Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Royal Europa

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-06-25 09:40:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przyjmują do Royal-powiadomcie znajomych,tylko powidzcie im o stawce-1600brutto-kupa kasy!!!! Pewnie będą walić drzwiami i oknami,niech zapomną o kopalni-tylko ROYAL!!!!!Jest możliwość większej stawki,ale trzeba mieć w rodzinie Marka.D-jego szwagier dostał na początek 2500zł-inni muszą na taką stawkę pracować 5-6lat,ale nie rodzina szefa!!!!
zdjecie uzytkownika
szczęśliwy - 2010-07-12 10:38:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Elektryk tyle nie dostał,ale 2 z hakiem ma.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-07-15 05:59:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
polecam zrobic sobie klime :) da sie przeżyc he he tragedii niema
pozdr
zdjecie uzytkownika
6079 - 2010-07-19 00:03:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólne podejście do Człowieka w tej firmie jest typowo Orwelowskie "wrzystkie zwierzęta są równe ale są zwierzęta równiejsze".Pozdrawiam wrzystkie ku.wy które uwielbiają donosić panu kierownikowi.Mam nadzieje że mają z tego jakieś profity.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2010-07-19 22:50:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niedługo skrót RBS przy takich głodowych stawkach będzie oznaczał jedno: RBS: Robi Bogdan Sam, bo nikt nie będzie za taką kasę robił jak murzyn. Ot firma Rojal Ełropa. Pożal się Boże...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-07-27 10:36:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tylko ktory :-) ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-07-27 10:41:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
6079 - 2010-07-19 00:03:05

Ogólne podejście do Człowieka w tej firmie jest typowo Orwelowskie
Jest jak mówisz :) a profity fatycznie mają tego nie da sie ukryć
Ja kocham royal :P
zdjecie uzytkownika
były robotnik:) - 2010-07-27 11:01:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie jak tam po "zyskach" ... ??
zdjecie uzytkownika
były - 2010-08-06 15:28:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No panowie teraz wiem co to jest praca!Mogę wypić spokojnie kawę,mam PRZERWĘ NA ŚŃIADANIE[pół godzinki],można palić w spokoju,prysznic,środki do mycia,soboty,niedziele,święta WOLNE,urlop przynajmniej 2tyg,lub więcej-prawdziwa Europa nie mylić z Royalem!!!No i KASA-bez porównania!Pozdrowieńka dla chłopaków ze zmiany B!!!
zdjecie uzytkownika
elektryk - 2010-08-19 11:54:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gościu REUROPA - kłamiesz jak najęty! 2250 zł na dzień dobry po 30 latach pracy, tyle jako elektryk dostałem. [usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
koleś - 2010-08-22 18:18:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co ty chcesz od sidingu gdy by nie ten wydział to tego ERBS-U by dawno nie było i was wszystkich mało wiecie, wy na swoje reklamacje nie zarabiacie wam nigdy nie dogodzi zapraszam na siding tu chociaż są wszyscy zgranie a nie takie płaczki jak wy
zdjecie uzytkownika
d- - 2010-09-08 21:41:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bedzie lepiej :) głowa do góry :D
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-20 22:07:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozdrowienia dla Brygady B oczywiście RBS hm...jak czytałem poprzednie komentarze to różnie można pomyśleć ale moja brygada była w porządku. ( każdy kto odejdzie tak pomyśli po długim czasie )
zdjecie uzytkownika
byly operator - 2011-04-25 16:38:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja odszedlem jakis czas temu i muszę Ci powiedziec ze mam inne zdanie ;-) ale to stare czasy, teraz jedynie jadąc przez polkowice i widząc szyld Royal Europa przypomina mi sie co tam sie działo, robota taka sobie (RR) , a za taką kase to się z domu nie oplaca wychodzić.. no ale niby lepsze to niz nic.. no chyba ze sie polepszylo od mojego odejscia ;-) Pozdro dla operatorów wytłaczarek :-D
zdjecie uzytkownika
hi - 2011-05-02 16:40:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
coś jakiś zastój sie tutaj zrobił, czyżby jakiś dobrobyt nastał w tym Royal`ku
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-20 13:58:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam czy kobiety przyjmuja tam do pracy na tasme.)
zdjecie uzytkownika
Bez Konta - 2011-05-22 15:25:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyś ty oszalał :))
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2011-05-25 15:41:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może na RBS na taśmie kobieta by sobie dała rade, ale na Sidingu na [usunięte przez admina]linkach, nie ma mowy. Linki [usunięte przez admina] a wpadnie prezesiunio i powie że i tak za wolno.
zdjecie uzytkownika
ja - 2011-06-01 10:59:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy anonimowi, wszyscy anonimowi! Wiadomo dlaczego. Od razu byście polecieli. Czyli jednak te MARNE 1500 wam tak nie śmierdzi.
zdjecie uzytkownika
Hello - 2011-09-19 23:13:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam..

Co taka cisza od dłuższego czasu czyzby dobrobyt nastapił :)?
zdjecie uzytkownika
Vacos - 2011-09-22 11:42:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poczekaj zyski maja płacic , zaraz się zacznie :))
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-01 20:53:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a są w tej firmie jakieś pozytywy?
fajni ludzie?
pakiet socjalny?
fajne dziewczyny?
chociaż dobra stołówka?
zdjecie uzytkownika
d- - 2011-11-02 10:58:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oczywiscie ,jest wszystko.. nawet pokoje do szybkiej drzemki ..
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa

Twoj email:
Wiadomość: