Opinie o INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

podwykonawca44

Zapewne wszystkie albo znacząca większość pozytywnych opinii to opinie nieprawdziwe pisane przez pracowników lub ich znajomych. Realizowałem jako podwykonawca 4-5 inwestycji dla tej firmy . Masakra, na budowach (usunięte przez administratora) ich pracownicy potrafią nachlać się na budowie, towar dostarczany z opóźnieniami bo zapewne nie mają kasy aby za niego zapłacić na czas. Od półtora roku nie są w stanie zwrócić mi kaucji. A na koniec jak w ogóle zapłacą to za kilka kilkanaście miesięcy. Wszystkich potencjalnych inwestorów lub podwykonawców z całego serca przestrzegam przed współpracą z tą niesolidną firmą.

mano Nowy wpis
@podwykonawca44

Faktycznie tak to z nimi jest

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo chce pognębić INFRACO ? Normalna spoko firma i tyle w temacie.

mano Nowy wpis

To chyba nie jesteś /byłeś ich pracownikiem. Masakra ten Zbyszek i jego banda

maks Nowy wpis

Nie polecam, a nawet ostrzegam przed ta firmą. szczerze unikajcie i nie jest to głos konkurencji jak twierdza pracownicy.

@Krzysztof, podwykonawca Również chciałabym to wiedzieć. Zachęcam wszystkich do wypowiedzi na temat pracy w firmie INFRACO. Czy coś się w firmie zmieniło względem poprzednich komentarzy? Jeśli tak, to na lepsze, czy na gorsze? Serdecznie zachęcam Was do wypowiedzi, gdyż możecie tym pomóc innym użytkownikom w pojęciu decyzji co do wysłania swojego CV do firmy INFRACO. Pozdrawiam.

Krzysztof, podwykonawca Nowy wpis
@Karolina

Karolino, czy firma INFRACO jeszcze istnieje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Podwykonawca czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Piszesz, że odradzasz pracy w firmie INFRACO, jestem ciekaw jakimi kryteriami się posługujesz. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Krzysztof, podwykonawca
@Karolina

Karolino, dlaczego taka cisza na forum?

@Krzysztof Wpisy mogą być usuwane tylko w sytuacji, gdy łamią regulamin tego forum. I robi to tylko administrator forum. Każdy inny wpis, który nie godzi w dobra osobiste, nie zawiera oszczerstw czy bluźnierstw, nie zostanie bez przyczyny usunięty.

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Podwykonawca
@Dariusz

Lepiej tam nie szukaj pracy

Justyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!

@Kamil, jest to forum publiczne, gdzie każda zainteresowana osoba może zgodnie z regulaminem się wypowiedzieć. Każdy ma prawo do swojej opinii. Jakie jest Twoje zdanie odnośnie pracy w INFRACO? Czy obecnie w INFRACO prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Napiszcie jak przebiega proces rekrutacji, jakie są warunki pracy, możliwości rozwoju zawodowego oraz benefity dla pracowników. Wszystkie informacje są cenne dla kandydatow do pracy w INFRACO.

Kamil

Czasami przeceniamy swoje umiejętności i próbujemy oceniać swoich zwierzchników. Mocno przesadzacie!!!

Gosc

Zamierzam polecić im dużą inwestycję. Proszę o prawdziwe opinie.

już szczęśliwy

Firma rodzinna, która nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą i budowami.Brak pieniędzy na drobne materiały, paliwo,sprzęt, nie mówiąc o dużych zakupach materiału.Pracowników traktują ja robol - tania siła robocza, tak samo traktują inżynierów i kierowników. Wynagrodzenia po terminie i to z wielkim hałasem!Trzeba się upominać o swoje wynagrodzenie ja "żebrak"! NIE POLECAM

Podwykonawca

Byłem podwykonawcą firmy Infraco. Były pewne opóźnienia w płatnościach, ale wszystko ostatecznie zostało spłacone. Zatem ogólnie polecam.

Aktualnie poszukują na stanowisko Kosztorysanta. Pracodawca w ofercie pracy wspomina o możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jak to wygląda w praktyce? Na jaki pakiet szkoleń może liczyć osoba nowo zatrudniona? Dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe to będzie ogromnie ważna informacja, więc warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią na ten temat.

ADAM

UWAGA FIRMA OSZUKUJE, OSTATNO ZALICZYLI WTOPĘ WIEC DRAMAT ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE

Kate

Dziwne układy rodzinne. Wyzysk. Nie polecam

kubaa

a nie wiecie na jakie zarobki mozna tutja liczyc w firmie? jak sie ma odpowiednie kwalifikacje tylko

To nie jest kwestia "polskości" tylko ogólnie ludzkiego nastawienia. Człowiek to dziwna konstrukcja i jak już w coś wdepnie (np praca w Infraco) to siedzi tam często wbrew zdrowemu rozsądkowi. Próba zmiany czegoś w swoim życiu jest często trudniejsza niż trwanie w jakimś toksycznym układzie. To właśnie po to są takie strony jak gowork, aby przestrzegać ludzi przed pracą np w takiej firmie jak infraco żeby potem nie musieli zmagać się z takimi wyborami. O tym, że nie ma co polecać tam pracy świadczy ilość negatywnych opinii na tym forum, jak również ilość negatywnych opinii które z tego forum zniknęły i regularnie znikają (posty z konkretami). Zresztą wystarczy sprawdzić sobie firmę Infraco jak wygląda na rynku - nie ma co jej polecać żadnemu pracownikowi. Tak jak pisali poprzednicy: wypłata zazwyczaj w terminie (ale pod stołem), zarobki kiepskie jak na branżę budowlaną szczególnie w odniesieniu do ilości pracy, stresu i jakości pracy, brak szans na większy awans (dziwne układy rodzinno - towarzyskie), ogólny deficyt "fachowców" w firmie (ludzie zarządzający tą firmą tak naprawdę albo nie mają nic wspólnego z budownictwem, albo są w swoich dziedzinach raczej słabsi niż lepsi), duża rotacja począwszy od szeregowych pracowników a na kierownictwie kończąc, która nie sprzyja ani samej pracy ani niczemu innemu (potwierdzeniem są regularnie pojawiające się ogłoszenia na dosyć kluczowe stanowiska). No i jeszcze różne dziwne historie z przeszłości firmy będące tematem tabu. Dodajmy do tego "prezesa" szarą eminencję który nie jest oficjalnie żadnym prezesem i mamy obraz firmy z którą nie warto wiązać przyszłości. P.S. Zaraz pojawią się posty od kierownictwa Infraco jaka to firma nie jest wspaniała - niech odniosą się do konkretów a nie piszą bajek dla naiwnych.

porażka

firma porażka,nie polecam nikomu

Nie polecam nikomu!

Atmosfera w firmie do przyjęcia.Naburmuszony szef działu przygotowania produkcji.Młody kosztorysant w tej fimie mądrzejszy od swojego szefa. Wypłata na czas ale "pod stołem". Nie polecam.

INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)
2.7/5 Na podstawie 70 ocen.

INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)