SFM Filtry Łuczak s.j.

Stara Wieś

Opinie o SFM Filtry Łuczak s.j.

anonimm 2013-06-23 13:12
A czy ktoś chciałby się tam jeszcze zatrudnić?
gall anonim 2013-10-07 18:26
Heh ale gdy zagadnienie nam trudne staje sie wrecz niezrozumiale, to gdzie kazdy pyta? No? Ekipe to maja dosc rozsadnie dobrana
radek 2013-10-09 07:51
Mogę to potwierdzić, bo u nich kupuję. Kiedyś kupowałem od innej firmy i miałem wiecznie problemy z urządzeniami. W ogólnym rachunku wychodzą taniej niż inni, którzy mają niby "tańsze" produkty.
wojtuś 2013-12-22 16:41
papiery możesz złożyc,pensja max 1600-1700 od 3 lat brak podwyżek i jakichkolwiek szans żeby cos się poprawiło
janusz 2014-01-12 20:21
na razie redukują zatrudnienie i pensje, więc radziłbym się zastanowić, czy warto iść do tej firmy
dziuplak 2015-01-14 16:42
SFM Filtry Łuczak s.j. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku filtrów powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji. Firma powstała w 1983 roku i zatrudniała początkowo kilku pracowników. W okresie swojego istnienia zmieniła zakres swojej działalności, struktury organizacyjne, stosowane technologie oraz materiały i rozwiązania techniczne. Obecnie wystarczy spojrzeć na ich zakład aby wiedzieć , że wyraźnie poszli do przodu...
kondix 2015-03-25 01:55
zgadzam się z Tobą @dziuplak , że SFM Filtry Łuczak wyraźnie idzie w dobrą stronę, jednak zauważyć muszę , że nie można patrzeć jedynie na rozwój zakładu, ale również na to jak ludziom się tutaj wiedzie. A na tym polu jak się okazuje jest jeszcze naprawdę całkiem sporo do poprawienia. Pewnie wiecie o co mi chodzi?
żaba 2016-04-21 10:39
może ktoś wie jak teraz jest w firmie, płace, atmosfera, praca???
janusz 2016-09-20 08:16
Wie ktoś jak sprawa wygląda tam na etacie handlowca?
vbhkjx 2016-09-23 22:53
@ janusz - ale obawiam się że musis zadac konkretniejsze pytanie, aby uzyskać na nie odpowiedz .....
Zostaw swoją opinię o SFM Filtry Łuczak s.j. - Stara Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFM Filtry Łuczak s.j.