Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

tragedia

permanentna inwigilacja, monitoring, chaos, zrzucanie winy na pracownika szeregowego za wszystko, brak przekazywania informacji, dziwne złośliwe teksty, nie dotrzymywanie słowa, (usunięte przez administratora) obgadywanie za plecami, kłamstwa, nie mówienie celowo wszystkiego. omijać szerokim łukiem.

Joanna
@Aa

A na jakie stanowisko kandydujesz? :) Opowiesz coś więcej na temat rozmowy, którą odbyłaś? O co Cię pytali? Długo trwała rekrutacja? Czy to jedyny etap, czy są kolejne? Odezwali się już do Ciebie z informacją zwrotną? :) Daj znać, bo chcę złożyć CV w to miejsce.

W inwestycjach Netii zarządzanie na Poleczki to mega plus, zarobki super, zero odejść w Inwestycjach, najlepszy pracodawca w Warszawie, może (usunięte przez administratora)Warszawy

Kandydatka
@Hrabia

A jak dyrekcja konkretnie podeszła do tematu, opiszesz konkretnie? Widzę, że tu to standard żeby nie mieć uop, duża jest rotacja z powodu umów?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Netia S.A.?

@wszystkojednokto

Czyli finalnie te szkolenia się nie odbywają? Ale piszesz o stażach, to wtedy można tu podjąć staż i zostać po nim na etat, wtedy dają już normalną umowę? No bo skoro junior musi mieć doświadczenie, to też musi je gdzieś nabyć :)

Makoś Nowy wpis

Robiłem u nich - mało płacą i dużo wymagają. Szkoda na nich prądu.

Słońce Peru Nowy wpis
@Makoś

Dokładnie w inwestycjach na Poleczki totalna mizeria, pracy w brud, a pensja na B2B tylko na przeżycie do końca miesiąca.

W ofercie dla Specjalisty ds. Utrzymania Serwerowni, znalazłem w wymaganiach zapis o gotowości do pracy zmianowej w ruchu ciągłym. Co dokładnie ma firma na myśli, jak te zmiany wyglądaj i po ile h dziennie się pracuje?

@Netia Nowy wpis

Niestety pracownicy Netii i ich ulotki reklamowe to również zmora naszego osiedla. Nasze osiedle od wielu lat regularnie walczy z tzw opiekunami budynku, którzy naklejają ulotki na drzwiach, windzie, skrzynkach pocztowych, generalnie wszędzie gdzie się tylko da. Dodam, że na wjeździe na osiedle są umieszczone specjalne tablice do zamieszczania ogłoszeń, w każdym bloku w głównym korytarzu jest tablica korkowa na powieszenie ogłoszenia ale nasze uwagi i prośby dotyczące umieszczania ulotek pozostają bez pozytywnego odzewu ze strony tej firmy. Niestety również pisma, maile do zarządu pozostają bez odpowiedzi. Regularnie kontaktujemy się z tymi osobami tzw. opiekunami budynku, w celu usunięcia tych ulotek i przywrócenia osiedla do stanu poprzedniego ale bezskutecznie. Gdy "opiekunowie budynku" usłyszą o co chodzi przerywają rozmowę telefoniczną i nie odbierają już telefonu. Brak słów aby opisać to chamskie zachowanie.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, bo jest to zgodne ze mną to praca hybrydowa, którą proponują w ogłoszeniu dla specjalisty ds. dokumentacji technicznej. Tylko jak to wygląda wszystko w praktyce, dni w biurze jest tyle samo co zdalnych? Widziałem, że pracownicy mają dostęp do platform szkoleniowych i nie wiem czy to tylko na początek czy wszyscy mogą korzystać przez cały okres zatrudnienia.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Netia S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska architekt?

Alutka

Jeszcze jest aktywna oferta dla account managera i myślę nad wysłaniem cv. Z uwagi na to, że wymagają min. 2 lat doświadczenia i znajomości branży, oczekiwałabym solidnego wynagrodzenia i wysokiego systemu prowizyjnego. Orientuje się ktoś jakie to moga być kwoty? Choćby na tle innych firm w okolicy. W jaki sposób firma dba o wdrożenie i późniejszy rozwój pracowników?

Nic0null
@Alutka

B2b i 300 zl za klienta , powodzenia

Alka
@Nic0null

A te warunki na b2b są korzystne, bo taka umowa kojarzy i się z dużą samodzielnością? Ta kwota, którą podałeś to jest brutto, prawda? Napisz, proszę ile na początek zatrudnienia się ogarnia klientów, bo wolę wiedzieć ile można realnie wyjść na miesiąc.

Szybki
@Nic0null

B2B w inwestycjach, wyjazdy służbowe własnym samochodem za 50 groszy od km i zawieszona w nieskończoność tj. sorry skończoność do mojego odejścia buhhhaha premia 500 złotych

Mnie interesuje stanowisko architekt rozwiązań ICT - presales. Ciekawi mnie sprawa dress codu. Sami podali, że jest tu oferowana współpraca z prestiżowymi klientami na rynku biznesowym. I jak to sa spotkania z takimi klientami, to wymagany jest konkretny strój? Czy trzeba mieć biznesowe ubranie każdego dnia, czy tylko czasami? A może nie ma wymogów co do stroju?

tragedia

Przemysław
@tragedia

Aż taka zła atmosfera? Monitoring to w obecnych czasach nic dziwnego. Takie konflikty tylko z pracownikami czy z szefem też się nie można dogadać? Napiszesz jak jest?

były
@Przemysław

Ogólnie nie za ciekawe relacje.

@tragedia

Dokładnie to chyba opinia pracownika inwestycji. Pamiętam wszystko było na Twojej głowie budowa, realizacja, odbiory przy wynagrodzeniu 3000 zł do ręki jak mieszkałem w Warszawie. Jak pomyślę to do tej pory mnie trzęsie. A to było w inwestycjach na Taśmowej w 2019 roku

Leszek z Poleczki zagubiony w
@Hrabia

Zawsze tak było, że zatrudnialiśmy po najniższej linii oporu, najlepiej na śmieciówki

Aa
@tragedia

Gdzie jest taka atmosfera ? Czy na puławskiej ? Bo ostatnio miałam rozmowę online

Joanna
@Aa

Czym w Netia S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Klient

Totalnie nie polecam. Jesteśmy klientem od dłuższego czasu, problemy pojawiły się w momencie chęci przeniesienia usługi. Rozmowy trwają od 3 tygodni, problem z przyłączeniem, nadal nie mamy włączonej usługi. Dzwonimy wielokrotnie, jesteśmy zapewniani że ktoś wreszcie przyjedzie, czego oczywiście nie robią. Konsultanci potrafią rozłączyć się w trakcie rozmowy, odsyłają z działu do działu bez żadnego rezultatu. Oczywiście nadal nic nie działa a my nadal jesteśmy odsyłani. Absolutnie nie polecam usług Netii.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Netia S.A.?

Kris

Mogą, za niewielkie pieniądze lub umowę śmieciową na B2B

Beata
@Kris

Niewielkie pieniądze tzn? I o których stanowiskach tutaj mowa?

Rick Astley
@Beata

W inwestycjach na Taśmowej jak tam byłem. Umowa B2B śmieciowa, bo pracowałem normalnie 8 godzin. Pensja na fakturę 7 000 brutto. Po odjęciu vat, podatku, ZUS, księgowej, kosztu utrzymania samochodu i paliwa, materiałów do pracy zostawało 2400 PLN. Eldorado ????????????

Slońce Peru
@Beata

Byłem w inwestycjach ponad 3 lata. Dostałem 0 %%%%% premii. Katastrofa, firma marzenie

Zuzanna
@Slońce Peru

jaki jest ten system premiowania że Ci się nie udało? Jakieś wygórowane normy mają czy o co chodzi?

Kostek
@Zuzanna

Tam nie było żadnego premiowania i dlatego nic nie dostał :-)

@Kostek

Nic nie mieli na śmieciówkach w 2018 nawet oryginalnej plakietki Netii czy też choinki z logiem Netii z zapachem kokosowym

Janusz z grupy Netia
@Zuzanna

Dyrektor z inwestycji jeden z drugim mieli premie roczne to co oni mieli się przejmować podwyżkami podwyków na śnieciówkach albo jakimiś dla nich podwyżkami. Zastanówcie się :-)

Janusz z grupy Netia
@Janusz z grupy Netia

Podwyżkami lub premiami, sorry:-)

Pomaorange
@Janusz z grupy Netia

Ta szukali w inwestycjach (usunięte przez administratora)do pracy po najniższej linii oporu, na śmieciówki za 2500 na czysto po odjęciu kosztów za: samochód i jego koszt utrzymania OC, AC i przeglądy, księgowej, VAT, podatku PiT i ZUS.

wszystkojednokto

tak niby podają w ogłoszeniach i obiecują szkolenia... PRAWDA JEST INNA... szukaj za granicą, nie w Polsce... u nas większość to szajs, firmy osób z "czforakuf", wielkich biznesmenuf i biznesłumenuf. Jak nie masz doświadczenia to niemalże nikt Cię nie przyjmie (juniorów szukają z doświadczeniem 2-3 letnim na staże na podstawowe pensje lub zlecenia) ... u nas w kraju jest tylko eksploatacja i degradacja. A ci, co się nie dają - uciekają :) Powodzenia

afrykaner

opinia negatywna, jestem od kilku lat w netii i nie polecam nikomu, zmieniają kanały bez mojej zgody, na początku listopada straciłem zasięg mimo że opłaciłem, za ponowne podłączenie chcieli 34 ,22 zł które zapłaciłem a zasięgu nie ma, chcą żebym sam ustawił dekoder a później będę płacił jak za zboże bo coś źle nacisnę, wyłączyłem dekoder mimo że mam kontrakt do maja 2025 r, wolę płacić co miesiąc i nie oglądać reklam ani (usunięte przez administratora) kościoła.

wszystkojednokto

Proces rekrutacji tragiczny. Jak się można spóźnić na własne ustalone spotkanie online? :P Mizdrzenie się, obietnice, przedstawianie firmy w superlatywach blablablablabla. Brak zatrudnienia - trudno, zdarza się. Ale PO CO HR OBIECUJE NAWET KONTAKT W PRZYPADKU ODMOWY PODJĘCIA WSPÓŁPRACY? Widać po rekruterach brak zainteresowania moją osobą podczas rozmowy online (wymagana kamera), a i tak ciągną przedstawienie, żeby odbębnić czas w pracy... Tylko to nie jest wyłącznie ich czas. Brak poszanowania dla kandydata. Ale się czeka... bo może jednak... zamiast umawiać się dalej na rozmowy, z których któraś zaskoczy. Po przeczytaniu opinii innych widzę, że zgodnie z przypuszczeniami firma tak funkcjonuje, jak przeprowadza rozmowy - nijak i marketingowo, tylko. Firma zapewnia, że przeszkoli kandydata itd, po czym podczas rozmowy okazuje się, że jednak szuka osoby SAMODZIELNEJ do zespołu... ale SAMODZIELNEJ, samowystarczalnej i jednak z doświadczeniem w dziedzinie oraz oddaniem takim, które pozwala stwierdzić "za 20 lat będę dalej tu dla was dłubał choćbym wygrał w jackpota. od dziecka marzyłem o zabawie kablami. stąd odporność na porażenia budowana latami"

@wszystkojednokto

Ile Ci czasu zajęli i o jaką pracę u nich się ubiegałeś? Czy padły konkrety, czyli, ile płacą, co konkretnie jest do roboty i na podstawie jakiej umowy?

@wszystkojednokto

Rekruterach? Czyli tu porces prowadzi więcej niż jedna osoba i czy to są pracownicy działu HR, czy też jakiś manager z innego działu? I ile taka rozmowa trwa, skoro jest tyle opowiadania o firmie? Godzina? Więcej?

Maja

Jak ta rekrutacja zdalna wyglądała tutaj jeśli chodzi o prace jako Młodszy Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Serwerowni?? Interesuje mnie, ile czasu zajmuje cały proces? I czy jak rekrutacja jest online, to podpisywanie umowy jest też jakoś na odległość, czy już w biurze?

niezadowolona klientka

nie wiem za co netia pobiera pieniądze. zrezygnowałam z usług, zapłaciłam za przyszły miesiąc naprzód bo nie chcieli rozerwać ze mną umowy, chociaż na infolinii zapewniali mnie iz mogę rozwiązać umowę z dnia na dzień. korzystałam z usług netii ponad 4 lata, ostatecznie zrezygnowałam z powodu przeprowadzki do innego kraju. pracownik powiedział mi ze wszystko jest uregulowane, zapłacone. po 3 miesiącach dostaje maile ze muszę zapłacić. za co???? żenada. zapłaciłam aby się odczepili, ale wstyd jest pobierać pieniadze nie wiadomo za co.

Honorka

Wiecie coś o pracy jako Doradca Klienta Biznesowego?? Bo ja widziałam, że w sieci szukali pracownika i interesuje mnie, jak wygląda pensja? Jaka jest pensja zasadnicza? A i jakie premie dochodzą, jakaś kasa za prowizje?

Mykhailo

Na swojej stronie mają cennik usług bezterminowych netia.pl/pl/internet?stacjonarny=bezterminowa, a tutaj jest cennik usług przy zawarciu umowy netia.pl/pl/internet?stacjonarny=oferta-na-24miesiace Ale jak się zerwie z nimi umowę to piszą, że koszt usług internetowych 430,50 zł miesięcznie, a rabat miesięczny, który udzielają przy podpisywaniu umowy 390,50 zł i trzeba dopłacić różnicę w postaci opłaty wyrównawczej. Na stronie nie da się znaleźć cennika za 430,50 zł miesięcznie. Jakość internetu jest fatalna - prędkość 1GB nie jest nawet zbliżona, można podpisać umowę na 1GB, ale prędkość nie przekracza 30 mbit, to jaki jest sens jakiejkolwiek taryfy powyżej minimum.

Ta firma i jej usługi to (usunięte przez administratora). Internet permanentnie nie działa. O TV nie wspominając.

Olga

Piszesz serio czy to jakiś sarkazm, bo nie mogę wyczuć? Skoro zarobki są spoko to jakie osiąga się tu kwoty, premie też dają? O jakim właściwie stanowisku piszesz, powiesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Bo chciałabym jeszcze wiedzieć czy wszyscy są tu na cały etat czy może zdarzają się jakieś połówki.

Karol Marks
@Olga

Etat w inwestycjach to przeważnie tylko Nadszyszkownicy mieli oraz stara gwardia - rodzinka.pl. Najwięcej było na śmieciówka h tj. B2B. Pensje raczej mizerne po opłaceniu podatków i danin, bryndza. Nie wiem jak teraz ja tam byłem do 2019 roku.

Kilkujadek
@Olga

Byłem tam na śmieciówce w inwestycjach i przez 3 lata nikt nie dostał nawet 5 zł premii

Olek
@Kilkujadek

Pensja zasadnicza tak wysoka była, że uznali, że premia to byłaby już rozrzutność? Zastanawiam się też, czy dało się dostać UoP, jeśli ktoś chciał, i podwyżkę?

Aleksandra
@Karol Marks

A jak tu wygląda np. urlop na b2b? Można normalnie brać urlop i firma zapewnia takie warunki urlopowe jak na UoP? I czy jak to jest b2b to firma wymaga pracy stacjonarnej, czy skoro to kontrakt to można pracować gdzie się chce?

Kongo
@Olek

Były takie przypadki w Inwestycjach, że ludzie odchodzili bo firma nie chciała dać im umowy o pracę. Wiadomo dla kobiet chcących urodzić dziecko taka umowa śmieciowa jest bardzo niekorzystna.

Aleksandra
@Kongo

Z innych powodów umowy o pracę tez nie można dostać? Nie zawsze się to musi wiązać z chęcią rodzenia dzieci :D Jak facet poprosi, to też szans nie ma? W ogóle na ten rok będąc na b2b jak płacą, warto przyjść?

@Aleksandra

Powiem tak w inwestycjach była taka koleżanka Kasia, która odeszła bo chciała UoP, a dyrekcja ją totalnie zlała.

Kandydatka
@Hrabia

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko architekt w Netia S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.