logo Delic-Pol

Opinie o Delic-Pol

pakowacz 2016-03-02 23:41:47
Tak.
Cuprodka 2016-03-03 09:30:15
A jeśli można wiedzieć to ile macie tego dodatku? Bo my nie mamy w ogóle samą gołą wypłatę najniższą krajową masakra.
Cuprodka 2016-03-05 18:17:28
Hej pakowaczki napiszcie ile macie dodatku bo chcemy coś wywalczyć żebyśmy my też miały.
frick 2016-03-05 22:09:49
Może nie porównujmy naszej pracy...Jak narazie to nam głównie roboty dokładają
misia 2016-03-09 08:18:13
Pakowaczki czyli kto ?Jeśli chodzi o panie które stoją na kole to nie mają nic.Operatorki min paczkarek mają 2040 brutto.Oblewarki po 150 premiera. I oczywiście zasłużone chodzą na tzw rozruch w niedziele i maja setki ale to tylko zaufane .Reszta najniższą krajowa
X 2016-03-10 18:46:15
I jak po wyplatach
gość 2016-04-30 12:55:14
I stało się firma zwolniła wszystkich PH nie ma już, a tak fajnie było....
gość 2016-04-30 22:08:15
Jestem byłym pracownikiem i wiem co piszę pozdrawiam ja też dostałem wypowiedzenie liczą się tabelki i czysta ekonomia nie człowiek pozdrawiam.
burito 2016-05-01 01:06:00
a jednak to prawda, wszyscy przedstawiciele zwolnieni zostali, chyba ze ktoś zwiał na l4.
gość 2016-05-01 15:50:15
Jestem byłym pracownikiem i wiem co piszę, kto i dlaczego usunął mój poprzedni post świństwo,
gość 2016-05-06 17:23:38
Po co mają szukać skoro będą tylko hurtowi, a w terenie PH nie będzie, bo z ekonomicznego punktu to są tylko straty żadnych zysków dla firmy ot i cała filozofia,inne firmy też tną etaty, ale głośno się nie mówi. Handel detaliczny się kończy to jest fakt, zostaną tylko sieci pozdrawiam wszystkich byłych PH a tym co zostali powodzenia.
gość 2016-05-06 18:53:40
Ciekawe kto i dlaczego usuwa posty pojawiają się tylko te które są ocenzurowane niech żyje wolność słowa i prawda pozdrawiam czyścicieli !!!
gosciowa 2016-05-06 23:30:00
zgadzam sie, a moje wcale nie weszly nawet na forum.
onaaaa - pracownik 2016-05-07 12:36:59
Niestety to prawda, zostało tylko kilku PH i z tego co słychać to nie koniec redukcji. To już nie jest ta firma, która była kiedyś. Liczą się tylko liczby a ludzie to śmieci. Ja osobiście też już szukam pracy i jak tylko pojawi się okazja będę uciekała. A dyrekcja zadowolona jakby nigdy nic, przykro na to wszystko patrzeć i w sumie to mi ich żal bo doprowadzą firmę do upadku.
. 2016-05-13 16:32:02
Kiedy rusza nowa maszyna?
@@@@@@@@@@@ 2016-05-15 18:53:08
Goście
Napisano
Witam! Zakład pracy działa od poniedziałku do piątku i pracodawca chce, żeby pracownicy mieli wolne 2 maja, ale odrabiają to w sobotę. Czy pracownik może odmówić pracy w sobotę? A jeżeli nie chce wziąć urlopu wypoczynkowego na 2 maja, to co z nim zrobić? Zakład pracy będzie nieczynny, a pracownik stwierdził, że on w sobotę nie musi pracować i nikt go nie zmusi do wzięcia wolnego.

Goście
Napisano
skoro to pracodawca chce zamknąć zakład pracy ,to musi pracownikowi udzielić dnia wolnego płatnego ,tak jak za przestój.

Fiat_Stilo 2016-05-18 22:40:04
Kradniesz ciastka jeszcze ci źle,zmieniłaś żółtego fiacika na dużego,za co?
shift 2016-05-19 18:30:12
a przepraszam bardzo do kogo odnosi się twoja wypowiedź????
. 2016-06-02 23:00:50
Zwolnienia? Poco? Pracownicy sami odchodzą. :(
Xxx 2016-06-16 09:55:55
Nie szukają bo w okolicy nie ma ludzi którzy chcieliby tu pracować
ADELAJDA 2016-06-17 11:55:32
Szukać to szukają do pracy tylko głupich znaleźć nie mogą za te pieniądze.Ludzią już się znudziło poniżanie,wyśmiewanie,ubliżanie.Pracując tam 15-20 lat nie masz umowy na stałe to chyba normalne nie jest?!! Jaką masz perspektywę na przyszłość umowę śmieciową?!i wieczną niepewność przedłużą umowę nie przedłużą? Nawet jak się starasz i nie chorujesz za bardzo to i tak wręczą wymówienie tak dla przykładu żeby inni za bardzo na chorobowe nie chodzili Szantaż i mobbing to w tym zakładzie chleb powszedni a już szczyty w tej dziedzinie zdobywa żółta DREMORDE! Widząc odpływ pracowników dali umowy na rok ale tylko dlatego że ci biedacy ze śmieciówek nie pójdą na urlop bo go nie mają dostając nową umowę na delicpol tak sobie wymyślili żeby ludzie na urlopy 2 tygodniowe nie szli. A z tego co pamiętam,atrykuły 161-163KP regulują udzielania urlopu ;Pracodawca ma obowiązek udzielić pracownikowi urlopu w roku w którym ma do niego prawo można go podzielić na części przy czym jedna z tych części musi trwać minimum 14 dni co w tym zakładzie w chwili obecnej chyba jest nie realne CHORY ZAKŁAD Więc nie wiem Wiktor gdzie ty się tam chcesz pchać poczytaj sobie wszystkie strony tego forum. Wszystko co złe jest napisane o tym zakładzie to prawda KONIEC TEGO ZAKŁADU JEST BLISKI
. 2016-06-17 12:49:06
Idealnie ujęłaś tą całą sytuację.
ADELAJDA 2016-06-21 11:39:18
LALA ale my tu mówimy o produkcji nie o elektryku-automatyku.Widać nie masz pojęcia o produkcji w tym zakładzie.Za 1350zł ludzie tam harują tak,tak nie pracują tylko harują i za te pieniądze muszą jeszcze znosić upokorzenia ze strony żółtych- brygadzistów choć większość z nich powinna mieć zielone wdzianko bo takie mają pojęcie o swojej funkcji którą pełnią.Wiktor przeczytałeś lekturę pt"delicpol" to zaledwie 13 stron nadal masz ochotę tam pracować?
ADELAJDA 2016-06-21 13:12:43
Wszystkich zwalniają na oślep a później łaski potrzebują!!!!! bo nie ma komu pracować a zakasać rękawy i samemu teraz tą prace wykonywać skoro praca innych ludzi się nie podoba!Tak jak pisałam wcześniej NIKT ZA TE PIENIĄDZE nie chce tam pracować przynajmniej na produkcji a w innych działach hmmmmm ci na górze zapominają że reklama i renoma pocztą pantoflową z ust do ust działa najlepiej a ten zakład nie ma dobrej opinii!i poczty pantoflowej z ust do ust nie da się wykasować jak nie wygodne posty które znikają z forum Kto chce pracować w zakładzie gdzie nie ma stabilizacji jakiejkolwiek gdzie najpierw zwolniono przedstawicieli handlowych bo nie byli potrzebni przynajmniej wynika tak z postów powyżej a teraz się szuka takie postępowanie jest delikatnie mówiąc niepoprawne i na pewno nie zachęca do podjęcia pracy u takiego pracodawcy
Siuba 2016-07-01 22:03:56
Czy za urodzenie dziecka PH tez cos dostaja?
Siuba 2016-07-01 22:04:42
Czy za urodzenie dziecka PH tez cos dostaja?
ja 2016-07-25 20:54:25
Czy Edzia D. nadal u Was pracuje? Czy ktoś coś wie co się z nią stało... Jak ostatnie wrażenia sprzed jej odejścia. Sorry za opóźnione pytania ale dawno nie pracuję i tak mnie naszło...
Stefan 2016-08-13 14:59:50
A co to z kierownikiem magazynu sie stalo. Przyszła kryska na Matyska? To chlopaki chyba na magazynie w siodmym niebie... Co teraz ten biedny chłopek zrobi? Pozostało mu rolnictwo tylko.
Stefan 2016-08-13 15:00:16
tester 2016-09-24 22:51:42
Ten gość (kiero z magazynu) był aż taki zły, że mu podziękowano? Ciekawe komu bardziej ulżyło - pracownikom czy dyrekcji, że go nie ma?
konkret 2016-10-10 18:21:55
Pani z okienka kasowego najlepsza
konkret 2016-10-10 20:48:49
mam na myśli jej elokwencje
Olcik 2016-10-17 19:11:35
zwolnili Edyte D, nareszcie..
jachu 2016-10-17 19:18:30
naprawdę???? to można wracać do pracy
ziom 2016-10-18 08:46:43
faktycznie, chyba czas wracać...
misiek4 2016-10-18 11:29:17
Kto ma socjalny chyba towarzystwo z biura.Pracownicy produkcyjni nie a do tego najniższa krajową. Premie mają zasłużone osoby reszta nie.Opieka medyczna jaka,zakładowa pielęgniarka i lekarz którego kto widział.Na badania okresowe trzeba jechać np.do z Kłobucka i nie ma dnia wolnego gdzie w innych zakładach tak jest.Co do odejścia pani D to super tylko nie Liczmy na to ze wszystko się zmieni na lepsze.W tym zakładzie juz nie.Musieli by przyjąć nową załogę,nowych kierowników żeby nie było znajomości.To może wtedy.Ale cieszmy się chwilą.Jedna odpadła i nie będzie trud.
praco 2016-10-18 12:09:53

Podziękowania dla osoby-osób które przyczyniły się do wylania Edzi . Dlaczego to tak długo trwało? Prawie 3 lata męczarni i niepotrzebnej nerwówki . Przez te 3 lata zwolniło się więcej pracowników niż dziś pracuje Ukraińców. Przytocze tu wpis z przed 3 lat pracownika z lambertza.
"Edzia Dziu..uczyni z waszego pięknego zakładu swoje prywatne eldorado"
I tak było . Kompetencje osób na takie stanowiska powinny być o wiele wnikliwiej weryfikowane.
olus 2016-10-18 15:19:41
typowe polskie.... olać, opluć i zdeptać, żadnych plusów. Nie widać tego, że stabilna praca, nie widać tego że umowa o pracę już pod Delicpol na czas nieokreślony... tego nie widać. Ważne żeby ponarzekać.... i tyle!
misiek4 2016-10-18 17:31:34
Kto ma umowę na czas nieokreślony?Bardzo mało osób tych którzy pracują przeszło 10 lat i dłużej. Po interwencji u pana dyrektora dostały dziewczyny umowy na 6 i 8 miesięcy i to na IPS lub Work Serwis a nie na Delicpol.Stabilna praca owszem ale nie wiem czy do końca byłbyś zadowolony z pensji 1350 netto?Jeśli tak to przyjdź na produkcję i pracuj za taką kasę a nie chwal tego o czym nie masz pojęcia. SOCJALNEGO nie ma dla fizycznych.Gdyby tak było świetnie to tylu ludzi by się nie zwolniło a kolejni by chcieli tam pracować. A nie chcą.
xxxxxx 2016-10-18 18:18:07
Ludzie , każdy pracownik Delicpolu wie ,że odkad pojawila sie P. Edyta warunki pracy i płacy znacznie sie pogorszyły. Jak wiadomo ktos stara sie nam pomóc to zmienic i chwała mu za to, wiec poczekajmy, nie negujmy, dajmy sobie wszyscy czas i starajmy sie odbudowac ten zaklad na nowo
Waldi 2016-10-19 00:09:26
Nareszcie jakiś mądry głos w dyskusji. Może jak wszyscy się po trochu postaramy to powoli będzie lepiej. Nie da się wszystkiego naprawić teraz w ciągu jednego miesiąca...
Olo 2016-10-19 18:39:02
Waldi dobrze mówisz... niech się unormuje. Faktycznie zaczyna być widać że komuś zależy na ludziach na dole. Ktoś z nami zaczął rozmawiać normalnie. Czekajmy ale nie z założonymi rękami tylko jak sie da to też się wykażmy. Teraz jest warto
Paryska 2016-10-20 21:52:45
Nie wierzę w to co czytam, wy się jeszcze łudzicie, że w tej firmie będzie lepiej?- nie sądzę. Wzięli nas za naiwniaków, którym można naobiecywać i olać, bawią się ludźmi jak sami chcą. Teraz organizują spotkania i ,,rozmawiają normalnie' bo mydlą nam oczy, że będą zmiany, niby na lepsze?- szkoda, że to nierealne. Robią szum, zwalniają ludzi a i tak wszystko wraca do punktu wyjścia jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] był taki jest i nikt tego nie zmieni. Warto nie jest i nie będzie... OBUDŹCIE SIĘ!
xxxxxxx 2016-10-21 16:39:51
Oj Edytka Edytka ;)
Jôzek 2016-10-24 20:56:37
Medaliki na stragany dewocjonalia opcja a nie takie grosze ludziim płacić
Xxx 2016-10-27 15:08:19
Obietnice obietnice i nic więcej.
Rollo 2016-11-03 18:25:44
Witam,
Mam rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko- Specjalista ds. opakowań. Ktoś coś mi powie, podpowie?
Nikt 2016-11-16 12:54:42
Ile czasu czekales na odzew z kadr po złożeniu cv
Gosia 2016-11-27 05:50:17
Bzdury . Pracowałam tam do 2005 r i juz wtedy mówili , ze koniec zakładu bliski !!!!
Gosia 2016-11-27 05:52:18
Zostaw swoją opinię o Delic-Pol - Kamyk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delic-Pol