Opinie o Przybylski Mobile Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przybylski Mobile Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przybylski Mobile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przybylski Mobile Sp. z o.o. w Kraków

Marcel Nowy wpis

Ciekawe jak tam Praslok z białego combo :p

Krys Nowy wpis

Bylam klijentkoa tej firmy. Jest bardzo nie solidna. Zainstalowane kamery w moich sklepach - nigdy nie dzialaly. Po moich prosbach o ich uruchomienie, dostalam email od pana Tomasza Przybylskiego, ze mam zaplacic ponownie za serwis. Nie polecam tej firmy!!!

Aneta Nowy wpis

@Nowy Pracownikdalej pracujesz w Przybylski Mobile? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co najbardziej lubisz w swojej pracy i na co mogą liczyć osoby dołączające do firmy.

hgjk Nowy wpis

@ Siwy - no ja nie wiem ilu zniszczyła, ale ty masz cos do pwoeidzenia chyba

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Siwy

Hejka, @Marian, @szymek - nie ma to jak samemu sobie pisać komentarze. Ilu pracowników ta firma zniszczyła - o tym to już się nie pisze, ale na młode mięso armatnie zawsze jest zapotrzebowanie, więc firma na was czeka...

Marian

Firma faktycznie miała problemy ale najważniejsze ze to już czas przeszły .Na chwilę obecną wszystko jest w jak najlepszym porządku i idzie ku lepszemu .

Nowy Pracownik

Świetna atmosfera, bardzo dużo pracy ale za to można nieźle zarobić lepiej niż u innych . Atmosfera w pracy fajna , z chłopakami moźna się dogadać, nie ma na co narzekać . Wypłaty na czas a i na moim koncie coś drgnęło :)

Wojtek

Firma doprowadziłą mój monitoring wizyjny do pełnej sprawności choć trzy inne które to wcześniej próbowały nie dały rady . Pracownicy wykazali się profesjonalizmem - polecam w 100 %

marcel

Tak nad tabliczka mnożenia też trzeba popracować ...zeby wypłaty sie zgadzaly...

gandalf

Niima jak Praślokowi w tej firmie...

Byly

Wesołych Swiat dla Wszystkich byłych szczęśliwych

AMP

Witam a gdzie oni teraz pracują i dla kogo bo mi lecą zaległą pensję a chciałbym ją odzyskać.

Wajcha

Co tu duzo pisac. Warunki pracy ostateczne i nieudolne. Dbanie o pracownika? Zapomnij. Brak odziezy ochronnej (chyba, ze liczymy rowniez ZUZYTA) dopiero po interwencji wykonawcy projektu zostaly zakupione - it's so sad. Pracownicy w wiekszosci raczej sa ok, ale co po niektorzy... Moze w dupach sie poprzewracalo. O marna wyplate rowniez musialem walczyc, a dodzwonic sie do biura graniczy z cudem. Tyle co tam zarobilem, wydalem na paliwo na dojazdach do firmy,na miejsce pracy oraz badania lekarskie, ktore nie zostaly zwrocone - mam nauczke i uprzedzam innych. Nie wspomne, ze na szanownego "kierownika" trzeba bylo czekac od pol do poltorej godziny, zanim sie łaskawie zjawi. Widocznie zalezy od dnia, jak Panu kierownikowi sie wstanie rano POMIMO UMOWIONEGO SPOTKANIA. Wymowki? "Przeciez to mialo byc jutro!", "ale na godzine 9:00". Coz... Ponadto w firmie panuje wszechobecne niedogadanie. Nikt, nic o niczym i o nikim nie wie - to tylko moje spostrzezenie. Zatrudnic do czarnej roboty, zrob i spadaj na drzewo, ze mniejsza wyplata niz sprzataczki w Valeo, a myslalem, ze Valeo to oboz pracy... Dziwne, ze ta firma dalej prosperuje biorac pod uwage jaka opinie ma, a skads pieniazki trzeba trzepac - wnioski wyciagcie sami. Pozdrawiam z najszczerszymi kondolencjami!

gandalf

Wesołych świat dla prezesa , pomyślności niech dalej powiększa grono swoich entuzjastów:)

michał

To i ja się dołączę do życzeń. Wesołych Świąt :)

Hohoho

Wesołych Świąt dla wszystkich byłych pracownikow :)

Tak zdziwione oczy pojawiają sie 10 i 20 każdego miesiąca he wyplata na raty :p

były

haha to widze ze wszyscy widywali te "zdziwione oczy". Myśle że jest jeden plus który dostrzegają wszyscy byli pracownicy - wiemy jak nie powinno sie prowadzić firmy i jakich pracodawców unikać. Taka szkoła życia :)

byly pracownik

z tego co widze nic sie nie zmienilo... swoich pieniedzy od grudnia nie udalo mi sie odzyskac... sugeruje omijac szerokim lukiem...

Jak tam wyglada praca ? Warto wysłać cv? Jakie zarobki i czy w terminie. Jacy ludzie tam pracują ? Młoda czy starsza ekipa i czy z szefem da sie żyć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przybylski Mobile Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przybylski Mobile Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przybylski Mobile Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przybylski Mobile Sp. z o.o.