Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Royal Europa

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-06-25 09:40:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przyjmują do Royal-powiadomcie znajomych,tylko powidzcie im o stawce-1600brutto-kupa kasy!!!! Pewnie będą walić drzwiami i oknami,niech zapomną o kopalni-tylko ROYAL!!!!!Jest możliwość większej stawki,ale trzeba mieć w rodzinie Marka.D-jego szwagier dostał na początek 2500zł-inni muszą na taką stawkę pracować 5-6lat,ale nie rodzina szefa!!!!
zdjecie uzytkownika
szczęśliwy - 2010-07-12 10:38:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Elektryk tyle nie dostał,ale 2 z hakiem ma.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-07-15 05:59:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
polecam zrobic sobie klime :) da sie przeżyc he he tragedii niema
pozdr
zdjecie uzytkownika
6079 - 2010-07-19 00:03:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólne podejście do Człowieka w tej firmie jest typowo Orwelowskie "wrzystkie zwierzęta są równe ale są zwierzęta równiejsze".Pozdrawiam wrzystkie ku.wy które uwielbiają donosić panu kierownikowi.Mam nadzieje że mają z tego jakieś profity.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Royal Europa?
Zadaj pytanie
x