SFM Filtry Łuczak s.j.

Stara Wieś

Opinie o SFM Filtry Łuczak s.j.

były pracownik 2010-01-18 23:44:17
nigdy przenigdy nie składjcie tam aplikacji szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prostak
nie szanuje pracownikow biurowych, produkcji
calymi dniami siedzi przed mnitoringiem i obserwuje co kto robi i jak pracuje
na produkcji stoi woda ale nie mozna jej pic jest tylko dla pip-u (powpisywal nagany)
z łazienki poodkrecal sluchawki i zabronil sie kompac po pracy w lato
przegral juz kilkanascie spraw w sadzie pracy
Kolo 2011-06-19 19:42:12
Zarobki przeciętne, atmosfera tragedia. Jest dwóch szefów, syn i ojciec. Syn to cham i prostak bez wykształcenia. Cała firma się z niego śmieje (nawet jego ojciec), i z jego decyzji. Ojciec z kolei ma chyba alzheimera, najpierw coś mówi potem się z tego wypiera. Obłęd. Na niższych poziomach też nie jest lepiej. Kierownik produkcji zastraszony, zatłamszony, szefostwo traktuje go jak ścierkę. Próbuje "królować" ale słabo mu to wychodzi. Brygadziści sprzedawczyki dbający tylko o własną du.pę.
Zaraz po moim odejściu zabrano wczasy po gruszą produkcji, równocześnie fundując pracownikom biurowym wycieczkę zagraniczną. Żaden brygadzista czy inny król się nie odezwał.
Odkręcono słuchawkę od prysznica żeby nikt się nie kąpał. Zakazano picia wody. Czas wyjścia do ubikacji odliczany od czasu na przerwę śniadaniową. Za rozmowę ze współpracownikiem, w trakcie pracy, można dostać upomnienie. Po firmie należy chodzić SZYBKIM krokiem - jak nie, upomnienie.
Firma zdecydowanie rodzinna... ciotki, kuzynki, kochanki mają największą władzę, choć nie posiadają ŻADNEJ wiedzy i wykształcenia.
Pracowałem tam 2,5 roku, i nigdy za żadne pieniądze bym tam nie wrócił.
jeden z pracowników 2011-11-28 13:00:10
Ktoś narzekał na pracę w tej firmie do tej pory?
To może coś napiszcie, co dzieje się w firmie od trzech miesięcy?
Wkroczyła na estradę .(usunięte przez administratora)., której celem jest zniszczenie tej firmy i pracowników, którzy tam pracują.... Oskarża wszystkich o spiski przeciwko niej...a za największego wroga uważa własnego syna... Ktoś tu powinien się leczyć psychiatrycznie i to napewno nie są pracownicy...Która matka tak traktuje swoje dziecko?
życzliwa 2011-11-30 20:34:51
Witam,
znam się Reginą od lat. Pracuję w SFM od dawna. Przyznam, że miło całej sympatii do Ciebie Regina, nie jestem już ostatnio w stanie się z Tobą dogadać. A piszę tutaj, żeby Ci trochę nosa utrzeć. .(usunięte przez administratora). Jak Wy się zachowujecie? .(usunięte przez administratora)e jak chorzy. .(usunięte przez administratora) to przecież Wasze dziecko jakby nie było. A ta firma, to wiele lat jego i Waszej pracy. Dlaczego teraz chcecie to wszystko zrujnować? Nie da się już z Tobą normalnie porozmawiać jak kiedyś Regina, żem próbowała i nic. My wszyscy mamy dość pracy w tej firmie przez Was. Ja Was proszę w imieniu całej produkcji, osiądźcie już na tych starych dupach, bo Wam się całkiem poprzewracało! Inaczej się Wam chyba nie da przetłumaczyć.Po dobroci za późno.
jadzia 2012-12-20 22:02:56
nie przesadzj .(usunięte przez administratora)robią w tej firmie taką robote ze musiałem wybrać 8 dni urlopu wypoczynkowego bo nie było pracy no ale ...niemam co narzekac zaraniam po 7 latch 1700zł takze jestem gosciu BRAWO pozazdrościc takich kochanych rodziców
kultura 2012-12-28 07:21:03
Witam, .(usunięte przez administratora) w pt zachowałas sie jak ... to ze pochodzisz z .(usunięte przez administratora) nie upoważnia cie do takiego zachowania troche kultury bo ręce opadają jak człowiek cie słucha.Mam nadzieje ze juz niedługo wróca stare dobre czasy i człowiek z chęcią będzie chodził do pracy
3/4 etatu 2013-02-02 21:28:58
Pani.(usunięte przez administratora) a może czas najwyższy wziaść sie z a biuro a nie na kazdym kroku ta produkcja i coraz lepsze masz pomysły sprzedawczyku
brawo 2013-02-05 14:12:50
wielkie brawa dla zarzadu SFM który poucinal pracownikom etaty i teraz kazdy kto mial umowe na czas okreslony ma zmieniana na 3/4. firma upada nie ma co
patriota 2013-03-04 13:08:20
widzicie teraz .(usunięte przez administratora)wam się nie podobał
.(usunięte przez administratora) macie 3/4 etatu po to aby grupowych zwolnień nie było!!!!
patriota 2013-03-05 11:00:57
barany zamiast.(usunięte przez administratora) zapłacić prowizje wydaja 10 tys. na bezsensowne targi gdzie są tam wystawcy i zabudowy pogratulować!!!
widać ubeckie metody chwyta majka i janusz
anonim 2013-06-22 01:29:43
Skoro poucinali etaty w SFM Filtry Łuczak s.j. to teraz pewnie ciężko będzie coś u nich znaleźć? Czy może są jakieś widoki?
anonimm 2013-06-23 13:12:19
A czy ktoś chciałby się tam jeszcze zatrudnić?
anonim 2013-06-23 13:18:03
@anonimm Jak by nie chciał to by nie pytał o SFM Filtry Łuczak, a chyba od tego jest to forum żeby się czegoś dowiedzieć?
gall anonim 2013-10-07 18:26:33
Heh ale gdy zagadnienie nam trudne staje sie wrecz niezrozumiale, to gdzie kazdy pyta? No? Ekipe to maja dosc rozsadnie dobrana
marek 2013-10-08 16:17:25
Slyszalem ze produkty firmy SFM Filtry Łuczak sa dobrej jakosci. Czy ktos to moe potwierdzic, warto u nich kupowac?
radek 2013-10-09 07:51:52
Mogę to potwierdzić, bo u nich kupuję. Kiedyś kupowałem od innej firmy i miałem wiecznie problemy z urządzeniami. W ogólnym rachunku wychodzą taniej niż inni, którzy mają niby "tańsze" produkty.
Maciej Ł. 2013-12-16 15:12:18
Kolo,piszesz,że to firma rodzinna to czy są szanse na przyjęcie do pracy?doradzi mi ktoś czy składać tam papiery,bo szukam pracy.
wojtuś 2013-12-22 16:41:34
papiery możesz złożyc,pensja max 1600-1700 od 3 lat brak podwyżek i jakichkolwiek szans żeby cos się poprawiło
janusz 2014-01-12 20:21:41
na razie redukują zatrudnienie i pensje, więc radziłbym się zastanowić, czy warto iść do tej firmy
regina 2014-02-05 11:14:38
dominika przestań spamować bo ci nie wychodzi!!!
Alaska 2014-02-17 15:24:52
A cóż to? Jakiś regres w firmie, że pensje tną? Trochę szkoda, bo jak widzę zamiast się rozwijać to się zwijają!
Michał 2014-11-30 23:15:59
Witam, czy teraz jest jakas szansa na zatrudnienie się w szeregach SFM Filtry Łuczak. Bo chyba redukcje zatrudnienia już dawno sie skończyły, prawda? Od tego czasu prowadzili już jakąś rekrutacje i wyszli na prosta, czy nadal trochę boicie się o swoje stanowiska pracy? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
dziuplak 2015-01-14 16:42:49
SFM Filtry Łuczak s.j. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku filtrów powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji. Firma powstała w 1983 roku i zatrudniała początkowo kilku pracowników. W okresie swojego istnienia zmieniła zakres swojej działalności, struktury organizacyjne, stosowane technologie oraz materiały i rozwiązania techniczne. Obecnie wystarczy spojrzeć na ich zakład aby wiedzieć , że wyraźnie poszli do przodu...
kondix 2015-03-25 01:55:44
zgadzam się z Tobą @dziuplak , że SFM Filtry Łuczak wyraźnie idzie w dobrą stronę, jednak zauważyć muszę , że nie można patrzeć jedynie na rozwój zakładu, ale również na to jak ludziom się tutaj wiedzie. A na tym polu jak się okazuje jest jeszcze naprawdę całkiem sporo do poprawienia. Pewnie wiecie o co mi chodzi?
winner 2015-04-18 00:48:10
Firma która o filtrach wie wszystko i bardzo chętnie te wiedze przekazuje. Dlatego może jej pracownicy uznawani są za naprawdę porzadnych specjalistów
dziuplak 2016-04-12 19:47:19
oczywiście przekazuje te wiedzę za porządne wynagrodzenie bo jakżeby inaczej :) nie oszukujmy się - nikt nie robi tutaj niczego za darmo. pozdrawiam .
żaba 2016-04-21 10:39:51
może ktoś wie jak teraz jest w firmie, płace, atmosfera, praca???
bum 2016-05-09 09:32:01
Porządne wynagrodzenie jest u nich możliwe @dziuplak, ale wiadomo czy jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Dziękuje za odpowiedź.
janusz 2016-09-20 08:16:43
Wie ktoś jak sprawa wygląda tam na etacie handlowca?
vbhkjx 2016-09-23 22:53:14
@ janusz - ale obawiam się że musis zadac konkretniejsze pytanie, aby uzyskać na nie odpowiedz .....
Zostaw swoją opinię o SFM Filtry Łuczak s.j. - Stara Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFM Filtry Łuczak s.j.