Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Heheszek

Weźcie coś z tą (usunięte przez administratora)szorską elą zróbta. (usunięte przez administratora)jedna biega od stanowiska do stanowiska i (usunięte przez administratora)swoje mądrości a swoją pracą się zająć nie potrafi. Wprowadza nieprzyjemną atmosfere na swojej zmianie lub na innych jak jest na dodatku. Przestać ją głaskać po (usunięte przez administratora) tylko postawić do pionu. Dziwne, że jeszcze dyscyplinarki nie dostała

@Heheszek 2

(usunięte przez administratora) Pora na oczyszczenie i powiedzieć wam stop dystrukcji, zamętu! Zarząd to zauważa, pora na stabilizację! Wasze zakusy na powołanie związku do niecnych waszych celów poniosły porażkę!!!!!

Komisja

Ktoś jak zwykle sobie nie radzi i próbuje szukać winnych i odwrócić kota ogonem. Zbyt dużo ludzi przeniosłeś i zwolniłeś i nie przewidziałeś, że zabraknie pleców za którymi mógłbyś się kryć. (usunięte przez administratora)z Twojej strony w wielu płaszczyznach

@Papa

Michał to zamrożoną inteligencją! To człowiek pływający na donosach, fałszywy, bez umiaru uczuć, współczucia, wiedzy technicznej, pedagogicznej, bez wzorców dla współpracowników! Egoizm w całym calu!

Hej robaczki. Widzieliście nowe zasady dopłaty za dojazd ? Decyduje poziom LN w firmie, normalnie mistrzostwo świata. LN01-05 345 , chyba że jesteś LN06 i więcej to już 800 ponad. Co o tym sądzicie ?

@Marzena

Konkret to najniższa krajowa. Wykształcenie najwyżej gimnazjalne nie pomaga w rzetelnej i zgodnej z procedurami pracy. Bo jak ludzie mają znać procedury jak nie potrafią czytać ?? Aplikujesz na stanowisko nauczyciela ??

Anonimowa parufka zorrro

Nie miły pracodawca brudne ściany latające szczury zero poszanowanie praw pracownika i zakaz używania telefonu oraz zakaz wychodzenia do łazienki nawet na przerwach do tego powszechny smród stęchlizny ale za to pyszna goloneczka. Pozdrawiam wszystkich oprócz pracodawcy:)

Pracownik Nowy wpis
@Anonimowa parufka zorrro

Co ty za bzdury wypisujesz?

Mańka Nowy wpis

No hej, widziałam ofertę dla Order Administratora. Już po treści wiem, że doświadczenie z pracy jest jedynie mile widziane, co u mnie wychodzi na spory plus. Czy przy tym według was ciężko jest cię dostać? Sporo osób kandyduje?

Inżynier ds. jakości? wstępnie myślę, że się zgłoszę. Wstępnie to możecie opisać mi biuro? Piszą, że jest nowoczesne, jak są w nim wydzielone przestrzenie? Czy można liczyć na własny gabinet? Dodatkowo jakie projekty są prowadzone? W treści wskazują, że są rozwijające

Roman Nowy wpis

Po kolejówce możesz mieć biuro i dodatek za dojazdy do pracy samochodem - choć mieszkasz na osiedlu niedaleko firmy

Mońka Nowy wpis
@Roman

Czekaj czy ja dobrze rozumiem, że nie będą jakoś szczególnie sprawdzać skąd dojeżdżasz i ile kasy ci to zjada? Chodzi o to, że w innych firmach bywało tak, że dodatek się liczył na przykład jak ktoś mieszkał ponad 30 km od zakładu pracy, ale musieli to sprawdzić

Zauważyłem, że jest dostępna oferta stażowa. Chodzi o wsparcie techniczne EMEA. Piszą, że w teorii można być na część etatu. ale czy praktyczny przebieg by mi ktokolwiek opisał, bym wiedział czyj jest sens się starać?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Doris

Zaszły może w ostatnim czasie jakieś zmiany w organizacji pracy biurowej? Sugerowano je z tego co widzę względem chociażby spędzania czasu w stołówce, chodziło o przestawienie przerw, żeby nie kolidowała z innymi działami? Do biura też nie widzę aktualnych ofert, nie ma rotacji?

Heheszek

Heheszek 2
@Heheszek

Więcej jest tu takich leserek,które zamiast zająć się swoją pracą to wiecznie nie ma ich na swoim stanowisku pracy , kawa goni wodę,woda goni kawę i tak cały dzionek zleci .Wszyscy widzą nikt nie reaguje .

@Heheszek 2

Jakie jest teraz podejście innych działów co do tego od paszportów? Czy atmosfera miedzy nimi się zmieniła? I czy z tymi kieszeniami to pierwszy raz taka sytuacja, żeby od razu reagowano na całość firmy? wcześniej co wychodziło po tych audytach?

Whowhenwhy

Brak było Audytów. Takie zastrzeżenia są tylko dla naszego kraju. W innych jest inaczej. Szkoda gadać kto był to wie jak to wygląda. Sprawa polityczna wystarczy poszukać trochę w necie oni nie byli zadowoleni że był przetarg w innych krajach. Część chciała aby produkt był produkowany w macierzystym kraju. Ale to były czasy kiedy frakcja nie Johnsona rządziła. Więc zrobiła przetarg teraz frakcja Johnsona kombinuje jak zdegradować produkcję swoją nie w swoim kraju. Co do produkcji ktoś nadzoruje i sprawdza a szczególnie naciska na wyniki. Więcej więcej aby był rekord itd i to nie jedna osoba tylko to idzie od górnego szczebla do samego dołu. Teraz ci co (usunięte przez administratora)na wynik dostali nauczkę a reszta wysokie premie,nagrody i wiele wiele lepiej nie pisać.

Pan Kleks

Czegoś po ostatnim spotkaniu kwartalnym z dyrekcja nie rozumiem. Audyt był na dziale produkcji Paszportów. Znaleziono jeden paszport w szufladzie w biurku. Dlaczego teraz wszystkie działy mają obrywać za dział paszportów ? Gdzie tutaj jest sprawiedliwość ? Zaszywanie kieszenii wszystkim operatorom w odzieży roboczej z powodu wpadki na dziale paszportów ? Niech dyrekcja zakładu weźmie się za biurowych przesiadujących godzinami na naszej stołówce blokując nam swobodne zjedzenie posiłku.

Rambo bambo

hah to co usłyszeli ludzie na ostatnim spotkaniu kwartalnym to jakiś absurd. Chcą zaszywać ludziom kieszenie w odzieży roboczej, bo ma byc bezpieczniej... Śmiech na sali. Ludzie maja w zębach nosić długopisy, lupki i inne rzeczy ?! Skoro oni Nam pracownikom to może niech ludzie się dowiedzą co się dzieje kilka pięter wyżej :) Piłkarzyki, kawki, herbatki, pogaduchy, długie przesiadywania na stołówkach(czasami w porze obiadowej nie ma gdzie się usiąść bo biurowi siedzą już od dłuższego czasu widać. Jako pracownik nie polecam tej firmy :)

Jaki w tym cel
@Rambo bambo

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze . Ważą się losy podwyżek więc każdy temat zastępczy jest dobry aby odwrócić uwagę od tego co dla każdego pracownika najważniejsze czyli podwyżki , nie przychodzimy tu dla rozrywki , w celach społecznych , tylko dla pieniędzy ,żeby spłacić kredyty nakarmić rodziny, spełnić swoje najskrytsze marzenia a nie dla idei ... Pieniądz jest tym co każdego ranka zmusza nas do pójścia do pracy. A to gdzie będziemy pracować to zależy po części od nas ale również od pracodawcy czy oferta którą zaproponuje będzie wstanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdego z nas. A co do zaszywania kieszeni każde działanie ma swoje pozytywne i negatywne skutki kto sieje wiatr, ten zbiera burzę , mogą również otworzyć salon tatuażu ,otworzyć hotel dla psów, zamienić biura w hotel... decyzja biznesowa abyś ty drogi pracowniku mógł dostać swoja wypłatę.Pomyśl o pozytywnych skutkach takiego działania , już nie będziesz obładowany jak choinka lupkami czy długopisami...

Nie mam pojęcia komu i za co podziękowano za współpracę jeśli już ale widzę w Internecie, że stale pracownicy są poszukiwani. O jakich działach / stanowiskach głównie piszecie? Jak sytuacja może wyglądać na utrzymaniu ruchu?

?

Czyli wg Ciebi na około 1000 zatrudnionych ludzi,tylko Ty jedna porządna znalazłaś się w Thales przez pomyłkę?

@?

1000 osób teraz tu pracuje? to w jaki sposób są one ze sobą jakoś zintegrowane lub cokolwiek? nie mam pewności ale ktoś chyba już próbował się o to podpytać lecz jak widać bez większego odzewu, dlaczego? Organizujecie sobie coś?

A o produkcji cos napiszecie? chce sprawdzić jak poziom jej bezpieczeństwa teraz wygląda, bo specjalisty od niego teraz szukają. Czy na tym dziale w porównaniu do innych atmosfera byłaby w porządku? I jak się zarabia przede wszystkim? Jak teraz pójdę na rozmowę to jaka kwota byłaby akceptowalna?

Ksndhdudn

Jak tam aktualnie w Thalesie ?

Nie wiem co to mącenie może oznaczać, ale mam pytanko w drugą stronę, bo ja raczej na pozytywy chce zwracać uwagę. W którym dziale pod względem atmosfery robi się najlepiej i dlaczego? dodatkowo czy macie pisząc tak wprost jakieś porady dla świeżaków?

Jacek

Przewietrzenie konieczne dla poprawy atmosfery w zakładzie! STOP agitacji politycznych Michale! Zasadność pobierania należności za dojazdy jest wysoce nagana!

XYZ
@Jacek

A jakieś inne radykalne zmiany macie jeszcze do przytoczenia? Jak teraz przeglądam wasze posty to mi to wpadło w oko i to kluczowa informacja dla kandydata jest jednak. Czego jako nowy w kolejnym sezonie mogę się tu spodziewać?

Kamila

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość pracy zdalnej w Thales i jak wyglądają dzisiejsze zarobki ,atmosfera pracy, Pozdrawiam.

O jakich innowacyjnych pomysłach może być mowa w opisie pracy tech., na UR? Jest napisane, że prócz premii wpadają jakieś nagrody. Miał ktoś jakaś i by je opisał? Warto jest się angażować? I przede wszystkim aplikować póki oferta jest aktywna?

Wybory to u was top temat teraz w zakładzie? Jaki późniejszy będzie w kolejce? Święta i jakieś paczki? Co z perspektywami od nowego roku? jakie zmiany się szykują? Omówicie je żeby była jasność? Roboty będę już na max luty szukać i jak na razie zapoznaje się z opcjami

Innowacja TUR

Czy tylko na zmianie niebieskiej jest stanowisko pomagiera technika?? Daumian

Nie wiem o jakich przesunięciach wam tu chodziło, ale temat widzę ze już skończony? Jesteście mimo wszystko wtajemniczeni w warunki na innych stanowiskach? Od drukarza ktoś pytał ostatnio i z tego co widziałam właśnie były oferty w Internecie. W opisie zawarło się stwierdzenie, że doświadczenie przyspieszy samodzielna prace. No i co z tego? to jednak jakiś akord jest?

Helena

Ktoś tu życzy kolegom z pracy jak rozumiem najniższej krajowej :D Czyli więcej zarabiacie? Chodzi mi o drukarza stanowisko dokładnie, nie wiem, jak wam, bo wystawili ogłoszenie o pracę, ale nic o zarobkach nie podali, to weszłam tutaj się dowiedzieć szczegółów.

Czy nowo zatrudnione osoby w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Beata

Witam, czy zatrudniacie tylko przez pośrednictwo?

Zainteresowana

Witam. Złożyłam papiery do firmy, Mam pracować na dziale paszportów. Istnieje jeszcze możliwość zmiany, więc kieruję pytanie do koleżanek i kolegów, którzy już trochę tu pracują. Jaką zmianę polecacie, jaki kierownik jest najbardziej ludzki i wyrozumiały?

Cudo
@Zainteresowana

Ciebie potrzebujemy. Wszyscy kierownicy stoją murem za ludźmi i wszystko można załatwić bez najmniejszych nerwów. Super ekipa nie ważne gdzie. Zapraszamy i napewno miło powitamy.

@Zainteresowana

Czy tobie chodzi o kierownika, czy o pracę i współpracowników!

@Zainteresowana

Akurat co do paszportów kierownicy Ok zmiana zależy tylko od ciebie czy potrafisz dogadać się z ludźmi

@Anonim

Czyli sugerujesz przy tym, że atmosfera może być tak naprawdę różna? A kierownictwo w jakikolwiek sposób zarządza tutaj relacjami między ludźmi? W jaki sposób dba się o integrację?

Maxik

a skąd ty wiesz jak sika szołkins? Śledzisz go? Podpadasz bracie z orientacją...

Komisja

W jakim sensie chroni?

KaMa
@Marzena

Zadajesz pytania jak tradycyjna blondynka, a dobrze wiesz ????????????

Papa
@KaMa

Nasz Michaś specjalista od wniosków PPI jego jedyny i wyłączny konik. Tylko podpis na tym wygórowanym poziomie nie może stwarzać problemów. Zachęcamy i pochwalamy.

Hi

On już dobrze wie. Tylko został do zatwierdzenia nowoczesny przesuwany regał na nowe pozycje literackie plus pilot do gaszenia światła w pokoiku działu TUR. Wygodne krzesła już są nie martw się o nic

Oooo

Chwalimy tych co za nas robią. Proste i logiczne. Sami zrzucamy odpowiedzialność we wszystkich kierunkach na wszystkich współpracowników dookoła. Sami za nic nie jesteśmy odpowiedzialni. Karol ale K by dawno zaprowadził porządek. Jeden kierownik na 8 -16 w zupełności wystarczy do rozliczania enowej i zamawiania materiałów biurowych bo poza tym tylko przeszkadzają i chwalą się swoim hobby zapożyczonymi od przełożonych heh taka marna marność kółko wzajemnej adoracji. Firma w firmie i zrzucanie winy na podrzędnych pracowników stało się codziennością bo przecież podrzędny pracownik straci ewentualnie swoją marną premie. Jeden kolega stara się być przyjacielem wszystkich i po zarzuceniu swoich tez na temat ćwierć techników i ciutek ułomnych osobników, których ktoś próbuje na siłę nazwać operatorami idzie swoje życiowe doświadczenia przekazać kierownikowi żeby poza tym, że za pół ceny sprzeda mu swoją heh nie całkiem zużyta kartę graficzną również otrzyma parę dni wolnego, którego już nie ma. Nawet pomijając tak zwaną przerwę świąteczną. Niektórzy zawsze na to muszą chomikować wolne. Itd.

Lila
@Hi

Prawda zawsze wyjedzie na jaw

Master
@Oooo

Michał ci tego wpisu nie wybaczy (usunięte przez administratora) Tak cię ciągnie do Maczety..? Może do Piotrka B. lepiej...? Szanujcie kierownika swego - bo dostaniecie gorszego -Nauczcie się tego na pamięć -miernoty z brudnych procesów.

@Master

Ciebie hipokryto pewnie pochwali i podrapie za uszkiem!!!

SVchostrzygi

po tom aby trener z kuglera mógłbyć zczęśliwy i spełniony

@SVchostrzygi

No to sama nie wiem czy to jest na tyle wystarczające. Jakiegoś bardziej racjonalnego argumentu to nie ma?

Jest coś do rzeczy!

Sąsiadka...

Ciebie to by nawet ślepy i pijany rusek nie chciał, a co dopiero Pan Jagoda Wojewoda... Wyższe elity żydowskie pogardzają wieśniarami z nadwagą., Nawet na (usunięte przez administratora) się nie nadajesz koleżanko z laufera.

@Roman

No to skoro tak to możesz napisać wprost i jaśniej? Bo nie ukrywam źle to brzmi

Alicja
@Oooo

Wszystko trwa i kiedyś granica zostanie przerwana. Zarabiać zawsze można jest wiele firm. Pensje także można jakoś pogodzić. Napięcie rośnie i brak wiedzy o tym co robią inni. (usunięte przez administratora)

Beata

Jaki z niego pan? Zwykły prostak - hipokryta! Szukający głupszych od siebie! Prawda - Skarszewska?! !!

skarszewska bis
@Beata

Uwzględniając Twoją tezę towarzyszko -powstaje pytanie: - Czy Trojan jest głupszy od Jadzi czy odwrotnie?

@skarszewska bis

A do jakiej grupy ty siebie zaliczasz??!

@Papa

Zapytanie

Ile jest zmian w Thalesie na ulicy Skarszewskiej w Tczewie?

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ