Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Dobzi Ludzie

Witamy serdecznie, czy jest możliwość przeprowadzenia z Wami wywiadu na temat tego jak kantujecie ludzi na pieniądze? Taka wspólna rozmowa o tym co robicie nie tak z osobami u Was zatrudnionymi i jak ich traktujecie, pomogłaby ostrzec jak największe grono pracowników chętnych zapracować sobie na lepsze życie, przed tym by nie podejmowali się współpracy z Wami, broń Boże. Ponieważ po przyjęciu się do tej agencji, FLEXCRAFT zmienia się w BIEDACRAFT. Pozdrawiamy

@Dobzi Ludzie

Witam, prosimy o przesłanie e-maila ze szczegółami przedstawionych sytuacji na adres: support@flexcraft.eu

Rocky

Witam, ktoś wybiera się do pracy w czwartek busem gtv do flexcraft w Gorinchem? Jakie macie opinie o pracy w Alkmaar, zakład Vomar, ktoś może się podzielić doświadczeniem? Pozdrawiam

krop
@res

jak w euro jak mi w złotówkach płacili...?

Kuba

Witam wyjeżdżam w przyszłym tygodniu do pracy w Alkmar na magazyn Vomar czy ktoś może mi powiedzieć jak praca jak godziny oraz lokalizacja . I najważniejsze pytanie czy ktoś też wyjezdza za tydzień??

eleven
@Grendal

a jezdziles na wlasna reke czy sa jakies dojazdy organizowane?

pakowaczrur

Bardzo mili oraz życzliwi ludzie pracują w flexcrafcie, jedynym minusem może byli współlokatorzy którzy nie grzeszyli kulturą(odpalanie alarmu pozarowego w srdoku nocy, palenie pod oknem). Moze jeszcze był drugi postaci salarisa, który był w języku holenderskim. Zakwaterownie było na poziomie, kuchnia wyposażona(zazwyczaj), nie tak dużo osób na łazienke, dobra lokalizacja (gorinchem to urocza miejscowosc). Ogólnie to pozytywnie oceniam wspólprace.

Radek
@flexo

No tak ale zawsze lepiej zasięgnąć języka od kogoś kto już był na takim wyjeździe bo powie jak jest bez podkoloryzowania. Jak typowo na zarobek to po ile godzin spędza się w pracy? Są nadgodziny żeby wycisnąć finansowo z tego wyjazdu co się da?

Marlenka Nowy wpis

Był ktoś na wózkach widłowych? Ciekawi mnie czy można jechać parami bo chce jechać z facetem i czy można ewentualnie zmienić zakwaterowanie jeśli będą jakieś problemy z samym zakwaterowaniem?

Witam, pracuje ktoś w magazynie kruidvat ede/heteren? Jakieś opinie jak wygląda praca i zakwaterowanie?

Szop
@Gość

Na magazyn tutaj potrzebują doświadczenia albo uprawnień?

Szop
@Gość

Gdzie znajdę opis co tam trzeba?

bren
@Szop

no są ogłoszenia typowo pod wózki albo opoeratorów maszyn to trzeba mieć

bren
@Szop

na ich stronie masz wszystko rozpisane w ogłsozeniach

@bren

macie jakieś miejsce żeby z ludźmi do wspólnego wyjazd się umawiać?

@Szop

Wszystkie oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/

Niekryty Krytyk Nowy wpis
@Aldiver Flexcraft

Jak to jest możliwe że pobieracie 25euro tygodniowo za to że można wziąć jako pasażer do auta agencyjnego i jechać do pracy oddalonej no jednak o więcej niż 10km. Przepisy jasno mówią że agencja nie może pobierać żadnych opłat tego rodzaju.

Kacper Nowy wpis

Jeżeli firma Flexcraft , zaoferuje wam pracę na zakładzie J.A Ter maten b.v. Bunschoten, stanowczo odradzam . Pracownicy są nieświadomi wdychania chloru silnie oddziałującego na układ oddechowy , jak również działanie (usunięte przez administratora). Ubrania nie są przystosowane do panujących warunków panujących do chłodni . Jeżeli masz ochotę być poniżany przez pracowników i traktowany jak jednostka w systemie , ten zakład jest dla ciebie . Jeżeli znasz swoją wartość oraz szanujesz ludzkie zdrowie lepiej , poszukać innych ofert.

Ponoć kiepskie zarobki tu według kogoś niżej. Wszędzie tak, jak teraz płacą na magazynie przy zbieraniu zamówień ? Taka oferta była w 2018 widziałem, chciałem się spytać w ogóle, czy teraz są przyjęcia, ale no to najpierw w sumie bym chciał wiedzieć, jak z tą kasą.

Magazynier

Ok

Ok

Danusia beverwijk

@Pracodawca gorąco nie polecam zmarnowałem w tej agencji 3 miesiąc, zarobki fatalne, przed podpisaniem umowy był zapewniane 40h na tydzien gdzie po przyjeździe tych godzin nie było (około 30 czasami 33h) zarobki wąchały się od 250e do 300e na tydzień, wieczne błędy w solarisach, ciężki kontakt z biurem, jeżeli chcesz wegetować i mieć tylko na przeżycie to jest idealna agencja dla ciebie!!! Gorąco nie polecam. Jeżeli masz wątpliwości odezwij się mogę przesłać konwersacje z biurem nagrania rozmów i filmy jak to wygląda od środka

Matii

Wszystko si. Nie sluchajcie innych. Zarobki 350 euro tygodniowo na spokojnie za 5 dni z sobota troche wiecej. Wyplata zawsze na czas. Warunki mieszkaniowe tez dobre, ale wiadomo wszystko zalezy od lokacji. Pani Ania koordynatorka wcale nie jest taka zla jak pisza. Reszta koordynatorow tez mila i pomocna. Jeba* wszystkich zaklamanych!!!

@Matii

Sobota trochę więcej, czyli?;) Można samemu zdecydować czy bierze się robotę w sobotę? Czy firma narzuca? Dzielisz pokój z kimś czy masz jedynkę? Ile u ciebie trwały formalności, można w miarę szybko wyjechać z firma? Czy wymagają jakichś dokumentów?

@Matii

Ja chciałbym dopytać, czy za mieszkanie trzeba płacić? Czy firma opłaca je w całości? Daj znać, bo myślę, czy składać tutaj CV.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Logistyk w Aldiver Flexcraft? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ewka

Czy ktoś z Państwa już był na rozmowie o pracę przy produkcji papieru? Albo miał jakiś odzew? Nie mogę się na razie skontaktować z konsultantem na stronie bo mi pokazuje, że zajęte. To tu weszłam. Wiadomo, jak to dokładnie wygląda godzinowo, ile zmian? Ta opcja nadgodzin wspomniana faktycznie dobrowolna?

Mikimouse

Nie polecam biura! Po pierwsze lokacje mieszkaniowe które oferują.... pożal się Boże. Mieszają nacje, gdzie nie możesz siw dogadać a same lokacje to proszą o jakąś inspekcje. Łóżko koło łóżka, kiedy śpisz to oddychasz na kogoś albo odwrotnie. Może jest z 30cm odstępu między łóżkami. Po drugie, łamanie prawa przez robienie testów narkotykowych zleconych przez panią Anie, wielka koordynatorkę badz innych koordynatorów. Może sprawdźcie najpierw biuro w Gorinchem ile osób chodzi na koksie. Pamiętajcie że jest to nie legalne! Nie godząc się na test, znajdą powód żeby cie wyrzucić. Po trzecie wyplaty.... są na czas.... ale ciągle problemy z godzinami. Ok, da się zrobić korektę ale nie rozumiem dlaczego mam czekać na swoje pieniądze Po 2,3 tyg. Firma gdzie pracowałam, wysyłała co tydzień godziny na czas ale Flex musiał coś namieszać. I ostatnie (usunięte przez administratora)

To akurat prawda na 7 osobowym domku siedzi pani koordynator u swojego boją. Czyli razem 8 osób. Ze tam nikomu to nie przeszkadza. Pewnie maja z tego powodu korzyści. Lepsze zmiany i więcej godzin . Ciekawi mnie tylko to że ktoś na to pozwala że firma flexcraft na to nie reaguje .

Pracuś

Prawda , że nikt z tym nic nie robi . Jakieś przyzwolenie jest na to a mieszkańcy nie reagują bo mają z tego korzyści pewnie . Tylko jak koordynator może spotykać się z pracownikiem i mieszkać u niego na mieszkaniu gdzie mieszka jeszcze kilka osób. Flexcraf dal przyzwolenie na to przecież to jest nie zgodne z regulaminem . (usunięte przez administratora)

@Pracuś

Ale to, że mają z tego korzyści to tylko wasze domysły, tak? Czy ta sytuacja ma jakikolwiek wpływ na innych pracowników? Jest w jakiś sposób dla nich niekorzystna? Bo nie wiem czy te doniesienia brać w jakikolwiek sposób pod uwagę rozważając tutaj pracę

Hejka chce z chłopakiem aplikować na operatora produkcji. Jest szansa ze dostaniemy się razem na jedną linię na tą samą zmianę czy rozrzucają ludzi? Jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem? Ile ludzi jest w jednym mieszkaniu? Zastanawiam się jak jest tez z wyposażeniem tego lokum. Widelce talerze szklanki? Takie rzeczy są czy lepiej samemu sobie coś zorganizować?

mam pytanie odnośnie pracy przy mięsie w zakładzie ferdinand zandbergen praca przy taśmie jakie warunki i czy sa godziny?? i jakie zakwaterowanie bo podobno hotel pracowniczy dlatego chciałbym poznać jak atmosfera na hotelu itp? oraz dojazd do pracy?

Chłopaczek
@Adam

Szczerze nie polecam. Pieniądze idzie zarobić ale jakim kosztem. Jesli macie co innego do wyboru to polecam druga opcje. Ps. Tam każdy pod każdym dołki kopie, polecam orientować się z bajerka i uważać z kim się gada...

@Chłopaczek

Mimo przeczytania tej opinii do teraz nie znam do końca tego wspomnianego kosztu? Czy oprócz samej atmosfery faktycznie jest ciężko czy jednak nie bardzo? co się konkretnie na tej całej taśmie robi? są jakieś jeszcze inne poboczne zadania?

Dżabi

Czy na sortowaniu odzieży można wyjechać tylko na te trzy miesiące? Widziałem w ogłoszeniu że to minimum ale wolę dopytać jak to jest

Dżabi
@Dżabi

Ktoś był na tym i poleca? Pracuje się tylko poniedziałek piątek?

heca
@Dżabi

logiczne że jeżeli w ogłoszeniu podane że to minimum to można na tyle pojechać chociaż szczerze to nie wiem czy ci się to opłaca, na takie wyjazdy zawsze lepiej na dłużej pojechać, przynajmniej moim zdaniem

heca
@Dżabi

zresztą z nimi telefonicznie bardzo szybko da się dogadać, to ci polecam tak wątpliwości swoje rozwiać

Myjek

to odwrotnie, na jak najdłużej można wyjechać, rok czy więcej?

Myjek

czy to się ofertami jakoś różni?

@Myjek

nie wiem, bo na dwóch wyjazdach tylko byłem, więc ciężko powiedzieć czy wszystkie oferty mają tak samo, ważne że każdy wyjazd conajmniej trzy miesiące

@Myjek

ja na tych swoich toi po rok byłem

pakowaczrur

Karola
@pakowaczrur

Finansowo tez było ok? Fajnie że mili ludzie tam pracują, a kontakt z biurem był dobry tak w ogóle? Na jaki czas w ogóle podpisuja umowy? Czy to zależy od tego gdzie się jedzie?

flexo
@Karola

jak jedziesz typowo na zarobek to powinno byc ok, jak bedziesz z nimi gadac to od razu przeciez mozesz pytac o stawke i sama ocenisz czy ci pasuje

flexo
@Karola

z takimi pytaniami to najlepiej ci bedzie z agencja sie porozumiewac, ale odpowiadajac na jedno z pozostalych - tak, kontakt dobry ;d

bgn
@flexo

Te stawki są zależne od projektu czy zawsze takie same?

bgn
@flexo

Opłaca się jechać na takie kilka miesięcy?

Radek

flex

grafik do pracy się dostaje już tam na miejscu czy wysyłają na maila albo coś?

faster
@flex

dobre pytanie, jak to jest?

faster
@flex

często się zmienia grafik czy sporadycznie? na jakieś nadgodziny to się trzeba wcześniej zgłaszać?

Rekin
@flex

Może to też od projektu zależy?

Joanna
@flex

Tak grafik obiecują prace 5 dni w tyg z możliwością nadgodzin na miejscu okazuje sie że pracujesz 4 dni w tyg taki grafik dostajesz a czynsz za wynajem połowy pokoju placisz około 150euro tygodniowo

@flex

grafik zmienia sie czasem kilka razy w tyg zależy ale nadgodziny mało kiedy są możliwe tzn w umowie masz 35godzin pracy czasem trafi sie jakaś sobota lub piątek i to tyle ale to nic pewnego

@Adam

okej, dzięki wielkie za odpowiedzi

@Adam

czyli no elastycznym trzeba być jak chodzi o grafik, taki z tego wniosek

Kyrgioss
@flex

Grafik dostaniesz w aplikacji. Ja na pickerce miałem tak że do 21 nawet czekałem za informacja czy idę do pracy, a jak już się pojawił to nie zdziwilem się nawet tym że koordynator mi o 5 rano dzwoni, że jednak dziś do pracy nie idę . Ta firma słynie z nie traktowania ludzi jak ludzi. Tylko jak (usunięte przez administratora) Z drugiej strony większość rodakowi tam i w innych agencjach też zachowuje się jak (usunięte przez administratora) suma sumarum jest remis. Zjechałem po około pół roku przerzucania po różnych lokacjach i pracach. Niby robisz w tym samym magazynie, a musisz iść na piekarnie, na jakieś dżemiki jeździć, a jak ci nie pasuje to nie będziesz miał godzin. Zresztą potrafią cie kłamać ze nie ma pracy stąd mało godzin, a później dowiadujesz się że jak nie ma pracy? Nowi się szkola, magazyn pełny picker ów także praca jest.

Alicja
@Kyrgioss

O, Ty jeden napisałeś konkretnie, że byłeś na pickerce. Wszystkie zrozumiałam, widzę wady, ale napisz, ile dało się zarobić tak średnio w miesiąc?

luidżi
@Kyrgioss

a ogólnie to jest robota na pn.- pt.? czy w weekendy też?

Kyrgioss
@luidżi

Myślę że na dodatkowe weekendowe prace to należy się wykazać. Co do pytań o zarobki, wiadomo, że nie urywaja tyłka, ale nie są to ochłapy. Jeśli nie będą się mylić i przerobisz ze 4 - 5 dni to zakręcisz się w okolicach 350 euro. Czasami 400, ale to zależy jak Cię tam badge naliczy, i agencja hehe. Powodzenia wiaractwo!

@Adam

ale chyba warto dodac, ze na kazdym zakladzie grafik pracy wyglada inaczej, wiec zalezy gdzie pracujesz, jesli zaklad ma wiecej niz jedna zmiane, to faktycznie grafik logicznie na to patrzac moze byc ruchomy, ale jak jest jedna zmiana, to chyba ciezko tu cos wymyslec innego niz to, ze codziennie sie chodzi do pracy :)

@Kyrgioss

Po kolei - piszesz o pracy dla firmy Vomar, po co to ukrywać? Grafik jest ustalany codziennie i jest wysyłany ok. godziny 18-stej. Faktycznie - jest to uciążliwe, bo nie można zaplanować tygodnia. Co do godzin - jeżeli robi się swoje, ma się tę normę lub wokół niej się oscyluje, a przede wszystkim - przychodzi się do pracy i nie zgłasza wiecznych chorób jednodniowych, szczególnie w poniedziałki to praktycznie ma się 6 dni w tygodniu co przekłada się na wypłatę w okolicach 500+E tygodniowo. Czasami dają na inne działy, by zapewnić godziny. Jednym to przeszkadza, innym to pasuje, bo zawsze jakaś odmiana. Co do przerzucania po lokacjach - mnie przenieśli tylko raz, bym miał bliżej do pracy, więc osobiście tego nie odczułem. Koordynatorzy - często padają tutaj zarzuty, że są niepoważni i nieludzcy. Tyle, że pamiętajcie, że to też ludzie i niejednego kosmitę już widzieli. Wystarczy normalnie z nimi rozmawiać i okazuje się, że można się z nimi dogadać. Jeżeli ktoś im sapie do słuchawki, ma wiecznie jakieś pretensje albo co tydzień zgłasza jednodniową chorobę to jak mają poważnie traktować taką osobę? To samo jest z "hausmajstrami" - ile razy słyszałem, że ten albo ta to są tacy, sracy i owacy, a po chwili się okazuje, że ktoś im naubliżał, był bezczelny albo coś odwalił? To też ludzie i złośliwość za złośliwość. To chyba oczywiste. (usunięte przez administratora) na lokacjach - wprowadzasz się i często okazuje się, że... najpierw trzeba posprzątać. Tyle, że to wina osób tam mieszkających, a nie "hausmajstrów". Niektórzy wyjechali i zabrakło im mamy, która w Polsce za nich sprzątała. Niektórzy twierdzą z kolei, że "płacę 128 euro tygodniowo to wymagam" i uważają, że nie muszą sprzątać. I "hausmajster" znowu jest zły, bo wpadnie skontrolować, okazuje się, że jest (usunięte przez administratora) i przyczepi się, bo taka jego rola. Największym problemem jesteśmy my sami, Polacy. Sam fakt, że pojawiła się druga agencja, która sprowadza pracowników z Hiszpanii to potwierdza, bo "Hiszpanie są jacy są, może normy nie wyrabiają, ale przychodzą do pracy i jak przyjdą to są trzeźwi i nienaćpani" - takie coś usłyszałem i skutek jest taki, że jest coraz więcej Hiszpanów, a coraz mniej Polaków. Z kolei na innym dziale trzy naćpane głąby z Polski wytarzały się niedawno w bułkach i to było już za dużo - mają rezygnować z Polaków. Agencja powinna dokładniej weryfikować zatrudniane osoby, ale mam też świadomość, że jest to trudne, bo w trakcie rozmowy rekrutacyjnej wszyscy są święci, a prawda dopiero po czasie wychodzi. Podsumowując - jeżeli przychodzisz do pracy, robisz swoje, normalnie rozmawiasz z koordynatorami, na chacie nie robisz problemów to idzie zarobić ładne pieniądze, a po to wszyscy wyjeżdżamy.

Jakub
@Lolo

Napisałeś że kwatera jest płatna 128 eur. To jest osobny pokój czy dzielisz go z innymi pracownikami? Masz w cenie internet w mieszkaniu? Dodatkowo do pracy potrzebny jest transport? Rozumiem że raz cię przenieśli blisko pracy ale jak jest dalej to dowożą czy trzeba samemu sobie radzić i jeździć komunikacją miejską?

@Jakub

128 Euro tygodniowo brutto w ramach tzw. kosztów eksterytorialnych, co przekłada się na jakieś ok. 100 euro rzeczywistych kosztów. Wszystkich, którzy twierdzą, że jest inaczej odsyłam do odpowiednich zapisów ustawy, bo najpierw się sprawdza, a później pierdamony w Internetach się wypisuje, czy to "pod tą" agencją, czy też innymi. Pokoje są z reguły dwuosobowe, ale jest opcja i na "jedynkę". Miałem nawet opcję na takową, ale jej nie chciałem, bo miałem spoko ziomka na pokoju, więc nie było potrzeby, by się rozstawać. Ogólnie są różne opcje - agencja ma zarówno hostele pracownicze jak i prywatne domy oraz mieszkania, ale generalnie - jak to każda agencja - upycha ile wlezie, więc największa szansa jest taka, że trafisz na "dwójkę". Pracodawca zapewnia transport - koszt to max 20 euro tygodniowo/4 euro dziennie lub za darmo jeżeli jesteś kierowcą, ale jako kierowca bierzesz na siebie odpowiedzialność za samochód, mandaty i (usunięte przez administratora) których musisz przewozić. Jeżeli nie chcesz się użerać z baranami siedzącymi jako pasażerowie to radzę się nie przyznawać, że masz prawo jazdy, ale z drugiej strony - jako kierowca masz praktycznie zapewnione godziny jeżeli niczego nie spier..., bo kierowców im ogólnie brakuje. Twój wybór :) Baranów, którzy zaraz będą twierdzić, że to (usunięte przez administratora) bo należy się "kilometrówka" powyżej 10 km odsyłam do drugiej ustawy. Tak, ona się należy, ale dla prywatnego samochodu. To nie jest tak, że jedziesz agencyjnym samochodem jako pasażer i jeszcze ci za to dopłacą, a agencja opłaci paliwo, leasing, ubezpieczenie i podatek drogowy. Tak pięknie to nie ma misie kolorowe, a Wy dalej opowiadajcie (usunięte przez administratora):) Internet jest w cenie - w zależności od lokacji - raz działa bardzo dobrze, a raz to totalna padaka. Ogólnie net jest zapewniony, bo bez tego nie mieliby jak planningu przesłać, więc muszą zapewnić.

@Joanna

Jakie 150 euro? Pokaż Salarisa misiu kolorowy :)

simon
@Lolo

no i to jest opis, przynajmniej wiadomo co i jak, ja w sumie mógłbym być kierowcom, to dla mnie akurat plusy przeważają z tego co piszesz, więc spoko, że pokazałeś dwie strony medalu ;)

@simon

Zapomniałem dodać, że jako kierowca masz 9.5 km tygodniowo do wykorzystania w celach prywatnych. Wynika to z holenderskiego prawa, wg którego przysługuje 500 km rocznie, więc podzielili te 500 km przez 52 tygodnie i tyle im wyszło. Niby mało, ale spoko rozwiązanie na części lokacji, bo czasami jest trochę dalej do sklepu, więc samochodem można podskoczyć. Szczególnie, że część agencji nie pozwala w ogóle nawet zatrzymać się przy sklepie w drodze powrotnej z pracy. W innej agencji typowi dowalili ponad 400 euro kary, bo pojechał do sklepu i wykorzystał 2 kilometry w obie strony.

hanys
@Lolo

czasami sie da zarobic ladne pieniadze a czasami nie da zalezy od sytuacji od zakladu i tak dalej nie ma reguly

hanys

@hanys

To oczywiste. Ja pisałem o sytuacji w przypadku Vomaru. Tam naprawdę jak chce ci się pracować i przyjechałeś zarobić, a nie balować to zarobisz :)

Dobzi Ludzie

@Dobzi Ludzie

meblo

był ktoś na produkcji mebli ogrodowych w Rijen? jak jest? trzeba mieć doświadczenie w pracy na produkcji?

janek
@meblo

tez na to patrzylem i wydaje mi sie ze tam nie wymagali doswiadczenia na produkcji

@meblo

Witam, nie wymagamy doświadczenia. Nasz dział rekrutacji przedstawi wszystkie informacje na temat oferty pracy. Tel. kontaktowy : +48 504 181 439

@meblo

nie trzeba, pokażą co i jak, też pojechałem bez doświadczenia

robix
@qortyl

długo ci zajęło wdrożenie się w robotę?

@robix

nie, nie było to na tyle skomplikowane, żebym nie wiadomo ile czasu potrzebował

@robix

ale to na pewno też zależy od osoby i od tego co się konkretnie wykonuje na projekcie

@robix

no ale rocket science to to nie jest, więc bez obaw

Bogobojny
@meblo

Nie polecam, ludzie pod wpływem substancji psychoaktywnych biegają tam jak harty z tymi meblami i zawyżają normę o pięciokroć. Przez to wszystko szef wyczekuje od każdego nowego pracownika, że będzie tam biegać jak na maratonie.

Mikołaj i elfy

Zaznaczamy, że jeżeli ktoś już się zdecyduję na wycieczkę to proszę się ciepło ubrać, wieje tu chłodem przez nadmiar bałwanów.

Rocky

AFQ
@Rocky

Dałbyś znać jak już jesteś na miejscu jak wygląda zakwaterowanie i jak się pracuje?

kafka
@AFQ

z doswiadczenia swojego moge powiedziec, ze mi sie pracowalo normalnie, nie jest to praca marzen bo ja przyjechalem tam tylko bardziej zarobic, ale agencja wyplacalna wiec okey

gagd
@kafka

a w jakim systemie sa wyplacane pensje? co miesiac, tydzien, dwa?

Skorpion49
@kafka

Hejka a jak z zakwaterowaniem jakie warunki.

Pylon
@Skorpion49

zakwaterowanie jest i chociaz warunki różnią się od miejsca to nigdy na tragicznym miejscu nie żylem wiec raczej dawałbym okejke

eleven
@Pylon

a ile osob miales na kwaterze?

Oleksy
@kafka

to akurat najważniejsze że wypłacalni są, a tego się najbardziej obawiałem ale to super że piszesz

Gret
@eleven

na mieszkaniu było nas chyba 10 osob jak dobrze kojarze

Gret
@eleven

ale mieszkałem w 2 osobowych pokojach

zaps
@Gret

a da sie z nimi dogadac zeby w pokoju byc z ziomkiem z ktorym chce jechac czy losowo tylko przydzielaja?

zaps
@Gret

kwatera do przezycia, warunki dobre?

capo
@zaps

da sie dogadać tylko musisz to tam wcześniej zaznaczyć luz, mi sie przynajemniej udalo

capo
@zaps

a co do kwater to nie urywa niczego ale ogólnie git, ja sie nie czepialem warunkow jakos

Marczan
@capo

Jak chodzi o wyposażenie, to jakieś takie podstawy są, czy trzeba zabierać ze sobą?

mayo
@Marczan

co masz na mysli mowiac podstawy wyposazenia? jakbys mogl sprecyzowac to byloby lepiej

mayo
@Marczan

z doswiadczenia ci moge powiedziec ze lepiej zawsze cos wziac niz nie, bo to ze dla ciebie jest cos logiczne i myslisz ze bedzie to mozesz sie przeliczyc. + lepiej miec swoje rzeczy takie podstawowe jak recznik, jakis kubek, ladowarka itd bo co do jakis srodkow kuchennych czy pasty do zebow itp to sie raczej juz na kwaterze dogadacie

Doritos

to spoko bo szybciej pieniadze dostajesz jak sie zatrudnisz ...

Burkier
@mayo

a pieniądze w gotówce się dostaje czy przelewy robią?

chlorek
@Doritos

cokolwiek by nie bylo zawsze na czas mi pensja przychodzi wiec z tym jest mega spoko

flesz
@chlorek

i mowisz ze wszystko sie zawsze zgadza ta? to tyle dobrze wiedziec

flesz
@chlorek

to ogolnie polecasz probowac sie tu zakrecic? nie narzekasz na nic jakos mocniej?

borsuk
@flesz

nie spotkalem sie jeszcze w zyciu zeby gdziekolwiek bylo idealnie ale to co ja tam sobie pod nosem czasem ponarzekam to normalne dla wiekszosci branzy :D

borsuk
@Burkier

to juz nie te czasy ze gotowke daja, na konto masz pieniadze przesylane, pelna profeska hehe :D

Dark
@borsuk

wypłata normalnie na czas? zdarzały się jakieś opóźnienia czy niezbyt?

Dark
@borsuk

to jako kto robiłeś o ile mogę zapytać??

Totem
@Dark

opóźnień nie ma, do tego przyczepić się nie można

Rafał

O to fajnie. Zdarzają się jakieś przestoje że siedzi się bez roboty na kwaterze? Czy codziennie jest praca przynajmniej na 8 godzin?

Rock

długo tutaj pracujesz? na ile wyjechałeś?

slaav
@Rock

na takie wyjazdy podpisuje sie glownie jaka umowe?

Lokar
@slaav

Umowę o pracę tymczasową.

Lokar
@Rafał

Masz pełen wymiar czasu pracy tutaj.

dron
@Lokar

wypłata w tygodniówkach czy raz na miesiąc? gotówka czy przelew?

dron
@Lokar

są poza jedzeniem jakieś opłaty jeszcze konieczne?

res
@dron

tygodniówki sa, przelewem na konto

res
@res

no i pamietaj ze w euro a nie zlotowkach

krop
@res

jak w euro jak mi w złotówkach płacili...?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft