Opinie o Abatex Andrzej Szewczyk w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abatex Andrzej Szewczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Abatex Andrzej Szewczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abatex Andrzej Szewczyk w Łódź

Marek Nowy wpis

No a jakie macie podejście do nowych pracowników ?

janek Nowy wpis

no ale co to za problem, przecież firmy moga po prostu wziąć kredyt no i po sprawie tak naparwde, to jest rozwiązanie.

JOLA Nowy wpis

Firma ABATEX jest winna ludziom ponad 4 miliony złotych. Posiada również nie zrealizowane świadczenia pracownicze oraz niezapłacone rachunki za dostawy od swoich poddostawców. To jest bankrut. I w zasadzie kanciarz. W 2010-11 roku firma miała już problemy finansowe. Pobierała jednak pieniądze od Klientów za przyszłą robotę. Do dzisiaj majątek jest wyprowadzony, a właścicielowi włos z głowy nie spadł. Nie polecam nawet pomyśleć o tej firmie i jej właścicielu.Jest wielu dobrych dostawców, godnych polecenia.

Starki Nowy wpis

Abatexowi raczej nikomu nie trzeba przedstawiać jako wielkiego wytwórcę okien i drzwi. Mam wrażenie, że firma jest doskonale zorganizowana przy czym posiada naprawdę szeroki zakres produktów - nie tylko okna i drzwi, ale jeszcze profile, okucia czy parapety. Ten kto będzie chciał przykładowo rozpocząć u siebie remont spokojnie może się do nich zgłosić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Abatex Andrzej Szewczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
babzyliszek

witam serdecznie.od roku prowadzę akcję wspierania klientów firmy abatex którzy do tej pory mają problem z oknami..prowadzę prywatnie po pracy swojej ich serwis..p.s Do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia z tej firmy sprawa w sadzie,,jak masz kłopot z regulacją okien drzwi,z abatexu pomogę.Piotr[usunięte przez moderatora]

revenger

Mam pytanie do Piotr. Czy możesz powiedzieć jaki komornik zajmuje się sprawą Abatex-u?, czekam właśnie na wyrok, dobrze by było iść do tego co już prowadzi tą sprawę. Jak coś pisz na e-mail revenger@op.pl

piotr

moją dość dużo nieruchomości i ruchomości ( komornik już u nich siedzi :)... ) więc kasa jest do odzyskania ... pilnuj co Wasze i walcz a odzyskasz ps.właściciel upadłego Abatex-u , śmieje się ludziom w twarz, kiedyś on miał ludzi za nic , a teraz ludzie powinni zrobić to co od dawna mu się należy

ANIA

MAM TAKIE PYTANIE CZY KTOKOLWIEK WYGRAŁ Z TĄ FIRMĄ W SĄDZIE O ODZYSKANIE ZALICZKI NA OKNA W FIRMIE ABATEX MÓJ EMAIL gajatex-prim@wp.pl PROSZĘ O JAKĄ KOLWIEK INFORMACJE BO MY WALCZYMY JUŻ PRAWIE 10 MIESIĘCY BEZ SKUTKU

Jakie są skutki spotkania pod firmą proszę o informację na mail bo dopiero przeczytałam o spotkaniu hamida@vp.pl My wystapiliśmy już do sądu ale chętnie przyłącze sie do wszystkiego.

Ja też wpłaciłem zaliczkę a termin realizacji minął dwa tygodnie temu. Byłem w siedzibie firmy w połowie lipca i siedząca tam \\\"sekretarka\\\" zapewniała jedynie o niewielkim przesunięciu terminu realizacji. Po zapoznaniu się z dotychczasowymi wpisami odnoszę wrażenie, iż zostaliśmy oszukani przez pracowników firmy, którzy doskonale wiedzieli w trakcie podpisywania umowy o stanie finansowym jak i niemożności wywiązania się z zawartej umowy. Brak mi słów na określenie sposobu działania jak i postaw tych osób.

słuchajcie organizujemy spotkanie w piątek 05-08-2011r. przed ABATEX-em, ul. Wierzbowa Łódź o godz. 18.00 poszkodowani

My również zostaliśmy oszukani wpłaciliśmy zaliczkę i nic 4 tygodnie po terminie trzeba walczyć o zwrot zaliczki

również wpłaciłam dużą zaliczkę i cisza ani okien ani zaliczki kontakt hamida@vp.pl

ewuna

Jeżeli ktoś ma przykre doświadczenia z firmą ABATEX to może jakoś razem udało byś sie zmobilizować i walczyć o zwrot pieniędzy prosze o kontakt na adres e-mail: ewunia_p@poczta.onet.pl

Ja się bardzo boję bo podpisaliśmy umowę w grudniu 2010 r. i wpłaciliśmy dużą zaliczkę a z tego co wiem ta firma jest niewypłacalna bo przeliczyła się na inwestycji. Spotkałam wielu takich klientów jak ja na ul. Wierzbowej w Łodzi którzy albo czekają na zwrot zaliczki albo na swoje okna my zresztą też. Zastanówcie sie czy nie odezwać się do prawników pozdrawiam. Ps w firmie brak pracowników spotkaliśmy już Pana który nie pracował od paru dni w tej firmie a poza tym jest tylko jedna pani w sklepie.

julkA3-8

Masz rację żeby się trzymać z daleka ale ja jestem w tej samej sytuacji co Ty;proszę o kontakt bo razem można więcej ;również wpłaciłam dużą zaliczkę i kontakt się uciął, głucha cisza ;podałam pismo do biura i tam spotkałam się z okropną panią sekretarką typu "pani i władca",któa nic nie umiała powiedzić na temat mojej sprawy ,wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt może być mailowy:kasialag@op.pl

Trzymać się z daleka. W tej firmie jest cacy do momentu wpłacenia pieniędzy na okna. Potem amba. Pisemnie złożyłem żadanie wykonania usługi lub zwrotu zadatku. I cisza. Prawdopodobnie będzie trzeba złozyć zawiadomienie do Prokuratury o wyłudzeniu. Wygląda na to,że już w chwili przyjmowania ode mnie zadatku mieli świadomość,że nie zrealizują zamówienia, A to jest klasyczne [usunięte przez moderatora]. Firmę \"obchodzić szerokim łukiem\" P.S. Będąc w siedzibie spotkłem ich ekipę montażową która nie może odzyskać od Abatexu pieniędzy za wykonane usługi.

Kincaid

Uwaga na kpinę zwaną ABATEX!!! Absolutnie nie polecam! Niedotrzymywanie terminów, ignorowanie telefonów z premedytacją (kilkukrotnie trafiałem na zajętość telefonu), kompletny brak poszanowania dla klienta. Lepiej zamówić te same okna u konkurencji, 400 PLN różnicy, zero nerwów i normalna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Abatex Andrzej Szewczyk - Łódź

Abatex Andrzej Szewczyk