa ? Ciesz się, że masz pracę. Chcesz ją stracić ? Takie myślenie to wielki błąd. Możesz wyjaśnić dlaczego zakład "nie powinien iść dalej" ? Masz jakiś pomysł ? Przecież możesz się zwolnić jak nie chcesz pracować... nikt cię na siłę nie trzyma. Dopiero wtedy zaczniesz naprawdę płakać...

@Andri

dlaczego nie badaja temperatury kazdemu wchodzacemu lub nie rozdawaja maseczek? wiadomo dobrze ze jest praca, a dlaniektorych to moze byc ostatnie dwa tygodnie zycia

@Andri

I znowu dla kogoś praca jest ważniejsza niż życie i zdrowie. Na co Ci ona będzie i te pieniądze jeśli nie będziesz w stanie ich wydać a jak ci się noga podwinie to zakład pracy i tak się tobą nie przejmie. Włosi też tak mówili nie ich region, nie ich to nie dotyczy a teraz trach i ręce do Pana Boga składają. Jeśli ludzie nie będą mieć pieniędzy to co wybiorą chleb czy ciastka? Więc jeśli będzie krach finansowy to i tak się nie utrzymasz w tym zakładzie. Pozdrawiam i życzę zdrowia i spokoju. Może trzeba zacząć patrzeć trochę inaczej na to wazystko

@Andri

Powód to trzy zmiany Polaków i te trzy zmiany łączą dwie zmiany obcokrajowców czyli mamy jakieś 300 osób i wystarczy że y będzie chory. Obcokrajowczy ściągani z innych zakładów kture są zamykane nie wiadomo czy mają badania czy są zdrowi bo tego nikt w tym zakładzie nie sprawdza. Dla tego zakładu liczy się tylko sztuka.

Andri

Myślę, że temperaturę każdy może sobie sprawdzić chyba na stróżówce. Albo poprosić o sprawdzenie. Trzeba zapytać Kierownika czy jest taka opcja. Ale w sprawie maseczek to chyba są już jakieś maski, typu przyłbice, takie z szybą. To lepsze jak maska. Maska nasiąka i tworzy środowisko do rozwoju nowych bakterii. Także zakład zainwestował i jakąś ochronę dodatkową wprowadził. To na plus dla zakładu. Tylko czy dogodzisz każdemu ??? Ważniejsze chyba, żeby każdy miał świadomość jakie to zagrożenie i po prostu nie przychodził do pracy jak miał kontakt z osobą z zagranicy. Może nie jedna osoba tutaj pisząca lub czytająca te wypowiedzi miała kontakt, a nie informuje tylko sobie chodzi jakby nigdy nic. To jest dopiero zagrożenie. Zwróćmy na to uwagę.

Krzysiek
@Lokat

Hello. Z tego co wiem to nie można bez badań dopuścić pracownika do pracy. Mówisz o badaniu na koronawirusa ? Zadzwoń do Sanepidu to się dowiesz jak wygląda sprawa. Nie bada się kto chce. Są pewne przepisy. Każdy z nas może być chory. Przestańcie się czepiać Ukrainy. Niejeden dba bardziej o higienę niż nasi... Postawcie się w ich sytuacji. Traktujmy wszystkich po ludzku.

Rolo
@Andri

Fajnie przyłbice pracuj w czymś takim 8 godzi. Naprawdę trafiony pomysł. A co z przerwą gdzie czasem jest tyle ludzi że jeden przy drugim siedzi. Też mamy w przyłbicach siedzieć. A szatnia. A linie gdzie odległości nie ma na metr. Maseczki czy przyłbice można nosić ale należy często myć ręce a jak to zrobić jak nie ma ludzi na wymianę. O czym my w ogóle mówimy. Może i zakład się stara ale przyłbice tego nie załatwia. Dużo tego. Cały czas z innych firm przywożeni Ukraincy i Gruzini. To jest normalne chyba nie.

Rysia
@Krzysiek

Nikt się nikogo nie czepia. Ci co są i ich znamy są w porządku. Chodzi cały czas o tych co w ostatnich czasach przybyli do Delicpol z zakładów np z Częstochowy bo tam nikt nie pracuje. Ich przezucaja do nas bo nie mają co z nimi robić. Ktoś ma z tego kasę i jak zwykle o to chodzi.

@Rolo

Też myślę, że przyłbice to dobre rozwiązanie. Wiemy doskonale, że nie na wszystkich stanowiskach da się zachować odległość. Zawsze jakaś dodatkowa ochrona. Nigdy nie dogodzisz każdemu. Wieczne narzekania. Może Ci co im wiecznie nic nie pasuje niech wybiorą się do prezesa albo do dyrektora z pomysłem jak to wszystko pogodzić. Powinni wiedzieć najlepiej. Nie dziwie się, że przywożą co chwilę nowych z Ukrainy, jak naszych coraz mniej.

Krzysiek
@Rysia

No tak, może i ktoś ma na tym kasę. Ale o to chodzi. Jak masz pomysł na biznes to dołączę się do Ciebie.

Szok
@vvvv

Ustawiłaś się już w kolejce do mopsu jak nas zamkną? Nie będzie pracy, nie będzie pieniędzy. Nikt o tym teraz nie myśli, wszyscy cwaniakują. Dziś pretensja, że nas nie zamykają, jutro, ze nie płacą. Żenada.

@Andzi

To idź na biurowego, bedziesz w domu robić, przy dzieciach i ze wszyskim, ktoś ci broni? Myślisz to tak super?

@Szok

Dokładnie

@vvvv

zamkna i myslisz, ze beda ci placic? jak zamkna to nas zwolnia, bo kasy nie bedzie. obudz sie, ciesz sie, ze mozemy pracowac, widzisz, co sie dzieje dookola

@Matka

Przecież możesz iść pracować na hale. Na trzy zmiany z 70 osobami. Po co masz pracować zdalnie, bezpiecznie w domu? To ludzie na najniższych szczeblach są najbardziej narażeni a najwięcej mają do powiedzenia ci z biura. Też się boicie bo jak fizyczni nie będą robić to wy też stracicie dobra ciepła posadę.

Matka2
@Andzi

Ale Ty Andzi mądry jesteś... Jak szukali do biura to trzeba było sie zgłosić. To nie tak że dzięki takim jak Ty firma istnieje. Każdy ma swoją robotę do zrobienia. I na produkcji, w magazynie i w biurze. Ja akurat jestem z produkcji ale znam ludzi z biura. Myślę że nie chciałbyś pracować po godzinach i odbierać maile bez platnych nadgodzin. Albo odbierac telefon po pracy bo po to jest służbowy. Ale jeśli jesteś chętny do biura to zapraszam przy kolejnej rekrutacji. Każdy ma swoje zadania do zrobienia I dzięki temu firma pracuje. Jednostkowo każdego można zastąpić. Zarówno tego na produkcji jak i tego z biura. Ktoś musi produkować inny to sprzedać jeszcze inny załadować na samochód A inny rozliczyc. Nie ma ludzi niezastapionych. W tym czasie musimy rzymać się razem i nie narażać się wzajemnie. Dlatego musimy robić co się da i ograniczać ryzyko jak tylko to możliwe. A nie wlazic na hale przy opuszczonje bramce bez zadnej reakcji... Jak spakujesz ciastka w domu to pracuj zdalnie... Jakie widzisz wyjście z tego żeby nie spotykać się w szatni? Masz pomysł? Następny do narzekania. Tu nie trzeba narzekać tylko rozwiązania proponować. Możesz się wykazać pomysłowością ... może podpowiedź coś mądrego brygadziscie czy kierownikowi. Albo dalej, zgłoś do zarządu....

Beti28
@Andzi

Ale jak nie będziesz mieć pracy, to ciężko Ci będzie kupić ten chleb, prawda? To nie jest tak, ze wszyscy zachorują i umrą, bez przesady z tą paniką. Trzeba na siebie uważać, to jest jasne, ale nie będziemy nagle wszyscy siedzieć w domach i załamywać ręce. Bo to idzie zwariować. Życie toczy się dalej, trzeba żyć, trzeba pracować. Jak ktoś się boi, to może wziąć urlop, jak się źle czuje to może iść na l4. Więcej optymizmu Kochani!

Fernanda
@Matka

Ty to tylko masz jedno w głowie żeby ci ukochanego Delicpolu nie zamknelii! Bo co ty biedna zrobisz bedziesz skazana na swoją rodzinę przez 2 tygodnie,miesiąc. Mój zakład pracy zamknięty od 23 marca i wyobraź sobie ,że postojowe nam płacą

@Fernanda

To super Fernando, bardzo się cieszę, ze ci płaca. Dzieki za psychoanalizę, jak będę szukała psychologa na pewno się do ciebie odezwę!

@Andzi

Skad ten pomysł, ze pracuje w biurze? Jestem na hali. A tobie ktoś kazał być fizycznym? Trzeba się było kształcić na prawnika, czy innego dyrektora. Ja studiów nie skończyłam, mam co mam i nie mam pretensji do całego świata.

@Matka

Skąd wiesz jaka szkołe skończyłem? Może życie mnie zmusiło do takiej a nie innej pracy. Z tego co widzę to ty jesteś jedna z tych osób która lubi innych krytykować bo chyba nic innego nie potrafi. Ja też nie mam pretensji do całego świata. A swoje zdanie mogę wyrazić. Naucz się czytac ze zrozumieniem to będziesz wiedzieć o co innym chodzi.

Joe
@Matka

Jeśli ktoś ma studia, lecz nie ma znajomości i trafia na produkcję i pracuje na równi z amebamj i ludźmi całkiem bez wykształcenia? Co wtedy???....wg BHP 50 kg w pracy dorywczej dla mężczyzny, w delicpolu jest 29 masa jajeczna, 28 kg mąki, 4,8 kolejna mąka, 8 i 8 tłuszcz mleczny i syrop itp... Co to ma być? WYZYSK!!! Nie dość, że 13km od Częstochowy, to (usunięte przez administratora) w firmie prawie taki sam jak w Częstochowie....

Czesław
@Joe

Skoro tyle jest do dźwigania, to są tu jakieś wózki, czy inny sprzęt co by ułatwił robotę? I druga sprawa, jaką dają pensję?

Joe
@Czesław

Pensa najniższa i bardzo ciężka praca fizyczns. Nie będę polecał bo nie warto. Polaków robi mało, reszta to (usunięte przez administratora) z UA....Wózkami to sobie z magazynu towar przywozisz - samodzielnie i jeszcze robisz rozliczenie tego towaru... Naczynia na składniki tj. misy są za duże i zbyt ciężkie a w dodatlu nieergonomiczne do wlewania do zbiorników mieszadeł przez co dużo można rozlać...

@Joe

Joe co Ty w ogóle piszesz? Kto Cię tam człowieku wpuszcza na magazyn? I w jaki sposób pobierasz sobie ten towar (apropo towar to wyrób gotowy) jeżeli wszystko jest wydawane systemowo? A rozliczanie zużytych surowców i opakowań też odbywa się systemowo.

DELICPOL poszukuje osób na stanowisko Operator Maszyn. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Zośka

W zakładzie dostaje się wyłącznie umowę o pracę. Pewnie najpierw będzie to okres próbny, następnie umowa terminowa a docelowo po określonym czasie jest to umowa na czas nieokreślony. Co do warunków to najlepiej złożyć CV i przyjść na rozmowę. Tam ustalane są wszystkie szczegóły.

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.